Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość Tomek Kocur
I vice versa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufla
Chodziłam na Urzedniczą, nie mam większych zastrzeżeń- jednakże:))) 1. Nie ma gdzie zaparkować. 2. Paniom czasami zdarzało się źle zapisać termin podany przez telefon i traciło się trening ,,z własnej winy" ;) 3. Było zawsze dużo klientek, przez co komfort ćwiczeń czasami był zaniżony. Ale tak jak mówię, większych zastrzeżeń nie miałam. Ale:))) Teraz chodzę do Vacu Centrum na Fieldorf Nila i jestem mega zadowolona. Jest zamykany kibelek, gdzie można sie przebrać, a nie szatnia dostępna dla wszystkich, gdzie ciągle ktoś wchodzi i wychodzi a Ty świecisz gołą pupą;) Panie są przemiłe i jest to zachowanie szczere (...), nie ma tłoku, są dwie bieżnie i dwa rowerki i platforma do trzęsienia cielskiem i zabiegi różne(jeszcze nie korzystałam, ale widziałam gabinet i jest ładnie wyposażony) Nie ma problemu z przesunięciem treningu, w razie choroby można zamrozić karnet, jest po prostu wszystko na luzie. I JEST MNÓSTWO MIEJSCA DO PARKOWANIA:) Najbardziej polecam wlasnie to Vacu Centrum, bo obczaiłam wszystkie i szczerze mówię, że tu jest najfajniej. I nie jestem pracownicą Vacu Centrum:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufla
Chodziłam na Urzedniczą, nie mam większych zastrzeżeń- jednakże:))) 1. Nie ma gdzie zaparkować. 2. Paniom czasami zdarzało się źle zapisać termin podany przez telefon i traciło się trening ,,z własnej winy" ;) 3. Było zawsze dużo klientek, przez co komfort ćwiczeń czasami był zaniżony. Ale tak jak mówię, większych zastrzeżeń nie miałam. Ale:))) Teraz chodzę do Vacu Centrum na Fieldorf Nila i jestem mega zadowolona. Jest zamykany kibelek, gdzie można sie przebrać, a nie szatnia dostępna dla wszystkich, gdzie ciągle ktoś wchodzi i wychodzi a Ty świecisz gołą pupą;) Panie są przemiłe i jest to zachowanie szczere (...), nie ma tłoku, są dwie bieżnie i dwa rowerki i platforma do trzęsienia cielskiem i zabiegi różne(jeszcze nie korzystałam, ale widziałam gabinet i jest ładnie wyposażony) Nie ma problemu z przesunięciem treningu, w razie choroby można zamrozić karnet, jest po prostu wszystko na luzie. I JEST MNÓSTWO MIEJSCA DO PARKOWANIA:) Najbardziej polecam wlasnie to Vacu Centrum, bo obczaiłam wszystkie i szczerze mówię, że tu jest najfajniej. I nie jestem pracownicą Vacu Centrum:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPRESJA 1
WITAM SERDECZNIE!!! Teraz możesz wykupić tygodniową wejściówkę za 100 zł i każdego dnia korzystać z dwóch urzadzeń każdego dnia :)) NP. od czwartku do środy. www.studioekspresja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinkam
Byłam zobaczyc to nowe studio na Ruczaju. Ogolnie bardzo fajny klimat pomiestrzen.Wszystko świeże i co sie rzuca w oczy to przestrzen.Milo ze w koncu maszyna nie jest na maszynie:)) Cena niska ale chyba na poczatek wiec sie oplaca kupic karnecik. Ogolnie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram Tomka Kocura
