Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lactovaginal II

Kto stosuje Lactovaginal ???

Polecane posty

Gość gość
Stosuję ponieważ jako jedyny mnie nie uczula w przeciwieństwie do konkurencji.Zresztą z tej samej serii stosuję Provag emulsję i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie mogę stosować lactovaginalu, piecze okropnie, wcześniej tego nie miałam.... a mam 40 lat, zamiennie dostałam gynoflor, a po nim miałam jeszcze gorzej..... to chyba z wiekiem pojawia się alergia. stosuję różne maści łagodzące, przepisane przez gyna i dosłownie po wszystkim mnie piecze. nie jest to infekcja, cytologia 1. ręce opadają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1mika
Czesc laski. Czy lactovaginal trzeba stosować razem ginalginem?zapomniałam.o to zapytać ginekologa.przepisal mi oba.na ulotkach jest napisane ,ze lacyovaginal należy przyjmować po kuracji lekami przeciwgrzybiczymi czy bakteriobójczymi a takim jest właśnie ginalgin. Moze ktoras miała.podobna sytuacje ?dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję od czasu do czasu Lactovaginal i Provag żel. Gdy wystąpi podrażnienie, po kąpieli basenie, chorobie. Dość drogie, ale polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanles
Mi pomagal bralam jak bylam w ciazy jest bezpieczny i skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po wybraniu Lactovagialu u którejś z Was pojawiły się żółte, wodniste uplawy? Mi po paru dniach się tak pojawiło i nie wiem czy to się oczyszcza czy to jakaś infekcja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję inne metody, cyclotest myway dzięki bardzo dokładnym pomiarom mogę kontrolować swój cykl i wiedzieć kiedy powinnam się kochac a kiedy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×