Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia3

dobry fryzjer - Bydgoszcz albo Toruń pomozcie??

Polecane posty

Gość andzia0
Ratujcie!!! Szukam Pani Moniki, która pracowała kiedyś w Red Studio na Błoniu. Od kiedy tam nie pracuje to z moimi włosami jest kiepsko, nikt nie potrafi ścinać tak fajnie jak ona. Będę wdzięczna za jakiekolwiek wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko-74-74
Hej polecam p. Agnieszke pracuje na Pl Poznańskim koło Ciucholanda Prestiż kola. Potrafi naprawdę rewelacyjnie ściąć włosy. Ja jesetm nią oczarowana Salon z wyglądu exlusiv ale ceny dla normalnego człowieka i mają zniżki dla studentów. www.pracowniametamorfoza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka0
Dziękuję slonko-74-74 byłam w Pracowni Metamorfoza u fryzjera u takiej młodej dziewczyny czarnej jest super potrafi doradzić - co jest rzadkością wsród fryzjerów i ścina tylko tyle ile chcę. Przy okazji byłam na założeniu żeli i robiłam oczyszczanie ultradźwiękami i dostałam 10 % rabatu za kompleksowe usługi. Super miejsce i ceny. Sprawdźcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ogromna prosbe moze ktos wie gdzie wlasnie teraz pracuje ta Agnieszka, poniewaz na Poznanskiej juz jej nie ma, a niestety nikt nie chce powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia78
Droga dd54 p. Agnieszka porzuciła prace w zawodzie fryzjerki na stałe.Ja też chodziłam do p. Agnieszki na pl. Poznańskim i ostatnio tam byłam. Robiłam balejaż u fryzjerki która tam teraz jest i muszę powiedzieć, że p. Agnieszka była dobrą fryzjerką ale strasznie się guzdrała a u tej nowej fryzjerki mam włosy zrobione o połowe czasu krucej i płacę też trochę mniej a rezultat jest lepszy. A co do p. Agnieszki to dowiedziałam się od szefowej, że znudziło się jej pracoweać jako fryzjerka zrezygnowała wogóle z pracy w tym zawodzie i nie pracuje nigdzie. A dotego wyszło na jaw, że jak nikt nie widział to zawyżała ceny. Polecam jeszcze z Pracowni p. Anie kosmetyczke byłam na likwidowaniu rozstępów przy pomocy mikrodermabrazji super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzieki. A mozesz napisac mi telefon, bo zgubilam. I jeszcze jedno jak ma na imie ta nowa fryzjerka, bo kiedys jak robila mi Agnieszka to obok niej innej babce robila jakas chyba fryzjerka, ale niestety to byla porazka co zrobila na glowie tej klientce, wiec do niej nie chce trafic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAsia85
Proszę czy może mi ktoś pomóc... chodziłam do Pani Liliany do studia OLIVIA na ul. Dolinia w Bydgoszczy, zawsze byłam z niej zadowolona ale juz tam jej nie ma!!! Czy ktoś wie czy gdzieś pracuje p. Liliana??? Będę bardzo wdzięczna za informacje, plizzzzzz... Dodatkowo przestrzegam przed METAMORFOZĄ na Dolinie!!!! Porażka baba, która tam jest teraz to pomyłka, niemiła, wredna a włosy to mi tak spieprzyła, że lepiej nie mówić... jak nie chcecie mieć spalonych włosów to nie ostrzegam NIE METAMORFOZA - TO PARTACZE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHASIA855
ODRADZAM METAMORFOZE NA DOLINIE KIEDYŚ TAM BYŁA SUPER EKIPA, TERAZ WREDNE I KŁAMLIWE BABY, ZEPSUŁY MI WŁOSY I JESZCZE KŁAMIĄ, ŻE AGNIESZKA JUŻ NIE PRACUJE JAKO FRYZJERKA, TO KŁAMSTWO!!! METAMORFOZA TO PORAŻKA, NIE MA GORZSZEGO SALONU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRAZIA111
Halo halo Agnieszka pracuje w zawodzie,ma chwilową przerwę po ślubie!Podaję jej tel.500 224 152 .A jeśli chodzi o jej uczciwość to głowę za nią daję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1980
