Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vaniliowaa

Co modne tej wiosny............................

Polecane posty

Gość pracujaca
Pracuje w sklepie odziezowym wiec sie znam troche na tym , jezeli chodzi o kolory to tej wiosny najbardziej bedzie krolowac CZERWIEń!!!!! ja osobiscie lubie ten kolor , wiec sie ciesze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam całego topiku jeszcze, bo siedzę w pracy ;) ale tej wiosny będą modne koszule/bluzki w stylu belle epoque, czyli takie romantyczne ze stójką, koronkowymi wykończeniami, z delikatnych tkanin, najlepiej śnieżno białe lub ecru ;) a także szorty trencze lniane garnitury, które uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyliiiii
czyli nic seksownego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eff
moim zdaniem hitem bedzie kolor niebieski-troszke jasniejszy od granatu i wszelkie bluzki w paski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz MissUkraina, może to trochę nie na temat... ale jestem bardzo ciekawa! Podaj mi swoją dokładną datę ur... czyli rok, dzień i miesiąc... różni ludzie sie zdarzają, bardzo... oryginalni i nietypowi:P a ja przeprowadzam eksperyment :) czekam niecierpliwie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 marca 1981 Ksiezniczko, mozesz do mnie tez napisac, adresik masz w profilu, A co za eksperyment? Jakis modny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, to wszystko wyjaśnia! Napewno jesteś bardzo oryginalna i masz w dupie co inni o tym myślą, nawet Cię to może bawi... Nic modnego... nic ciekawego... to po prostu atrologia alternatywna, jakby to tak określić... pozdrawiam :):):):):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wes_em
a ja myśle że modne jest to w czym ja sie dobrze czuje - proste.i nie przejmuje sie tym media i prasa mówią że np to już czy tamto było modne w zeszłym roku a teraz już nie jest.jak mi sie odoba to zakładam.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misialinka
Modne twj wiosny jest....?modna jetsem JA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jakieś takie
a ja lubie to co zielone i żółte i pomarańczowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modniara *
coś wam powiuem... brąz wcale tej wiosny nie będzie modny!! serio ..króluje biel , srebro, złoto, czerń, fiolet, żółć...sukienki bez talii,spodniczki bombki, jeansy rurki, bolerka i w ogole jak chcecie wiedziec dokładnie co jest modne to sobie kupcie np joy'a albo avanti :) poprostu nie chce mi sie pisac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjtdnfovpg
Hello! Good Site! Thanks you! fouakgdcugm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malka35
bardzo modne sa teraz jaskrawe kolory takie jak żółty róż, zielony, ... w odcieniu jaskrawym czyli takim pospolitym, ciemnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy ludzi w błąd wprowadzacie! Ku...wa! Tej wiosny nie są modne biodrówki tylko spodnie z wysokim stanem. Takie na pół pleców nawet. Nie znacie się, a piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do poprzedniczki
a przeczytało się daty tych wypowiedzi?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem skad wy te informacje o trendach bierzecie.Rurki nie sa juz hitem teraz najmnodniejsze sa spodnie z podwyzszonym stanem i szerokimi nogawkami u dolu ,zywe kolory zolty chyba najbardziej , duze elementy kwiatowe i ogromne torby ,brazolety.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie torebki sa modne
jutro kupie avanti ale napiszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malka35
do trolki: ku..a nie powtarzaj mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocica - super ! 🖐️ 2 lata minelo,topik zyje ! Otoz, u mnie na razie modne sa - Czarna dzianinowa sukienka dlugosci do polowy kolana Biala torba w duze czarne kola czarne balerinki w szpice zolte balerinki szare bluzki z nadrukami z Primark duze kolczyki jeansy granatowe proste rybaczki czarne Duze okulary Polaroid leginsy czarne w biale kropeczki bielizna F&F z Tesco, czarna azurowa z rozowa koronka do prac ogrodowych, na spacer, na plaze - sandaly Crocs (hit z USA), mam czarne i rozowe i duuuuuuuuuuuuuuuza pakowna czarna torba z eko skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka na topie
Fajny topic, ale bez zdjęć trudno zwizualizować sobie cokolwiek. Bozia dała mi wyobraźnię literacką, pozbawiając wizualnej. Niestety. Po wielu latach mieszkania na końcu świata wracam do Polski. Moja nastoletnia siostra, młodsza ode mnie o 20 lat, widząc ostatnie moje foty stwierdziła, że w takich ubraniach, jakie noszę, służby celne nie wpuszczą mnie na Okęciu do hali odbioru bagażu. I że ludzie będą kulać się na ulicy ze śmiechu, gdy będę ich mijać, wystrojona "po mojemu"... Prosze więc o wsparcie. U nas hitem sezonu są rybaczki, jeansowe typu "dżinsy Odra", na guzik pod kolanem. Do tego na górę krótki żakiecik w stylu J. Kennedy w literę A z rękawami do łokcia. I sobie zanabyłam taki zestaw. Tylko, kurcze, BUTY! Jakie buty do takich rybaczków? Kozaki z materiału? Czy buty w czub to kompromitacja? Mam same czuby. I jeszcze coś. Czy w Polsce spodnie dzwony to straszny obciach? Ja mam same dzwony, i szkoda mi się z nimi rozstać. Ale z drugiej strony, gdybym miała robić z siebie cyrk.... Błagam o jakieś linki ze zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie, no co Ty;) na Okeciu to same okazy mody wszyscy sa, jak z okladki;) Rozne kraje, rozna moda. Jak wracam na Ukraine, tez miejscowe dziewczyny mysla, ze jestem ubrana inaczej, ale nigdy w zyciu nie zaloze butow czerwonych na obcasie, lakierowanych, w strasznie dlugasny szpic, z cekinami, kwiatami i koralikami, mini i kabaretki do tego. Jestem pewna, ze masz w szafie czarna dzianinowa sukienke, proste jeansy w kolorze granatowym lub czarnym, do tego jakis fajny pasek, kolczyki, i bedzie okej. Buty w szpic sa jeszcze modne, widzialam u pan, pracujacych w biurach, ale to nie jest taki mega dlugi szpic, a taki klasyczny, delikatniejszy, nie rzuca sie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka na topie
Dzięki za wsparcie. Mam po prostu same buty w szpic, i szkoda mi się ich pozbyć. A jak jest z dżinsami? Czy rozszerzane na dole to naprawdę straszny obciach, czy mnie straszy małolata? Mam same rozszerzane, w rurkach wyglądam jak spuchnięty wieloryb. I jeszcze modne sdą u nas rybaczki zapinane na guzik na kolanie. Takie bryczesowate. Tylko kurcze - jakie buciory do nich włożyć? Pasowałyby płocienne kozaki, albo sandały z cholewką - widziałam takie cudo, ale straszną chcą za nie kasę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc;) Spokojnie mozesz chodzic w dzwonach, jak Ci to pasuje, to smialo, czemu nie? Rurki juz odchodza, i szczerze mowiac, nie sa dla wszystkich. Akurat w czasopismach kroluje fason spodni sredniej szerokosci, z nogawkami lekko rozszerzanymi. Sandaly z cholewka tez widzialam na www.asos.com Podobaja mi sie, ale wole klapki i japonki;) Wygodne sa. Rybaczki sa tez w sumie raczej okej ! Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×