Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

wlasnie sie kapłam ze leci eurowizja znaczy sie połfinal i juz sobie go puscilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa witaj🌻 nalciarko dostalam od ciebie meila tego samego dwa razy:) tez lubie kylie my ostatnio z misiakiem zaczelismy sobie prowadzic pikantne rozmowki przez gg :D to sie nazywa tesknota:D uwiel;biam jego dotyk ale z braku laku trzeba uruchomic wyobraznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Metaxa!!!! owieczka!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! Jej 🌻 :D Będzie weselicho!!!! Ja też bardzo się cieszę, że mamy tu taką sympatyczną atmosferę, mądre forumowiczki i super dziewczyny!!!!!!!!! 👄 buźka dla wszystkich!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze juz wczesniej wysylalmposta ale 2razy mi sie debil zawiesil i ....eeeeeee kureczko psialam ze nie mam od cie zdjatek i prosilam ktoras zeby wyslala do ciemoje fotki bo ja jeszcze nie moge bo co wlacze to sei wiesza inna rzecz:( koteczki co do sex kochana bombastyczna pytaszo tablety...moze nie warto juz jutro leciec do gina?moze warto pogadac z miskiem swoim;) bo widze ze podjelas decyzje bez niego :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze juz wczesniej wysylalmposta ale 2razy mi sie debil zawiesil i ....eeeeeee kureczko psialam ze nie mam od cie zdjatek i prosilam ktoras zeby wyslala do ciemoje fotki bo ja jeszcze nie moge bo co wlacze to sei wiesza inna rzecz:( koteczki co do sex kochana bombastyczna pytaszo tablety...moze nie warto juz jutro leciec do gina?moze warto pogadac z miskiem swoim;) bo widze ze podjelas decyzje bez niego :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede wysylac co chwilke posty bo kurzce wiesza sie głupek jeden 😠 owieczko ciesze sie bardzooooooooooo🌻 a ja ksala ?? bombeczko ja ci powiem cos od siebie bo cos czuje ze tez wiara trzymala was w tej decyzji ze dopiero PO. Otuz ostatnio zaglebialam sie w te tematy seksu przedmlazenskiego i znalazlam rewelke strone , ze w ST nie ma czegos takiego jak slub i przysiega przed Bogiem - mezem i zona stajemy sie w momencie wspolzycia...ja mam to szczescie ze znam witka bardzooo dlugo i dojrzewalam razem z nim w naszym zwaizku uczyliscmy sie jak zyc w dwojke itp przez 3lata i jak mialam prawie 17lat:p postanowilam sie mu oddac w calosci a on mi:D i nie uwazam do teraz ze to byla pochopna decyzjia mimo ze niektorym 16-17 moze wydawac sie dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ze wam troszke szczegolow zdradze;) Witek był 2mc przed swoimi 18 ur a ja postanowilam dac mu prezent w mojej postaci:) i stalo sie to w pazdzierniku a ja w listpadzie konczylam 17 czyli lecial mi 18 a moj konczyl 18 w styczniu nastepnego roku czyli pospieszylismy sie o 3mc bo ...bo tak wyszlo...a wtedy juz kilka lat wiedzialm ze to ten jedyny bylam tego 100% pewna teraz tez jestem i wiem ze to bedzie moj jedyny partner w zyciu wiec wedle mojej wyznawanej teorii jestesmy przed Bogiem juz mezem i zona bo...yyyyyyyyyy zapomnialam kto tam mial tak ze wesele odbylo sie po \"pobycie w namiocie pary mloedej\".....bez zadnych przysieg malzenskich aha a tabletek nie biore bo nie moge...niestety zostaja gumki;) nie narzekam choc....boje sie brac tabletek narazie i tak nei moge ale nie wiem co bedzie na studiach..nigdy nie mow nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co może odpowiedzieć jej chłopak wogóle nie czający tematu? Nie, tabletki są złe, to trucizna, Ty truć się nie będziesz, będziemy na gumkach... A to dopiero stres dla kobiety. Dlatego moim zdaniem akurat sprawa antykoncepcji leży po stronie kobiety. To ona może nosić w sobie dziecko, więc to do niej należy wybór jaką metodę wybiera. Już podsyłam zdjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko dokładnie tak nam chciała przekazać Bombastyczna:) Gigusiu cieszę sie że dostałaś maila Kurko nie wiem czemu do Ciebie nie doszło...grr..głupia poczta... Gigusiu te rozmówki muszą byc bardzo ciekawe;) Ale powiem Ci że to jest dobry sposób przynajmniej sobie pogadacie:) Anusssko ale jeśli to było z miłości a było to nie widzę w tym nic złego:) Eurowizja niezła jest...same jakieś takie dziwne piosenki i Ich Troje wsród nich...no ale jest Kate Ryan wiec może jej się uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a do Ciebie bombeczko mam prosbe - mowisz ze mialas problemy z miesiaczka - dalej masz?mysle ze zanim zdecydujesz sie na tablety warto byloby zrobic badanie hormonow - pogadaj z ginem o tym - prosze..nie narob gupstwa tym bardziej zeboisz sie tego samego co ja- problemy po odstawieniu tabletek....warto o to zadbac wczesniej sprawdzic hormony i dopiero...bo ja ci mowie nei wart sobie teraz mieszac, czasmi sie staje tak, ze kobieta ktora zazywala tablety miala juz wczesniej problemy np