Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vaniliowaa

Co modne tej wiosny............................

Polecane posty

Gość Roksanna
te waskie spodnie wsuniete w kozaczki wygladaja calkiem fajnie, ale mowie o wersji bardziej wiosenno-letniej, kiedy to wygladaja zupelnie jak getry. Mi po prostu nie pasuje styl lat 80-tych, ale kazdy nosi co lubi i tak jest najlepiej :) Ja jestem z Lodzi i powiem Ci ze chyba na zasadzie "co sie nie ma to sie lubi" wolalabym robic zakupy w Wwie, tyle ze troche mi daleko (zwlaszcza teraz jak mam 2 miesiecznego skarba w domu :D ). Wydaje mi sie ze tam jest duuuzo wiekszy wybor, ale buduja nam Maufakture wiec nie bedziemy mieli co narzekac :) Ale najbardziej lubie robic zakupy za granica, zawsze oprocz sluzbowej malej walizeczki wracam obladowana papierowymi napchanymi torbami :) A nawiazujac do tematu to bardzo modny jest tej wiosny rowniez STYL MARYNARSKI- ciemny granat i biel, grube pasy. Ostatnio wlasnie kupilam sobie taki cienki sweterek w bialo-granatowe pasy, przewiazywany w pasie szarfa (wzor kwiatowy). Sweterek ma mini BUFKI - równiez teraz bardzo modne. No a że nie mogłam sie zdecydować jaki wybrać kolor to kupiłam drugi identyczny tylko w wersji biało-beżowej :) Ale po takim poscie mialam prawo zaszalec :D z powrotem do dawnej wagi srednio mi idzie - zostalo jeszcze 5 kg (w sumie przytylam 14) ale nie robie tragedii bo nosilam roz 34 a teraz 36. Ale mam nadzieje ze biodra mi sie troche jeszcze zejda bo tesknie za moimi dawnymi jeansami. Natomiast co do gory to na bank musze sie zaopatrzyc w nowe rzeczy bo karmie i wygladam jak dojna krowa :) z 70B na 75D. Nie powiem zebym jakos plakala z powodu "musu" robienia nowych zakupow ;) Jakbym mogla to najchetniej codziennie bym sobie cos kupowala (hmmmm - uzaleznienie?? ;) ). A jeszcze bedac w ciazy zaryzykowalam (nie moglam sie powstrzymac i tyle!!) i kupilam 2 pary jeansow - w rozm ciut wiekszym niz poprzedni - na okres przejsciowy no i pasuja teraz idealnie. A jak u ciebie z nabieraniem cialka? ktory to miesiac? W sobote dostane "wychodne" ;) na pare godzin i lece szalec - czas zmienic torbe z zimowej brazowej nubukowej na jakas lzejsza i weselsza. Gdzie mozna kupic fajne? Potrzebuje duza, wygodna i koniecznie na ramie (najlepiej z b. dlugim paskiem) bo paradujac z wozkiem to taka do reki moge sobie wsadzic w zeby ;) Jakies wygodne baleriny tez by sie przydaly I masa innym baaardzo niezbednych szmatek ;) Matko !!!! jaka jestem wyglodniala zakupow :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corry
najmodniejsze tej wiosny beda PASKI;PASECZKI pisze do was z Mediolanu,a to stolica mody przekonacie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dag, Ziellje !!! Hoe staan jouw zaken? Woon je in Amsterdam ;)? Bylam kiedys w Holandii z ojcem, bodajze w roku 98\'mym, bardzo mi sie tam u Was podobalo !!! Amsterdam pod wzgledem mody jest troche podobny do Kijowa. Dziekuje bardzo za Twoja wypowiedz ! Mam nadzieje ze urodzisz zdrowe i sliczne dziecko ! Tez wybieram sie na zakupy JUTRO, niedlugo mam urodziny, kupie pare bluzek, buty, pasek turkusowy z muszlami, jeansy rurki dla siory, i mase drobiazgow ! Zycze wszystkim milej, MODNEJ wiosny, pelnej milosci !!! Met beste wensen voor Ziellje;) Mevrouw Na Kraterze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanna
corry >> ale masz super, uwielbiam Mediolan! Bylam tam niecaly rok temu kwiecien/maj i tam tez dowiedzialam sie ze jestem w ciazy :) Dlatego tak milo mi sie kojarzy. Mieszkalam na Corso Buenos Aires (o ile dobrze pamietam i pisze) naprzeciwko takiego duzego SISLEY'a. Super miasto, super sklepiki, knajpki i ludzie :D Jeszcze tam wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha!! no to widze ,ze Miss jest na poziomie jezyka o ktorym ja sobie snie;) z powodu lenistwa porozumiewam sie tutaj jezykiem angielskim i cos belkocze po holendersku;) mialam inne plany niz zostanie tutaj ale coz;) roksanko prawde mowiac patrzac zza brzucha to z zazdrosci kisne na sama mysl o twoim 36...ja tez bylam 34..small..xs..i niby wiele nie przytylam bo z 15-16 kg..ale weszlo mi najbardziej w dupke,kiedys sliczna ateraz pozal sie boze i uda..te pozostawie bez opisow bo i po co..piersi sa nedzne tak jak byly;) i buzia taka sama i rece i lydki... zostalo mi z dwa tygodnie i pare dni..no bo 29 marzec... wiem ze bede kiedys wygladac apetycznie ale mecza mnie okresy przejsciowe..moja praca zwiazana jest z ruchem wiec nie musze zapisywac sie na areobiki;) ale nie zawsze wszystko wraca na miejsce.. dziewczyny wczoraj bylam na polowaniu w ciuchlandach,te sa nieco inne niz Polskie..kocham je..a wy? zawsze mozna wypatrzec niesamowite rzeczy,ktore swoja orginalnoscia po prostu zniewalaja...a do tego zadne pannisko nie bedzie miec tego co ty.. polowanie polowaniem ..lypalam na wystawy..i kropki widzialam..duze grochy...pasy tez... co do makijazu to ciemne krechy albo kolorowe krechy..np bardzo turkusowe na obu powiekach albo zolte..kolory jaskrawe..a do tego duzo kobiet teraz tutaj stsouje sztuczne rzesy ale nie te przesdne tylko dajace efekt taki laleczkowaty...usta bardzo delikatne.. no i nivea pure energy..on ma w sobie takie maciupkie rozswietlajace elementy i wyglada to bardzo fajnie na pyszczku..nawet takim bladym jak moj..a polecila mi go kosmetyczka kolezanka... kolory wlosow -ciemne...fiolety z czernia...brazy czekoladowe... tutaj duzo kobiet farbuje wlosy na czarny ale nie dowala solarka..wlasciwie wszystkie stylistki maja glowki na chlopaka i czern.. albo taki brudnozloty blond... ja sama mysle nad wsadzeniem w moje ciemne klaczki oberzynowych refleksow...fajnie to wyglada . kolorowe rajstopy!!!! a moze o nich pisalam juz sama nie pamietam.. hihi ja np cala garderobe dla synka mojego wybralam w zieleni zabkowej,zolci i pomaranczowym..lubie tez purpure ale piekny dawca sie krzywi na wizje potomka w odcieniach rozu;) zawsze wydaje mi sie ze jak jade do Polski to tam jednak troszke innaczej sie kobietki ubieraja..bardziej dbale tzn styl jest bardziej elegancki a tutaj bardziej taki ...jak tu okreslic swobodna elegancja nonszalancja...ale moze sie myle..co w polskich witrynach??? jakie wlosy? i jakie makijaze? roksanko ech duzy biust mozesz teraz wsadzic w boskie staniki i kusic otoczenie...ja tam bym chciala...aaa staniki maja prawo wylazic spod ubrania..;) czyli nasza bielizna czescia garderoby... 5 kg to nic..polecam samodzielne cwiczenia w domu ..zreszta na pewno przy dziecku masz duzo biegania;)..jak jest byc mama? miss opowiedz co kupilas? i milych urodzin w razie jezeli zaczne rodzic i sie nie pojawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corry
ROKSANNA,nie ma czego mi zazdroscic.ja ciagle zazdroszcze tym,ktorzy mieszkaja w Polsce.ja siedze tu juz 8 lat i musze bo mam meza wlocha,ale nic fantastycznego w tym nie ma,ja KOCHAM Polske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa wstążeczka
A ja zuważyłam że modne są: ażurowe sweterki szczególnie bolerka, pod to topiki z koronkami na ramiączkach, balerinki, koturny, paski marynarskie, jeansy z prostymi nogawkami, getry kolorowe zakładane do szpilek (koszmar),płaszcze w różnych kolorach wesołych,duże torby, cały czas można łączyć nowe trendy z klasyką, np. bardzo gruba kobieta głupio wygląda w szerokich zamaszystych, falbaniastych spódnicach i może zdecydować się na coś prostego byle nie za obcisłego a do tego jakas fajna góra, jakieś nowe elementy, przecież nie musimy zakładać od razu wszystkiego