Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prettyja

Jak samemu przekłuć pępek ??????

Polecane posty

Gość kaSsiexx
Ojaa... Sama w życiu bym się nie odważyła.Z resztą przekłuwając pępek samodzielnie narażamy go na niebezbieczeństwo. W końcu od czego są profesjonalisci ?? Ja mam 13 lat a pepek przekułam sobie rok temu bez wiedzy rodziców. Oni nie wiedzą do tej pory. Zgodę sama sobie napisałam i finito. A hajs miałam od mamy na ciuchy i tyle :D Nie żałuje tego ,że przekułam sobie pępek... bardzo świetnie to wygląda...ale żeby nie było jak matka się dowie xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawaga
Witam. czytałam wasze wypowiedzi . ja mam 14 i mam 5 dziurek w uchu, jednka najbardziej chciałabym miec kolczykw w pepku . dlatego prosze powiedzcie mi, czy trzeba meic 18 lat zeby kosmetyczka przebiła czy np. mozna byc w moim wieku i przyjsc z rodzicem.? wiem ze to dziecinne ale mi bardzo zalezy an kolczyku w tym wieku. gdy by jeszcze ktos mógłby mi powiedziec, ile przekłuwanie kosztuje u kosmetyczki z kolczykiem góry dziek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pępuszek
ja sama praebiłam sobie pępek tylko poszłam do apteki i poprosiłam igłę przyszłam do domu ii zdezynfekowałam igłę i pępek nii przebiłam sobie pępek i włożyłaam kolczyk.a mam dopero 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoŚśŚśŚś
achaa.... a co na to twoja mama ..?? dziewczyno...ty masz 12 lat ...ty jeszcze rosniesz wiesh jak to pozniej bedzie wygladac ??mozesz miec naciagnietąskóre lub rozstępy ...;/ moja kolezanka zrobila sobie w wieku 14 lat ... potem przytyla , urosla ... ma teraz lat 18 ... okolica kolczyka nie wyglada zbyt ladnie ...;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjggfgdf
widelcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pristilla
podoba mi sie przekłuty pepek ale nie u dzieci w wieku 12 lat!!!! przeciez to strasznie wyglada jak takie dziecko ktore ledwo odrosły od ziemi a juz ma kolczyk.., żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaaaaa
czesc Dziewczyny!!! w sumie to nic niewiem o kolczykach w pepku,ale w nastepny weekend bede miec przekowany pepek razem z jeszcze dwoma przyjaciolkami, bedzie nam robila kumpela ktora sie na tym zna ale i tak sie boje tego czy to bedzie bolec,a i po ile sa te kolczyki lecznicze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaaaaa
ej, sluchaj ja z moimi przyjaciolkami mamy po 15lat...czy to zle??? bo mi wydaje sie ze nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaaaaa
osobiscie uwazam ze kolczyki w pepku sa zarabiste:) ale sama bala bym sie robic bo niemam w tym wprawy ani nic...wiec wole zaufac kumpeli ktora robila to juz mnustwo razy.... ale troche sie boje bulu i zastanawiam sie czy bedzie sie babrac;/ ale mam nadzieje ze nie....mimo ze mam 15lat to chce miec kolczyk bo tatulaz juz mam a starzy nic niewiedza,chociasz kolczyk mam od okolo 1roku:) a i jeszcze jedno pytanie czy podczas ciazy mozna robic sobie kolczyk w pepku??to mnie sie nie tyczy ale pytam z ciekawosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
Robi się to najgrupszym wenflonem (wenflon mozna kupic w aptece) a chyba dalej wiesz jak to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś994
TO NIC NIE BOLI!!!!! mi koleżanka przekuła w kikblu szkolnym...najpierw mocno trzeba naciągnąć skóre(najlepiej żeby ci ktoś pomógł)wbić igle,potrzymać chwile,wyjąć i włożyć kolczyk...kidy moja kumpela przyłożyła igłe to nie poczułam kiedy przkuła...:D!!włozyla kolczyk i już!!!:P na pierwszy miejscu to musisz poprosic w aptece o naj grubszą igłe(cena 8 gr:))wode utlenioną(cena ok. 1 zł:))gaziki(cena ok.20 gr):)i oczywiscie kolczyk(najlepiej ze stali chirurgicznej)(cena ok. 10 zł)czyli w sumie to naprawde malo kosztuje...w salonie kosmetycznym jest od 120 do 170 zł...a przynajmiej ja miałam efekt jak od kosmetyczki...:P Polecam!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś994
