Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roksanna

Czy ktoś może coś powiedzieć o ciuchach z QUELLE?

Polecane posty

Gość Roksanna

Jaką tam mają jakość? Do jakiej firmy można porównać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam u nich raz jedyny jakieś 4-5 lat temu. Koszulki bawełniane oraz kompecik: koszulka na ramiączkach + narzutka. Wszystko było bawełniane. Jakoś oceniłabym na takie 4. Do czego porównać? Hmm ciężko odpowiedzieć. A jak jest teraz z jakością nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaxx
Moja mama zamowila sobie 4 bluzki polo jakies 4 - 5 lat temu. Sluza do dzis:) Ale jaka jest jakosc dzosiaj, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio przyszedł mi katalog wiosna- lato i ceny są różne . Trafi się czasami fajna bluzka za 40 zł ale zazwyczaj ceny są ok 90 zł, ponad 100 zł. Kupiłam w Queele płaszczyk na zimę. Przysłali mi ciut za duży ale jest ok:) Przechodziłam w nim większość zimy i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luuuuuna
ja kupiłam podkoszulek. Po wypraniu ma ramiączka dobre, a jak założę to rozciągną sie o jakieś 5 cm. Jakość materiału b.dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze jakosc
jest bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz tylko uważac na rozmiary...bo czesto za duze przysyłaja,ale poza tym ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surikatka1
ja jestem bardzo zadowolona z queela z tego względu ze ostatnio zamawiałam duzo i są super zeczy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surikatka1
polecam wam ja cały czas zamawiam posciel i jest swietna piore ja i nic sie zną nie dzieje kolor ten sam mam juz je 3 lata i dalej wyglądaja jak nowe , a z ciuchów zamawiałam płaszcz skózany i tez jestem zadowolona z tego zakupu tagze polecam ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×