Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość artlover
a czy ktoś wie ile średnio kalorii spala się na vacu line? tj. spacerze w podciśnieniu na średnim poziomie trudności przez 30 min?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daficzek
monika009 a gdzie chodzisz wgdansku na vacum? a ty olenka gdzie na morenie znalazlas osrodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daficzek
wlasnie a moze znacie w gdansku jakies vacum, iw iecie jakie sa ceny, i ile kalori tam sie spala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booluscious
a więc tak... ja byłam juz na vacu 3 razy po 30 minut - efekty moim zdaniem są naprawde zadziwiające. ważę mniej o 2 kg (chociaz wiem, ze tylko na poczatku traci się szybko na wadze, poźniej coraz wolniej) dodatkowo trzymam dietę, do której da się przywyknąć i zaraz po vacu ćwiczę partię brzucha i rak na siłowni. Moje vacu znajduje się w Szczecinie na ulicy Koński Kierat 14/15. Jest fachowa obsługa, miła atmosfera, fajna muzyka i co najważniejsze -EFEKTY-. Za karnet płacę 180zł 10 wejść + dodatkowo siłownia 60zł 12 wejść. I gra gitara :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef-anka
czy to możliwe że po 5 zabiegach na vacu well obwód się zwiększył? zmierzyłam się i mam po centymetrze więcej w biodrach i udach ... wykupiłam karnet na 10 wejść ale teraz zastanawiam się czy dalej chodzić... czy już nic nie pomoże na mój celulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilima
witajcie dziewczyny :) tak czytam co tu piszecie i chyba jutro też sie umówię na pierwszy zabieg :) jestem dosyć szczupła, raczej dobrze się odżywiam (jestem wegetarianką) a celulit mam, zwłaszcza na łydkach o zgrozo. mam niskie cisnienie, tendencje do puchnięcia nóg dlatego moje dosyc szczupłe nogi w ciepły dzień nie nadają sie do pokazywania. czytam że ten zabieg poprawia krążenie i zapobiega obrzękom. pyt do dziewczyn, które ćwiczyły-czy jak ćwiczycie to "czujecie" prace łydek? to mój kompleks :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilima
dziewczyny, a czy jak ćwiczycie na tym to łydki w jakis sposób pracują? moją zmorą jest celulit na łydkach :( jestem szczupła, mam szczupłe uda tylko te łydki :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha3654
Jeśli interesuje was Wacu Vell to mogę polecić "Shintai" Studio Boskiego Ciała na Ursynowie Dembego 12. Juz po 7 spacerach widziałam efekty;) Polecam fajny salon, miła i profesjonalna obsługa, sa również kosmetyki do sprzedazy i inny sprzet np. roll-masaż, platforme wibracyjną, masaż próżniowy... www.shintai.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamborka
Czy wie ktoś, gdzie znajdę Vacu w Warszawie na Bemowie? Mieszkam pod Warszawą i najbliżej mam na Bemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamborka
Witam, jestem z Warszawy, mieszkam na Bemowie, wykupiłam sobie karnet na Vacu w promocji, bo koło mnie otworzyło się studio (przy skrzyżowaniu Górczewskiej i Lazurowej). Myślę, że się opłacało bo za 22 wejścia zapłaciłam 400 zł. Jutro idę trzeci raz, zobaczymy jakie będę miała efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania101
to na ul.conrada jest taniej za 22 wejscia 380 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoa
ja polecam vacuwella na szembeku, bardzo sympatyczne miejsce, maszyny nowe i panie doradzaja i odpowiadaja na wszelkie pytania. Jestem po 12 zabiegu, na diecie i 4 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamborka
Wolę chodzić na Górczewską, 20 złotych to niewielka różnica, więcej wydam na paliwo. A czy na Conrada też jest rollmasaż? Bo tu przed Vacu chodzę na rollmasaż, słyszałam, że to fajne połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booluscious
