Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Blush

Dobry ginekolog we Wrocławiu poszukiwany !

Polecane posty

Gość marghotka
arual, wiesz gdzie ten ginekolog na grunwaldzie? jestem w podobnej sytuacji, możesz dać namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojra_90
też jestem studentką i od niedawna mieszkam we Wrocławiu. Szukam dobrego ginekologa, który ma podpisana umowę z NFZ i dobierze mi odpowiednie tabletki anty. Jeszcze nigdy nie byłam u ginekologa, wiec proszę o jakiś opis wizyty, gabinetu, badania, żebym mogła się odpowiednio nastawić, bo trochę boję się wizyty.. Z góry bardzo dziękuję ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marghotka
w innym temacie dziewczyny polecały mi przychodnie koło ołówka i kredki przy placu grunwaldzkim, możesz tam iść, lekarz ma umowę z nfz, ale musisz mieć papiery od ubezpieczenia, inaczej pani w recepcji nie zrobi Ci karty pacjenta i do lekarza się nie dostaniesz, ja miałam ten problem, a że uważałam, że sprawa nie cierpi zwłoki uzbierałam na wizytę prywatną w centro-medzie przy norwida (90zł), to też była moja pierwsza wizyta. poczytaj w innych wątkach, dziewczyny już wiele razy opisywały co może Cię tam spotkać. Jak nie będziesz wiedziała co robić, spokojnie, lekarz Ci powie. No, chyba, że trafisz na jakiegoś chama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaninka
podnoszę Ostatnie wpisy są z zeszłego roku - może coś się uaktualniło? Szukam lekarza na NFZ ponieważ potrzebuję skierowanie na badanie wszystkich hormonów a prywatnie są one bardzo drogie. I tak już straciłam majątek na ginekologów i endokrynologów. Biorę cilest a do tego mam niedoczynność tarczycy, więc jeszcze euthyrox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszypsso
o tyle się uaktualniło że na pewno jest dużo nowych lekarzy ale na pewno Ci którzy byli dobrzy dalj tacy są :) np. dr Świdrak z Komandorskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddd
Czy mógłby ktoś polecić KOBIETĘ ginekologa? Znającą się na rzeczy, sympatyczną, delikatną, przyjmującą na NFZ we Wrocławiu? Bardzo proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larosanegra333
W zeszłym roku już pisałam...albo 2 lata temu,że koło galerii dominikańskiej..tzn niedaleko bo na krasińskiego jest dobra ginekoloszka na nfz,właśnie zamierzam się do niej wybrać, szukałam w interecie ginekologów i trafiłam na swój wpis. MAm nadzieję,że nadal będę z niej zadowolona bo dawno nie byłam u ginekologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiakkkkkkkkk
Hej :) podnosze temat. Polecicie jakiegos ginekologa (najlepiej kobieta) we Wrocławiu który przyjmuje na NFZ i nie trzeba do niego czekać miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyndrzel
Dobry jest na pewno dr Świdrak, przyjmuje we Wrocławiu i ma świetne opinie (również wśród moich znajomych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim kobietkom polecam dr Michalika http://ginekolog-michalik.pl/ - naprawdę lekarz z powołania! 100% komfort pacjentki, miła atmosfera, wszystko na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Tomasz Michalik - bardzo miły lekarz, a gabinet w którym przyjmuje jest bardzo przytulny. Doktor potrafi uspokoić mnie -histeryczkę jak nikt inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś post nie chce mi się tutaj pojawić... Dr Tomasz Michalik - bardzo miły lekarz, a gabinet w którym przyjmuje jest bardzo przytulny. Doktor potrafi uspokoić mnie -histeryczkę jak nikt inny :) Numer do rejestracji można znaleźć tutaj http://ginekolog-michalik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda_93
Szukam dobrego lekarza ginekologa z na NFZ, potrzebuję tabletek antykoncepcyjnych. Możecie kogoś polecić? Dr Michalik faktycznie dobry? I ostatnie pytanie: czy nawet na NFZ przepisanie tabletek jest płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Też poszukuję ginekologa we Wrocławiu. KONIECZNIE na NFZ, bo inaczej mnie nie stać.. Macie jakieś namiary?? Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczkaa
Jeśli szukacie fachowca, to faktycznie wybierzcie Michalika (ginekolog-michalik.pl). Doktor chętnie odpowiada na wszystkie pytania, a do tego atmosfera w gabinecie jest zawsze przemiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Jedności przyjmuje lekarz Tomasz Michalik ginekolog-michalik.pl tel: (71) 372 03 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktawia88
Ja chodzę do prywatnej przychodni http://www.mediconcept.pl/ i po wizytach u nich już więcej nie pójdę do ginekologa na NFZ! Zupełnie inne podejście do pacjenta i bardzo miły personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam Pana lek. med. Wojciecha Świdraka, który jest bardzo dobrym specjalistą. Świetne podejście po pacjenta, wytłumaczył mi wszystko, zawsze łatwo moglam się z nim skontaktować, a moja ciąża została przeprowadzona poprawnie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evii7
ja mam jakieś dziwne problemy z hormonami i moje problemy z trądzikiem zakończyły się ajk zaczęłam chodzic do magdaleny miś-michałek, fajnie było znaleźć wreszcie ginekologa który też pomaga mi na moje endokrynologiczne problemy, takie zwykłe badania jak cytologię to robi ekspresowo i fajnie tłumaczy wszystko co jest w wynikach, można się dużo nauczyć przy okazji ;) ogólnie polecam sprawdzić miś-michałek bo jest na prawdę godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Monikę Pytel ona jest młoda lekarka bardzo ambitna pracuje z najlepszymi szkoli sie u najlepszego laparoskopisty na dolnym Śląsku dr Morawskiego Andrzeja który przez 20 lat był ordynatorem w Niemczech Razem operują laparoskopowo w EMC we Wrocławiu przy ul Pioczycykiej 144 operują tez laparoskopowo wszystkie nowotwory ginekologiczne na NFZ Polecam ja z całeg o serca dzięki niej moja mama żyje a po operacji laparoskopowej która dla mojej mamy zrobili miała raka endometrium wyszła do domu następnego dnia o własnych siłach bez worka leków przeciwbólowych nr dr Pytel 784053073