chciałam iść z tym do kosmetyczki ale trzeba mieć skończone 18 lat albo przyjść z rodzicami;/tak sie wykłucałam żę mnie wyzucili...dlatego postanowiłam że przekuje mi koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia92kielce
Wcale nie trzeba miec zgody rodzicow i nie trzeba miec 18 lat a koszt nie wynosi 120 zl tylko od 80- 90 zl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalswiatlo
Hi ;) Ja przekuwalam pepek u kosmetyczki w polsce bo mieszkam w Hiszpani ja bym sobie sama nie radzila robic bo mozesz jakies infekcji zlapac. jak se robilam u kosmetyczki to pozniej mi sie w pepku w srodku rozlazla skóra , ale nie przejmowalam sie tym po prostu calymi dniami ranem i wieczorem czyscilam alkoholem 96 % . Po prostu nie robcie to co kolezanki mowia.. radze lepiej w studiu tatuaza i piercinga. Nigdy nie rob sobie samej.. dobra to chyba koncze. Cya ;** pozdrówka. moje gg to : 4459109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlakierekD
TO DOKŁADNIE JAKA IGŁA (wenflon)JEST POTRZEBNA (CHODZI MI ODOKLADNY ROZMIAR) pliiiiisssssssssss help me !! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pristilla
KlakierekD dokładnie to idziesz do apteki i mówiesz że chcesz kupic wenflon pomarańczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś994
kinia92kielce (kinia131313@vp.pl) Wcale nie trzeba miec zgody rodzicow i nie trzeba miec 18 lat a koszt nie wynosi 120 zl tylko od 80- 90 zl!! Może tak jest w kielcach ale przynajmniej w Wawie trzeba mniec zgode i tylke to kosztuje u dobrej kosmetyczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia92kielce
No u nas nie u kosmetyczki tylko w studiu tatoo, ale z tego co wiem w Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu jest tak samo jak w Kielcach. Ja sobie robie znów kolczyka tylko poczekam az mi sie ferie skoncza czyli na poczatku lutego bede miala znow przekloty pepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effciak14
Ja sobie przebijam w sylwestra ..znaczy kolezanka mi przebije ..hymm kupilam juz wenflon,kolczyk wiekszosc moich kolezanek nie przebijala u kosmetyczki i zyja...ja uwazam ,że nie koniecznie u kosmetyczki w salonie ale zawsze trzeba pamietac o przemyciu odkazeniu kolczyka i pepka..i zrobienia opatrunku takie jest moje zdanie...po to jest apteka ..tam na pewno sie wszystko znajdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powerpix
W sylwestra? żeby było czym odkażać czy żebyś nie czuła bólu z przepicia? ;] Ja przekłuwałem koleżance i wsio oki, Tribiotic, sól fizjologiczna i woda utleniona. Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effciak14
Napisałąm w sylwestra ale to było o 11 rano jak mi przebijała..i zamrozilam pepek..nic nie bolalo..hym...teraz jest gorzej...znaczy strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosme
Prettyja ja ucze sie na kosmetyczke i wielu osoba przekluwalam rozne rzeczy. to moja rada;kup igle w aptece osiemnastke i w zadnym wypadku nie dotykaj jej palcami zeby nie bylo zadnych zarazkow, popsikaj pepek jakas perfuma i przetrzyj wacikiem z kolczykiem zrob to samo. najlepiej zebys byla na pol lezaca wyceluj igle tak zeby dziurka wyszla prosto i przebij pepek, przekuwajac skury wes mniej wiecej tyle ile kolczyka ma dlugosci. gdy igla juz bedzie do konca wsadzona to w koncowke igly wsadz kolczyk i pomalu wyciagaj igle przy tym pchajac kolczyk zeby nie wypadl z igle, gdy juz kolczyk przejdzie na druga strone wyjmij igle i zakrec kolczyk. nie przestrasz sie jak bedzie krew ci leciec. ale pamietaj ze taka dziurke trzeba regularnie przemywac okolo dwuch razy dziennie moze byc woda utleniona i tylko uwazaj zeby nigdzie kolczykiem nie zaczepic itp.ucieszyla bym sie jak bys odpisala i pochwalila sie jak ci to wyszlo=) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka0695869
