Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vaniliowaa

Co modne tej wiosny............................

Polecane posty

Gość vaniliowaa

proszę o podanie trędów niedoświadczonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ciekawa
no napiszcie co.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczynki
specjalistki odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRENDÓW
nie ma czegooś takiego jak tręd.. no chyba że chodziło Ci o trąd ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahaha
trądzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahaha
no jakie sa trędziki:)tez chce wiedziec !!!!!!!no laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koturny
podobno buty na koturnach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aida32
o boshe nie nawidze koturn, okropne zelazka,a ciuchy jakie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizzzzzzzzz
a nie mozecue kupic sobie jakiejs gazetki o modzie?? proste... albo poszperajce w internecie...wasze lenistwo nie zna granic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za polmozgi
co za idiotka sama se poszperaj jestem na tym forum temat moda wiec chce sie sdowiedziec czegos pogadac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizzzzzz
sorry ale pytanie co jest moden tej wiosny jest z dupy... teraz jest taka roznorodnosc, ze nie uzyskasz jednoznacznej odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkakaka
modne sa szarości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braz, szarosci, zielen, brudny roz, duze torby, dzinsy-biodrowki, waskie, z prostymi nogawkami, duze okulary przeciwsloneczne, buty zamszowe, bolerko, zakiety skorzane, krotkie kurtki, dlugie szaliki, czarne spodnice z haftem, sweterki w serek, gorsety+ biale bluzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiikia_224
miss ukraina niezle niezle:)ale z tego co pameitam to ty pulpet jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiikia_224
miss ukraina niezle niezle:)ale z tego co pameitam to ty pulpet jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest czy nie jesy pulpetem to jes nieistotne :P MissUkraina, z tego co wymieniłaś, to bardzo mi się podobają: gorsety + białe bluzeczki krótkie kurtki, długie szaliki sweterki w serek duże okulary przeciwsłoneczne jeansy biodrówki No i to na tyle :D A kolory faktycznie są modne tej wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ale mi to wyszło :D jesy czy nie jes... :O:O ale jak się domyślasz kiiko, miało być \"jest czy nie jest pulpetem, to jest nieistotne\" :) No :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egon_32
Krajanaka jak nie ma jak ma pulpety do chlewu do swinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egonq, może sie mieć, ale sama nie jest pulpetem. A nawet jak jest to chuj was to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martikaa
balerinki, buty koniecznie z zaokrąglonymi czubkami, w dalszym ciągu modne jest złoto, brąz, do tego dochodzą pastele i biały kolor,długie korale :) Właściwie to teraz jest wszystko prawie modne, każdy znajdźie coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buty
w szpic nadal są modne i chyba zawsze juz bedą. Sa seksowniejsze niz te balerinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassia_21
a co ze spodnicami w jakies wzory ?kwiaty? czy jednokolorowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pulpetem ! Mam super apetyczne i zadbane cialko ! Co komu mam tlumaczyc? Kassia, spodnice musza byc ciemne, z kontrastowym haftem w ksztalcie lisci lub kwiatow. Balerinki i nadal sa modne, najlepiej zamszowe, wygladaja bardzo elegancko, z klamra lub ozdobnym kwiatkiem. Czolenka na obcasach z noskiem w szpic - idealne do pracy. Dlugie korale - owszem, ale na wieczor. Na dzien lepiej bedzie apaszka, lub ciemny waski szalik. ZADNYCH bialych kozaczkow:):s Pozdrawiam i zycze modnej wiosny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha to ja powiem co na wystawach w krainie tulipanow po pierwsze-plaszczyki!!! wszystkie kolory, ale chyba z przewaga bieli i zieleni..styl a la Jacqueline Kennedy rybaczki z grubych materialow jeansy rurki-biodrowki nieszczesne kowbojskie buty (to moja opinia prywatna ze sa makabryczne) buty na koturnikach z zamszu buty na obcasach -klockach balerinki na obcasikach we wszystkich kolorach tenczy kiecko-tiuniki zakladane na spodnie bolerka maciupkie zakieciki spodnie pomieszany styl-czyli bojowko-eleganckie..kolory ziemi sweterki a la robione na drutach sukienki tubki spodnice z lejacych sie materialow... okulary muchy czapeczki,kapelusiki,opaski,przepaski, chusty motyle koszule.. koszulki zaslaniajace brzuch z przeroznych materialow..od \"\" wloczkowych\"\" jedwabnych, lnianych