Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lactovaginal II

Kto stosuje Lactovaginal ???

Polecane posty

Gość martusias
ktos kupuje ze mna jakas partie lactovaginalu ... bo ja chyba kupie hurtowo przez jakas apteka internetowa ... co wy na to ktoras chetna ... wole miec zapas moj numer gg to 558877887

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodziankaa
o to ja sie skusze ... tez uzywam lactovaginal jak ma byc taniej czemu nie :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemcojeme
ja juz stosuje lactovaginal z 4 miesiace i widze na wlasnej skorze jak dobrze dziala na flore ... nic mnie nie piecze nie mam zaczerwien nic nie łapie ...extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettycu
z tego co przeczytałam lactovaginal daje najlepsze rezultaty stosowany przez okres 7 dni od 1 do 2 kapsułek na dobę. można w razie potrzeby powtórzyć kurację, ale nie wiem czy należy go stosować aż przez kilka miesięcy bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość All time only you
Jeżeli masz skłonności do zakażeń bakteryjnych lub po prostu często Cie swędzi i piecze to na początku stosuj lactovaginal tak jak pisze w ulotce. Po tygodniu wystarczy jak zastosujesz co 2-3 dni i tak coraz rzadziej, aż dojdziesz do 1-2 kapsułek na tydzień. Wówczas osiągniesz efekt doraźnego wspomagania flory, jeżeli coś ewent. bedzie sie działo to możesz zwiększyc dawkę. Kiedy dolegliwości minął po prostu odstaw lactovaginal, a zapas schowaj na nieprzewidziane sytuacje. Ja tak robię i efekt jest na prawdę zaskakująco dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne glupie pytanie a jak
dziewczyny, pierwszy raz po stosowaniu ogromu dopochwowych globulek, troche zglupialam.... rozumiem, ze tabletke lactovaginalu [czyli ta malutka kapsulke z proszkiem w srodku] stosuje sie w calosci dopochwowo i ten 'plastik' sie rozpusci? wybaczcie za pewnie idiotyczne pytanie, ale 1. raz stosuje a instrukcja aplikacji jest chyba nieco przestarzala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto pyta nie błądzi, żadne pytanie nie jest głupie. Kapsułka sie rozpusci, nie masz sie czym martwic, ta otoczka jest chyba żelowa mimo ze wygląda na twardą. Jesli masz jakies watpliwosci wejdz na strone: www.lactovaginal.pl i poczytaj co i jak. W dodatku mozna tam zamówic darmowa gazetkę :) Zakładka prezent dla Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnieniee
no oczywiscie ze sie rozpuszcza :) ja sama zamowiłam jakas gazete jak daja za darmo to brac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligoo
Ja tez na początku nie wiedziałam jak stosowac Lactovaginal ale wszytko dokładnie masz opisane w ulotce ... przejrzyscie wszytko szybko ogarniesz ..pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
ja nie miałam żadnych uczuleń po lactovaginalu-a należę raczej do "wrażliwców".A co do stosowania to wkłada się go poprostu do pochwy-najgłębiej jak się da i tyle. Najlepiej zrobić to na noc, żeby nie wypłynął za szybko.I dobrze założyć wkładkę, bo resztki wypływają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoeurospokoo
ale tez trzeba pamietac ze trzeba stosowac lactoavaginal regularnie ... wtedy beda widoczne szybkie efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuuubusia
Hejka! Czy wiecie może czy zawarosc kapsulek teo preparatu probiotyku ginekologicznego mozna tak jak zwykly probiotyk wysypac z kapsulki i popic np woda lub mlekiem/jogurtem?? proszę o odpowiedz bo nie wiem czy kupic i stosowac te preparaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuuubusia
Oczywiscie mi chodzilo o lacibios femina a nie te do stosowania miejscowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosowałam
stosowałam provag zel do ustnie ale zawsze posiłkowałam sie jeszcze zelem provag ... zeby kompleksowo wyplenic tego szatana ,, i działą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluczykii
