Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eju_nia

WYNAGRODZENIE....NIANKI.....ile płacić ????

Polecane posty

Gość przybywam i ja
hej wiesz co w tym momecie to obraziłas mnie ja nie siędze przed telewizorem ,,, jestem niania i powiem szczeze lubie ta prace naprawde strasznie lubie ,,, ja nawet czas nie mam zjeśc śniadania albo się wysikac , a co dopiero ogladanie telewizji ,,, nie każda niania sie obija ,,, ja trafiłam na wspaniałych ludzi i chciała bym pracowac na biało ,,, --- tylko nie wiem jak to załatwic swojej działalności nie chce otwierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia46
ja zarabiam za 8 godz dziennie około 1500 żl opiekuje sie 1 dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akogo
mieszkam w jednym z powiatowych miasteczek na mazurach. płace niani 450 zł. za miesiac za dwulatka którego zaprowadzam do niej. niewazne czy synus jest cały czas, czy dwa tygodnie np. w wakacje zawsze dostaje 450 zł. z tego co tu czytam to bardzo mało bo wychodzi ok. 2,80 - 3,00 zł/ godzinę. ale uwierzcie mi w naszym miasteczku ceny nianiek chodza po ok 300 - 400. moze ktos podpowie ile płaci niani w małym miasteczku, nie w wawie czy krakowie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram Cię
Ewella,bo masz zdrowe podejście do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelaal
Bo ja pilnuje dwoje takich maluchów , rozbrykanych , przy których na sekunde nie mozna usiąść bo by sie pozabijaly , nawet nie moge na dwie minuty do toalety wejsć bo one juz wywracają całą kuchnie jak tylko zobaczą ze ja drzwi zamykam to kombinuja jak mogą ,i jak mi tu ktos pisze ze sie siedzi przed telewizorem to mnie krew zalewa bo nawet kawy nie moge sie napic , dopiero jak dzici zasna to mam 40 min na szybka kawe, na cale 8 godzin , po takiej dniówce wiecznej gonitwy za dziecmi naprawde jestem zmeczona i to bardziej niz w normalnej pracy a w domu mam jeszcze swoje dzieci ... i niestety trzeba bronic NIANIE bo mają ciężką i bardzo odpowiedzialną pracę , i nikt nie siedzi przed telewizorem , chyba że jakis obibok którego zresztą i tak zaraz wyrzucą z pracy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ńiańka też człowiek
niańka musi zjeść zpłacić rachunki ubrać się itd po to idzie do pracy ,a wszystkie paniusie myślą że niańka albo sprzątaczka to jakaś patologia że wystarczy rzucić ochłap i dać łapkę do całowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelaal
Tak świeta racja , mamusie mysla ze niani wystarczy jałmurzna , oczywiscie nie do wszystkich mamuś ta uwaga ale duzo takich jest co by chcialy za grosze nas wyzyskac, i patrzą nie która fajniesz do dziecka , tylko która tansza do jej portfela , a przeciez to nie o portfel chodzi tylko tu dziecko jest najważniejsze bo przecież jak sie dziecko bedzie czuło jak nie bedzie lubiało swojej niani , a le są mamusie co nie pomyślą o tym , o własnym swoim dziecku , żeby było szczęśliwe i zadowolone , ,mnie to jedna mama kiedys na ulicy przyjeła do rozmowy na stojąco miedzy czasie kiedy szła z dzieckiem do parku na spacerek , padło kilka pytań no i ze oddzwoni , oddzwoniła ale ja dziekuje za takie przyjecie do rodziny , przyjeta na ulicy , brak zaufania i wogóle byłam oburzona , To była wielka Paniusia i chyba robiła kasing na nianie , bo kilka jak mówiło zrezygnowało i znów jest na lodzie , no ale sie nie dziwie , kto by chciał u takiej pracować !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żadnej z Was
nie oddałabym pod opiekę swojego dziecka! Te wszystkie komentarze świadczą o poziomie jaki reprezentujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelaal
Oddała bys , oddała, jak byś była nauczycielką i miała tylko 1 rok na wychowawczy a potem trzeba bezwarunkowo wrócić do pracy bo stracisz licencje na wykonywanie zawodu , to ciekawe co bys wybrała , opiekunkę czy ponowne egzaminy przygotowujące oczywiście za które trzeba bedzie grubo zapłacić i poświecic dużo czasu na ponowną naukę a przy małym dziecku nie wiem czy to dobry pomysł .... jestes mądra bo twoj zawód tego napewno nie wymaga , ale co ma zrobić przedszkolanka, nauczycielka, lekarka ??? to sa takie zawody w których nie może byc przerwy wiecej niz 1rok bo tracic zawód wyuczony przez wszystkie swoje lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelaal
Nawet ksiegowa nie moze sobie pozwolic na dłuższą przerwę bo wyskoczy z rytmu , a przepisy się co rok zmieniają i wyobraż sobie taką księgową po trzech latach , przecież nic by nie wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelaal
A poza tym niektóre nianie są bardziej kochane przez dzieci niż ich własne mamy , bo mama jest wiecznie czymś zajęta i nie ma czasu na własne dziecko , lub ma taką nature że dziecko ją poprostu męczy a niania oddaje całe swoje serce dla dziecka( mowa o tych dobrych nianiach) , dlatego czesto sie zdarza tak że dziecko woli nianie niz swoją mame ...haha!!!! prawda z zycia wzięta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widzę
Ewela, że nie jesteś do końca dobrze poinformowana, więc nie wiem po co piszesz takie bzdury, lekarze czy prawnicy mają conajmniej 5 lat, a dopiero po tych 5 latach tracą uprawnienia i muszą je odnawiać, nie wiem skąd Twoje informacje. Jeśli nie jesteś czegoś pewna to po prostu tego nie pisz! A poza tym to ja mam wspaniałą opiekunkę do swoich dzieci i jestem bardzo zadowolona i moje dzieci też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelaal
z lekarzami morze masz racje ale o prawnikach nic nie pisałam , pisałam o przedszkolankach i nauczycielkach i jestem tego pewna bo mam kolezanki ktore szukaly opiekunek wlasnie z tego powodu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullap
Witajcie... Tak czytam to co piszecie i chciałabym dodać ,że w Polsce najniższa płaca brutto wynosi 1126 zł i od takiej najniższej kwoty powinna zaczynać przcować każda osoba . I proszę nie zrozumiec mnie źle ,mówie o najniższej płacy . Minimum z minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie tez tak sie wydaje
Brawo Ullap,tak powinno być!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Jeleniej Górze.Od roku jestem nianią.Tutaj nikt nie zapłaci więcej niż 3zł za godzinę.Jak czytam ile ludzie płacą w innych miejscowościach to żałuję że mieszkam w tej dziurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julek
Ciotka Dorotka to jak ty żyjesz chyba z głodu przymierasz dlaczego się godzicie na takie stawki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geppar
u mnie za 3zł nikt nie wyjdzie nawet z domu , u mnie czyli w krakowie najnisza stawka niani to 6zł -7 ( tyle zazwyczaj daja Pania na emeryturze które sobie dorabiaja) tak to 8zł -10 do jednego dziecka >>> bez sprzatania ,, tylko opieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania ewa
Dorotko godzicie się to tak macie płacone nawet ukrainki nie pracują za takie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bema51
bardzo sie zdziwilam, ze od dwoch lat brak wpisow.czyzby nianie i opiekunki byly juz niepotrzebne? watpie, chociazby patrzac na zapotrzebowanie na roznych portalach na ten rodzaj uslugi. sama od roku takie uslugi swiadcze. praca bardzo odpowiedzialna, zwlaszcza z malymi dziecmi a rodzice w dalszym ciagu chca (mowie o lodzi) zeby zajmowac sie dzieckiem, lub dziecmi, prasowaniem, gotowaniem i najlepiej za 5,- zl. za godzine. to chyba jakies nieporozumienie! za tak odpowiedzialne zajecie nalezy sie chyba odpowiednie wynagrodzenie. 5,- zl - to stawka z kilku lat wstecz. nie pozwolcie drogie nianie i opiekunki na takie kiepskie oplacanie waszej ciezkiej i odpowiedzialnej pracy. ktos zostawia cale mieszkanie i najczesciej male dzieci pod wasza opieka i tak nisko ceni ich bezpieczenstwo. ciekawa jestem, co myslicie na ten temat?? pozdrawiam. bozenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrunia30
