Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłaaaaaaaaaaaaa

JAK SIE UBIERAC?mocno wysoka i szczupła kobieta

Polecane posty

Gość miłaaaaaaaaaaaaa

no własnie jaki styl ubierania najbardziej pasuje do kobiety wysokiej i szczupłej.bioderka zaokraglone, nogi cienkie nie całkiem zgrabne.czy sukienki za kolanka moga byc?prosze o porade najlepiej stylistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka_32
mam ten sam problem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egon_24
tu są same grubaski wieć Ci nie doradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem wysoka
i dosc szczupla... moge Ci poweidziec co ja nosze :P do pracy elegancko: spodnie (dlugie, 3/4, do kolan) lub spodnce (zazwyczaj przed kolano) i jakies marynarki.. dzis na przyklad mam czarne spodnie do kolan, cienkie czarne rajsopy w romby, czarne kozaczki na malym obcasie, biala bluzke koszulowa i czarna marynarke a raczej taka mini kurteczke :P) .. cos mi dzis na bialo czarno wyszlo :p ale czesto nosze kolory :D glownie zielony :) lubie luzniejsze spoodnie roszerzajace sie deliaktnie od samej gory... a tak poza praca to najczesciej chodze w dzinsach i roznych sweterkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOLCE VITKA
Najlepiej cos co nieco odciagnie uwage od twojego wzrostu tj. - spodnie 3/4 teraz w zimie koniecznie dlugie kozaczki (płaskie) np. z futerkiem - sukienki i spodnice najlepiej długości za kolano i niżej, fajnie wyglądają na szczupłej osobie takie w stylu cygańskim b. modne ostatnio -zimą ładnie Ci bedzie w długich dopasowanych płaszczykach co do góry tj. bluzek to już dobierz to w czym dobrze sie czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różana różyczka
a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagorzatka
dziewczyny a to nie jest tak ze te 3/4 spodnie wlasnie wydluzaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfamhtrfkuylkhk
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhuougfgxz
spodnie 3/4 skracają, dlatego nie powinny ich nosić niskie kobiety, ale właśnie wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to uwazam ze to jak sie ktos ubiera w jakis sposob odzwierciedla jego osobowosc wiec najlepiej ubierac sie tak by czuc sie dobrze w tym co sie nosi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jestem wysoka i szczupła. Przynajmniej jeszcze na razie na samym początku. Nicole Danielle - tylko żeby odpowiednio to odzwierciedlić i nie wyglądać jak kij od szczotki to też trzeba odpowiednio to dobrać :D:D Najczęściej do pracy noszę kostiumy - np. spódnica i marynarka z tweedu, pod spód czarny albo beżowy golfik, delikatna biżuteria. Spódnica albo z kolanem równa, albo lekko za kolano, do tego kozaki, po biurze mam zwykle czółenka na niewielkiej szpilce (wiem że niezdrowo ;)). Tak normalnie to spodnie 3/4 albo długie dżinsy i buty na niewielkim obcasie albo na płaskiej podeszwie. Ewentualnie płaszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem wysoka i szczupla i jakos nigdy nie mam problemu w co sie ubrac.. takiej sylwetce pasuje po prostu wszystko :D ubieraj sie w to, co lubisz i w to, w czym Ci najladniej ;) no chyba ze masz jakies osobliwe \"defekty\" (w sensie ze nie wszystko takie jakbys chciala) w stylu maly/duzy biust, krzywe nogi czy grube ramiona.. wtedy mozna sie strac cos schowac a co innego uwypuklic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona255
jestem bardzo wysoka i dosc szczupla. chce uszyc sobie garsonke tzn marynarke i spodnie. prosze o propzyjcje kroju, jaki bedzie dla mnie odpowiedni. no i jaki material bybrac. to ma byc stoj na apele, oficjalne spotkania, itp. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninha89
Zobacz stylizacje na http://www.tallstreet.pl tam właściwie mają gotowe rzeczy dla nas - też jestem wysoka i zawsze był problem z rękawami, znaleźć spodnie to graniczyło z cudem, nie mówiąc o t-shirtach pokazujących brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×