Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lactovaginal II

Kto stosuje Lactovaginal ???

Polecane posty

Gość misia14
a czy koniecznie go trzeba przetrzymywac w lodówce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia14
prosto z lodowki sie wkłada te kapsułki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi być w lodówce, oczywiście nie zaraz przy zamrażarce.tak wkłada się prosto z lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia14
stosowałas to moze ??powiesz mi cos o tym jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia14
cały czas trzyma sie go w lodówce???Sorry ze tak pytam ale pierszyraz bede go uzywac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam.Tak trzyma się w lodówce.z apteki, tam też maja go w lodówce do domu i do lodówki.najlepiej na drzwi, żeby nie był blisko zamrazarki bo wtedy będzie miał za zimno.zakładasz taką kapsułkę na noc i tyle.nie masz się co obawiać.wygląda jak kapsułka antybiotyku.to jest probiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia14
czy mozna stosowac pimafucin podczas okresu???prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas okresu nie stosuje się żadnych globulek, robi się po prostu przerwę i kończy po okresie, a lactovaginal sam w sobie nie opóźnia okresu, jeśli miałaś, albo masz stan zapalny to od niego może się spóźniać okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia25
nigdy nie miałam stanu zapalnego, lekarz przepisał mi te tabletki przed zabiegiem Hsg żeby wyrównać Ph pochwy i tyle, ponieważ staramy się z mężem o dziecko ale nigdy nie miałam żadnych stanów zapalnych ale w ciąży też nie jestem bo robiłam już 2 testy i niestety negatywne i dlatego pomyślałam,że może ten lactovaginal coś poprzestawiał i dlatego spóźnia mi się okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izia25
a tak w ogóle to bardzo dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina pec
jeżeli bola Ja stosunki, to lepiej niech bierze lacibios femina - to doustny probiotyk na odbudowywanie dobrej flory bakteryjnej. globulki dopochwowe moga Ja bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! zameirzam zaczac brac lactovaginal, ginekolog poleciła mi je poniewaz mało mam u pałeczek mlekowych. moje pytanie brzmi, czy mozna sie kochac po zastosowaniu lactovaginalu ? proszę o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o pomoc... jezeli mam stosowac lactovaginal z powodu braku pałeczek mlekowych, to jak mam go stostować? jedna kapsułke na dobe? mógłby mi ktoś pomóc, bo nie wiem czy mam je stosować codziennie czy starczy tylko kilka razy w tyg czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po lactovaginalu lepiej się nie kochać bo po co marnować i tak nietanie czopki:)) . Lepiej pokochać się przed zaaplikowaniem. Te czopki są świetne po każdym stosuknu, basenie, okresie i przed okresem i zawsze wtedy kiedy pojawiają się nieprawidłowe upławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny świetne są też czopki Gyntima. Zawierają tak samo pałeczki kwasu mlekowego ale przy tym również wyciąg z szałwi i kosztują 16 - 18 zł. No jedyny minus to to że brudzą na beżowo więc konieczna podpaska i to na noc najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a czy jest coś tańszego o takim samym badź podobnym skladzie jak lactovaginal (głównie chodzi mi o te pałeczki mlekowe) bo jeśli mam brac to przez miesiac codziennie, to nie bardzo mnie stać zeby sobie tak co 10 dni kupować lactovaginal za niecałe 30zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję lactovaginal po każdym powrocie z basenu i na szczęście nie łapię już żadnej infekcji, kiedyś miałam z tym problem, ale udało się wyleczyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję lactovaginal po każdym powrocie z basenu i na szczęście nie łapię już żadnej infekcji, kiedyś miałam z tym problem, ale udało się wyleczyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję lactovaginal po kazdym powrocie z basenu i na szczęście jak do tej pory żadna infekcja mi się nie "przyczepiła", a kiedyś bywało różnie zanim zaczęłam stosować lactovaginal miałam kilka razy nieprzyjemne infekcje okolic intymnych , ale teraz to już przeszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek31988
