Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia3

dobry fryzjer - Bydgoszcz albo Toruń pomozcie??

Polecane posty

Gość Kaśka2503
Mozliwe ze to ta sama pani Justyna pracowala na Garbarach albo gdzies w okolicy... nie jestem pewna... ale fakt ma ciemne wlosy i pasemka jasne na grzywce. przynajmniej ostatnio miala bo niecale 2 miesiace temu u niej bylam. niedlugo znow bede musiala sie wybrac do niej bo odrost coraz wiekszy;p nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlientkaGorny
To ta sama tez kiedys u mnie byla w domku i tez bylam zadowolona dalej przyjmuje na rubinkowie w domku? Ja bylam u niej dawno.. i wlasnie chyba nr zmienila...;/ no trudno.. a u gornego juz jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuu
Na dobrego fryzjera w Toruniu jeszcze nie natrafiłam, ale na pewno ODRADZAM salon fryzjerski w PDT (tak samo w galerii Copernicus). Niemiłe fryzjerki, nie słuchają o co się je prosi, wykonują swoje zadanie niedbale i 'na szybko', wychodzi się z tragiczną fryzurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minikaaaaaa
A ta pani Justyna robi wlosy w Toruniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ktoś chciał pójść do dobrego fryzjera w Poznaniu to serdecznie polecam La lumiere ;) Super atmosfera i wykwalifikowane fryzjerki. Do tego ceny też przystępne, szczególne zniżki dla studentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka2503
pani Justyna robi włosy w Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka2503
i okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlientkaGorny
W Bydgoszczy? Wyprowadzila sie?? Wiec juz pewnie w Toruniu jej nie znajde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka2503
Oj to nie ta Justyna. Ta w Toruniu nie mieszkała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie, w koncu udalo mi sie wymyslic wolny pseudonim :) Spisałam sobie nr do pani Justyny, jednak zanim do niej zadzwonie chciałabym Was poprosić o udzielenie informacji gdzie ta pani dokładnie mieszka, czy korzysta ze swoich farb,czy jest to młodsza kobitka. A takze ile by wzięła za balejaż+sciecie długich włosów. Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam na jakimś forum takie coś: Witam mam panstwu do zaproponowania uslugi fryzjerskie. Jestem uczniem w profesjonalnym zakladzie fryzjerskim. Szukam osob lubiacy nowe wyzwania. Obcinam pod okiem profesjonalnych stylistow i staram sie nie popelniac bledow fryzjerskich. Fryzura zalezy od panstwa nie obcinam jak ja chce tylko staram sie podpowiadac. Zapraszam Bartek wiecej info pod nr tel 531660605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boneo.pl
Zastanawiasz się, jaka fryzura będzie dla Ciebie odpowiednia: długie, opadające na ramiona włosy, półdługie obcięte na pazia, a może krótkie strzyżenie? Fryzurę należy dobierać indywidualnie - salon fryzjerski Kamili Witkowskiej pomoże Ci dopasować odpowiednią do kształtu twojej twarzy i rodzaju włosów, tak aby podkreślić Twoje nauralne piękno. Nie masz pomysłu na strzyżenie? Skorzystaj z naszej oferty. Przygotowaliśmy ją specjalnie dla Ciebie! http://boneo.pl/oferta/11-kamila-witkowska-salon-fryzjerski-revlon-znajdujacy-sie-w-spa-dermika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam ostatnio u takiej młodej fryzjerki żanety, super mi zrobiła fryzurkę. wiem że przyjmuje rano, do 12 na nakielskiej 159, studio evi potem jest inna, nie wiem jak robi, ceny też super :) chyba kiedyś byli inni, bo wszystko się zmieniło na lepsze,szczególnie cennik :)) 17 zł płaciłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasak
Odradzam fryzjera na pętli 22 nigdy mnie nikt tak nie oszpecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprota
