Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Witam, Jestem własciciwlką salonu Vacu w Łodzi. Niestety muszę zlikwidować swoją działalność (nie ze względu na brak zaintersowania) Mam do sprzedania 2 urzadzenia Vacu Well (naprawde wyróżniające się programami) oraz jedyne w łodzi urzadzenia Vibrosaun. Ponieważ maszyny kupiłam nowiusieńkie a moją zaledwie 6 miesięcy-badal są na gwarancji. W celu uzyskania Wiekszej ilości informacji zapraszam do kontaktu ze mna na maila: monika.bonczewska@gazeta.pl pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.Byszkiewicz
Witam! Tak, vacu body space jest rewelacyjne ale tylko oczywiście przy regularnym chodzeniu. Jakis czas temu chodziłam na os. Słoneczne 14 w Nowej Hucie, w solarium było dodatkowe pomieszczenie gdzie były urządzenia. Gdyby nie zależało mi na efekcie nigdy bym tam nie przychodziła! Obsługa kompletnie nie profesjonalna, a najgorzej było w weekendy kiedy to dziewczyna była jeszcze "wczorajsza". W szatni i pod prysznicem kompletny syf, kocuchy i włosy walały się po podłodze. Ceny mają przystępne ale moim zdaniem to nie wszystko. Robią promocje, moim zdaniem absurdalne, wymyślane jak tylko się da. Mam ochotę tam wrócić jednak bardzo nie polubiłam Pani która jest niska i przy kości, podnosi głos gdy prosi się o wytłumaczenie czegokolwiek. Akurat zawsze na nią trafiałam. Mam nadzieję że akurat na ta Panią już nie będę trafiała. Na razie chodzę na body do centrum Krakowa, choć jest o wiele drożej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziłam jakieś 1,5 roku temu na słoneczne, to prawa, ceny tam wtedy były bardzo przystępne, ale w tym czasie pomieszczenie z maszynami do vacu było dopiero co otwarte, wszystko świeże, nowe, obsługujące 2 młode dziewczyny były b. miłe i dokładnie tłumaczyły co i jak. Dodatkowo dostałam kserówki z dietą 1200 kcal. Planuję za jakiś czas znów wziąć serię vacu, również na Słonecznym, ale po poprzednim poście poczułam zniesmaczenie i niechęć do tego miejsca. Chociaż jeśli ceny nadal są takie niskie niż w innych salonach to pewnie się skuszę, to tylko 30 min na szczęście. :O K. Byszkiewicz, ile kosztuje obecnie karnet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie wiem o co chodziło tej Pani odnośnie oś. Słonecznego ,ale myślę że pisze takie opinie ponieważ ma konkurencyjne swoje studio i drażni ja cena konkurencji.Ja kończę tam już trzeci karnet i naprawde obsługa i czystośc jest na piątkę.Spotykam się tam z kilkoma stałymi klientkami , które chodzą dłużej niz ja i wszystkie bardzo poprawnie wyrażaja się o tym punkcie.Jeżeli chodzi o szczegóły to schudłam 5,5 kg , podobno to nie tak sporo ale za to rozmiary zmniejszyły sie drastycznie . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jak chodziłam na vacu na os. Słoneczne nie miałam zastrzeżeń odnośnie czystości. Ile kosztuje obecnie karnet? Aneta jak często korzystasz z vacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, ja chodzę 3 razy w tygodniu. Karnet kupuje na 20 wejśc za 180 zł, z tego co wiem ceny się nie zmieniły i sa dodatkowe rozne promocje .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.Byszkiewicz
Witam ponownie! 10wejść - 99zł 20wejść - 180zł Teoretycznie to tylko 30min, ale znalazłam o 20zł droższe Vacu i wole chodzić tam niż czuć się "nieswojo". Swojego salonu nie posiadam, jak twierdzi Aneta1980, tu chodzi o podejście do klienta, a jeśli od kogoś czuć alkohol w pracy to widocznie z obsługa jest coś nie tak, tym bardziej że ta sytuacja była w weekend. Przykro mi że musiałam z os. Słonecznego zrezygnować, ale moje koleżanki sądzą tak samo jak ja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latającaaaaaaa