najmodniejszego wystarczy podkreślić jakimiś nowymi elementami np. bluzeczką, biżuteria , bucikami itp, nie musimy zmieniać od razu co sezon całej szafy wystarczy kilka nowych rzeczy aby powiało świeżością.A wracając do tematu to dalej można nosić byty ze szpicami, one wyglądają lepiej od tych z okrągłymi do eleganckich kreacji, sukni wieczorowych( wiadomo zależy jeszcze do jakich)ale ogólnie zauważyłam że nadal super gwiazdy np na rozdaniu oskarów czy nawet nasze polskie noszą byty z czubkami, wiadomo wszystko zależy z czym sie zestawia. A co do kolorów to słyszałam o fioletach, zieleniach,limonkach, zgaszonych szafirach, turkusach, pudrowych różach, nadal brązy, szarości, różne rozweselające pastele,biele, oranże, żółcieitp. Czyli czego dusza zapragnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dag, Ziellje !!! Macham Lapka !!! Groetjes Uit Oekraine !!!! Co kupilam? Kupilam recznie robiony pasek z drobnych turkusowych koralikow, ozdobiony kwiatami z muszelek morskich, dwie bluzy, jedna wscieklo-zolta z Che Guevara:) druga brazowa w dziwne rysowadla:), rybaczki jeansowe dla siostry i krem do twarzy z zielona herbata. Akurat mam taki zolty plaszczyk kaszmirowy z recznie robionym kolnierzem z karakulow, szyty na zamowienie. Moge wkleic zdjatko! Niestety butow jeszcze nie znalazlam, ale z moim ❤️ mezczyzna wybierzemy sie na wieksze polowanie na modne okazje, wiec moze cos znajde... Chce kupic jeansy D&G... Pozdrawiam wszystkich, Ziellje, jak tam u was pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do jeansow to chyba zalezy do sklepu i cholernego projektanta..bo ja widze ich kazde rodzaje..wie tylko od osby zalezy co chce... to samo z butami..szpice moze nie ale szpice z zadartymi nosami,okragle noski,kwadratowe..kowbojskie..na koturnikach na klockach na szpilkach ..wszystko... och miss mnie sie snia po 9 miesiacach wielkie obcasy..zielone buty..chce zieloneeee!!! wklei zdjecie plaszczyka:))) uwielbiam brazy(nawet kiedy nie byly modne) i zloty i pomaranczowy!! o spodniach to ja nawet nie mysle.. och ale chetnie poslucham...:)) ja dzis kupilam sobie duzo sweterkow..w pasy ..niebieski w niebieskie pasy..rozowy wsciekly w rozowe pasy..zielony ...i taki zolto jajkowy..sa obcisle a na dole maja szersza szarfe ...i sa dl wiec mozna je nosic tez jako kiecki do fajnych botkow...uwielbiam takie sweterki...do spodni super ale jak masz figure ok to wspaniale podkreslaja pupke i nogii..a dekolt gleboki wiec jak masz piers to tez ladnie;) i torbe na baby rzeczy..wsciekle zielona ...z pomaranczowymi i wscieklo-zielonymi akcesoriami:)) miss buziaki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ziellje !!! Ciesze sie, ze kupilas sobie tyle wszystkiego fajnego !!! Wiesz jak ja mowie? Przyjdzie czas i na zielone botki:) Wklejam zdjatko plaszczyka !!! Moj ulubiony ! A jeansy przerozne ja tez lubie, mam chyba ze 60 par i wciaz kupuje, i sweterki lubie, w ogole, poczulam jakas swiezosc dzisiaj na ulicy, wiecej trendow, wiecej mody !!! Plaszcz - http://www.imagehosting.us/index.php?action=show&ident=1226084 Pozdrawiam wszystkich !!!! Groetjes, tot ziens !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u co
hahahaha dobre ale jestes naiwniara... myslisz ze te spodnie 600 zł kosztowały? hahahah oni taki kit wciskają ciemnym głupim idiotką i te kupuje bo mysla ze z przeceny. Poczytaj troche na temat manipulowania ludźmi w swiecie reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami na wyprzedazy kazda korzystna cene mozna znalezc. Nikt nie jest idiotem ! Wiecej tolerancji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha miss ladny plaszczyk..ale czy jest dopasowany..czy taki lekko rozkloszowany?..ja lubie blisko ciala..ale chyba teraz mam na tym punkcie paranoje bo moj brzuch.....................icala ciazowa reszta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kolorow to jeszcze
