Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezaspokojona kobieta

Dlaczego udajemy że jesteśmy zadowolone z pożycia seksualnego?

Polecane posty

a wlasnie ze tego tez nie bedzie.....ja juz nie lubie bliskiej mi kobiety..wiec kwiatka niet! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przyznaje do numeru
2, 3, i 7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Chemical_Sister_
my niezadowolone? wystarczy piekny lsniacy czarny kombinezonik z wiazanego czarnego lateksu, lekkie smagniecie bacikiem w pupcie partnera i juz sie robi cieplutko, a do szczytu tego wzgorza to najkrotsza droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,marzenie kazdego mężczyzny dwie kobiety i ja jeden samiec. Chyba zmienię orientacje ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przyznasz ze bardziej duchowna jest miłość dwóch kobiet. Czy ktoś widział filmową miłość dwóch facetów ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuru buru
ja widzialam w kinie ostatnio...fatalnie to wygladal ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci nie nie nie . A w ogole widzial ktos faceta ktory przezywal by orgazm ,on najwyzej sie spusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezaspokojona kobieta
Miłość miedzy kobietami tak ,ale miedzy facetami Nie nie nie Oto przykładowe wypowiedzi. "Homoseksualizm jest to współżycie chłopaka z chłopakiem inaczej pedał. Jest mi to obojętne jak ktoś ma popęd do chłopców i ochotę na nich to jest jego sprawa. Na pewno jest to zboczenie, bo nie powinno tak być. Nie wiem czy to jest choroba, czy nie. Dziewczyny są od tego, żeby się wyładować." "Homoseksualizm jest to współżycie seksualne dwóch mężczyzn. Według mnie jest to zboczenie, ponieważ nie jest to normalne, że dwóch chłopów kocha się ze sobą. Pedałów powinno się tępić, ponieważ jest kobieta i mogą z nią zaspokajać swoje potrzeby seksualne." "Homoseksualizm moim zdaniem jest to świństwo niepotrzebne w naszym społeczeństwie! Uważam, że stosunek dwóch mężczyzn to głupota. Natura stworzyła kobiety, żeby takie sprawy załatwiać z nimi. Potępiam homoseksualizm i będę to robić zawsze." "Homoseksualizm to coś nienormalnego np. dwóch facetów, czy dwie facetki z sobą sypiają. Jestem temu obojętny, bo co mnie to obchodzi. Według mnie jest to zboczenie." "Homoseksualizm jest to miłość dwóch facetów, którzy sypiają ze sobą. Według mnie jest to zboczenie, które powinno być tępione. Są to wariaci, którzy powinni być zamknięci w odosobnieniu." "Nie interesuje się tym, to co o tym uważam mógłbym wyrazić wulgarnie i nie chcę się na ten temat wypowiadać." "Homoseksualizm jest to stosunek dwóch mężczyzn. Ci mężczyźni czują do siebie to co czuje do siebie mężczyzna z kobietą. Moim zdaniem homoseksualizm jest to zboczenie i powinno być tępione. Ponieważ nie chciałbym być przez taką osobę w ciemnej uliczce i sponiewierany." "Homoseksualiści są innej budowy psychicznej. Na ten temat sądzę, że to jest głupota. Homoseksualiści na przykład to lubią. To jest choroba nie mogą bez tego żyć." "Jest to stosunek dwóch mężczyzn. Myślę, że homoseksualizm jest to choroba ludzi, których kobiety nie pociągają." "Nic nie wiem, nie interesuje mnie to. Homoseksualizm jest to zboczenie, jak i zarówno choroba, moim zdaniem powinno się karać rozprzestrzenianie tej choroby." "Homoseksualizm jest to odczuwanie popędu do tej samej płci. Homoseksualizm jest zboczeniem, z ludźmi chorymi na tą chorobę nie powinno się wchodzić w bliższe kontakty. Moim zdaniem powinno się karać tych ludzi, którzy rozprzestrzeniają tą chorobę, a ludzi chorych na homoseksualizm powinno poddawać się leczeniu." "Homoseksualista jest to taki człowiek, który delikatnie mówiąc ma pociąg do rodzaju męskiego, czyli tego samego co on. Homoseksualiści chyba celowo pozbawiają się przyjemności jaka następuje podczas normalnego seksu. Moim zdaniem homoseksualizm jest to pewnego rodzaju zboczenie, a zarazem choroba. Nie wiem co taki homo może widzieć w takim samym partnerze jak on, chyba że ma już dość stosunków z kobietami wtedy próbuje rozpusty i wtedy go wciąga, czyli jest to zboczenie. Potępiam takich homoseksualistów." "Homoseksualizm jest to zboczenie nie przyjmowane do wiadomości kiedyś tzn. parę lat temu. I tak powinno być teraz. Po to zostały stworzone kobiet, aby z nimi odbywać te stosunki. Jestem całkowitym przeciwnikiem stosunków homoseksualnych. Gdybym był premierem to bym w miarę możliwości wytępił zboczeńców." "Homoseksualista jest wielkim dupkiem, którego się wali w kakao." "Według mnie homoseksualizm jest to zboczenie. Ludzie, którzy są homoseksualistami niepotrzebni są w naszym otoczeniu. Oni powinni ulec opiece lekarskiej. Homoseksualistów jest dużo na świecie." "Są to ludzie o innej budowie psychicznej. Homoseksualista zamiast kobiety woli mężczyznę. Nazywani są potocznie pedałami. Uważam, że jest to głupota, bo co np. może ciągnąć mężczyznę do mężczyzny." "Homoseksualizm jest to wada wrodzona i nabyta polegająca na pociągu seksualnym do partnera o tej samej płci. Chodzi tu w szczególności o mężczyzn. Dla mnie wszystkich homoseksualistów należałoby powiesić, rozstrzelać lub utopić w Bałtyku."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś coś podrzucił??????????? Mam malujace sie pytanie dlaczego miłość seksualna między kobietami jest podniosła , ciekawa, a miedzy facetami to mamy zawsze negatywne odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dlatego ze sami jestesmy facetami i nas to obrzydza??? a biale kozaczki fuj...:) ale strona ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. Z uwagi na mój nikczemny wzrost ,gustuje w wysokich kobietach musi pozostać w sferze wyobrażni jak m/innymi - przeżywanie orgazmu kobiecego - miłość lesbijska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi......................... Wzrost nikczemny , to napewno Kaczor. No może aż tak żle nie jest ,ale chciałbym być wysokim mezczyzna tak powyzej 190 cm i golić co tydzien czaszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wczoraj byłem u MPD w Katowicach byłem światkiem demostracji feministek. Nie ukrywam ale bylo to ciekawe i w duzej ilosci uczesniczyli młodzi mężczyzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego wieczornego pozycia seksualno-erotycznego. Ja wybieram sie aby odwiedzic zakochanego w mojej osobie zwierzaczka. www.zywiecczyzna.pl/zdjecia/albums/userpics/Bej 2.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe ................................. 1 : 0 dla mnie. Szukaj dalej, powodzenia zostało jeszcze 169 postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×