Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia3

dobry fryzjer - Bydgoszcz albo Toruń pomozcie??

Polecane posty

Gość Poszukiwana fryzjerka
Poszukuję namiaru na kontakt do Pani fryzjerki, która pracowała w Atelier Urody w Murowańcu! Prawdopodobnie Pani miała na imię Monika. Ścinała rewelacyjnie, włosy same się układały. Dziewczynom w pracy tak spodobała się moja fryzura, że same zaczęły chodzić do Atelier. Niestety ta Pani już tam nie pracuje i dzisiaj poszłam do jej zastępczyni... I potrzebuję fryzjerskiego S.O.S. :( pomóżcie, mam schody na głowie i krzywą grzywkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salonmoniabydgoszczpl
Salon fryzjerski w Bydgoszczy to tylko jedno miejsce Salon kosmetyczny & Solarium Monia fachowa porada i promocyjne ceny salonmoniabydgoszcz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirrr
Jak dla mnie salon Zaremba na Dworcowej jest niezawodny. Byłam u dwóch różnych fryzjerek i zawsze fryzura wychodziła dobrze. Cieszy mnie to że dziewczyny podążają za nowymi trendami i potrafią zaproponować coś innego niż przeciętność za którą nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz mieć new look, tak żeby co niektórym opadła szczęka ze zdziwienia, śmiało mogę polecić ci salon Zaremba na Dworcowej. Coś rewelacyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plastyczka bdg
Widziałam, że wcześniej któraś z was pisała o zmianie z Jean Louis David i ja też jestem rozczarowana ich usługami tzn. niestety ceny nie odpowiadają jakości. Za to koleżanka z pracy poleciła mi swoją fryzjerkę i mało się nie rozpłakałam na koniec, bo po raz pierwszy ktoś zrozumiał o co mi chodzi. Mam sporo gęstych długich czarnych włosów i odpuściłam już nawet odpuściłam jakieś fantazje i tylko podcinałam. Raz wyszłam naprawdę zadowolona, że moje włosy są takie jak sobie wymarzyłam - podniesione, dopasowane do kształtu twarzy... Jezu nie wiedziałam, że tyle można z nimi zrobić i to fryzjerka podpowiadała co zrobić, co zmienić itd. Nie fryzjerka tylko anioł stróż :) Pani Laura Sandu, bo o niej mowa pracuje na Jachcicach i robi piękne ombre! Na FB ma swoje zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie właśnie doskonale zrozumiała fryzjerka na Gdańskiej. Poszłam tam pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Ponieważ z natury włosy mam ciężkie i niestety szybko opadają mimo wielu tapirów. Fryzjerka tak dobrze pocieniowała mi włosy że teraz tylko podsuszam suszarką i tak ładnie trzymają się przez cały dzień. Wcześniej musiałam namęczyć się ze szczotką a i tak dobrze to nie wyglądało, więc nie ma to jak profesjonalne obcięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj zaszalałam w salonie Zaremby na Dworcowej. Jak robić coś to z głową. Czasami trzeba zainwestować nie tylko w wygląd ale i zdrowie włosów. Po tej ilości maseczek, odżywek i nie wiem co jeszcze nareszcie moje włosy wyglądają zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam salony zaremba, chyba już jest 5 w Bydgoszczy! więc klienci muszą być zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są 4 salony zaremba w Bydgoszczy, są najlepsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że polecacie salon Zaremba, a ja tam raz byłam (jakieś 2 lata temu) i do nich nie wróciłam! Koloryzacja była przeprowadzona fajnie, ale scięcie tragiczne! Fryzjerka obcięła mnie na nią samą (wycieniowanie włosów i zostawienie długich kosmyków od spodu). Byłam bardzo niezadowolona bo fryzura wyglądała po prostu źle. Teraz szukam dobrego fryzjera stylisty dla mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed salonem zaremba na gdańskiej! Dramat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nizankowska
Wszedzie, byle nie do pani Krystyny Lipki.... zrobila mi naglowie taka masakre ze jak wyszlam to sie rozplakalam. Cieniowac nie potrafi, tnie tak krzywo jakby miala zeza...tragedia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena santor
ja mogę polecić salon przy Jagiellońskiej http://salony-jeanlouisdavid.pl/cennik/bydgoszcz wszystkie usługi warte swojej ceny. Warto sobie kartę klienta załatwić, bo wtedy wychodzi dużo taniej. Szczerze powiem, że wcześniej zwiedziłam mnóstwo salonów i saloników a odkąd trafiłam w ich ręce - nie poszłabym już nigdzie indziej. To mój pewniak. teraz jeszcze tylko salon masażu muszę sobie znaleźć, bo byłam w kilku i zawsze coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda olgach
w Toruniu nie znam, ale w rodzinnej Bydgoszczy mogę polecić te trzy salony http://salony-jeanlouisdavid.pl/cennik/bydgoszcz - rewelacyjne podejście do klienta i profesjonalne usługi, bez ryzyka że zamiast podciętych końcówek będzie się miało koguta na głowie :D a już jak ktoś marzy o idealnym sombre i ombre - tylko tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia685
Dzień Dobry poszukuje Pana Marcina z salonu fryzjerskiego Jean Louis David znajdującego się w galerii Focus w Bydgoszczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×