Z tego co wiem to Pani Liliana chwilowo zajmuje sie wychowaniem dziecka, ale dowiem sie i napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violla12
Mam Liliankę!!!!!!!!!!!! W "SŁAWETNEJ METAMORFOZIE" również poinformowano mnie że p.Liliana nie pracuje w zawodzie,ale to kłamstwo! Widzę że śpiewka odnośnie ludzi pracujących w tym miejsu jest taka sama! Powiem jedno-brak klasy! podaje nr. tel. Liliany :508 134 830 Naprawdę super robi włoski,przyjeżdżam specjalnie z Nakła! POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka78
Witam! Potwierdzam opinie o Metamorfozie! Dwniej korzystałam z usług P.Liliany i byłam zadowolona. Teraz byłam w Metamorfozie i to co mi zrobiła ta nowa fryzjerka to żenada!!! Zrobiłam awanture i nie zapłaciłam bo spaliła mi włosy! Nigdy tam nie wróce, odradzam wszystkim! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta.'
a ja polecam salon 'Marcello" na ul Długiej w Toruniu-zawsze robie sobie tam balejaz z cieniutkich blond paseme i wiele osob nie wierzy ze to nie moje naturalne jasniutkie wlosy. A odradzam "Alicje"- prosilam o naturalny efekt- a mialam grube zolte i czarne pasma- zaplacilam 210 zl:/ Innym razem prosilam o naturalny popielaty jasny blond. fryzjerka nalozyla mi farbe. Pozniej kiedy inny fryzjer zmywal mi glowe powiedzial: sliczna marcheweczka wyszla". Dopiero jak go uswiadomilam ze mial byc popielaty blond, to zaczal cos mowil ze to dlatego ze wlosy sa mokre , i ze wlasciwie kolor to zloty blond. Masakra!! nie idzcie tam. Nie bylam tez zbytnio zadowolona z 'Kleopatry". Pasemka byly nierowne a wlosy po wycieniowaniu naprawde nieciekawie wygladaly. A 'Marcello" jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy wie ktoś może gdzie teraz pracuje "główny" fryzjer z gabriel proffessionel w bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dobrego fryzjera
w Toruniu, i miarę możliwości niezbyt drogiego. Mam włosy po dekoloryzacji, chciałabym teraz brąz albo blond. czy ktos był farbować w centrum w salonie Loreala? albo na Garbarach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYDGOSZCZ33333
Na ulicy GDANSKIEJ, POLECAM. :DD:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYDGOSZCZ33333
Dworcowa 28, Zakład Fryzjerski K&A. Joanna Kędzierska, DWORCOWA nie gdanska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwniczka
Polecam Salon Fryzur oraz Paznokci Piwniczka www.piwniczka.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia30
co za niewiarygodny wątek- same reklamy... NIE POLECAM LUIZJANY na Św.Trójcy - reklamowana p.marlena schrzaniła mi kompleksowo włosy - okropna fryzura,okropny kolor,bardzo długo wychodziłam z tej totalnie nieudanej wizyty.tragedia! polecam za to dziewczyny w JLD - w focusie - tne tam włosy od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona.farbę nakładam we własnym zakresie. słyszałam też dobre opinie o Marcinie Witkowskim - ma salon w inter marche - podobno pracował u Gotowskiego,oraz o pani Aldonie Drozdowskiej z ul.Chodkiewicza - podobno nie jest miła,ale rewelacyjnie tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie nie polecam p. Oli z salonu Matrix w Toruniu. W życiu nie byłam tak fatalnie obcięta i to akurat w czasie, kiedy bardzo zależało mi na świetnej fryzurze (niestety nie da się już nic z tym zrobić, tak krótko zostałam obcięta). Pokazałam jej zdjęcie, a ona w ogóle się nim chyba nie sugerowała, bo obcięła mnie na "zapałkę". Była nie miła, gubiła się w tym, co robiła, nie rozumiała mnie, cięła bez odrobiny wyobraźni. Płakać się chce... Odradzam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia0
