Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia3

dobry fryzjer - Bydgoszcz albo Toruń pomozcie??

Polecane posty

Gość Aśkaaa
Jak czytam te opinie na temat salonu Państwa Zaręby to robi mi się nie dobrze od razu widać, że sami sobie robią te pseudo pochwalne wpisy aż żal czytać a to co pewnego dnia spotkało mnie w Salonie Zaręby to nadawało się hmmm sama nie wiem gdzie po pierwszej wizycie zostawiłam 400 zł i miałam na głowie nie wiadomo co za gó....kolejne dwie już gratis ze względu na popełnione karygodne błędy nie naprawiły już moich włosów i skończyło się cięciem na krótko ale już w innym salonie nie zdradzę jakim bo bo po co:) Pozdrawiam Zarębę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka121
tylko że na tym portalu właśnie chodzi o to żeby polecić jakiegoś dobrego fryzjera a nie napisac ze było sie u dobrego fryzjera ale nie polece bo po co. W końcu to temat "dobry fryzjer- Bydgoszcz albo Toruń".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Pani Aśka była w salonie Zaremby to chyba widziała duży napis że się pisze nazwisko Zaremba, a nie Zaręba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna77
Witam wszystkich . Jeśli chodzi o Bydgoszcz to polecam Salon Fryzjerski VIOLETTA na ul. B.Głowackiego 5 obok Żabki. Fryzurka długo trzyma. Pasemka rewelacja- nigdzie nie miałam jeszcze tak zrobionych. Długo szukałam właściwego fachowca i wreszcie znalazłam. Jedyny problem to że czasami trzeba się wcześniej zapisywać bo nie ma wolnych terminów. Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co, ale my w Bydgoszczy mamy Mistrzynię Świata Joannę Zarembę i na pewno jej fryzjerstwem możemy się pochwalić. Kto był kiedyś w jej salonie to chyba wie, o czym piszę. Pani Aśka doskonale wie jak sprawić, żeby klientki były zadowolone. Ja zawsze wychodzę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIKX1982
też byłam u pani joanny zaremba. fryzura wyszła super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka888
a w tych miejscach fit figury na fejsie szukałyście? tylko, że fryzjer tam jest najczęsciej pod opcją "centrum zdrowia i urody', ale jest tego sporo, na pewno można poprzebierać w ofertach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagająca
polecam panią Paulinę z Atelier28,pełen profesjonalizm swojego zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny jest nowo otwarty salon "Dolores" w Trnna Broniewskiego, byłam i nie dosyć, że babka jest mega miła to jeszcze scina wsłoski jakby sie z nozyczkami urodziła :) a ceny sa na prawde niewygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki fryzjer w Toruniu wykonuje profesjonalnie i dobrze blond pasemka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 87
Adam Przyjemski Fryzjer z Salonu Excellence. Poleciła mi go przyjaciółka i na dzień dzisiejszy nie zamierzam zmienić fryzjera .Perfekcyjna obsługa i przestępna cena . Co najważniejsze Adam stawia na naturalne piękne swoich klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justass
Zwracam się do Was z dość nietypowym pytaniem. Otóż parę lat temu (ok. 3 lata) na Dworcowe w pasażu był zakład fryzjerski ( I piętro), pracowała tam dziewczyna, miała na imię Ewa. Czy ktoś może kojarzy tą osobę i wie może gdzie teraz pracuję??? Pytam bo to jedyna fryzjerka w tym mieście, która dobrze mnie obcinała. Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację :-) Przy okazji dzieląc się z Wami moimi opiniami na temat usług fryzjerskich w Bydgoszczy to..., masakra jakaś ! Mam złe doświadczenia a byłam już w wielu zakładach. Nawet zachęcona opiniami o Zarembie, też się wybrałam. Moja pierwsza wizyta skończyła się spalonymi włosami po pasemkach, mimo iż uprzedzałam Panią, że włosy farbują mi się nietypowo bo bardzo szybko. Atmosfera beznadziejna, przerób klientów jak w markecie. Z desperacji po pewnym czasie wybrałam się drugi raz, żeby ściąć włosy :-((( i kolejne rozczarowanie :-( włosy ścięte beznadziejnie do tego bezczelnie mój fryz został zatuszowany modelowaniem. Obraziłam się na amen - już tam nie pójdę ! Ostatnio natomiast poszłam do salonu w focusie - Jean Louis David. Spontaniczne weszłam, zaryzykowałam i przeraziłam się gdy obcinać mnie miała taka młodziutka dziewczyna. I cóż za zaskoczenie bo obcięła mnie naprawdę fajnie :) Fryzura układa się sama więc jak najbardziej na plus :) Dla zainteresowanych: cena 75zł, fryzjerka Kamila. Atmosfera też bez rewelacji, chociaż widziałam, że starają się, doradzają i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam świetną fryzjerkę w Bydgoszczy - Monikę Olszewską. Rewelacja, zna się na rzeczy, z farbami robi cuda! W dodatku na prawdę niedrogo - 724 222 701 a tutaj link do jej strony - http://www.szczukawizaz.pl/fryzjer-bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patija bdg