MASZ RACJĘ, TO SAMO JEST NA URZĘDNICZEJ TEŻ NIE WIDZIELI SIŁOWNI, TO MANIPULACJA...WIADOMO O CO CHODZI, WALKA O 5 ZŁ. ALE W SUMIE BEZ ROZUMIE LEPSZY SPRÓCHNIAŁY RYDZ NIŻ NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuska
Witam dziewczyny! Ja chodziłam na vacum od stycznia do lipca i zrzuciłam 10 kilo. Chodziłam codziennie pierwsze dwa karnety po 25 wejść, kolejne trzy razy w tygodniu. Zmieniłam nawyki żywieniowe, niej fast foodów oraz słodkiego. Na początku nic słodkiego, teraz sobie pozwalam na małe co nieco:) Z wyrzutami sumienia niestety. Waga w miejscu, chce zrzucić jeszcze 5 kg ale jakoś organizm nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ragazza_a
Witam, polecam nowo otwarte studio www.banana-fit.eu ul. Wielicka 79 w Krakowie byłam już kilka razy i jestem bardzo zadowolona :) Świetna atmosfera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPRESJA 1
Cześć dziewczyny, Szukam pracownika do Studia Vacu w Katowicach. Jesli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na nr 501 370 463 www.studioekspresja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluśka MRUŚKA
CHODZĘ OD NIEDAWNA NA ZABIEGI VACU W PIASECZNIE NA ULICĘ KNIAZIEWICZA 45 DO FIGURY MARZEŃ I MUSZĘ SZCZERZE POWIEDZIEĆ ŻE NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ ŻE OD RAZU BĘDĘ MIAŁA EFEKTY, ALE MIŁO SIĘ ROZCZAROWAŁAM. OSOBY TAM PRACUJĄCE WIDAĆ MAJĄ SPORE DOŚWIADCZENIE, GDYŻ ZOSTAŁAM TAK POPROWADZONA I TO W DODATKIU Z PORADAMI DIETETYCZNYMI ZA KTÓRE NIE PŁACIŁAM ŻE PO 15 ZABIEGACH STRACIŁAM 12 KG. TERAZ CHODZĘ NA WIBROTRENING RÓWNIEŻ W TYM STUDIO I ĆWICZĘ MOCNO SWOJE FLAKOWATE MIĘŚNIE. DZIEWCZYNY Z PIASECZNA ZAJŻYJCIE NA WWW.FIGURAMARZEN.PL POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginia -
Chodzę do Figury Marzeń już 2 miesiąc i intensywnie męczę się na rowerku, kiedyś siadło mi kolano i o dziwo otrzymałam od obsługi stabilizator na kolano i wskazówki jak mam odciążać kolana aby mnie nie bolały. W udach mam mniej o 3 cm a w brzuchalu 6 cm. Fajne miejsce bo wielokrotnie załapałam się na zaje fajne spotkania nawet na świąteczne warsztaty decoupage, miejsce naprawdę godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skutery7
Chodzę do figury marzeń i byłam kiedyś na spotkaniu z wizażystką gdzie były inne klientki i mogłam uzyskać od nich opinie o zabiegach i nie uważam iż jest to wielka ściema bo zaczełam chodzić na cwiczenia pod koniec grudnia i rzeczywiście widzę różnicę skóra stała się jędrna a celulit mniejszy, nie uważam, ze to ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic, co z pozoru ma dawać szybkie i trwałe efekty nie może być prawdziwe. Przede wszystkim liczy się nasza ciężka praca i pot wylany na siłowni. Oczywiście pomóc mogą spalacze (zobacz hellhound.pl ) typu CLA, zielona herbata, l-karnityna, czy takie na bazie kofeiny jak therm line II, ale i tak przede wszystkim wesprzeć należy się dietą i wiedzą o ćwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHANYPTYSIU
WWW.VACUGDANSK.PL LICZNE PROMOCJE NP.W LUTYM DO KAZDEGO KARNETU DRUGI NA PLATFORME WIBRACYJNA NA TYLE SAMO WEJSC GRATIS LUB NA INNY SPRZET (VACU,ROLLETIC) O 50% PROPONUJE ZAJRZEC NA STRONE(CENNIK) SPORA ROZNICA MIEDZY INNYMI STUDIAMO W TROJMIESCIE DODATKOWO PANIE PROPONUJA PIERWSZY ZABIEG NA PLATFORM I /KUB NA VACU GRATIS JA SKUSILAM SIE ZEBY TAM ZAJRZEC GDYZ JESTEM PO OPERACJNI KOLANA,WIEC SPRZETY TYPU BIEZNIA CZY STEPER ODPADAJA BO NIE CHCE WYKOCZYC STAWOW.W TYM STUDIO PANIE MAJA ROWER(JAKO JEDYNY W TROJMIESCIE-PODCISNIEIE,PODCZERWIEN I SAUNE CZYLI 3 W 1) FAJNA ATMOSFERA MILE PANIE DOBRE CENY I CO CHWILE MEGA PROMOCJE RAZEM Z KOLEZNAKA CHODZIMY JUZ OD CZERWCA I JESTESMY BARDZO ZADOWOLONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarabeusz010
Hej :) czy pojawiło się jakieś dobre studio vacu lub body space w okolicach nowej huty( czyżyny, dywizjonu) w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VACU NES
STUDIO MODELOWANIA SYLWETKI VACU & NES Łagodny spacer na bieżni VACUWELL POWER PROFFESIONAL efektywnie modeluje sylwetkę przynosząc oczekiwane rezultaty, gwarantując jednocześnie przyjemność i lekkość ćwiczenia!!! Zapraszamy wszystkie panie 6 dni w tygodniu od PON.-PT. 10:30 do 20:00 SOB 09:00 do 16:00 STUDIO MODELOWANIA SYLWETKI VACU & NES GDYNIA POGÓRZE ul. ABRAHAMA 7G tel. 519 171 395 PIERWSZE WEJŚCIE GRATIS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzilam w lodzi do salonu na przybyszewskiego (obecnie przeniesiony na milionowa\smiglego) i musze przyznac, ze tak niemilej obslugi to jeszcze nie widzialam!! Po prostu masakra... Bezczelnosc, chamstwo itd:/ Od niedawna zaczelam chodzic do malego studio na praskiej (od przybyszewskiego, przystanek od placu reymonta) i jestem bardzo zadowolona!! Maszyny widac, ze nowe, czysciutko prawie jak w domku, no i prowadzi je przemile mlode malzenstwo:) Ogolnie naprawde polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mogę polecić wszystkim "Studio Vacu" w Łodzi przy ulicy Praskiej 5/7!! Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa!! Jakby ktoś chciał się umówić to numer do nich: 787 679 512. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żalmiwas
Jestem w szoku jak beznadziejną i bezpośrednią reklamę robią sobie gabinety vacum w całej Polsce. Te panienki, co się za to biorą i ośmieszają konkurencję, a konkurencja ośmiesza ich są żałosne. Wszyscy są siebie warci. To forum miało sens do 20 strony, później coraz więcej reklam. Pocałujta w dupę wójta. Jeśli ktoś ma jakieś pytania związane z vacum - niech pisze na gadu gadu: postaram się odpowiedzieć na większość pytań! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żalmiwas
Acha, dodaję to gadu gadu, którego jak zwykle nie podałam. 3059231. Polecam też stronę, na której jest wszystko napisane o vacum. Gdyby czegoś nie było, pisać w komentarzach! Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta3miasto.pl
Strona, gdzie wszystko, a raczej większość jest napisane. www.kobieta3miasto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubrynka
czy to przypadkiem nie ma efektu jo-jo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta3miasto.pl