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Monikę Pytel ona jest młoda lekarka bardzo ambitna pracuje z najlepszymi szkoli sie u najlepszego laparoskopisty na dolnym Śląsku dr Morawskiego Andrzeja który przez 20 lat był ordynatorem w Niemczech Razem operują laparoskopowo w EMC we Wrocławiu przy ul Pioczycykiej 144 operują tez laparoskopowo wszystkie nowotwory ginekologiczne na NFZ Polecam ja z całeg o serca dzięki niej moja mama żyje a po operacji laparoskopowej która dla mojej mamy zrobili miała raka endometrium wyszła do domu następnego dnia o własnych siłach bez worka leków przeciwbólowych nr dr Pytel 784053073

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę zawsze do dr Dariusza Belki, przyjmuje w Medical Complex na Grabiszyńskiej - świetny specjalista, a sama przychodnia dobrze zlokalizowana i z parkingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka32
też tam chodzę, dodatkowo do endokrynologa, i też mogę polecić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u trzech ginekologów we Wrocławiu, żaden z nich nie powiedział mi o tym, że mam nadżerkę na szyjce macicy. Od wielu lat cierpiałam na uporczywe upławy, dotychczas dostawałam dopochwowe tabletki. które działały tylko kilka dni. Dopiero kiedy koleżanka, która miała takie same dolegliwości jak Ja, poleciła mi Dr Zbigniewa Małachowskiego, który wykonał badanie kolposkopowe oraz cytologię i pokazał mi obraz mojej nadżerki. Byłam bardzo zaskoczona, że "coś takiego" noszę w sobie od wielu lat. Dr Małachowski zastosował metodę kriochirurgiczną, którą pierwszy w Polsce wprowadził i po kilku tygodniach poczułam komfort i pożegnałam się z podpaskami, które ciągle musiałam nosić. Z całego serca polecam Dr Zbigniewa Małachowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam też u kilku ginekologów. Pierwsza była kobieta, która owszem była miła, dobrze się przy niej czułam, ale musiałam się przeprowadzić do innego miasta, więc trzeba było szukać od początku. We Wrocławiu poszłam do Michalika (z tego co widziałam kilka dziewczyn poleca) i jestem bardzo zadowolona, już od kilku lat! :) Ceny ma przystepne - ginekolog-michalik.pl/cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiu55
a długo trzeba czekać na wizytę w Medical Complex???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×