bardzo modne jest zestawienie brazu i turkusu albo zlota i turkusu, a najmodniejszy odcien niebieskiego to kobaltowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goedenavond, Ziellje !!! Lapka !!! Dziekuje:) Wiem, ze plaszczyk fajny (jest MOCNO rozkloszowany do dolu, w ksztalcie trapecji)... Wedlug mojego projektu wlasnego. Jak tam przyszla mamusia sie czuje? Lubisz sery i Hagelslaag? Ja uwielbiam !!! I filmy holenderskie tez... Widze, ze jestes modnisia:) Dziecko tez bedzie modne, na pewno !!! Tesknie za Amsterdamem, wiesz, takie modne miasto, wszedzie mozna spotkac super ubranych ludzi. Jutro ide do fryzjera !!! Mam taki kolor wlosow, czekoladowa czern, czyli czarny z refleksami, jutro chce troche obciac wlosy, zobaczymy... Groetjes, tot ziens !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy rydz niz nic
Miło tu na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanna
Witajcie kobietki :) Ja jutro zostawiam synka pod opieka taty i wypuszczam sie na dzikie polowanie ;) Chcialabym sobie kupic taki prosty ponadczasowy wiosenny trencz, jakas kolorowa bielizne, buciki i co tam sie jeszcze pieknego rzuci w oczy :) W wolnej chwili napisze o efektach polowania. Ziele, pamietam dokladnie ta meczaca koncowke i marzenia o obcislej wytaliowanej kurteczce a nie zimowym puchowym worku ;) Ale warto sie pomeczyc, zobaczysz ze nie ma nic wspanialszego w zyciu :D Kazdego dnia chce sie zyc coraz bardziej, i kazdego dnia dziwisz sie ze mozna kochac jeszcze mocniej i mocniej i mocniej... A tymczasem korzystaj poki mozesz z innych urokow - wysypiaj sie albo chociaz wyleguj na maxa, zrob sobie "salon pieknosci" i ciesz sie wolno uplywajacymi godzinami w lazience no i oczywiscie nachodz sie po sklepach do oporu (chocby tylko w celu ogladania wystaw) - najlepiej tak zeby Ci zbrzydlo na conajmniej miesiac ;) Powodzenia i daj znac jak juz bedziesz 1+1 a nie 2 w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziellje !!! Dag, schatje & baby :) Roksanna, zycze udanego polowania na ciuszki, koniecznie napisz co nowego kupilas:) Ja tez bardzo lubie kolorowa bielizne, na codzien z H&M ujdzie, a na wieczor Victoria\'s Secret. Kup jeszcze cos dla synka ( i dla Tatusia):) faceci to lubia, tylko nie mowia tak wprost:) Do Twojego typu kurteczki tak pasuja te supermodne ciemne jeansy rurki, moze sie skusisz? :) Pozdrawiam i zycze modnego weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie dziewczeta:)) wstyd przyznac ale wstalam dopiero teraz...to straszne byc takim mega leniwym..ale moje wodne wyroko jest takie kuszace jak ramiona wspanialego kochanka(swoja droga wspanialy kochanek jest juz po sportowej sobocie,umyty i czekajacy na mnie..och och och) plaszczyk jezeli zolty ..to wspanialy..zreszta inne barwne kolorki tez mi odpowiadaja..pasuje do spodni i kiecek..i jest bardzo szykowny ale mozna tez go usportowic..gratuluje projektu:)) kocham amsterdam za to ze mozesz tu byc kazdym i nikim,za to ze mozesz szperac i znajdywac rozne magiczne rzeczy i za to ze kazdy cos soba reprezentuje..i nigdy nie boisz sie byc soba..bo nie dostaniesz po lapach..wiec to tylko prowokuje i kusi do cicuhowo-wygladowych eksperymentow... dziewczyny co porabiacie w zyciu..? moze powinnysmy sobie poplotkowac nie tylko o ciuchach:)) ha roksi prosze o pelen raport z wyprawy...!!!bardzo jestem ciekawa co wyglodniala mam lubi najbardziej;) miss..czarne wlosy to moj naturalny kolor...ale nie lsniace niestety i nie wspaniale;)...zaawsze chcialam miec inny kolor i farbowalam na tysiace odcieni i kolorow..az moj czarny stal sie wypranym grafitem