Witam Serdecznie Troszke orientuje sie w platnosciach za nianie.Roznie placa Moja propozycja jest taka; Tydzien pracy i zajmowanie sie 6miesiecznym dzieckiem,11letnim chlopczykiem,2yorkami.Spanie,jedzenie itd w moim zakresie i za to zaplace 600zl,pozniej 2tyg wolne i znow tydzien pracy,czyli miesiecznie (za 2 tyg pracy 1200zl) Jesli Ktos jest zainteresowany to zapraszam na maila lub gg 9261048 Praca od czerwca 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie84
Witam!! Dostałam propozycję pracy jako opiekunka do półrocznej dziewczynki, pracowałabym od 8:30 do ok. 14:30, od poniedziałku do piątku (weekendy wolne), dojazd zajmowałby mi ok. godziny z lekkim hakiem. Mam się zastanowić ile pieniążków bym chciała- dodam, że jest to Poznań, a rodziców stać na dużo. Doradźcie mi proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bema51
droga angie84. zasada jest prosta, im mniej godz. tym godz. jest drozsza. poznan to bogate miasto. opieka nad polrocznym dzieckiem, to duza odpowiedzialnosc. mysle, ze smialo mozesz zadac na poczatek 8 a po tzw. okresie probnym, czyli ustalacie okres pracy - 1 m-c,(lub wiecej) w ktorym kazda ze stron moze zrezygnowac z uslug, nawet 10,- zl zA GODZ. niektorzy pracodawcy zwracaja za dojazdy. proponuje ustalic wszystko na poczatku pracy, zeby pozniej nie bylo nieporozumien. co, gdy dziecko chore, co , gdy ty jestes chora? ustal, czy wyplaca ci pieniazki za urlop i w jakiej wysokosci. zycze powodzenia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem opiekunką do starszych osob. Jestem ukrainką i opiekuje się bardzo czulie. Mieszkam w warrszaie na kolie. God. pracy 20 zł.. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telef. 790-614-054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie84
bema51, a czy mogę oczekiwać, że zostanę zatrudniona na zasadzie umowy o pracę ? Nigdy nie opiekowałam się cudzym dzieckiem (co nie oznacza, że nie wiem jak to się robi :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bema51
droga angie84. wszystko zalezy od pracodawcy. jezeli sie dogadacie i on sie zgodzi, to jasne, ze tak. tylko to sie wiaze z oplacaniem skladek zus, w wiesz, ze u nas skladka zus, to prawie druga pensja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie84
no tak jak wspominałam- rodzice na brak kasy nie narzekają.... spróbuję jakoś się dogadać- chociażby nawet na te pół etatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrunia30
Drogie Panie! Szukam opiekunki od maja,czerwca nad dzidzia(urodzi sie 24-go stycznia) W domku jest również 11-letni chłopczyka i 2 suczki yorki miniaturki Praca polega na; Tydzień pracy;opieka nad maluszkiem,wychodzenie z psami,przypilnowanie małego przy lekcjach,gotowanie(dla niani,synka i ewentualnie maleństwa) Dwa tygodnie wolnego I znów tydzień pracy I tak cały czas. Za tydzień place 500,600zl Wrocław-Leśnica Zainteresowane Panie proszę o kontakt na maila sandrunia25@op.pl lub gg 9261048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-aśka
Chciałam tylko zapytać osoby, które tak krzyczą "oddajcie dzieci do przedszkola" czy wiedzą, w jakich godzinach przedszkola pracują? 7-16 czyli są to godziny, w których pracująca osoba się nie zmieści, chyba że jest nauczycielką. Rozumiem, ze niańki chcą zarabiać dużo (kto nie chce), ale zarobki w naszym kraju są takie a nie inne i trudno, aby niańka zarabiała więcej niż osoba z wyższym wyksztaceniem pracująca na odpowiedzialnym stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×