Provag zel jest bardzo bliski memu sercu ... tyle niedogodnosci ktorym zaradził to moge wymieniac i wymieniac ... stosuje go od 2 miesiecy i ani razu mnie nie zawiodł ... przebywam w roznych miejscach mam konakt z roznymi :) zeczami i nic nie złapałam a bywało ze czasem wyleczyłam sie z jednej łapałam inna infekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatak
ja sie zabezpieczam kompleksowo ... stosuje i provag doustnie i w żelu , i jednak to co lekarz mi mowil to prawda .. nie ważne ile tych miliardów szczepów wazne zeby działały na polki... A Ten produkt jest wlasnie Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bungabunga2
Provag jest polski ? to bardz dobrze tez gdzies slyszalam ze inne probiotyki to dzialaja na dane populacje kobiet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzyczwarte
Ja uzywam tylko polskich produktów ... provaag i lactovaginal mam zawsze ... mam tak wrazliwa skóre i miejsca imnymne ze profilaktycznie biore jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wistawio
wszyscy tak o tym Lactovaginalu ... juz sie zaczełam sama zastanawiac czy nie sprobowac ... jestem teraz po 2 tygodniach stosowania . Skonczona kuracja mam nadzieje ze nie wroci , ważne ze objawy ustąpiły ale miałam równiez przepisana przez lekarza kuracje antybiotykiem, wienc nie wiem cco bardziej pomogłlo, ale rok temu jak mialam to samo i nie stosowałam probiotyku to, męczyłam sie z tym do wrzesnia a teraz jest inaczej, mowie musze poczekac czy nie wroci i dopiero bede oceniała narazie sie cofneło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Q
No i super, ja tez mam lactovaginal w lodówce i doszłam juz do takiego stanu, że wystarcza jak założe sobie 1 kapsułke tuz przed okresem i 1-2 po. A razie "w" posilkuje sie provag żelem, jest naprawde OK :0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitez
mi tez lekarz zalecił kapsułke lactovaginalu, przed okresem, musi to byc popularna metoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witoza
Popularna nie popularna ... działa :) 2 tygodnie kuracji lactovaginalem i objawy o wiele wiele mniejsze czekam na zupełne cofnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiercidełko
Jestem Hepi bo :) --- hihihih bo kupiłam lactovaginal po promocji za 19 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinapop
Ja też używam przed okresem ale i podczas upałów oraz w jakis podejrzanych miejscach jak musze skorzystac... mialam juz jedna sutuacja lactovaginal mi pomogl a lekarz zalecił zebym stosowa profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerniakowska80
JA uzywam jak potrzebuje ... nawet nie wiedzialam ze mozna profilaktycznie lactovaginal ... a co ile sobie podajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemwszytkoomnibus
Czytam i czytam i tak sie zastanawiam ... Piszecie o tym Lactovaginalu ... on jest naprawde dobry, szybko upora sie z podstawowymi objawami, zabezpieczy na przyszłosć ale najwazniejsza jest kuracjia. Musicie isc do Ginekologa, trzeba sie zbadac nie bac. Bo takie własne leczenie to jest dobre ale po regulacji przez lekarza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapobiegawczo
jak najbardziej. Ja ostatnio lactovaginal stosuje wyłacznie zapobiegawczo, tak jak ktos wczesniej napisał 2-3 kapsułki w miesiacu i jest ok. Alw wszystko zalezy od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długopisząca
2 3 na miesiac tylko ... nie wiem wydawalo mi sie ze lekarz kazał mi go częsciej stosowac profilaktycznie ... ale moze dlatego ze jestem dopiero co po skonczeniu kuracji Lactovaginalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnezz
nie ja uzywam raz na tydzien lactovaginalu profilaktycznie ale to dlatego ze nie dawno si wyleczylam ... pozniej tez bede brała zadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×