do zwyklych cottonowych;) ku mojej dzikiej radosci ..caraz mniej debilnych napisow..za to czesto kwaitki i koraliczki..ale to juz predzej moge zniesc.. swiat tutaj szaleje na punkcie pomponow..pomponikow..w formach bryloczka..czy zabawek..wisiorkow na szyje..pierscionkow...torebek.. wielkie wory-torby (hurra) bielizna w oranzu i brazie..koronkowa...albo dzieciecopodobna we wscieklych kolorach.. korale..naszyjniki z duzych kamieni..wielkie pierscionki... kolory to roz i fiolet,zielen,biel,zolty, brazowy,czarny,sraczkowaty-musztardowy,niebieski ale morski,turkusowy (o jesli nie jest to ten sam ale ja sie bardzo slabo znam) srebrny i zloty. paski te same chyba z klamrami,kamykami..duze w kola , romby nie tradycjonalne proste i waskie.. szarfy..i wstegi zamiast paskow.. smieszne getro-skarpety we wscieklych kolorach ... smieszne getro-skarpety rajstopowate..zakladane do tych bucikczkow-trzewiczkow zamszowych na koturniku albo grubym obcasiku. wlasciwie to jest tego jeszcze wiecej..ale ja jestem za bardzo zdesperowana..bo na razie wygladam jak godzilla..i moge sobie posnic o fajnych ubraniach..jak urodze potomka to moge powiedziec co nakupowalam w nagrode za te miesiace bycia swinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxmara35
ufff ziele na kraterze dzieki za przeglad tegorocznych , wiosennych trendów. Jednym slowem ma być kolorowo , wesolo i powabnie. Jednak nijak ma się to do naszych ciuszkow z targu :(( zgrozo sa tak tandetne. Za to sklepy hm . .. ,,firmowe,, kusza cudeńkami o których wspominasz . Tylko te ceny :( topik na ramiączkach nie schodzi ponizej stówki ...O matko dobrze ze niejestem uzalezniona od nowych ciuszków , nosze po prostu to co lubię , jak lubię i kiedy lubię .ale kusi mnie kupno nowej torby! i koniecznie kolorowy bryloczek..widzialam takowy u kumpeli < dostała od siostry z Angli> jest boski :(( uff westchnienie . Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanna
Ziele na kraterze, ja właśnie urodziłam 2 m-ce temu i nareszcie niedługo mogę zaszaleć po tym okresie "nicniekupowania" ;) A co myślicie o spodniach rurkach??? Wg mnie sa tragiczne i mało która dziewczyna wygląda w nich naprawde dobrze. Mówię o tych szczupłych i zgrabnych bo na większym rozmiarze to juz zupełnie fatalnie wyglądają. Widziałyście np. w gazetach tą reklamę Levi'sa??? Nawet ta modelka wygląda w tych rurkach pokracznie :/ Po co sie oszpecać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiechnij sie..ja tylko zdalam relacje z tego co widze przyklejajac nos do szyby..no bo po co wchodzic i kupowac jak nie wiem czy bede miec ten sam pupek back. ja mam w nosie mode..ale w kazdym sezoni jest cos co mi sie podoba..i kupuje laczac z moimi starymi cicuhami,zreszta moda ciagle zatacza kregi i wiele ciuchow po mojej mamie (strasznej strojnisi) wraca do lask;) kiedy wpadam do polski to zachwyca mnie Lodz (moja warszawa wysiada) i maciupkie sklepiki prywatne w ktorych mozna kupic cos niesamowicie orginalnego i ak sie uprzec to modnego...plus takiego w ktorym nie bedzie chodzilo cale maisto..nawet takie wielkie jak stolica najwazniejsze sie cieszyc z tego co sie ma:) prawde mowiac takie pomponiki to samemu mozna by bylo..ale ja nie mam talentu;) pozdrawiam i mam nadzieje,ze bedziesz tej wiosny wygladac slicznie...w swoim wlasnym stylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do missukraina
buty w szpic?? no porsze cie! niemodne od dwóch sezonów!! teraz sa modne okrągłe noski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy masz na mysli te spodnie ,ktore wsadza sie w kaloszowate kozaczki..i obciaga paskiem..plus mikro-kurteczka??? tutaj wszystkie nastolatki tak chodza ubrane ..i co pewne osobniki...swietnie to wyglada naprawde na super nogach.. jak powracanie do swojego cialka? czy wiele przytylas? swoja droga moge nadac mode ciazowa...roze..zielenie..roze zielenie..obcislo..i wielkie wzory..pawie oczka i jakies listki makabryczne...wielkie dekolty..i szarfy na brzuch...spodnico-spodnie.. takie fifraczki podwiazywane po biustem... wszystko blisko ciala..jak pijawka..zadnych obszernych namiotow..czyli wszystko czego ja nie nosillam..i nadal nie nosze;) och na co masz ochote? po takiej przerwie ciuchowej? ja skusilam sie na brazowo-rozmyto-wsciekle zielony plaszczyk(cholera jak nic musze wrocic do rozmiaru) nie moglam sie powstrzymac i kazalam przymierzac sprzedawczyni..mojego dawnego rozmiaru a dziewczyny no i kalosze!!!kolorowe z materialowymi wstawkami..z kwiatkami i bez co tam wymysla.. wscieklo-rozowe w esy floresy dostalam od lubego..chyba chce mnie wykonczyc ale sa fajne bo wewnatrz maja material..i swietnie wygladacja do wszystkiego..bardzo zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×