Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość stefansonss
ja dzis usunalem sobie znamie na czole laserem we Wrocku. Na moje pytanie o cepan itp, doktorka mi polecila olej rokitnikowy. Uzywal ktos tego? Kiedy mam zaczac przemywac rane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć stokrotka48, bardzo dziękuję za odpowiedź i poradę… w zeszłym tygodniu usunęłam znamiona u chirurga plastycznego w Będzinie, ponieważ w Kriomedzie w Katowicach nie mieli już wolnego terminu w zeszłym tygodniu a bardzo zależało mi na tym aby jak najszybciej je usunąć, gdyż w sobotę wyjeżdżam na dłuższy okres… zabieg bezbolesny, jutro jadę na zmianę opatrunku… dam znać za jakiś czas czy pozostały blizny i jakiej wielkości…jeśli chcesz mogę podać Ci namiary na tą Klinikę bo jak pisałaś wolałabyś usunąć znamię na twarzy u chirurga plastycznego. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam, Loja6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerts
ja mialem dzis usuwane znamie laserem z czola we Wro. Na moje pytanie o cepan itp. doktorka polecila olej rokitinowy. Stosowal to ktos? Kiedy mam zaczac przemywac rane? Dopiero jak odpadnie strupek czy wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyqwe
ja mialem dzis usuwane znamie laserem z czola we Wro. Na moje pytanie o cepan itp. doktorka polecila olej rokitinowy. Stosowal to ktos? Kiedy mam zaczac przemywac rane? Dopiero jak odpadnie strupek czy wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja doktorka - chirurg plastyczny poleciła mi na blizny \"No-scar - Perła Inków - Krem z macicy perłowej\" dostępny w aptece - osobiście jeszcze nie używałam ale po zdjęciu szwów wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka48
Cześć Loja6:) pod koniec zeszłego tygodnia usunęłam w Kriomedzie płaskie znamiona na nodze, piersi i pod pachą, a przy okazji zdecydowałam się jednak na usunięcie tego znamienia z twarzy. Zaraz po zabiegu wyglądało to nieciekawie, teraz robi się strupek, więc też nie wygląda pięknie, ale mam nadzieję, że jak już się zagoi to będę zadowolona! Ja jestem już po zabiegu, ale mam jeszcze kilka znamion do usunięcia, a że mieszkam w okolicy Będzina to byłabym wdzięczna za namiary na tego chirurga plastycznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertqwe
Ja mialem usuwane laserem, no scar sobie podaruje. Na razie czekam az sie pojawi strupek. Dopiero jak on odpadnie mam stosowac jakies specyfiki typu cepan czy ten olej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank.a
mam takie pytanie: zabieg mam na 22 grudnia?? jednak 18 stycznia ma studniowke myslicie ze bede mogla zakleic ranke plasterkem i isc chociaz z 2 razy na solarium??? na ten zabieg czekalam pol roku nie chce juz przekladac terminu bo potem dopiero na wiosne ide na NFZ ..co o tym myslicie??? prosze o odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani dr powiedziała mi że po zabiegu absolutnie nie moge wystawiać skóry na słońce a także korzystać z solarium...Jeśli zabieg masz 22.XII to zapytaj swojego dr, zapewne również odradzi solarium...Proponuje użyć kremu samoopalającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek_V
Witam, ja usuwalem znamie z twarzy w czestochowie - Solmed, na poczatku chirurg wszystko dobrze wyjasnil ostrzegl mnie o mozliwych komplikacjach jakie moga sie pojawic po zabiegu i czy na 100% chce to zrobic. Sam zabieg byl bezbolesny(troche szycie skory bylo czuc ale to nie bol) trwal jakies 30 minut cenna 250zl, 3 miesiace po zabiergu jest jeszcze maly slad ale wyglada to duzo lepiej niz samo znamie. Ogolnie jestem b.zadowolony szkoda ze wczesniej tego nie zrobilem, bo nie ma sie czego bac! ps. jesli usuwacie to tylko u doswiadczonego chirurga, sczegolnie jesli to twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć stokrotka48, podaję namiary na chirurga plastycznego w Bytomiu - dr Janicka - Grabowska, Klinika Aesthete w Bytomiu - wejdź na stronę internetową kliniki i tam znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Pozdrawiam, Loja6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertqwe
Ja dzis mialem kolejny zabieg laserem we Wro, a w zasadzie 3. Usunalem jedno znamie z twarzy, i 2 z plecow wystajace. Wyszlo 500 zl. Na razie nie mam zamiaru nic wiecej usuwac, chyba, ze bedzie to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba13
Witam!Niedawno zdrapalem sobie malutkiego pieprzyka na karku. Byl on bardzo maly i troche odstawal. Nie wiem czy cos mi teraz grozi. Czekam na szybka i prawdziwa odpowiedz...Prosze jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubel12
Witam. Niedawno zdrapalem sobie amlutkiego odstajacego pieprzyka. Co mi grozi? Czekam na szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubel1234
Witam. Zdrapalem sobie malutkiego pieprzyka... Co mi grozi??? Prosze o szczerosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strawbera