ogólnie vacu jest bardzo skuteczne. Ale ja dodatkowo po vacu ide cwiczyc na siłowni pół godziny. Poza tym jeszcze najlepiej po vacu jest stosowac dietkę. Wiadome jest, ze jesli po vacu idzie się na kolację składającej się z kebaba lub innych takich - to nie ma sensu w ogóle się za to brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_misia
owszem polaczenie vaku z rollmasterem bo akurat ja na to chodze jest jak najlepsze. dlatego radzilabym pojsc na rollmasterka a potem na vacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieromanka
ja robie sobie kilka rund w quake-a, jak ustrzele kilkaset ropuch to od razu chudne przy komputerze z 4-5 kg i w pasie mam luzniej bo jak gram to nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! muszę zmartwić ufające w cud techniki. Skończyłam karnet 12 wejść i niestety nie ma żadnego efektu. Jestem strrrrrrrasznie rozgoryczona może jakieś kiepskie 2 cm.....ubyło z talii ale to nic. Dodam tylko że wcześniej ćwiczyłam przez parę m-cy na spiningu, może to dlatego nie ma efrektu-organizm przyzwyczajony do dużego wysiłku. Ogólnie szkoda kasy Acha- strasznie bolą mnie biodra po tych zabiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danadana
Witajcie dziewczyny czy zna któraś z Was adres salonu gdzie znajduje się VACU-WELL w Lesznie lub urządzenie o podobnym działaniu. Bardzo Was proszę o POMOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRAKóW KROWODRZA
odkryłam nowe studio róg KAZIMIERZA WIELKIEGO i GALLA, mają super niskie ceny, klime i jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DwieMoniki
Witajcie! Właśnie kupiłyśmy dwa karnety na 20 wejść. Czy ktoś może powiedzieć jak często powinnyśmy chodzić na vacu well? Pani z siłowni mówi, że codziennie, ale czy przez wszytstkie 20 wejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dwóch Monik
hej dziewczyny! A gdzie chodzicie i po ile jest karnet i na ile wejść ? bo szukam gdzie jest taniej. pozdrawiam, Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luciola 25
A ja chodze na vacum juz bardzo długo. Sa efekty, ale nie stety nie az takie jakich sie spodziewałam. Jestem w trakcie drugiego karnetu. Pierwszy na 25 wejść, z drugiego 16 raz idę dzisiaj a w cm. po trzy w udach, 4 cm w brzyszku, waga 4kg. Do tego od drugiego karnetu chodzę dodatkowo na rolki i endomasaż 2 razy w tygodniu a na vacum pierwszy karnet chodziłam codziennie od pn-do pt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novamm
a gdzie dokladnie jest to studio na kazimierza i galla w krakowie?? mozna prosic jakas stronke lub dokladniejsze namiary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu na chwilę
Cześć dziewczyny.. Spróbowałam vacum kilka razy i nie jestem zadowolona.. jak dla mnie to żadnych efektów.. spaliłam mniej niż na zwykłej bieżni.. i właściwie niczego specjalnego w tym podciśnieniu nie czuję.. właściwie nic nie czuję oprócz przyduszania mnie tym gorsetem.. spociłam się mniej niż na zwykłej bieżni i ogólnie uważam, że to vacum jest mocno przekoloryzowane.. Według mnie jeśli, ktoś tak jak ja i pewnie większość tutaj chciałby spalić tłuszcz na brzuchu, biodrach i udach (jestem po dwóch porodach, więc wiem o czym piszę ;) ) to wystarczy założyć taki pas neoprenowy i nałożyć sobie na brzuch, dodatkowo jakieś specjalne legginsy termoaktywne czy jak one się tam zwą i macie dokładnie ten sam efekt spa. Dla niewtajemniczonych: chodzi po prostu o to, że jak założymy coś grubszego i nieprzepuszczającego powietrza (pas, specjalne spodnie do ćwiczeń aerobowych/fitness) na te strategiczne partie to się tam bardziej pocimy i spalamy w tych miejscach tłuszczyk. Ale jak dla mnie lepsze efekty są na zwykłej bieżni. Tylko mam jedno ALE, żeby nie było, że krytykuję.. razem ze mną chodziły o wieele grubsze panie.. takie naprawdę z duużym obwodem i one wychodziły z tego vacum mocno