o czym przekonalam sie w ciazy(nie farbujeac i bedac twarda)...ale teraz mysle prawie tak jak o upojnej nocy;() o pojsciu do fryzjera i zrobieniu sobie np..czerni z oberzynka...albo czerni z czyms tam..powiedz mi jaka masz fryzurke:))..ja teraz mam klaki za ramiona i grzywke i wygladam na biedne zmolestowane dziecko bedace ofiara gwaltu;)... roksi och wiem ze warto choc przyznam sie bez bicia ze my nie planowalismy dziecka..od po prostu nagle pojawilos sie z kosmosu;)..i postanowilismy je przyjac do naszego nienormalnego domostwa.. nie jestem typem mamy i troche sie boje ze bede kiepska..do tej pory tylko romansowalam,podrozowalam,uczylam sie i pracowalam..oraz inne niemoralne rzeczy wyprawialam;)..ukochany-dawca-piekny jest tez niezlym zielem...wiec troche sie boje czy dziecko nie ucieknie w sina dal jak tylko bedzie moglo;) och ciaze troche przezylam..bo egoistka ze mnie i mam paranoje troszke na punkice ciala(zboczenie zawodowe,..i umyslu ..zboczenie zawodowe) i na sile staralam sie chyba skreowac nowa wersje ciezarnej pogodzonej z ciaza i wielka pupa..ubierajac sie i przebierajac..tak jak by to bylo wazne..w ostatnich tygodniach siedze w wannie i mysle obsesyjnie na temat co zrobie z buzia z wlosami..z ciuchami..i troche te obsesje przelalam na rzeczy bebe..nie sa to na pewno rzeczy drogie..bo nie o taka paranoje mi chodzi..ale o kolory i ksztalty ..wszystko jest laczace sie ze mna i ukochanym..ktory o dziwo uwielbia swietnie wygladac..i kupowac ciuchy!!!dodam ze jest prawdziwym mezczyzn..;) najsmieszniejsze ze to jaka jestem nie pasuje do tego co robie..i wszyscy wytykaja mi to palcami..ech... miss i roksi...czekam na ploteczki ..na wiele ploteczek..o was i o tym co w was:))... cala reszta tez mile widziana... cholernie sie ciesze ze sie polaczylysmy w jakims tam sensie na jakims tam wymairze:)));) teraz ide na zakupy ale dla podniebienia..mam paranoje na punkcie serow;) i herbaty mrozonej;) caluje was..nadal slonieca ja:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dag, Ziellje&Baby !!! Dziekuje bardzo za odpowiedz, wiesz, ja tez czasami wstaje o 15-16, pracuje w domu, i to mi odpowiada. Obecnie zajmuje sie tlumaczeniami, dziennikarstwem, fotografia artystyczna i moda. Moj swiat jest na 50% czarno-bialy i na 50% kolorowy:) Tez kiedys pracowalam, podrozowalam, z zyciem osobistym bylo troche gorzej, ale nie bylo czasu myslec o takich rzeczach, bo musialam wychodzic do pracy, wracalam do domku pozno, prawie nie spalam, bo w nocy uczylam sie, zakuwalam na egzaminy. Wtedy chorowalam na depresje, i mam mieszane uczucia jesli chodzi o moja opinie na temat tego wspanialego czasu;) Hmmm. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Bylam mloda i glupia, wyrzucilam mase pieniedzy w bloto, wiesz, Europa, tyle wszystkiego, na pierwszy rzut oka otwieraja sie przed nami tyle mozliwosci, a z drugiej strony nie zawsze bywa tak, jak chcemy. Trzeba probowac. Dzisiaj nie moge uwierzyc, ze wtedy naprawde potrafilam cos w zyciu osiagnac... I latwo z tego zrezygnowac. Teraz mieszkam na Ukrainie, mam wlasne mieszkanie, fascynujaca, ciekawa prace, szalone grono przyjaciol, do ktorych moge zadzwonic nawet o 4 nad ranem i pogadac o swoich problemach i innych gzygzolkach w jezyku harlemowo-hiphopowym:) Ehh, biedne te ich uszy:) Ale dobra pogawedka zawsze pomaga. Kiedys planowalam dziecko z moim ukochanym mezczyzna, ale cos nam nie wychodzilo, mialam poronienie w piatym tygodniu, akurat przed Gwiazka. Ziellje, trzymaj sie dzielnie, bardzo sie ciesze, ze bedziesz mamusia ! Tez lubie siedziec w wannie, lub w kuchni (mam tam ulubiony stoliczek do makijazu) i myslec o tym, jakie cienie wybrac na dzisiaj, co zrobic z wlosami, z buzia nie mam problemow, chociaz wkrotce