Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Gość owieczkka20
hej hej hej dzien dobry wpadalm tylko sie przywitac i lece bo znowu niezdarze na busa nieweim co ze mna jest:) wczoraj bylam w ikei i zalapalm takiego dola ze az sama dla siebie musialam sobie poplakac anusska ty to masz historie az ciary przechodza po plecach:P ale na drugi to tam badzcie bardziej ostrozni :) bo sama wiesz jak tam jest:0 oki lece dziewuszki wy moja aha a kiedy my w kioncu przekroczymy to 5 strone co??? dziewczyny pokazmy na co nas stac:):):) buzka dla WSZYTSKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko no to pokazuj na co nas stać:) a co kupiłas sobie w ikei?a dlaczego doła miałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brawo w koncu 6 strona:) super anusska anis sobie niekupilam ale co tam wazne ze sobie poogldalam bo takm takie ladne rzeczy:P nieweim co sie stalo z moim nikiem bo zawsze byl czarny hmmm czyzby ktos sie podmnie podszywał;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bo sięzaczynam o Was martwić!Gdzie się wszystkie podziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Pięknisie!!! W R Ó C I Ł A M ! ! ! :D:D:D no i skrzętnie Was przeczytałam :D Wiecie.. tego raz na jakiś czas trzeba.. izolacji.. wieś jest przepiękna.. gdyby jeszcze nie ten śnieg do kolan (o zgrozo).. ale ogólnie :D no i Dziadziów mam cuuuuudownych :D:D Kochane główki do góry!!! Tyyyyle słoneczka za oknem.. mordka sama się śmieje :D Ja to w ogóle jestem happppppy bo przez okrąglutki tydzień codziennie widziałam się z moim Kochaniem :D:D:D:D:D tyle tylko, że teraz jeszcze bardziej tęsknię :( ale co tam.. mam nadzieję, że niedługo znów go wytarmoszę :P Aaaaaaaale się za Wami stęskniłam.. 🌼 No to teraz znów będzie mnie pełno ;) Qrczaczki.. straszniście się cieszę, że mamy taki uroczy topik :D:D:D ps. co do fajeczek.. ojej.. toż to najgorsiejszy nałóg świata! Milko jak będziesz naprawdę chciała to napewno uda Ci się rzucić :D Kochane Dziewuszki buziolki dla Was :* tak na dobry dzień :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko nad nami to uśmiech Boga :D i jak tu się smucić :D:D:D Kobietki.. taaaaaaakie z nas szczęściary.. może najwyższa pora to docenić.. Uciekam narazie bo koleżanka prześladuje mnie, żebym ją nawiedziła :) Ale zajrzę tu dziś jeszcze z 10 razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna jak fajnie, że wróciłaś!!!!!!!!!!!!!! W tobie cała nadzieja!!!!!!!!!!! Widzisz jak nas laseczki olały;( Ja teraz nie mam czasu nic zskrobnąć bo za chwilę wyjazd do krakowa do niedzieli ale postaram sie z krakowa cos napisac:) ohhh jak sie ciesze ze jestes!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki anussska :D od razu mi fajniej :D No to miłego pobytu w Krakowie.. piękne miasto (tylko raz byłam) no i pogoda już całkiem niezła :) Buziam Cię gorąco :* owieczko, milko, nala GDZIE JESTEŚCIE?!? pusto tu.. :( i smutno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKO MOŻNA ZAPOMNIEĆ: RADOŚCI, SMUTKI I ŁZY.. LECZ NIE MOŻNA ZAPOMNIEĆ TAKICH KOBIETEK JAK WY!!! :D :D :D :D :D :D :D 🌼 🌼 🌼 I nie dam temy topikowi tak łatwo.. korknąć.. o nie!!! :D Za bardzo się już do Was przywiązałam.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z mokra głową
Cześć dziewczyny z miłą chęcia do Was dołącze:) Też mam te cudwone 20 lat to chyba nawet fajniej niż mieć 18:) właściwie to mogłabym mieć 20 lat wiecznie, zero zmarszczek, mozna jeść co się chce bo metabolizm jeszcze ie zwalnia i ma sie pełno energii i pomysłów...brzmi jak reklama Nutelli:)Studiuje sobie farmacje, szukam szczęścia i czekam na Wasze pomysły do rozmów:)Pozdrawiam Wszystkie urocze dwudziestolatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bombastyczna!!:D Jej ale się za Wami stęskniłam:) Nie mogłam za bardzo nic pisać bo miałam masę nauki i kolosa który jakoś poszedł;) Bombastyczna super wierszyk:D Co tam słychać dziewczynki?:) U mnie swieci słoneczko a jutro przestawiają nareszcie godzinę:) Żyć nie umierać:D Panna z mokrą głową witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Naluś!!! :D widzę, że humorek Ci dopisuje :D no i tak powinno być ZAWSZE!!! a mi właśnie odgrzewa się obiadek (mniami :) ) a u mnie bez zmian.. ciągle nie mam na siebie pomysłu.. ale nawet nie mam zamiaru się tym przejmować ;) kuje angielski i cieszę się życiem :D:D:D w końcu już wiosna i zły nastrój trzeba schować na dno szafy razem z wełnianymi swetrami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna no właśnie załapałam mały dołek....:( Kurcze ale mam zmienne nastroje...normalnie jak pogoda...:( Z tym pomysłem na siebie to u mnie też nie jest za ciekawie;) Właśnie mam zamiar siąść do rosyjskiego więc jezyki górą:)( na pewno w tym momencie) :P Trzymaj sie i milego wieczoru życzę:) Buziaki!