Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prettyja

Jak samemu przekłuć pępek ??????

Polecane posty

Gość prettyja

Czy wystarczy zwykła igła ? Jeśli tak,to jaka gruba ? I czy później od razu wkłada się normalny kolczyk,czy napierw jakiś mniejszy.czy co ??? No bo planuję sobie sama przebić pępuszek,tylko nie wiem doklładnie jak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś nienormalna
:O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GWOŹDZIEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prettyja
niby czemu ??? Co w tym nienormalnego ???? Wiele osób samemu przekłuwa pępki,uszy,a nawet brwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pem pek
uchwyć mocno kombinerkami igłę, rozgrzej ją nad palnikiem do białości, druga parą kombinerek odciągnij mocno pepek i sruuuuu z tą igłą pochodź dwa tyg potem możesz wkładać sobie różne rzeczy w tą dziurkę np wkręcić spręzynę - do nabycia w tzw sklepie metlaowym albo przepleśc jakiś ozdobny sznur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prettyja
JA SERIO PYTAM,ALE WIDZĘ,ŻE SZKODA NA WAS MOJEGO CENNEGO CZASU IDIOCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pem pek
dla Twojej wiadomości prettyja: pepek, w odróżneiniu od innych przekłuwanych części ciała, jest blizną. Już samo to powinno Cię przekonać do tego, aby go zostawić w spokoju, a jeśli już się głupio upierasz, to należy to zrobić u profesjonalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama sobie przekułam. Powinnaś zrobić to igłą lekarską kupioną w aptece. Taką jak największą. Jeśli chodzi o ból to nie ma zasadniczego znaczenia czy igła jest cienka, czy gruba, więc się nie martw. Ona powinna być na tyle duża, żeby można w nią wsadzić kolczyk. Najpierw z góry na dół przekłuwasz pępek, potem jak już masz przebite to w środek tej igły wkładasz końcówkę kolczyka i wyciągasz igłę przeciągając razem z nią kolczyk, no i na końcu zakręcasz po prostu kolczyk. Pamiętaj o dokładnym wysterylizowaniu kolczyka!!! Potem do gojenia możesz używać preparatu, którym leczy się zapalenie dziąseł- nie pamiętam nazwy, ale jak będziesz w aptece po igłę to zapytaj. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Malinka !!! Chociaż jedna normalna osoba na tym forum :) Mam nadzieję,że nie będzie ropiało ani nic z tych rzeczy.Bo nawet nie boję się przekłuwania,tylko tego co może być potem..Ale kupię coś do przemywania w aptece i mam nadzieję,że będzie OK. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitka
lepiej idz i zapłać bo ja tak zrobilam i nacierpialam sie i bylo krzywo...nigdy sama prosto nie trafisz wiec lepiej nie ryzykuj zreszta te bakterie , nie bede pisac czego mozesz sie nabawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam
czesc dziewczyny,mi to zrobila kosmetyczka i to krzywo.Ogolnie nie polecam,ropialo ,wcieralam rozne specyfiki i nie pomoglo.Nie mialam cierpliwosci,wyjelam kolczyk,zaroslo i mam blizne.Zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastema
ja też chcę sobie sama przebić pępek, ale jakoś nie boję się bólu an konsekwencji, sama sobie przbiłam nos, uszy. mam jeszcze w brodzie, nic nie było, żadnych 'powikłań'. kup sobie igłę z wenflonem, a resztę zrób tak jak napisała jedyna normalna na tym forum ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEPUSZEEK
najpierw musisz zamrozic pepek, schłodzic najlepiej weź mięso z zamrazaki i trzymaj przy pepku dlugo z 15 min przynajmniej pozniej wez taka grubsza igle taką jak sie zastrztyki robi ale najgrubsza! naciagnij palcami duzy kawalek skory i przebij . najlepiej od razu wloz kolczyk leczniczy , sa do kupienia takie sopecjalne zeby sie dobrze zagoilo smaruj mascia TRIBIOTIC niecale 2 zł w aptece MI ROBILA KOLEZANKA I JEST SUPER! NIE RADZE ROBIC SAMEJ!!! NAJLEPIEJ NIECH CI ZROBI KTOS KTO MA W TYM WPRAWE ALBO IDZ DO KOSMETYCZKI! POZDRO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfri
Hej kolczyki w pępku są już niemodne, więc po co tak cierpieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaaaaaaaa
No hej ;* Nie wiem czy samej sobie przekluc pępek czy isc do kosmetyczki ? co jest bardziej oplacalne ? ;/ Troche boję sie bolu ale mysle ze przetrzymam :] Prosze o pomoc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze samemu .. jest lepsze taakie doswiadczenie .. potem tylko kilka szpitali , moze jaks zoltaczka sie przpeta .. a co jak szalec to szalec ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaaaaaaaa
heh... dobre :P ale ja powaznie pytam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka sobie przebiła tydzień temu, zrobiła to u kosmetyczki dawała 75zł z kolczykiem , którego nie mozna wyciągać przez6 tyg( kolczyki u kosmetyczek przewaznie są brzydkie). Potem smarujcie TRIBIOTYKIEM:) ogólnie nie polecam wcale nie wygląda to ładnie, twierdzi nawet tak kolezanka , która uznała, ze juz jej się nie podoba i załuje!!! myslała, zę z bulu się \"posra\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie nie podoba się mi widok przebitych pempków co innego nosa czy jezyka( rozwazam mozliwość przebicia tych czesci ciałka ale oczywiście u kosmetyczki). same lepiej tego nie róbcie , robiło tak kilka moich koleżanek i wiekszości wyszło to krzywo:-/ jedna z nich zrobiła to agrawką, którą później zapieła powiem szczeze ,że jej wyszło najlepiej..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaaaaaaaa
A czy wiecie ile gdzies kosztuje wenflon taki 2-milimetrowy :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaaaaaaaa
albo chociaz ile kosztuje przeklucie pępka ale z wlasnym kolczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOE
ja za 50 pln przebiłam pepekw studiu juz z kolczykiem potem zaszłam w ciaze musiałam wyjac kolczyk pepek sie zagoił i mam nizbyt ciekawa bizne wiec zastanówcie sie dieciaki:) pozatym to nie boli tak mocno ale niepolecam przebijania samemu bo sie jeszcze jakis syf przypeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie ja
was nie chcę straszyć, ale moja siostra miała przekłuwany pępek u kosmetyczki, wszystko jej się ładnie wygoiło a teraz nie wiadomo czemu (przekłucie było prawidłowe) skóra zerwała się i ma okropnie wyglądającą bliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mnie tez sie skóra zerwała tzn, jakby wypchneła kolczyk. Czytałam gdzieś że to po prostu ciało nie toleruje ciała obcego , wiec zrób sobie kolczyk ale jakby Ci wyszedl to nie próbuj ponownie bo szkoda zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaaaaaaaa
cZYLI ZE Z WLASNYM KOLCZYKIEM BDIE 25 ZL TAK ? bo znam miejsce gdzie obia 50 zl z kolczykiem, a na jakims forum czytalam ze kolczyk to polowa ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość correction
przebijsaz igla 1,8mm (grubosc kolczyka do pepka to 1,6mm) pytaj o igle w sklepie medycznym bo w aptece takich grubych nie ma. jak nie bedzie w medyku to w internecie mozna nabyc tej grubosci. wygotuj kolczyk i odkaz go (wiekszosc ze stali chirurgicznej, ale z tytanu jest lepszy), umyj porzadnie rece, odkaz skore, otworz igle, przebij (najlepiej przy pomocy specjalnych szczypiec z dziurka w srodku bo bedzie prosto), wkladasz w koniec igly koncowke kolczyka i powoli wyciagasz igle popychajac kolczyk. zakrecasz kolczyk, polewasz wszytsko np sola fizjologiczna i tyle :P a potem tez czyscic sola f. bo woda utleniona wysusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość correction
oczywiscie polecam przekluwanie w STUDIU (nie u kosmetyczki pistoletem!!!!!!!!!! :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość correction
a zeby bylo prosto warto namalowac cienkopisem kropki po jednej i drugiej strone (i delikatnie zeby ich nie zmazac pzetrzec czyms odkazajacym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×