spocone.. więc może na takie osoby to bardziej działa, choć wydaje mi się, że jakby poszły na zwykłą bieżnię, to też by się tak samo spociły albo nawet gorzej, bo po prostu ludzie tężsi się szybciej pocą. Czytałam również opinię wielu osób i większość pisze, że chodzi oprócz na vacum, to jeszcze na kilka innych rzeczy.. Trudno zatem określić jaki rzeczywisty udział w spalaniu tłuszczu ma vacum, skoro chodzicie na siłownię, biegacie, pływacie, jesteście na diecie i chodzicie na jakieś rolki i tysiące innych rzeczy. Krótko mówiąc nie zachwalam ale też nie krytykuję. Jeśli bym miała poradzić przyjaciółce co ma robić, to powiedziałabym jej, żeby założyła te termoaktywne legginsy i pas i poszła pobiegać jakimś truchcikiem z zachowaniem stałego rytmu i tętna, bo wtedy najlepiej się spala tłuszczyk. Acha i pamiętajcie, że tłuszcz zaczynamy spalać dopiero po 20-30 minutach ćwiczeń, więc godzinka- półtorej truchtu, szybkiego marszu czy w ogóle zachowania stałego ruchu to optymalny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia89
Vacu Well - super efekty w krótkim czasie :) Testowalam na sobie :P i bardzo polecam (na celluli, uda i brzuszek :) Body Space Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia89
Vacu Well - super efekty w krótkim czasie :) Testowalam na sobie :P i bardzo polecam (na celluli, uda i brzuszek :) Body Space Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 85
Witam Mam kilka pytanek nie dawno dowiedziałam sie wogóle o takiej maszynie jak vacu well Chciałabym zapytać czy np. ma sens wykupienie sobie tylko 10 zabiegów czy to przyniesie jakies rezultaty chodze dwa razy w tygodniu na siłownę i fitnes od miesiąca ale narazie efwktów nie widac i znacie jakieś miejsca w okolicy warszawy gdzie mozna iść na y=ten zabieg w przystępnej cenie u mnie kosztuje to 300 zł 10 zabiegów po 30 min Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ville
hej:) jestem juz po 3 zabiegach, dzis die na 4 i widze efekty:) moze jeszcze nie schudlam, ale skora jest taka gladziutka, i anwet moj facet zauwazyl ze cellulit sie zmniejszyl:) takze bardzo polecam:) chodze w poznaniu obok grochowskiej/marcelinskiej pani instruktor mi powiedzial, ze na poczatku dobrze ejst chdozic 4-5 razy w tygodniu, potem stopniowo mniej, i efekty mozna zauwazyc po miesiacu, a takie prawdzie to po 2 miosiacach, na razie sie nie poddaje i chodze dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hottest_stuff
Chciałam kupić karnet na vacu well we wtorek... ale teraz ciężko się nad tym zastanawiam..;/. Widzę zdania są podzielone na temat jego działania. Kurczę jestem osobą mało podatną na drakońskie diety i ćwiczenia! Co prawda nie jestem osobą grubą ale bardzo chciałabym poprawić wygląd skóry i zejść do rozmiaru 38 bo chce czuć się dobrze z samą sobą... Wielu rzeczy próbowałam ale efekty były naprawdę mizerne. Byłam u lekarza (nie dietetyka). Powiedział że nie na każdego działają te same czynniki.. No cóż... jak nie spróbuje to nie będę wiedziała. 20 zabiegów kosztuje u mnie 300 złotych. To nie jest mała sumka więc mocno się zezłoszczę jak okaże się że nici ze wszystkiego... Może ktoś z Was jest również osobą która ma problem ze zrzuceniem wagi i może mi coś doradzić??!! bo już nie mam koncepcji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia2234567890-
idz i spróbuj sama, gadka typu działa, nie działa, chudne, nie chudne nie ma sensu. ja nie sugeruje sie tymi durnymi komentarzami, chodze zawsze sama i próbuje, różne rzeczy na różne osoby działają w różny sposób. tak mialam w kilku przypadkach gdzie ktoś coś krytykował a ja byłam zadowolona, dziwne ?? nie, każdy jest inny i na każdego inaczej cos moze działać. jesli masz kase idz spróbuj! a jak nie to nie idż i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×