Polecam Panią Lucynę, która ma zaklad w Białych Blotach na ul. Wierzbowej. Miejsce trochę odludne, ale zakład super i fryzjerka ma talent do tego co robi, a przede wszystkim ma rękę do strzyżenia. Po raz pierwszy po wyjściu od fryzjera poczułam się naprawdę dopieszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz umieścić swoją ofertę sprzedażową na najnowocześniejszej platformie usługowej a zarazem jest to super pomysł na reklamę i promocję swojego lokalu oraz zwiększenie sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu z nami na fastdeal.pl lub pod nr tel. 509 043 412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholli
Witam! Poszukują pani Eweliny, która pracowała w hair coif w REAL. Ostatnio chciałam się umówić ale dowiedziałam się , że już tam nie pracuje, a fryzjerki nie mogą informować gdzie się przeniosła (chyba zakaz szefowej). Będę wdzięczna za jakąś informację. To prawdziwy fachowiec, który bierze pod uwagę życzenia klienta i jednocześnie potrafi wspaniale doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia bomusia
pracownia metamorfoza-masakra. odradzam dla dobra innych klientów. raczniki po klientkach nie sa prane tylko suszone na grzejniku i uzywane ponownie. pelerynki ktore powinny byc jednorazowego uzytku, sa uzywane do kilku klintow. parafina na rece i na nogi robiona jest w tym samym urzadzeniu-ohyda. tanie szamopny i tanie lakiery przelewane sa do opakowan markowych firm. myslałam ze płace za usługe na markowych produktach po czym dowiedziałam sie ze sa to produkty z najnizszych półek. płaciłam raz mniej a raz wiecej za te sama usługe zależnie od chumorku szefostwa. byłe pracownice opowiadały tez jak były traktowane. nie wypłacano im wynagrodzenia, zabierano napiwki ktore my klienci zostawiamy za dobrze wykonana prace fachowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolin_ka
nie polecam pracowni metamorfoza poniewaz zgodze sie z anulka w kwestii recznikow,bylam tam na usludze i to co zobaczylam mnie zdziwilo!brudne reczniki uzywane kilkakrotnie do klientow,a poza tym.jednorazowa pelerynke do farbowania mnialam zalozona brudna od farby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka2503
A ja zgadzam sie z pania Ewunia! Pani Justyna jest super. szczerze polecam ta fryzjerke. Nie dosyc ze przyjedzie do klienta to swietnie obcina wloski, bardzo sympatyczna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlientkaGorny
O jakiej Justynie mowa? Mozliwe ze o tej co mi robi wloski?! Mloda ciemne wloski z jasnymi pasemkami na grzywcE? Pracowala na garbarach? Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EPSZ
Ja polecam młodego przystojnego fryzjera Piotra na Grunwaldzkiej 179 w bydgoszczy. Salonik jest malutki - pracują razem z mamą, a potrafią cuda! MAm śliczne brązowe flesze przy blond włosach na całości. Po prostu rewelacja! Byłam się uczesać na wesele u tej Pani Haliny (pracują tylko we dwoje) i kok wyszedł też pierwsza klasa. A trzymał mi się aż do poniedziałku! Centy też są ok. Za farbowanie z fleszani zapłaciłam 75 zł, za kok 70, strzyżenie z ułożeniem 30 zl :) Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia_198
witam!bardzo polecam PRACOWNIE METAMORFOZA na ul.Dolina,ponieważ byłam tam ostatnio u p.Agnieszki,świetna,młoda babeczka,która potrafi wysłuchać klienta i doradzić a to bardzo ważne,szukałam długo dobrego fryzjera i w końcu trafiłam i nigdzie indziej już nie pójdę i jeszcze te rewelacyjne cięcie gorącymi nożyczkami,super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×