Witam , mam 26 lat i wczoraj usunęłam chirurgicznie znamię na głowie pod włosami. Jestem bardzo szczęśliwa...polecam porwać się na taki krok(oczywiscie po konsultacji z dermatologiem i chirurgiem) czekam teraz na wyniki histiopatologii- trzymajcie kciuki!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strawbera
Moim zdaniem powinienieś jak najszybciej pójść do dermatologa...takie podrażnienia się zdażają, ale tylko lekarz może opcenić czy grożnie to wygląda...być może każe ci usunąć albo- tak jak mojemu tacie pieprzyk uschnie i odpadnie...jednak co specjalisto to specjalista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strawbera
Idż na konsultację do dermatologa on oceni w jakim stopniu podrażniłeś pieprzyka...i czy jest to grożne..powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziołekMatołek
czy usuwał ktoś znamiona z dekoltu? Mam ich tam sporo i w związku z tym kompleksy, mam opory z noszeniem bluzek z większym dekoltem. W większości są to znamiona płaskie, czy po ich usunięciu będą bardzo widoczne blizny? Nie są to duż znamiona około 3-4 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
Koziołku ja bym Ci radziła usunąć na początek jedno znamię żebys zobaczyła jak to się goi i jak potem wygląda. Jeśli są małe to i ślady powinny zostać małe, chyba że masz tendencję do bliznowacenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć KoziołekMatołek, ok. 4 tygodnie temu usunęłam znamie wypukłe z dekoltu poprzez jego wycięcie. jestem bardzo zadowolona, dekolt wygląda super, pozostala jedynie mała blizna, tj. cieniutka linia, prawie niewidoczna, którą teraz smaruje kremem No-Skar. Miałam również usuwane znamiona na brzuchu i plecach, jednak blizny są dużo większe i bardziej widoczne... Proponuje usunąć ze 3-4 znamiona i zobaczysz jak to wygląda i czy masz masz tendencje do bliznowacenia. Najlepiej usuwać u doświadczonego chirurga, ja osobiscie usuwałam u chirurga plastycznego. życzę odwagi i pozdrawiam, Loja6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerina546
koziol, jesli nie sa to znamiona duze, wypukle, czy tez takie, ktorych nie draznisz to nie widze najmniejszego powodu bys miala je usuwac. Kompleksy, ktore masz sa tylko w twojej glowie, bo nie ma zadnego powodu bys je mogla miec. Jak cos to usun jedno na probe, a zobaczysz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Ape
Witajcie mam problem a mianowicie chcialbym usunac pieprzyk pod nosem. Jest od lekko wypukly ale najbardziej drazni mnie jego kolor. Radzicie mi metode chirurgiczna czy moze laserową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapulka1
Witaj "ja byłam ostatnio". Jak tam Twoja blizna?. Ja niestety mam jeszcze te wypukłosci na końcach:( Niewielkie ale są. Sama blizna juz sie nawet wygładziła ale łudze się ze bedzie jeszcze lepiej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
hej Gapulka :) u mnie też są nadal te wypukłości, i myslę, że to nie zniknie. Nie wiem czy juz o tym pisałam - byłam na fraxelu, blizna jest minimalnie jaśniejsza, ale nadal widoczna. Nie rozstaje się z korektorem i jeszcze czekam, do roku podobno blizna się kształuje, więc u mnie jeszcze 2 miesiące zostały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
hej Gapulka :) u mnie też są nadal te wypukłości, i myslę, że to nie zniknie. Nie wiem czy juz o tym pisałam - byłam na fraxelu, blizna jest minimalnie jaśniejsza, ale nadal widoczna. Nie rozstaje się z korektorem i jeszcze czekam, do roku podobno blizna się kształuje, więc u mnie jeszcze 2 miesiące zostały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapulka1
U mnie blizna w sumie jest ładna. Zalezy pod jakim kontem pada światło to jest bardziej lub mniej widoczna. Tez czekam jak rok minie :) Natomiast tam gdzie koło ust mi usuwali to nie mam ani sladu.Po prostu nic nie widać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
No właśnie, najwięcej od światła zależy. Te wypukłości też raz są bardziej, raz mnie widoczne. Jak się usmiecham to znikaja całkiem :) A Twoja blizna jest juz zupełnie jasna, w kolorze skóry? Moja jest nadal lekko różowa, ale to i tak juz lepiej. Niby staram sie o niej nie myslec, ale ciężko jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
No właśnie, najwięcej od światła zależy. Te wypukłości też raz są bardziej, raz mnie widoczne. Jak się usmiecham to znikaja całkiem :) A Twoja blizna jest juz zupełnie jasna, w kolorze skóry? Moja jest nadal lekko różowa, ale to i tak juz lepiej. Niby staram sie o niej nie myslec, ale ciężko jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapulka1
Moja blizna jest juz jasna tylko jej kawałek przy nosie jest jeszcze lekko rozowy. Gdyby nie to uwypuklenie to włąsciwie już bym zapomniała że coś tu miałam. Miejsce dokładnie tm gdzie miałam pieprzyka jest idealne gładkie i jasne dlatego mam nadzieję ze jeszcze się polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×