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przyjemnej nauki.. i główka do góry.. a ja zabrałam się za porządki.. siedzę i siedzę.. a postępów jakoś nie widać.. buuu :( i już chce mi się spać SłOdKiCh snoooof 🌼 niech aniołki nad Tobą czuwają :) Do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy się.. to koniec naszego wspaniałego topiku..??.. :( :( :( chlip.. ale miło było z Wami popisać.. wszystkiego dobrego.. duuuużo szczęścia i miłości.. od mnie.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki koniec!! Bombastyczna chociaz my dwie nie pozwólmy mu umrzeć!!! Co tam słychać? Ja próbuje sie uczyć ale jakoś mi to nie wychodzi i nie mogę oderwac sie od komputera ;) A ogólnie to cieszę sie, ze dzisiaj przestawiamy czas i dzień bedzie dłuższyyy:) Buziaki! Bombastyczna odezwij się! I Wy dziewczyny też!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec a kto tu mowi o koncu Dziewczyny niemoze byc koniec bardzo was przepraszam za moja nieobecnosc ale poprostu niemilam czasu odpisac ale czytalam was w miare mozliwosci , niegniewajcie sie na mnie :* Bombastyczna Nala witam was i cieszcze sie ze juz jestescie ale to juz powinnam napisac dawno dawno te,mu:p przepraszam was Panna z mokra glowa witaj🌼 i mam nadzieje ze bedziesz z nami dlugo:P sorki za bledy ale wiecie jak pisze:p a teraz tez jestem pod wplyem cudownego wieczorku z moim kochniem - no i cudownego...hmm sexu ze tak powiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewuszki ja spadam do lozeczka bo padam pamietajcie o zegarkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z 2 na 3 godzine:P cmok dla was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzIęKi Naluś ❤️ Nadziejo Ty moja... ;) Hej owieczko!!! :D Fajno, że znów zaczyna się tu kręcić życie :D:D:D A dziś niedziela.. a ja czekam na mego Lubego.. i taaaak mi słodko (już nie mogę się doczekać :D ) że aż do Was popiszę ;) Z tego, co zaobserwowałam.. mamy ze sobą dużo wspólnego.. :D milion rzeczy nas łączy.. trzeba to wykorzystać :P Cieszę się, że to jednak nie koniec :D:D:D Oczywiście dalej będzie mnie tu pełno (aż zanadto :P ) ale jeśli ktoś ma coś przeciwko czekam na sprzeciw (rozpatrzę w ciągu 2 tygodni :P ) A tak w ogóle to się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌻!! Bombastyczna mozesz tu być cały czas i fajnie, że będzie Cię tu pełnooo :D Owieczka wróciłaś:) Super!! I widzę, ze sobotni wieczór miałaś udany...tylko pozazdrościć;) A gdzie się podziała Anussska, Milka...:( Jak tam wogóle poranek Wam mija? U mnie pogoda za oknem jak w listopadzie ale w nosie z tym w końcu wiosna jest więc moze być już tylko lepiej:) Ja sobie teraz odpoczywam a za niedługo ma wpaść do mnie kumpela na babskie pogaduszki z rana :D Ściskam Was serdecznie, przesyłam buziaczki i miłej niedzieli Wam życzę!!!😍 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochana!!! 🌼 co z Milką niestety nie wiem :( a anussska pisała, że jedzie na caluśki weeeeeekendzik do Krakowa.. więc pewno dopiero jutro się odezwie. a mi słoneczko świeci prosto w twarz :D i ciągle mi mało :D:D:D do Ciebie Naluś też pewno niedługo przybędzie.. Milusich ploteczek życzę ;) i w ogóle udanego dzionka ❤️ a ja uciekam się pięknić dla mojego Księciunia ;) BuZiOlE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no to fajnie, że Anussska będzie :D No to ja życzę miłych chwil z ukochanym ;) O właśnie zauważyłam, że zza chmur wychodzi słoneczko:D Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje kochnie:) poranek mialam cudowny z moim miskiem ale... to co piekne szybko sie konczy..i doprowadza do klotni tak ze..nic niemoze trwac wiecznie:( ale dobrze ze mam Was i mam sie komu wygadac... u mnie świecilo rano słłoneczko a teraz zerwal sie taki wiatr ze hej .. mam dzisiaj sporo pracy znaczy sie nauki:( ale mysle ze jak sobie zaplanuje po kolei co chce zrobic to dam rade i zdarze ze wszystkim , jest tylko mały problem ja nienawidze niedzieli bo nigdy mi sie w nia nic niechce robic i mam zwyczajnego LENIA:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ja to mam wychowanego faceta:P bo juz jest dobrze on to mnie musi kochac co nie:):):) fee ale mam niedobry obiad fujjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×