Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość micka89
nic nie szkodzi pieprzyczka, ja już jestem zapisana na tą środę. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Jeśli w końcu lekarz poda ci namiary to podaj je na kafeterii Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyczka
micka89 będe za Ciebie trzymac kciuki,mam nadzieję,że podzielisz się z nami wrażeniami jak już będziesz po zabiegu:) Bądz dzielna nie ma czego się bac:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
Dziękuję i mam nadzieję, że rodzice się nie będą sprzeciwiać Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrutiCreative
Wiecie może gdzie można w miarę tanio usunąć znamiona w Białymstoku? Możecie polecić jakiegoś dobrego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika soco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika soco
moj syn ma 15lat.chce usunac znamie na twarzy.mieszkamy w radomiu.prosze o pomc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika soco
przepraszam to jest pieprzyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
Niestey zrezygnowałąm z zabiegu usunięcia znamion we wrześniu i przełożyłam go na grudzień, ze względu na to, że będę miała publiczne wystąpienie i do tego czasu ranka by się nie zagoiła. Dlatego usunę znamię w grudniu jak będą ferie świąteczne Pozdrawiam wszystkie zainteresowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
Niestety zrezygnowałam z usunięcia znamienia, gdyż będę miała publiczne wystąpienie, a ranka do tego czasu by się nie zagoiła. Dlatego zabieg przesunęłam na grudzień gdy będą ferie świateczne i będę miała więcej czasu. Pozdrawiam wszystkie zainteresowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
Przepraszam za dwa wpisy, ale nastąpił jakiś błąd i dwa razy musiałm pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
Przepraszam za dwa wpisy, ale nastąpił jakiś błąd i dwa razy musiałm pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
przepraszam za dwa wpisy, ale wyskoczył mi jakiś błąd i musiałam dwa razy pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
przepraszam za dwa wpisy, ale wyskoczył mi jakiś błąd i musiałam dwa razy pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
przepraszam za dwa wpisy ale coś mi się poknociło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
przepraszam za dwa wipsy, ale coś mi się poknociło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia 87
dr Wach (Sanitas, Lublin) do rany przyłóż... ale... nic nowego mi nie powiedzial.... generalnie... "nic sie z tym nie da zrobic, bo powierzchnia jest zbyt duza..." jestem zalamana.... aaa.. i "po pierwsze nie szkodzic" powodzenia... ja sobie chyba odpuszcze... zbyt wielu mowi mi to samo.... aa.. i moze jak nie usuniecie tego cholerstwa.. to moze psycholog .. co Wy na to? mnie pan polecil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prywatny
Witam Proszę o porade mam znamię wielkości 0,5 ma 0,5 cm przy nosie. Chciałbym usunąć znamię chirurgicznie w Warszawie. Proszę o podanie adresu dobrej kliniki, szpitalu?? Jakiego kosztunmoge się spodziewać?? Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prywatny
Witam Proszę o porade mam znamię wielkości 0,5 ma 0,5 cm przy nosie. Chciałbym usunąć znamię chirurgicznie w Warszawie. Proszę o podanie adresu dobrej kliniki, szpitalu?? Jakiego kosztu mogę się spodziewać?? Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prywatny
Witam Proszę o porade mam znamię wielkości 0,5 ma 0,5 cm przy nosie. Chciałbym usunąć znamię chirurgicznie w Warszawie. Proszę o podanie adresu dobrej kliniki, szpitalu?? Jakiego kosztu mogę się spodziewać?? Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adenka15
Ej dziewczyny prosze powiedzcie czy po uzunięciu znamion mozna sie opalac na sloń cu a nie w solarium ?????? Czy lepiej przyklejac plaster na nie w trakcie opalania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adenka15
Ej dziewczyny prosze powiedzcie czy po uzunięciu znamion mozna sie opalac na sloń cu a nie w solarium ?????? Czy lepiej przyklejac plaster na nie w trakcie opalania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adenka15
Ej sorki jeszcze jedno ja sie pytałam o to opalanie ale jak jest z zapłata czy można to zrobic na kase chorych??? Jakies ograniczenia do ilosci wyciecia znamion???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyczka
adenka15 myślę,że powinnaś narazie się wstrzymac z tym opalaniem. Słyszałam,że nie wolno opalac "młodych "blizn,a już jeżeli to napewno zaklej plasterkiem albo smaruj kremem z faktorem jak najwyższym np.40,ja sobie smarowałam mojego byłego pieprzyka jak się opalałam i było spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapulka1
blizny smaruje się bardzo wysokim faktorem np 50+ (ma działanie jak 100)ale świeżych nie powinno sie wystawiać na słońce ani na działanie solarium. Lepiej się powstrzymać niż potem mieć problemy i płakać.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mator
mam pytanie. co sie stanie jak zdrapie taki maly pieprzyk o wymiarach 1mm na 1 mm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyczka
mator ja myślę,że się nic nie stanie ale lepiej celowo tego nie robic:( Kiedyś sobie zdrapałam całkiem niechcący takiego "cycuszka" 1mm na 1mm był bardzo odstający,jak się drapałam to go niechcący zachaczyłam paznokciem,wszystko jest ok,ale krewki mi troche pociekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyczka
jeszcze jedno przedwczoraj odebrałam wyniki i byłam na konsultacji u lekarza,który mi usuwał pieprzyki i wyniki są wporządku,ale zrobił mi się stan zapalny na bliźnie -na szyji,smarowałam contratubexem i du...a z tej maści bo coś mnie chyba uczula z jej składników! Teraz smaruję jakoś maścią którą mi lekarz przypisał na sterydach bo muszę podgoic sobie bliznę,a póżniej coś stosowac żeby blizna zbladła:( Na wyniku lekarz terz się doczytał że jedno znamie najprawdopodobniej nie zostało usunięte całe i jak wygoi mi się ten stan zapalny to trzeba będzie jeszcze raz usunąc to co zostawił:(Myślałam,że to wszystko jest prostsze! Ale najważniejsze ze wyniki wyszły ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildsoul
Witam, ja dziś usuwałam laserem dwa znamiona barwnikowe, jeden na twarzy przy nosie i drugi pod brodą. Teraz czekam na efekty, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i że nie będę żałowała decyzji o usunięciu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka48
Witam! W ubiegłym tygodniu miałam usuwane w przychodni w Katowicach dwa znamiona na plecach, które zostały wycięte chirurgicznie i jedno wypukłe usunięte laserem, które znajdowało się na szyi! W tym tygodniu mam mieć zdjęte szwy, więc zapisałam się już na wizytę! Mam tylko problem bo mam też wypukłe znamie na twarzy w bardzo widcznym miejscu, którego chciałabym się jak najszybciej pozbyć, nie wiem jednak jaka metoda byłaby w tej sytuacji najlepsza. Chciałabym oczywiście żeby blizna była jak najmniejsza, nie wiem więc czy lepiej to wyciąc czy usunąć laserem. Będę wdzięczna za Wasze opinie na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka48
wildsoul - daj znać jakie zabieg dał efekty, interesuje mnie przede wszystkim jak wygląda ślad po usunięciu znamienia przy nosie. Moje znajduje się nad ustami pod nosem i nie wiem co z nim zrobic! Te Twoje znamiona duże były? wypukłe czy płaskie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×