Ja chodze do salonu fryzjerskiego A & B na Falata w Toruniu. Salon jest moze skromnie urzadzony, ale za to babeczki, ktore tam pracuja znaja sie na rzeczy i jest niedrogo. Strzyzenie damskie ok. 20 zl, ostatnio poszlam na mycie i czesanie (elegancki kok przed slubem przyjaciolki) i kosztowalo 55 zl. Kiedys pracowala tam pani Asia, ktorej mozna sie bylo oddac pod nozyczki z zamknietymi oczami, ale niestety nie wiem, gdzie pracuje teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska2503
pani Justyna pracuje na swoich farbach, na Matrixie. nakladala mi kilka razy farbe tej marki i wlosy sa rewelecyjne po niej. nie wiem ile bierze za balejaz bo ja farbuje cale wlosy na jeden kolor i uwazam ze drogo nie jest. w salonie fryzjerskim napewno wiecej bym zaplacila za farbowanie Matrixem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abażurka
to chyba ta sama Justyna ktora w vipie w Fordonie pracowała? bo jesli tak to ja rowniez polecam ją. bo ta nowa fryzjerka to masakra. bylam raz u niej i tak mnie obciela ze tragedia. jak dobrze ze znalazlam ta strone i namiary do Justyny bo gdzies zawieruszylam do niej numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej miki! czy chodzi Tobie może o p. Pawła z gabriela? to jego numer 609 396 242. Dla mnie jest rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka polecam "studio red" miesci sie na bronikowskiego 4 na bloniu . fachowa obsluga jak i bardzo mila atmosfera :). jest tam rowniez kosmetyczka tez podchodzaca profesjonalnie do klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_K
Ja polecam Joannę Kędzierską, która pracuje w salonie przy Dworcowej 28. Kobieta zna sie na rzeczy. Pogada, wysłucha, doradzi... Ja jestem z nniej zadowolona. Byłam juz u wielu fryzjerek, fryzjerów i zawsze wychodziłam ze skrzywiona mina. a ta kobieta spełniła moje oczekiwania. Oprócz tego ma fajny, przytulny i co najważniejsze czsty salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Znacie jakiegoś fryzjera w Toruniu, który dojeżdża do domu klienta? Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza^^
Polecam Pana Adama z Salonu -Fryzjersko kosmetycznego, przy ulicy "Sułkowskiego 17"na osiedlu leśnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra pad
Byłam ostatnio u P.Zaręby i totalna porazka!! NIE POLECAM!! z polecenia poszłam na róg podolskiej,a pomorskiej do Karoliny Skrzeszewskiej,SUPER,PRZYZWOITE CENY,A PRZEDEWSZYSTKIM WYSZŁAM Z UŚMIECHEM NA TWARZY!! PEŁNA SATYSFAKCJA! NAPRAWDE POLECAM,A I PAZNOKIETKI TEŻ U NICH SOBIE ROBIŁAM :) REWELKA!! Tel do salonu (052)3221600,niestety komórkę gdzieś zapodziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edina2
polecam salon z Torunia www.lubinskikowalski.pl super miejsce ludzie atmosfera a przedewszystkim profesjonalizm... pani Jowita jest bardzo dobra kolorystką... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEA35
Witam Przestrzegam przed wizytą w salonie fryzjerskim VELAVES w Toruniu przy ulicy Reja, nikt nigdy nie oszpecił mnie tak bardzo jak niejaka Pani Gosia, która wybrała mi fryzurę pasującą niby do mojej twarzy nie zwracając uwagi na rodzaj moich włosów, miały się lepiej układać a na głowie mam siano na skutek zbyt mocnego "poszarpania" ich przez nożyczki Pani Gosi. Natrafiłam na nieudolną fryzjerkę bawiącą się w wizażystkę. ODRADZAM WSZYTKIM VELAVES W TORUNIU !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos slyszal o fryzjerze w hotelu bohema w bydgoszczy?podobno maja swietna frtzjerke i przystepne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz profesjonalnego fryzjera w Toruniu lub Bydgoszczy, koniecznie wejdź na www.naszauroda.pl/Fryzjer/Torun lub www.naszauroda.pl/Fryzjer/Bydgoszcz/ Znajdziesz tam oferty najlepszych stylistów fryzur, galerie zdjęć salonów fryzjerskich oraz opinie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×