ja rozumiem K.Byszkiewicz, ponieważ tak samo jak ona musiałam zrezygnować z jednego studia i znaleźć nowe, ponieważ nie dawałam już rady z obslugą:/ mowie tu o starym vacu na przybyszewskiego w łodzi, po wykupieniu drugiego karnetu na 10 wejść poszłam zaledwie 3 razy, reszty nie wykorzystałam, wiec straciłam dokładnie 140 pln, ale wolałam to niż użerać się znowu z tą "przemiłą" obsługą. Ja rozumiem, że można mieć zły dzień, itd. ale jeden z panów obsługujących zachowywał się jakby mu wsyscy przeszkadzali:/ nawet jak rozpiął mi się pas!!! (co chyba jest niedopuszczalne, bo na spacer za tyle kasy to mnie nie stać) to powiedział, że "albo Pani dokończy tak, albo kończy na dziś, bo z tym się nie da nic zrobić, nie można wyłączyć maszyny podczas ćwiczeń", więc zapytałam się czy nie może jakoś go zapiąć tak tyle o ile, ale usłyszałam: "ale jak mam tam się dostać??" to była moja ostatnia wizyta:/ teraz chodzę na szczęście do nowego studio na praską i jestem jak na razie bardzo zadowolona:) (zresztą znalazłam namiary na nich na tym forum, za co bardzo dziękuje dziewczyny:*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem właścicielem studia vacu więc nie podoam jego adresu żeby nie być posądzonym o reklamę. Ale z przerażeniem czytam wypowiedzi podobno fachowców na temat treningów. Drogie Panie... Nie jest możliwe aby w ciągu dnia dwukrotnie korzystać z Vavu lub też biegać na bieżni z prędkością 7km/h. To jest dobre dla sportowców, a nie dla osób pragnących zrzucić parę kilogramów. Cała zaleta Vacu polega na powolnym splaniu tłuszczu w wyniku procesów fizjologicznych, czyli spalaniu tłuszczu w mięsniach podczas wysiłku. Intensywny trening nie powoduje spalania tłusczu lecz przyrost masy mięśniowej. Zatem zero efektu i brak zadowolenia!!!. Pomiędzy zabiegami w Vacu przerwa powinna wynosić 48 godzin !!. a trening przystosowany do kondycji i wagi osoby ćwiczącej. Pomiędzy treningami można korzystać z innych form poprawy wyglądu skóry jak np rollen, który znakomicie działa na robijanie celulitu. Zalecam korzystanie ze studia, w którym pracujące tam osoby potrafią doradzić jak prowadzić zabiegi, a nie tylko zapiąć w pas uszczelniający. Czasami 20 - 30 zł więcej wydanych na 10 treningów w profesjinalnym studio może przynieść duże zadowolenie z osiągniętych rezultatów. A przy przestrzeganiu zasad treningów, mogą one być dalece zadowalające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Havana Vacu Studio
Witam serdecznie, w odpowiedzi na zapytanie odnośnie urządzenia Vacu Fit Thermal odsyłam do opinii medycznej dostępnej na stronie mojego studia! www.havana-vacu-studio.pl Od siebie dodam, iż klientki zaczynają treningi od Active Pro w celu szybkiej poprawy kondycji, później kierowane są na Thermala (u mnie jest to stepper, który wymaga intensywniejszej pracy mięśni osoby ćwiczącej niż bieżnia Active Pro) Efekty są wysoce zadowalające! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo.. a chcialam sie jeszcze spytac jak powinno wygladac poprawne cwiczenie na thermalu? ile czasu, ile stopni, jaki program? zeby bylo jak najbardziej efektywne.. kondycje mam dosc dobra, zaczelam od razu od thermala, bylam juz 3 razy, na 3,4 i 7 programie po pol godziny.. temperatura byla na 60 stopni nastawiona ale tak naprawde dochodzilo do 60 stpni dopiero pod koniec czasu ;/ tak powinno byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia - Zakątek Kobiet
Zapraszam do obejrzenia strony i odwiedzenia nowego klubu dla Pań 'Zakątek Kobiet', otwartego w Łodzi na ul. Gorkiego 21a. Na tą chwilę posiadamy jedną maszynę typu Vacu Fit, docelowo będą dwie. Oferujemy sympatyczną atmosferę i duuużo pastelowych kolorów w naszych wnętrzach:) Pozdrawiam Basia www.zakatek-kobiet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulula
Jak widze opinie ze ktos chodzi na Vacu robi 20 wejsc w powiedzmy okolo miesiac i mowi ze nie ma zadnych efektow to mi sie smiac chce odrazu bo juz sobie wyobrazam jak to wyglada. Przed pojsciem 3 paczki delicji po powrocie obiad a na wiczor paczka chipsow. Bo wkoncu chodze na vacu - ruszam sie to moge wszystko. Vacu polecila mi kolezanka ktora schudla bardzo co widac bylo na oko. Ja zaczelam chodzic z kolezanka zrobilysmy 18 razy w kwietniu i efekty przynajmniej na mnie sa swietne, 4 cm w pasie - spodnie o 2 rozmiary w dol. Tak samo widze na nogach - duzo wiekszy luz, celulit tez w bardzo duzym stopniu sie zmniejszyl. Nie wiem czy to ma znaczenie ale ja chodze do Vacu Plus w Krakowie na Ruczaju - maja tam maszyny Body Space a nie Vacu Well - byc moze to ma jakies znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulula
Jak widze opinie ze ktos chodzi na Vacu robi 20 wejsc w powiedzmy okolo miesiac i mowi ze nie ma zadnych efektow to mi sie smiac chce odrazu bo juz sobie wyobrazam jak to wyglada. Przed pojsciem 3 paczki delicji po powrocie obiad a na wiczor paczka chipsow. Bo wkoncu chodze na vacu - ruszam sie to moge wszystko. Vacu polecila mi kolezanka ktora schudla bardzo co widac bylo na oko. Ja zaczelam chodzic z kolezanka zrobilysmy 18 razy w kwietniu i efekty przynajmniej na mnie sa swietne, 4 cm w pasie - spodnie o 2 rozmiary w dol. Tak samo widze na nogach - duzo wiekszy luz, celulit tez w bardzo duzym stopniu sie zmniejszyl. Nie wiem czy to ma znaczenie ale ja chodze do Vacu Plus w Krakowie na Ruczaju - maja tam maszyny Body Space a nie Vacu Well - byc moze to ma jakies znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulula
Jak widze opinie ze ktos chodzi na Vacu robi 20 wejsc w powiedzmy okolo miesiac i mowi ze nie ma zadnych efektow to mi sie smiac chce odrazu bo juz sobie wyobrazam jak to wyglada. Przed pojsciem 3 paczki delicji po powrocie obiad a na wiczor paczka chipsow. Bo wkoncu chodze na vacu - ruszam sie to moge wszystko. Vacu polecila mi kolezanka ktora schudla bardzo co widac bylo na oko. Ja zaczelam chodzic z kolezanka zrobilysmy 18 razy w kwietniu i efekty przynajmniej na mnie sa swietne, 4 cm w pasie - spodnie o 2 rozmiary w dol. Tak samo widze na nogach - duzo wiekszy luz, celulit tez w bardzo duzym stopniu sie zmniejszyl. Nie wiem czy to ma znaczenie ale ja chodze do Vacu Plus w Krakowie na Ruczaju - maja tam maszyny Body Space a nie Vacu Well ani Vacu Fit - byc moze to ma jakies znaczenie. 10 wejsc 160 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobielta3miasto.pl
Równie dobrze mogę powiedzieć "jak widzę grube baby to śmieję się" Asiu, to że Ty zajebiście wyglądasz nie znaczy, że każda baba zjada delicje i popija colą. Generalnie niektóre dziewczyny dostają od boga na starcie prezent i mogą chudnąć szybciej jak Ty. Może wtedy mają czegoś innego mniej. Chociaż muszę przyznać rację, że dużo kobiet dojada "na boku", ale wiem, że nie warto śmiać się z nich publicznie, bo każdy ulega pokusom i tu pytanie: czy będzie pracował czy nie. Jeśli nie, to olewka. Miałaś jakąś dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka Z
Witam a z jakiej firmy uważacie że vacu jest najlepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacu Well najlepszy, sama mam 2 maszyny i jestem bardzo zadowolona a przetestowałam wiele różnych i wiem co mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademia
Zapraszam do nowo powstałego punktu AKADEMIA FIGURY Ul.Szczecińska 17 Chorzów tel.506-163-140 www.AkademiaFigury.pl >vacu fit elegance (spacer w podcisnieniu) >vacu fit thermall (spacer w podczerwini) >rollen >platforma wibracyjna >masaże ZAPRASZAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademia
zapraszam do nowo otwartego studia AKADEMIA FIGURY Ul.Szczecińska 17 Chorzów tel.506-163-140 www.AkademiaFigury.pl vacu fit elegance(podcisnienie) vacu fit thermal (podczerwień) rollen platforma masaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademia
www.AkademiaFigury.pl zaprszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viiiisa26
a ja dziś byłam pierwszy raz :) Jestem zadowolona po 1 widze gładkość..... mi zalezy na ujędrnieniu brzucha po ciązy :/ Jutro 2 wejscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STUDIO FIGURY ESTETKA ul. Augustiańska 34 w Krakowie (na Kazimierzu) to miejsce gdzie każda kobieta może zadbać o swoją sylwetkę i kondycję a przy tym zrelaksować się i pobyć w wyśmienitym towarzystwie przy filiżance zielonej herbaty. Naszym celem jest Wasza satysfakcja, dobre samopoczucie i wiele powodów do uśmiechu. Dzięki ćwiczeniom na Vacu Fit, Body Space bieżni lub rowerku, Rollen- masażu limfatycznym, Platformie wibracyjnej, pomożemy Wam cieszyć się sobą i swoim ciałem. Serdecznie zapraszamy, www.estetka.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×