czeka mnie operacja plastyczna (korekta nosa). Tez mam duza pupe i jestem z tego dumna. Ostatnio schudlam 12 kg, ale mam mocne kosci, wiec anatomicznie nie jestem filigranowo uksztaltowana. Z, nie zwracaj uwagi na to, ze ktos tam palcami wytyka, prosze Ciebie, to tylko ich problem. W moim profilu tez mozna cos o mnie poczytac. Ziellje, kiedy masz termin? Teraz w modzie dla kobietek w ciazy kroluja inspiracje indyjskie, tuniki, szalwar kamiz ( szerokie spodnie + dluuuuga szeroka koszula z haftem, do tego pashmina), jeansy i bluzki w grochy lub kwiaty. Ciekawe co Roxi dzisiaj kupila. W nastepnym tygodniu wyjezdzam w gory na wakacje z moim misiem ❤️, wkleje pare zdjatek. A propos fryzury, Z, wygladam identycznie, jak Ty. Grzywka, dlugie klaki na ramionach i czekoladowa czern, nablyszczona Gliss Kur do wlosow ciemnych. Wygladam jak skrzyzowanie Fizi Ponczoszanki, Velmy Kelly z \"Chicago\" i gotyckiej ksiezniczki:) Pozdrawiam i cieplutko macham lapka !!! tez lubie Hollandse kaas:)MMM met beste wensen !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanna
Witam Was cieplutko w tą niestety jeszcze zimową noc 🌼 Mój malutki zasnął więc mam chwile na napisanie raportu z wyprawy ;) Troszke poszalałam, chociaż mąż powiedział że go bardzo zawiodłam ;) liczył na pełen bagażnik a nie kilka toreb. A teraz do rzeczy. Moje zdobycze: - lniane ciemno-granatowe spodnie w stylu marynarskim, dosyć szerokie nogawki, obcisłe w biodrach, zapinane z boku na ekspres, Z przodu mają po całej długości kieszeni (jakby po luku) takie srebrne marynarskie guziki przyszyte wyraznie czerwona nitka, a wszelkie stebnowania sa w kolorze bialym. Leza miodzio :) Jak przymierzylam to nie bylo mowy o wyjsciu ze sklepu bez nich - w tym samym sklepie (Promod) lezala sobie akurat przy samym wejsciu do przymierzalni piekna plocienna torba w identycznym stylu jak spodenki, taki sam kolor i detale. Jak sie domyslacie nie zostawilam jej tam ;) - plaszczyk kupilam taki zupelnie prosty nadajacy sie do wszystkiego. Jasny bez, cienki material, przewiazywany paskiem w talii, wbrew modzie jednorzedowy (dwurzedowy mam na jesien i wystarczy). Bedzie stanowil idealne tlo do eksperymentow bo pasuje i do seksiarskich sandalkow na baaardzo wysokim obcasie i do sportowych butow (no moze nie adidasow ;) ) - zanim kupilam torbe granatowa, w innym sklepie "czekala na mnie" wielka torba worek (ale taki plaski) w moim ulubionym zielonym kolorze khaki. Ma regulowany bardzo dlugi i szeroki pasek na ramie wiec bedzie idealna na spacery z wozkiem :) (tak tak, zakupy teraz musza byc praktyczne) - oprocz tego upolowalam jeszcze jedna pare spodni do i tak ogromnej juz ich kolekcji (nic na to nie poradze - maz sie smieje ze jestem uzalezniona od kupowania spodni). Spodenki sa w kol. zieleni butelkowej, z cienkiego materialu (cos a'la bojowki, ale delikatniejsze i bez bocznych kieszeni). A z tylu na pupie i czesciowo na udzie maja asymetryczny haft w tropikalnych kolorach rozowy-zolty-jasna zielen i chyba jeszcze jakies. - do nich idealnie pasowal jaskrawo zielony t-shirt z wyhaftowanym z przodu duzym ezgotycznym ptakiem. Haft jest w duzej czesci zrobiny z bardzo kolorowych cekinow. - na koniec oslodzilam sobie dzien kilkoma parami kolorowych troche dziecinnych szortow i fig. - reszta zakupow dla rodzinki :D Niestety butow zadnych nie wyrwalam :/ Chyba ta zima jeszcze tak dziala ze nie doznalam tego uczucia "TAK TAK WLASNIE TE, MUSZE JE MIEC!!!" Ach, zapomnialabym - po powrocie do domu zamowilam jeszcze w sklepie internetowym porzadny biustonosz do karmienia (Anita Maternity). Mam fiola na punkcie stanikow i rozpieszczone cycki ;), nie zaloze nic co chocby przez chwile przypomina mi o tym ze mam na sobie stanik. Za to na