Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prettyja

Jak samemu przekłuć pępek ??????

Polecane posty

Gość natalia166
Jak ja przebijałam, to robiłam to z koleżanką z jednego powodu ; chciałam mieć go zrobionego prosto. Ona mi nakierowała iglę na prosto i wbiła lekko a potem pilnowała, żebym przebijając trzymała ją pionowo. Szczerze przebijanie bolało tylko trochę, a goiło się pare tygodni: kawałki mięsa wypadały, ale to jest normalne. Przemywałam spirytusem i jakąś mascią z antybiotykiem, tylko zapomnialam nazwy. Mam kolczyk od września tego roku i jestem bardzo zadowolona i właśnie zamierzam przebić język, ale to już nie sama. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiak91
Ja sobie juz dosłownie wszystko sama przekłułam ;p Jak mialam z 16 lat bo rodzice nie chcieli dac mi na kosmetyczke ;p ;DTo nie jest jakis straszny ból... wazne jest zebyscie nie przkłuwaly sobie wszystkiego w ciagu jednego dnia, najlepiek po kazdym przekłuciu odczekac z tydzien bo moga sie nie przyjac kolczyki :( Te wszystkie laski ktore sie bulwersuja jak padnie slowo "przeklucie" sadze ze sa zbyt cienkie zeby sobie cos przekłuc ;p nie przejmujcie sie nimi dziewczyny ;D kolczyki fajna rzecz ;d Ja kupowałam igle "dwunastke" w aptece (wydatek rzedu 10 gr) i masc "tribiotyk" ktora smarowalam przeklute miejsca tak ze 3x dziennie i wszystkie kloczyki mam na miejscu ;D nie ma bolu, nie ma strachu i wogle jest dobrze ;D Pozdrawiam i zycze powodzenia ;D ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo ;)
noo hej ;) mi kolezanka przebijala bo sobie tez ju 3 razy przebilaa . ale poszlysmy do kosmytczki zapytac sie czym smarowac to ona powiedziala ze lepiej u niej zrobic niz samemu dlatego poczekalysmy az dziurka nam zarosniee i poszlysmy zrobic . moja kolezanke strasznie bolalo a mnie tak srednioo . i powiem ci jeszcze ze jak sama przebijasz to moze ci sie slabo zrobic mi sie zrobilo . najlepiej zeby ci kolezanka robila i jak ci juz robic bedzie too myslo czyms milym dla cb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kawałki mięsa wypadały, ale to jest normalne" co to znaczy że wypadały kawałki mięsa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nena.
Takie gadanie,możesz się nabawić tego ,tamtego i jeszcze tego.Fakt,zawsze jest takie ryzyko,nie zależnie od tego czy przekłuwasz sobie sama,czy koleżanka,czy w jakimś salonie czy u kosmetyczki.Zawsze jest ryzyko.Moim zdaniem ,nie powinny się brać do tego osoby które nie wiedzą o tym kompletnie nic.Warto sobie poczytać,jak później pielęgnować kolczyk i jak w ogóle się do niego zabrać.Ważne jest to żeby kolczyk był wyparzony,pępek dokładnie umyty(woda utleniona ,na przykład)a wenflon nie dość że nowy,kupiony w aptece i jeszcze "nie z drugiej ręki",warto także go przemyć jeszcze wodą utlenioną.Najważniejsza jest czystość.W nosie robiła mi koleżanka,cholernie bolało na prawdę.Później się goił ,strasznie spuchnął ale nie żałuje.Język też przekłuwała mi koleżanka,nie bolało,samo przebicie kompletnie nie boli...gorzej jak się goi,a obiad je się pół godziny.I jeszcze jedno...TRIBIOTYK nie jest zalecany wyłącznie,kiedy występuje stan zapalny.Tribiotyk to jest maść,na OTWARTĄ RANĘ.Używałam go do nosa,faktycznie opuchlizna szybciej schodzi i wydaje mi się może,ale też szybciej mi się zagoiło.W każdym bądź razie,każdy niech robi co chce.Mam wiele koleżanek ,którym przebijałam i nigdy krzywdy nie zrobiłam...zresztą mam już w tym wprawę.Jak mówiłam,należne pielęgnowanie po przebiciu i czystość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love gusttavo lima
Hey:-) przebijanie pępka samemu to nic złego trzeba jednak mieć świadomość że mogą pojawić się jakieś komplikacje przy gojeniu się. Dlatego ja osobiście jestem zwolenniczką przebijania pępka u kosmetyczki, gdyż jest mniejsze ryzyko niechcianych komplikacji i mamy pewność że bd to zrobione w sterylnym miejscu przy użyciu odpowiedniego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście poyebane
gówniary nie macie zielonego pojęcia o prawidłowym przekłuwaniu więc nie pierdolcie głupot :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliod
ja przekuwałam sobie 8 razy pępek i nic mi sie nie stało mam 14 lat i proszę mi nie pisać że patologia i ze jestem jakaś nienormalna moim zdaniem jak dobrze odkazi sie wenflon skórę i kolczyk będziesz miała pięknego kolczyka;p .Ja niestety musiałam wyjmować kolczyki ponieważ robiłam je sobie latem a nie powinno sie pływać na basenie i nad morzem itp.po przekuciu i teraz zamierzam przekuć sobie 9 raz pępek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 16 lat. Robie kolczyki sobie nie tylko w pępku . Koleżankom także. To nie jest nic trudnego , ale jesli boisz sie takich rzeczy lub nie masz do tego smykałki nie polecam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×