Witam. 3 dni temu skończyłam przyjmować lactovaginal. Najlepsze jest to, że przed przepisaniem tego leku przez lekarza, który stwierdził u mnie florę bakteryjną, nie miałam żadnych objawów. Pojawiły się dopiero po kuracji, a dokładniej odczuwam pieczenie w okolicach pochwy... Możliwe, że to od lactovaginalu? A może to nasilenie skutków flory bakteryjnej? Powiedzieć lekarzowi o tym pieczeniu, czy może sama mogę przyjmować np.lacibios femina, albo provag? Jeśli lactovaginal miał pomóc, to raczej tego nie zrobił i obawiam się, że pogorszył sprawę... proszę o odpowiedź pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
kwiatek-a na co lekarz zalecił Ci branie lactovaginalu?? masz grzybice? czy robiłaś jakieś badania??? ja stosuje lactovaginal jak zaczynam czuć swędzenie i pieczenie, co może oznaczać rozwijającą się grzybicę. Być może masz uczulenie na ten probiotyk-ale to raczej mało możliwe. A co do flory bakteryjnej to nie jest choroba tylko określenie.....człowiek w swoim organiźmie posiada wiele różnych bakterii, "dobrych" i "złych",które żyją obok siebie w pewnej równowadze-to one tworzą florę bakteryjną(każdy ją posiada).Lekarz( a może raczej badania) może stwierdzić zaburzenie flory, kiedy braknie w organiźmie tych bakterii dobroczynnych-najczęsciej po antybiotykach, które jak wiadomo zwalczają bakterie.I preparaty takie jak lactovaginal czy provag(doustny) zawieraja te dobroroczynne bakterie- lactobacilusy i pomagają nam przywrócic flore do równowagi....A może lekarz zalecił Ci lactovaginal razem z jakimś antybiotykiem i to właśnie za jego przyczyną masz takie objawy. Ja bardzo łatwo łapię różne świństwa wiec jak zaczynam brać antybiotyk to stosuje i lactovaginal-dopochwowo i provag-doustnie. I stosuje też na codzień płyn do higieny intymnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahsgchsagdvchgvcd
a pomaga na to swedzenie maść termentiol? mozna ja stosowac help !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
tormentiol pomaga chyba tylko leczyc objawy czyli swędzenie, wiem ze clotrimazo tez jest dobry na swędzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adziocha
hej Dziewczyny! słuchajcie, kilka dni temu odebrałam wyniki cytologii i lekarz bez wyjaśnienia przepisał mi clotrimazolum globulki dopochwowe i lactovaginal. Wiem tylko tyle, że miałam drugą grupę cytologii. Poszperałam po necie i wyczytałam, że leki te bierze się przeważnie na grzybice pochwy byłam w szoku ale podobno można to złapać po kuracji antybiotykowej, tak? Wczoraj wykupiłam leki tylko, że dostałam okresu, czy przez te kilka dni mój stan pogorszy się? I jeszcze jedno jak to jest z tymi lekami? Pomagają? I czy po tej kuracji wyleczę się na stałe czy będą nawroty? Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam lactovaginal na malą nadżerkę. Do tego miałam przepisane globulki chyba na literę H..ale nie pamiętam dokładnie. Leki Clotrimazol i Tormentiol mają inne zastosowanie. Z ulotki: Tormentiol to maść, to lek do stosowania na skórę. Stosowany jest jako środek o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbakteryjnym i ściągającym. Wskazania: niewielkie uszkodzenia skóry, takie jak otarcia,zadrapania. Pomocniczo w zmianach ropnych i stanach zapalnych skóry. BARDZO DOBRY NA WYPRYSKI I ROZNE SYFKI NA BUZI. CLOTRIMAZOLUM - wskazania: leczenie zakazeń drożdzakowych: błon śluzowych (sromu, żołędzi, prącia), skóry, leczenie grzybicy skóry, takze łupieżu pstrego.Clotrimazol - jak najbardziej na otarcia, swędzenie, pieczenie w tych miejscach. Bardzo polecam do tego jeszcze płyn do higieny intymnej - ziaja naturalny lub specjalny na pieczenie i swędzenie - duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wczoraj ginekolog zapisal mi lacto i mam brać to rano, a wieczorem clotrimazolum. dla mnie to bez sensu:/ czytalam wasze wczesniejsze wypowiedzi i piszecie, że clotrimazolum zabija lacto. więc ja już nie wiem, co radzicie? mam brac jak mam zapisane, czy najpierw lacto potem clotrimazolum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, bylam wczoraj u ginekologa. mam nadzerke szyjki macicy i dostalam lactovaginal i clotrimazolum. rano mam brac lacto a wieczorem clotro. i dla mnie to bez sensu bo czytałam wasze wcześniejsze info i pisałyście, że clotro zabija lacto, więc co radzicie. brac jak mi kazała lekarka czy najpierw zużyc lacto a potem clotro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi273
lactovaginal zawiera pałeczki kwasu mlekowego - BAKTERIE clotrimazolum jest środkiem przeciwGRZYBICZYM nie mają ujemnego wpływu na siebie. Nie wiem skad wziełyscie te rewelacje o przeciwstawnym działaniu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×