majtkach moge przyoszczedzic bo lubie takie infantylne np. Trend Station. No to tyle o zakupach. U mnie z dzidziusiem bylo zupelnie odwrotnie. Staralismy sie bezskutecznie 3 lata, nie raz slyszalam ze moze nigdy nie bede miala dzieci, przerobilam mnostwo lekarzy, przez prawie rok mialam okropna depresje. W koncu trafilam do psychiatry, ktory pokierowal mnie do gina u ktorego jeszcze nie bylam. I po 3 m-cach wizyt u niego pokazaly sie upragnione 2 kreski :D Balam sie strasznie ze nie donosze, bo durna "pani dr" ktora "leczyla" mnie jeszcze pare miesiecy wczesniej twierdzila ze nawet jesli kiedykolwiek uda mi sie zajsc w ciaze to jej nie donosze ze wzgledu na jakies "anomalie" w budowie narzadow. I tak moje zycie zmienilo sie o 180 st (na lepsze oczywiscie), cieszy mnie kazda chwila spedzona w domu z dzieckiem mimo tego ze wczesniej na d... nie moglam usiedziec i w domu bylam rzadkim gosciem. Praca zeszla na b. daleki plan, bo chce pojsc za ciosem i niedlugo za pare miesiecy starac sie o drugiego szkaraba (a w ogole to chce miec minimum trojke :D:D:D). Musze sie spieszyc bo niestety latka leca. W maju stuknie mi juz 28 :/ W zasadzie dopiero teraz moge powiedziec ze robie w zyciu to co w 100% lubie; moze to malo popularne w dzisiejszych czasach, ale jakos sobie nie wyobrazam zostawienia malenstwa niance i powrotu do pracy. Chociaz prace tez lubie na swoj sposob. Jestem prawnikiem i jako taka jestem tez zatrudniona, ale na szczescie to co robie pokrywa sie z tytulem tylko w 10%, reszta jest o wiele ciekawsza i pozwala wykorzystac wyobraznie i troche artystyczna dusze. Kurcze, musze konczyc malutki chce jesc. Rozpisalam sie troche ale gdyby nie synek to pewnie pisalabym jeszcze dlugo :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi macham Ci lapka... Gdzie jest Ziellje uit Nederland? :) Bardzo sie ciesze, ze potrafisz delektowac sie kazda minuta spedzona na zakupach, w koncu, jestesmy kobietami, i wiosna to nasz czas, a moda - nasze krolestwo ! Bardzo fajnie piszesz o ciuchach, Roksi, masz TALENT !!! U mnie dostajesz 6 ! Takie modne rzeczy sobie wybralas. A jakie perfumy do tego ? Ja ostatnio skusilam sie na Be Delicious Donny Karan, wiesz, calkiem-calkiem ! Pachna wiosna i jabluszkami zielonymi, mniam ! Ja KOCHAM DUZE TORBY !!! Wszystko tam sie zmiesci (nawet zakupy z Biedronki); zabawki dla dzieci i nasze ulubione batoniki! Aha, Roksi, dziekuje Ci bardzo za to, ze napisalas troche nie na temat, a wlasciwie, podalas mi przyklad ze swojego zycia, naprawde cenie to w ludziach ! Dzieki za wsparcie ! W srode wyjezdzam na wakacje, mam nadzieje, ze skoncze album o modzie na poczatku kwietnia i wrzuce linka !!! No i wszystko bedzie w porzadeczku (❤️ Kevin Aiston :):):)) Pozdrawiam i lapkami macham !!! hej! zycze modnej i bezstresowej wiosny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... ja tam wolę wcześniejszą modę!!!..... ta obecna w ogóle mi nie odpowiada... spodnie rurki? żakieciki? gorsety na białą bluzkę? kozaczki kowbojki? okólary muchy? Ojojoj... pełno jeszcze tej tandety! Tzn wiecie... dla Was tandetą mogą być jasne lub ciemne jeansy dzwony, brokatowo - brylantowe paski, obcisłe topy z dekoldem, białe i czarne wysokie kozaczki, kurteczki z futerkiem itd... ale dla mnie ta nowa w ogóle nie jest sexy! Nie pasują mi brązowe płaszczyki ani zielone sukienki tubki... a w ogóle to nie kręci facetów... mnie to już wogle odstrasza! I moje koleżanki - przysięgają, że nie będą nosić tego czegoś. A teram pytam się tak szczerze - czy Wam się podoba ta nowa moda? Jest dla Was seksowna, dobrze się w niej czujecie i czy ew. podoba się Waszym facetom? Tak z ciekawości spytam... bo szczerze mówiąć nie słyszałam od nikoko żadnej pozytywnej opini... tylko tutaj. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram przedmowcynie