Rzeczywiście dużo osób chodzi do zaremby, też długo korzystałam i chyba można ją traktować jako pewniak - raz lepiej, raz nieco gorzej, bo na pewno do tanich nie należy. Jednak od jakiegoś czasu znalazłam młodą, bardzo fajną dziewczynę teraz jest na piaskach na Żeglarskiej - ceny jak z normalnego salonu, ale cięcie pani Laury jest lepsze niż z wielu salonów z centrum bdg, jakby ktoś chciał to mogę podać nr. Na farbę, cięcie i ułożenie nie ma lepszej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryka S
Ja niedawno zmieniłam fryzjera z Jean Louis David w Focus Park na Salon Zaremby na Gdańskiej. Już kilkakrotnie byłam u fryzjerki o imieniu Kinga i jestem bardzo zadowolona z jej podejścia do mnie, ponieważ zdaję sobie sprawę z tego że jestem wymagającą klientką i nie dopuszczam eksperymentów na mojej głowie. Pani Kinia bardzo dobrze potrafi słuchać moich sugestii i moje strzyżenie jest w pełni przemyślane. Bardzo cenię takie fryzjerki, które słuchają opinii klientek, a nie same robią co im się podoba. Jeśli ktoś ma w pełni sprecyzowane plany co do swojej fryzury myślę że można powierzyć się pani Kini. Przy tym bardzo sympatyczna osóbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalezienie dobrego fryzjera w Bydgoszczy graniczy z cudem! Długo błąkałam się między nimi, aż udało mi się znaleźć tego jednego. Z Czystym sumieniem polecam Salon RobStyle. Pełen profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliahaha
nie polecam studia DOLORESS bardzo tandene fryzury i niestety ale plamy z balejazu wyglodam jak dalmatenczyk!! koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_blondyneczka
Fryzjer który naprawi każdą fryzurę, który także zrobi fryzurę od zera do bohatera. Prawda jest taka, że ten mężczyzna ma wieloletnie doświadczenie poparte tysiącami zadowolonych klientów. 15lat doświadczenia to nie przelewki... Więc jeśli ktoś chce być pewien efektu na swojej głowie, to nie ryzykowałabym strzyżeń za 20-30zł. (okey...zaoszczędzić można, ale nadal będzie to słabizna.) Polecam więc p.Tomka Liberda w Toruniu. 507 699 750 - wystarczy zadzwonić i spytać kiedy ma czas. Wznawia On swoją działalność w Toruniu, po swoich wojażach po innych miastach. (Już nie Grudziądz, już nie Chełmża). Dlatego też nie trzeba wcale czekać (jeszcze nie trzeba) tygodniami czy też miesiącami... - to jakaś ściema z tymi strasznymi kolejkami. Wyluzowany, nowoczesny, a jednocześnie elegancki i profesjonalny. Jak dla mnie mistrz. Metamorfoza fryzury - lub odnowienie cięcie profesjonalnym sprzętem-nożem chińskim a do tego dzięki odpowiedniej technice ścięcia włosy stają się lżejsze, staną się silniejsze i szybciej rosną (to fakt !!! ) Ponownie podaję numer telefonu: 507 699 750 ...i już niedługo mam nadzieję zawitać w salonie w Toruniu na Chełmińskim Przedmieściu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja odkryłam i szczerze polecam Rob Style w BDG, ulica Pomorska 22. Wpiszesz w google to wyskoczy odnośnik do strony gościa na fb, masz tam galerie i jedno ze zdjęć to moja głowa ;-) Jestem po dekoloryzacji, koloryzacji, ścinaniu.... Wszystko trwa tyle, ile powinno i efekt jest naprawdę satysfakcjonujący! włosy po dekoloryzacji pierwszy raz (miałam ją już w Stylu robioną parę lat temu) nie rozciągają się jak gumy, kolor jest dobrany do mojej karnacji, kształt fryzury-do kształtu twarzy.... Farby mają fajne, bez amoniaku. Zawsze Robert doradza, uparłam się na inny kolor niż finalnie mam na głowie i inne cięcie, ale rozmawialiśmy długo i zaryzykowałam-przystałam na propozycję Roberta. To była dobra decyzja :) Teraz idę za 2 tyg. do niego i już się cieszę, bo wiem, że będę zadowolona :) cennik znajdziesz z kolei na ich stronie, też google podpowie-bo nie chce mi się szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA Unisław