Boże ale macie problemy nielepiej jak byście poszli do salonu piercingu i po sprawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frisssk
JESTESCIE NIENORMALNE JAK ZLAPIECIE GRONKOWCA CZY PACIORKOWCA TO DOPIERO BEDZIECIE ZALOWAC TO SA CHOROBY BARDZO NIEBEZPIECZNE I NAWET SMIERTELNE WIEC POJDZCIE PO ROZUM DO GLOWY ZANIM BEDZIE ZA POZNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilom
KOleżanka przekłułą sobie sama i tak go odkażała spirytusem salicylowym aż ta skóra na wierzchu obumarła, zeschła się i odpadłą. KOlczy wypadł_normalnie miałyśmy ubwa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KroliczekP
hmm ja tez chce sobie przekłuć pępęk. Tylko,że u mnie w malym miecie nie ma kosmetyczek ktore przekluwaja PEPKI;/ dlatego wkurzaja mniw wypowiedzi typu"ale ty jestes nienormaln idz lepiej do kosmetyczki czy do salonu i zaplac 100zl" jesli ktos nie ma dostepu do salonu to co ma zrobic!? U mnie w miescie nawet nie ma igiel z wenflonenm:/ dlatego nie wiem czy mogę sobie przekluc ... heh... znam wiele ludzik ktorzy maja kolczyki w pepku a przekuwały sobie same... ile tej skóry mam uchwycić?^^i jakaiglamam przekluc Oprocz igla z wenflonem? bo nie dostane takiej igly niestety;] wiec jesli ktos przekluwal pepek zwykla igla lub igla lekarska lub jeszcze inaczej AGRAFKA:D to niech pisze ;* z gory dzia za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KroliczekP
hmm ja tez chce sobie przekłuć pępęk. Tylko,że u mnie w malym miecie nie ma kosmetyczek ktore przekluwaja PEPKI;/ dlatego wkurzaja mniw wypowiedzi typu"ale ty jestes nienormaln idz lepiej do kosmetyczki czy do salonu i zaplac 100zl" jesli ktos nie ma dostepu do salonu to co ma zrobic!? U mnie w miescie nawet nie ma igiel z wenflonenm:/ dlatego nie wiem czy mogę sobie przekluc ... heh... znam wiele ludzik ktorzy maja kolczyki w pepku a przekuwały sobie same... ile tej skóry mam uchwycić?^^i jakaiglamam przekluc Oprocz igla z wenflonem? bo nie dostane takiej igly niestety;] wiec jesli ktos przekluwal pepek zwykla igla lub igla lekarska lub jeszcze inaczej AGRAFKA:D to niech pisze ;* z gory dzia za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KroliczekP
hmm ja tez chce sobie przekłuć pępęk. Tylko,że u mnie w malym miecie nie ma kosmetyczek ktore przekluwaja PEPKI;/ dlatego wkurzaja mniw wypowiedzi typu"ale ty jestes nienormaln idz lepiej do kosmetyczki czy do salonu i zaplac 100zl" jesli ktos nie ma dostepu do salonu to co ma zrobic!? U mnie w miescie nawet nie ma igiel z wenflonenm:/ dlatego nie wiem czy mogę sobie przekluc ... heh... znam wiele ludzik ktorzy maja kolczyki w pepku a przekuwały sobie same... ile tej skóry mam uchwycić?^^i jakaiglamam przekluc Oprocz igla z wenflonem? bo nie dostane takiej igly niestety;] wiec jesli ktos przekluwal pepek zwykla igla lub igla lekarska lub jeszcze inaczej AGRAFKA:D to niech pisze ;* z gory dzia za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajcia14
Wy jestescie jakies nie normalne...nie przekuwa sie samemu pepka ani nie idzie sie do kolezanek zeby Ci przekuły...mozesz sie nabawic wielu chorob...jak np hiv...lepiej idz do piercerki i zapłac te 70 zł i bedzisz miała wszystko pieknie... a to pare wskazowek jak dbac o higienie pepka.. 1.nigdy nie uzywaj wodi utlenionej tylko roztworerm soli morskiej lub sola fizjologiczna i pryskaj octaniseptem...3x dziennie... 2.pepek goi sie do poł roku wiec nie wyjmuj kolczyka wczesie... 3.nie chodz na solarium 4.nie uzywaj tribiotyku Nie słuchaj sie malinki...nie igłą lekarska tylko wenflonem pomaranczowym lub szarym sie porzekuwa...nigdy sie nie przekuwa kolczyka z gory na dól tylko od dolłu...no chyba ze chcesz zeby iglą wbiła Ci sie w brzuch...Malinka jak mozna wstadzic w srodek igły kolczyk??w wenflon sie wkłąda...nie uzywaj tribiotyka tylko sili morskiej lub sol fizjologiczna i octanisept...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×