Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piwnaaaa

Czy od piwa roznie brzuch?!?!!?!?

Polecane posty

Gość gość
''to co ze ma 200 kal to sa puste kalorie ech wy....'' nowa teoria pustych kalorii, mam duza nadzieje, ze to zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy ile się tego piwa pije, jeśli sporadycznie, od czasu do czasu pare pereł, to ok, ale jak codziennie, to już trochę gorzej to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha147
rośnie to facetom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorąc pod uwagę że to ulubiony napój mężczyzn to można założyć , że po piwie rośnie kooootas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu ma tendencje do tycia w okolicach brzucha . Po prostu musi ćwiczyć i ograniczyć tłuste jedzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się nie pić piwa codziennie, ale zwykle mi się to nie udaje. Brzuch mam chyba w normie, ale dużo jeżdżę na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rośnie, rośnie. Ja muszę teraz się odchudzać, bo sporo piłem :D Testuję teraz hipnozę na odchudzania, zobaczymy co to będzie. Kolega fajnie schudł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z ciekawości obczajam se tego goscia www.czystyorganizm.pl mądrze gada kurde. I myśle, że tam znajdziesz odpowiedz a Swoją drogą nazwrowie bo dziś piję perełkę chmielową :D <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rośnie brzuszek od piwa jeśli pije sięgo duzo , alee jesli nie pije to potem szybko spada :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura nie rośnie chodźbyś pił 4 dziennie to ci nic nie urosnie, brzuch rośnie od żarcia i od niczego innego, zamiast zarcia piwo, licz kalorie i powinno być git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dużej ilośc***iwa zdecydowanie rośnie brzuch. Natomiast jeżeli ktoś pije raz na jakiś czas na pewno mu to nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rośnie. Natomiast czy to prawda, że piwo jest dobre na nerki ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciocia codziennie pije 2-4 piwa od dwóch lat i przytyła 15 kg a prawie nic nie je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu kurna te wszystkie pijusy takie chude?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu kurna te wszystkie pijusy takie chude?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie urośnie jeśli podczas picia piwa zrobić mu loda, to udowodnione naukowo, wysysasz wtedy kalorie które ma piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że rośnie :D ktoś tu chyba chce na siłę nie widzieć minusów. A to, że rośnie to nic- ważne co jest tego następstwem. Układ krążenia cierpi. Tak w ogóle, gdyby każdy z was piłby to co zwykle 5 razy więcej na dzień- to też brzuch rośnie. Nie piwo, ale ilość piwa. I tak ze wszytkim. Dlatego trafnym będzie- wszystko z umiarem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że rośnie brzuch od piwa, ale z doświadczenia wiem, że nocne maratony pod kołdrą wyszczuplają i to mocno ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pije codziennie kilka piwek, jak nie mialem pracy mocno mi sie przytylo do 98 kg, pozniej stwierdzilem ze waze stanowczo za duzo i zaczalem sie pilnowac aby przy piwku nie jesc zadnych orzeszkow itp. zjechalem z wagi do 72 kg nie zmniejszajac wcale ilosc***iwa, wiec piwo nie tuczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest błąd w samym założeniu :) Brzuch jest na piwo, a nie od piwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuch rośnie od zakąsek do piw , np: golonka , kurczak itp .. Ja tylko nie wiem dlaczego fakt niepasteryzowania piwa uchodzi w naszym kraju za reklamę , kiedy wiadomo że takie piwo ma więcej bakterii i drobnoustrojów , wcale nie obojętnych dla zdrowia . Tymczasem browary tylko oszczędzają energię na podgrzewanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze nie.sluchaj tych debili. Brzuch rosnie jak jest sie w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuch od piwa rośnie niestety, albo stety. Również puchnie się na twarzy. Co do chudych alkoholików. Ci chudzi nie piją piwa (chyba że raz na jakiś czas) oni piją wina, mózgo...y, wódkę i mało jedzą. Alkohol typu wino, wódka wyniszcza organizm bardziej niż piwo dodajmy do tego że wielu żyje za grosze więc oszczędzają na jedzeniu. Znam alkoholików którzy są grubi, ale to są osoby, które również duużo jedzą, bo ich stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stale_ciekawska
Brzuch rośnie od piwska i braku ruchu.Jak się siedzi całymi na kanapie przed telewizorem,lub przed komputerem i żłopie piwo nic dziwnego, że bebech rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×