Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lactovaginal II

Kto stosuje Lactovaginal ???

Polecane posty

Gość nanonana
WŁasnie jak nawwraca to tylko lactovaginal nic innego mi nie pomgaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedziec
ja tego nie rozumiem zamiast trzymac sobie np lactovaginal w lodowce na wszelki wypadek to wy czekacie az wam sie jakies grzybowe zmiany porobia i wtedy idziedcie do lekarza nie lepiej wczesniej działac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuitamoo
NO ja tak robie lactovaginal zawsze znajdziesz umnie na polce w lodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werasamawdomu
ja co prawda nie mam lactovaginalu obecnie, ale stosowałam raz w ciązy i potem jeszcze raz po kuracji na grzybicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciazowasukienka
No ja obecnie jestem w ciazy i lekarz polecił mi lactovaginal wiec sie stosuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaana
lactovaginal jest dobry, ale akurat w ciąży biorę profilaktycznie provag, bo jest łatwiejszy przy dłuższym stosowaniu. Biorę go co kilka dni, a pod koniec ciąży zamierzam brać codzieniie, bo przy porodzie sn dziecko przejmuje flore bakteryjna od matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscniedzielny
stosowałam lactovaginal po kuracji tabletkami clotrimazolum, skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOKIAlover
Tez potwierdzam lactovaginal bardzo skuteczny, przynajmniej na młody organim, bo na takim testowałam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łondaaaa
ja też uzywałam lactovaginalu po kuracji i nie narzekam. można stosowac spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie lactovaginal jest najbardziej skutecznym lekiem dopochwowym, zawsze po okresie zakładam go sobie żeby zwiększyć ilość dobry bakterii, stosuje go również po basenie, saunie, gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinatolka
Ja juz lactovaginal stosuje 2 miesiac i wkoncu wkoncu pozbyłam sie tej okropnej przypadłosci... upławy miałam takie ze wstydziłam sie z domu wyjsc ale teraz juz sie wszytki wynormowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (@)
Mnie po tym lekarstwie wszystko wracało po 2 miesiącach. poźniej leczenie tym tamtym siamtym i tak przez trzy lata. Od 3 lat jestem na GYNOTREN- zastrzyki. I mam święty spokój. UF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balcktigerr
EE ja go stosuje profilaktycznie raz na jakis czas i nie mam takiego problemu... jak ktos wraca do starych przyzywczajen to sie nie dziwie ze nawet lactovaginal nie pomaga ... trzeba byc systematycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkazTVN
JA tez miałam podawane GYNOTREN ale lekarz mi przepisał jeszcze LActovaginal wlasnie ... zeby wzbogacic flore zeby nie pogorszyc a polepszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co jakis czas robie sobie kuracje 7 dniowa, stosuje tez porady, ktore wyczytalam na ich stronce lactovaginal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też stosowałam, teraz bardzo lubię provag, też bakterie kwasu mlekowego ale doustne, własnie wybieram sie na narty, gorące źródla, sauny, zamierzam go zabrać ze sobą i brać na wszelki wypadek bo o infecje w takich warunkach nie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek08
kobiety, kobiety..ten lek stosuje sie wylacznie do odbudowy flory w pochwie, np. po roznych zapaleniach grzybicznych. jezeli ktoras z was jest tak wrazliwa jak ja, i ma ciagle z tym problemy, moze stosowac ten lek przez caly czas, nie szkodzi zdrowiu!, jest drogi ale skuteczny. ja osobiscie mam problemy z moim vagina ph, normalny poziom powinien wynosic 4,4, ja mam zawsze wyzszy, nieodpowiedni, dlatego uzywam prawie caly czas tego, i roznych podobnych kapsulek z kwasem mlekowym. jak macie jakies pytania na ten temat chorob kobiecych, to pytajcie, ja odwiedzam swojego ginekologa 1-2 razy w miesiacu, wiem duzo o roznych kobiecych powiklaniach, takze zmagam sie z nimy osobiscie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjana2
tak do odbudowy flory bakteryjnej chyba wszytkie to wiemy ... lactovaginal ma własnie bardzo zbilansowane szczepy dlatego dla polek jest taki dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka28
moja mama stosuje Lactovaginal od lat, ja raz na jakiś czas też robię sobie kurację, oprócz tego stosuję Provag żel na podrażnienia, ma fajne działanie łagodzące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokola
To wejdz na lactovaginal.pl tam tez masz rozne wskazówki co i jak ... fajna stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnajulia
stosowałam lactovaginal po kuracji tabletkami clotrimazolum, a wczesniej w ciązy kiedy sie nabawiłam infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek08
szkoda tylko ze, te kapsulki sa tak drogie...i szkoda ze, na te nasze dolegliwosci nie ma innej rady:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu jeszcze ktos?? mi tez lekarz kazal zakupic ten lek ale jakos tak wyszlo ze mialam miec okres i pomyslalam ze przy tym nie bede tego stosowac.Pozniej wylecialo mi z glowy....skonczyl mi sie drugi z kolei okresteraz i zamierzam zakupic te kapsulki...wiem ze duzo czasu juz minelo ale nie zaszkodzi ze dopiero teraz zaczne to stosowac no nie?? nie zauwazylam zeby mi sie pogorszylo...powinnam jak najszybciej kupic to jak mi powiedzial ale jakos tak wyszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulincia2144
Ja też mam pytanie. Jakieś dwa miesiące temu ginekolog przepisał mi tabletki clotrimazolum, bo miałam niewielkie zakażenie (w sumie myślałam, że to grzybica- powiedziałam jej o tym, a ona mi odpowiedziała, że to wstęp do grzybicy, że tylko małe zakażenie). Po tych tabletkach był spokój, a teraz znowu mam to samo: jakaś biała grudkowata wydzielina pachnąca czasami cebulą. I nie wiem co robić. Czy są jakieś tabletki na takie zakażenie bez recepty? czy lactovaginal pomoże? czy mam iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
możesz zastosować lactovaginal przez conajmniej 7 dni plus maść clotrimazolum bo tabletki są chyba na receptę, jak nie przejdzie to idź do lekarza po silniejsze leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli-estera
Nie do wiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek08
tez mnie wyrzucilo, i rowniez mialam interesujace uwagi...ciekawe jak teraz.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość complacomplecompli
Grzybica i bakteriami mozna zarazic sie u ginekologa!. Prawie zawsze po wizycie u gin. dostaje stanu zapalnego pochwy lub sromu w postaci swedzenia,pieczenia lub uplawy..albo wszystko razem..Ide zdrowa (tylko do kontroli)..a wychodze...chora.. Unikam lekarzy,ile moge...Ale czasami zmuszam sie juz..Gdyby jakis rak byl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
to trochę dziwne??? mój lekarz używa jednorazowych wzierników, zawsze na fotel kładzie mi nowy podkład i zakłada rękawiczki. Jeśli tak zachowuje sie Twój lekarz to skąd te zakażenia.Może korzystasz z ubikacji u gina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foreveralonee
no jesli korzysta to ja bym skorzystąła z jakiegos zelu na wzmoccnienie swojej flory ... ja mam provag zel tak jak radziły dziewczyny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×