Kubrynko, czy po dużej dawce biegania masz efektu jojo ? Vacum to sport - łopatologicznie: chodzenie po taśmie z ciężkim plecakiem. Jednak plecak ten nie obciąża kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAMY DO : STUDIO VACU MAXX Z NAMI SCHUDNIESZ 4 RAZY SZYBCIEJ WYMODELUJESZ SYLWETKE I POZBĘDZIESZ SIĘ ZBĘDNEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ. SPOSÓB NA IDEALNĄ SYLWETKĘ ROLLMASAŻ • WYSZCZUPLENIE SYLWETKI • REDUKCJA CELLULITISU I ROZSTĘPÓW • AKTYWACJA UKŁADU LIMFATYCZNEGO • STYMULACJA MIĘŚNI • POPRAWA PRZEMIANY MATERII • USUNIĘCIE TOKSYN Z ORGANIZMU • DZIAŁANIA WITALIZUJĄCE VACU MAXX • TERAPIA NA VACU PRZYNOSI TRWAŁE EFEKTY • CELLULIT ZNIKA U 80% UŻYTKOWNOKÓW • REDUKCJA ŚREDNIO OD 8-20CM OBWODU CIAŁA • SZYBSZE SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ • SPADEK WAGI CIAŁA • POPRAWA SYLWETKI CIAŁA • WZROST PRZEMIANY MATERII • CENY PROMOCYJNE!!! ZAPRASZAMY Pruszków Ul. B.Prusa 21 w podwórku Tel.: (0 22)498-51-51 www.kobietekswiat.pl Godziny otwarcia PON-PT 9-20 SB-ND 10-15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanyptysiu
NASZE pANIE Z HORYZONTU WYSTAWILY KARNETY NA SPRZEDAZ NA AUKCJE ALLEGRO DLA WIELKIEJ ORKIESTRY JA JUZ JEDEN NABYLAM,ALE MOZE KTOS SKOZYSTA I POMOZE DZIECIAKOM PRZY OKAZJI SWOICH ZAKUPOW:) http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=357015 JEST JESZCZE NA PLATFORME ,ALE TO JUZ PROSZE SOBIE ZNALEZC W PRZEDMIOTACH UZYTKOWNIKA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 29
A gdzie w Warszawie(wawer)można się podczepić do takiego urządzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubrynka
no ok ale czy to jest zdrowe dla kregoslupa po jego operacji i czy nadal bd mogla korztsyac z vacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adinek
Ja zaczęłam dzisiaj trening na Vacu Well. Mam karnet na 10 wejść. Będę chodzić od poniedziałku do piątku przez 2 tygodnie. Do tego zero słodyczy, tylko ciemne pieczywo, kolacja najpóźniej o godz 19. Żadnych drakońskich diet, ale troszkę będę jeść mniej i lżejsze potrawy. Napiszę o efektach. Jeżeli coś drgnie, będę chodzić nadal, ale już 3 razy w tyg. Urodziłam 11 m-cy temu i chciałabym zrzucić ok 6 kg które zostały mi w okolicy brzuszka, pupy i ud. - Waga 60 kg - wzrost 164 cm - obwód talii 72 - obwód bioder 95 - uda po 55 cm. JEŻELI KTÓRAŚ RÓWNIEŻ ZACZYNA ZAPRASZAM DO PISANIA O EFEKTACH!!! Będzie raźniej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanyptysiu
ja rowniez walczylam z waga po ciazy i cale szczescie ze kolezanka wynalazla w okolicach vacu,bo nie mialam pojecia,ze cos takiego istnieje:) trzymam kciuki,a co do diety najwazniejsze by nie jesc slodyczy nie pic alkoholu,nie jeść fast foodow wypijac malutkim lyczkami przez caly dzien ok 2 litrow napojów nie slodzonych nie gazowanych(procz herbaty i kawy bo one sa moczopedne) poza tym nie trzeba sie nie wiadomo jak katowac przydaly by sie w diecie warzywa i owoce(ale tych mozna jesc ile dusza zapragnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanyptysiu
uwaga jakas nowa stronka z adresami salonow SPA itp. www.zabiegi.net moze komus przyda sie przy poszukiwaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×