zgadzam sie z Toba w 100 %!!!!w ubiorze patrze przede wszystkim na elegancję i seksownosc!bufoniaste bluzki i falbaniaste spodnice absolutnie nie kreca mnie i facetow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze z malego, przytulnego hoteliku we Lwowie... Po prostu bajka ! Kocham lwowska kawe i lwowska zupe rybna po zydowsku. I ten wspanialy klimat Placu Rynek... Wszystkich zapraszammmm ! Oczywiscie, Scatty, czuje sie na 10000000000000% zadowolona z tego w co sie ubieram, lubie byc oryginalna i czasami wzbudzac ciekawosc, wlasnie moj ukochany mezczyzna sam czesto kupuje mi ciuchy i mowi, ze tak musi byc, bo kazdy powazny mezczyzna pomaga swojej ukochanej kobiecie zostac idealem, ale to juz raczej psychologia mody. Przyznam sie szczerze, on troche mnie nauczyl sie ubierac wedlug swoich wlasnych kanonow mody, i tak zostalo. Lubie byc seksowna, dlatego zawsze jestem zadbana, czysta, jestem ubrana schludnie, wszystko mam swiezutkie i wyprasowane, piore swoje rzeczy w drogich proszkach do prania z USA. mam zadbane paznokcie, wlosy, cialo i duuuuuuuuuza kolekcje markowych perfum. Dluga spodnica kreci facetow bardziej niz krotka. Kobieta zawsze musi byc tajemnicza i uwodzicielska. Nie pokazywac wszystko od razu, bo kobiece cialo nie jest oferta dnia za super-cene w TESCO. Buty, nie wazne, jaki sa musza byc kolorowe i CIEKAWIE zrobione, dobrej jakosci, bo KOBIECE STOPY SA SEKSOOOOOOOOOOOOOOWNE, i musza zwracac na siebie uwage, jak mi nie wierzycie, poczytajcie topiki o stopach na forumie erotycznym. Do zobaczenia jutro, modniki i modnisie, Pozdrowionka, W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhaha
Miss Ukraina.. prosze Cie!!! Twoje wywody poprawiają mi humor, ale co za duzo to nie zdrowo! Pozwól że ustosunkuję się do Twojej wypowiedzi: 1. NIe zgodziłąbym się, zeby to mężczyzna mówił jak mam się ubierać. Albo miue akceptuje jaka jestem, albo niech spada.. Nie będę się dla faceta przebiereać jak cyrkówka.. Widać musisz być strasznie zahukaną dziewczynką skoro zgadzasz się, by facet dyktował Ci jak masz wygladać 2. Piszesz ze lubisz byc seksowna, ubierasz sie schludnie... wybacz,ale zdjecia ktore pokazywalas na topicu o zestawieniach oryginalnych w ogóle nie świadczą o Twojej rzekomej schludności... Wręcz przeciwnie. Poza tym jak można być seksownym wroku ziemniaków nałożonym na jakieś spodnie i gigantycznym futrze i wielkich bucorach?? według mnie zero w tym kobiecości, o sex appealu już nie wspomną 3. Drogie proszki z USA? daruj sobie.. to jest po porstu śmieszne! 4. Duuza kolekcaj markowych perfum? Jesteś snobką i tyle 5. Długa spódnica kręci bardziej niż kótka?? to się uśmiałąm po pachy... Preprowadziłąm ankietę wśród znajomych mężczyzn... Żadne nie powiedział ze bardziej kręci go długa spódnica. Wręcz przeciwnie. Kobieta powinna mieć odsłonięte nogi! Bo nogi są seksowne,a długie spódniece kojarzą się facetem albo z zakonnicmai albo z zrzędzącymi nauczycielkami..zero seksu! 6. buty nie wązne jakie?? tym mnie rozbawiłąś.. Uty mją pasować do stroju i podkreślać stopę, w żadnym wypadku nie mają odwracać uwagi od reszty ciała, czy stroju.... dziekuje ci miss ukraina za rozweselenie mnie w to szare popoludnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sezonie wiosenno-letnim generalnie modny bedzie kolor zloty............buty, torebki, paski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie może
czy modne są bluzeczki z podwyższonym stanem(takie empirowe),z koronkowymi rozkloszowanymi przy dłoniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie może
...z koronkowymi, rozkloszowanymi rękawami-----o to mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×