Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyWedding

strasznie się ruszają!czy to nowrmalne????

Polecane posty

odczuwam bardzo silne ruchy płodów ( BLIŹNIACZKÓW) czy to moze być zły objaw ? Jestem dopiero w 22 tc więc myśle że moje odczucia powinny być raczej powierzchowne....poradźcie bo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno
może chce wyjść w pizdu z twojego brzuchola bo mu się w nim nie podoba i nie zabraniaj mu rzetnij bebech nie idzie w pizdu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY👄 wieki minely.. no ja blizniaczkow nie mam.. Ale zapewniam Cie..to normalne:) Pewnie dzieciaczki ulozyly sie tak iz bardziej odczuwasz ich ruchy.. Napewno nie ma sie czym martwic... :) Ja sama niekiedy czuje silne ruchy a innym razem wcale (tak bylo wczoraj na usg..lekarz nie mogl dziecka uchwycic na monitorze w odpowiedniej pozie..a ja ruchow nie czulam wcale...) Spokojnie tylko nie panikuj... Jak sie ruszaja to znak ze sa zdrowe i silne :) A ze masz parke..to im ciasno i sie kokosza jak moga :) Buziaki dla was.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita Rusałko! Jestem jestem cały czas tylko może mnie nie widac....Mam tyle rzeczy na głowie ze wpadam tylko poczytac ale za to regularnie. Dalej zwracam cholerka a to już 6 miesiąc będzie szedł ...i jeszcze mnie zus denerwuje....a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damall pedagog
ja słyszałam gdy dziecko (w okresie od 19-25 tc) narażone jest najbardziej na niedotrzymanie ciąży. Mogą występować objawy tzn. pląsawicy to nie dziecko rusza się lecz to skurcze które mogą być objawem przedwczesnego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie czuje jak zwykle tyle że mocniej i cześciej kopią mnie normalnie tymi chudymi nóżkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaaaa
moja dziewczyna jest już w 7 miesiącu wtedy się dopiero rusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA!!! powoem ci,ze ja mam 6 tygodniowa coreczke, ktora przyszla na swiat po NATYCHMIASTOWEJ interwencji lekarza-cesarka- mala ruszala sie intensywnie,kopala itd praktycznie non-stop!! na ktg kazali naciskac guziczek jak bedzie ruch,powiedzialam ze musialabym go trzymac caly czas, w koncu tak zaczela kopac,tetno skoczylo jej do 200!!!!!!!! i natychmiast cc!!! w wypisie przeczytalam\"\" cc---powod-- podejrzenie niewydolnosci lozyska oraz infekcji wewnatrzmacicznej\"\" :( niewolno tego lekcewazyc!!! mam nadzieje ze juz wszystko u CIEBIE dobrze--ale przestroga--trzeba byc czujnym,,,, dodam tylko ze mala urodzila sie sina ,dostala 0 pkt za kolor skory,ale jest zdrowa i jest wszystko dobrze,,,,az boje sie pomyslec,co by bylo,gdym z tym wlasnie objawem nie pojechala do szpitala..:( pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady.. mnie dzis w nocy kopniaki obudzily.... to 1 raz.. ale tak oberwalam ze az zabolalo.. moze jakies przesilenie wiosenne :) Bo u czerwcowek dzis wszystkie dzieciaki rozrabiaja.. A u mnie po staremu... Malenstwo szaleje... :) Brzuch falije nieraz :) Ale u ciebie to pewnie power nie z tej ziemi.. wkoncu 2 na 1 :D A wiesz juz jakiej plci beda bobaski ??:) Buziaczki :) PS jesli cie cos boli..to idz na pogotowie.. A jesli tylko silniejsze ruchy to sie nie martw... Pewnie dziciaczki szaleja :) Mi ostatnio gin wytlmaczyl ze moje wrazenie ze po kawie dzieciaczek mi szalej bardziej jest mylne.. ze szybciej reaguje on na moje wzruszenia i \"podniecenie\" niz na filizanke kawy capuczino :) Wiec glowka do gory.. Ale jak masz sie niepokoic.. to idz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia: właściwie mnie to nie boli tylko sie dziwie ze one sie tłuką cały czas....dość intensywnie, niedawno zaczełam czuć ruchy a teraz takie imprezy..... nie wiem,moze jak jest dwoje to jest inaczej, może im ciasniej, w tym tygodniu mam USG więc jeszcze poczekam chyba że by się coś działo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusałaka: lekarz obiecał że nam powie teraz na najblizszym usg w tym tygodniu :)))))) tyle ze to jest już 5 czy 6-te usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Lady Powiem krótko. Jeżeli ruchy są zbyt słabe, to należy to zgłosić lekarzowi, ale tez jeżeli są zbyt intensywne i gwałtowne to też to trzeba zgłosić. Tego powinno się bardzo pilnować. Pozdrowienia dla bliźniaczków 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah:no pewnie że dr Jarząbek i powiem że naprawdę jestem z niego zadowolona - nawet bardzo! taki konkretny facet z niego ale jak coś to mozna na niego liczyć.A ty jak tam? wszystko ok? jak samopoczucie...bo ja jeszcze zwracam...:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twardy brzuch raz dziennie magnez ewentualnie no-spa a co do ruchow zbyt intensywnych, może to swiadczyc że dzieci dostają za malo tlenu, podduszają się i stąd te ruchy. Ja tak mialam, moje dziecko w ciągu godziny potrafilo wykonac 60 ruchow czasem 80 ale byla okrecona pępowiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia30
Moja roczna dziś córeczka też starsznie w brzuchu skakała i wszystko było w porządku, tylko teraz nadal skacze, nawet po nocach. Masz po prostu bardzo żywe dzieciaczki. Życzę powodzenia i oszczędzaj teraz siły, bo później będziesz miała istny cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×