Widzę ,że ktoś już wcześniej wspomniał o moim fryzjerze . Adam Przyjemski to bardzo przesympatyczna osoba i fryzjer z genialnym wyczuciem stylu który wie co w danej chwili warto mieć na swojej głowie . Co więcej Adam pracuje wyłącznie na marce Loreal Profesjonel . spotkaliśmy się pierwszy raz gdy czesał mnie do ślubu . Teraz każdy wspomina moją fryzurę jako dzieło sztuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazlam to na innym temacie i wzielo mnie na wspomnienia .... fajna zabawa oczko.gif Karteczkę i długopis weź i wejdź na to pytanko xD 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z usług Zaremby jestem bardzo zadowolona. Byłam tam już nie raz i zawsze dobra fryzura. Może cen nie mają niskich ale lepiej czasami odłożyć i być zadowoloną niż płakać w poduszkę i martwić się jak poprawić sobie fryzurę. Podobno jest jakaś szkoła na Chełmżyńskiej Zaremby i tam też dużo ludzi sobie chwali a ceny mają podobno bardzo niskie. Sama tam nie byłam ale myślę, że kiedyś się skuszę, jak będzie krucho z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie w związku z salonem jean louis david, czy któraś z Was ma naturalnie kręcone włosy i korzystała z ich usług? Bo troszkę się obawiam zmiany fryzjera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wymagających klientek polecam ten salon w Bydgoszczy http://www.rochiengel.pl/ ja jestem zawsze bardzo zadowolona. Nawet po zwykłym podcięciu końcówek włosy bardzo fajnie się układają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryka 1970
Ja byłam niedawno na Chełmżyńskiej w szkole Zaremby. Tak mi się spodobała fryzura jednej fryzjerki, ze poprosiłam żeby obcięła mnie tak samo...... I wyszło identycznie :) fajna fryzura za bardzoooo małą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełna treść ogłoszenia Zostań Stylistą fryzur -PROMOCJA do końca sierpnia Fryzjer, zwany stylistą fryzur jest osobą, która zawodowo zajmuje się układaniem fryzur okolicznościowych, tworzonych na specjalne okazje takie jak śluby, komunie, sylwester, chrzciny. Fryzjer pomaga również w doborze fryzury oraz udziela szczegółowych informacji dotyczących pielęgnacji włosów. Fryzjer damski W programie: Technologia fryzjerska Stylizacja fryzjerska Materiały fryzjerskie Higiena Podstawy działalności usługowej Podstawy psychologii w obsłudze klienta Pracownia fryzjerstwa damskiego Perspektywy pracy: salon fryzjerski centrum urody SPA Telewizja Studio fotograficzne tearty własna działalność Zapisz się: zak.edu.pl/formularz Toruń, ul.Szeroka 31 Tel. 56 621 11 54 REKRUTACJA TRWA! Nie czekaj do września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrna oliwka
Ja byłam już u wielu fryzjerów. Lata poszukuję i zazwyczaj jestem zawiedziona. Nawet u tego fryzjera najlepszego w mieście byłam kilka razy i odarli mnie z kasy, jednak niesmak pozostał. Najgorsze, że trafiłam do jednego z fryzjerów z wieloletnim doświadczeniem, który pracuje na Lorealu. Również porażka. Chyba był na kacu hi, hi , bo podpalił mi włosy. Jak na Lorealu takie coś to nie ma co mówić. Ostatnio przypadkowo trafiłam do osiedlowego fryzjera na Kapuściskach w Bydgoszczy, gdzie z resztą mieszkam. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Kolor rewelacja, włosy z połyskiem. Do tego cudnego warkocza z koczkiem mi uczesali. Ceny zaskakująco niskie. Zapytałam jakie farby i matrixa mieli a maske z loreala. No jestem pod wrażeniem. Dziewczyny naprawdę mnie zaskoczyły. Salonik nazywa się fryzopolis. Na pewno znowu skorzystam. Zaraz, mam nr tel. 531298208. Strone na fejsie chyba też mają. Sprawdźcie bo ja uważam, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata fff
Dla osób które chcą zapłacić taniej za profesjonalne usługi w salonie Zaremba polecam promocję 2 w cenie 1. We wrześniu byłam z koleżanką pierwszy raz a jutro idziemy drugi. Niestety promocja kończy się 1 listopada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roza1992
Pomocy, mam kręcone włosy i szukam fryzjera, który sobie z nimi poradzi, może ma ktoś doświadczenie z cięciem kręconych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×