hormonalne i tablety anty ttylko moga poglebic te porblemy i nie jest to tylko wina taletek a tteraz wystarczy isc do gina i pow ze chce sie tablety to bez wzgledu czy masz 50lat czy 15 lek przepisze ci jedne i te same nie zlecajac badan - trzeba o to zadbac samemu (miedzy innymi po to ide na AM - bede uswiadamiac ludzi co robia zle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Anussska masz rację o tym nie pomyślałam...musze powiedziec mojej ginekolożce o tym...coś tam kiedys gadała ale ja ja tak słuchałam ze hej...ech...ale teraz jej powiem napewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lekarz nie powie ci prosze zrobic te badanie te i te - bo nie da ci na nie skierowania bo ile zaoszczedzi na tobie tyle ma dla siebie...ku*** klnac mi sie rzez to chce, a niech powie zeby robila na wlasny koszt!!ale nie powie bo wkoncu mamy ubezpieczenie i kazde badani nam przysluguje..wrrrrrrrrrrrrrrrrr Eh kureczko antykoncepcja czy lezy po stronie kobiety bo ona bedzie nosila dziecko?facet jest w tej samej czesci odpowiezialny z a t odziecko....tak samo ma byc w to zaangazowany tak samo ma znac wszytkie za i przeciw. Nalus z milosci i nadal z milosci, tylko wiesz ianczej jest jak sie zna faceta 3mc i idze sie z nim do lozka w wieku 17 alt a inaczej jak jest sie z nim 3lata i idze sie z nim do lozka w wieku 17 lat:D kurde, czyzbym chciala sie usprawiedliwiac??nieee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde laski przez was niemoge sie wogole skupic na pisaniu bo czytam co piszecie i w knocu musilam ja napisac Anula ja tez sie\"oddała\" mojemu w wieku 17 lat i ja nieuwazam ze jest to tragedia bo jak sie kogos kocha i wie ze ta 2 osoba nieskrzywdzi to czemu nie , wkoncu ja sie kocha duchowo to fizycznie tez prawda:) tak ze cos nas łaczy:) niegniewajcie sie ale musze wylaczyc kopma bo tego niezrobie dzisiaj a chcilabym miec hcoc to z glwoey bo wiecie jak jest u mnie ostatnoi z czasem , a teraz jak doszlo jeszce zalatwienie slubu i tego wszystko to dopiero a sesja juz tuz tuz i egzaminy juz tez mam, dzisiaj juz do jednego nieprzystapilam wiec musze sie wziac w garsc bo kurde jeszcze mnie przestaniecei lubic:P ze sie nieucze:P bo LUBICE PRAWDA???:) czy tylko mi sie tak wydje:( kocham was i ide dobranoc moje slicze ps.Kasiu tak jak mowi Anuusssa zasatnow sie najpierw i dopiero potem idz do gina bo to nie powinna byc pochopna decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh cos waznego chcial jeszcze napisac.... kiguś przepros ładnie Arturka i wycaluj od gory do dolu...nie mozna tak mowic slonce, ugryz sie w jezyk nastepnym razem, bo takie slowa bla dluugo...ja tez witkowi czasem palne takie glupstwo i mowie\" jak ci nie pasuje to idz se do innej\" on zawsze pyta \"jestes pewna ze tego chcesz??\" odrazu sie grywe w jezyk i patrze na niego wzrokiem zbitego dziecka i mowie sobie głupia jestes jak but z lewej nogi taki facet a ty go odsylasz do innej przeciez kazda by mi go odebrala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to, że to kobieta wybiera w jaki sposób chce się zabezpieczyć, jaki sposób jest dla niej najwygodniejszy. Facet może się dokładać, ale napewno nie decydować za kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko spieprzaj zabenko do nauki ale to juz my ci wybaczamuy i kochamy tak ze szokkkk😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssko ale własnie o to mi chodziło znałaś go już jakis czas ufaliście sobie wiec ja nie widzę przeszkód:) Ja to zrobiłam po dwóch latach związku jak miałam nie całe 18 lat i wspominam to miło:) A z ta antykoncepcją to trochę podzielam zdanie Kurki że kobieta decyduje o antykoncepcji ale dobrze by było aby facet wykazał jakieś zainteresowanie w tej sprawie... Owieczko ja CIE LUBIE A NAWET UWIELBIAM I WAS TEZ DZIEWCZYNKI:)wybaczamy Ci to leć zrób co masz zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurko u nas jest dokladnie na odwrot:D hehhe to Witek zzdecydował, ze z tabletkami wstryzmy sie az to nei bedzie konieczne, czyli ansze kontakty beda tak czeste:D narazie tak nie jest...ale jak bedziemy ze soba mieszkac to chyba bede musiala o tym pomyslec jak ju pani lek med pozwoli...a moj mi powiedzial zenie cche zebym brala tablety i kocham g oza to ja bym juz je brala od 2lat pewno ale dobrze ze mnie wstrzymywal bo bog wie co by bylo gdyby nei on....teraz wiem ze nie moge brac hormonow i nei wybaczylabym sobie jak bym przez to miala miec problem zposiadaniem ddzieci...hormony to nei zarty:( ale kurko szanuje Twoje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech właśnie hormony to nie żarty...wiecie co ja się sama zdecydowałam na tabletki...Piotrek bo tak miał na imie były mój zapytał mi się chyba z parę razy czy jestem pewna i czy to bezpieczne ...ale ja chciałam je i już...kurde z tymi badaniami na hormony trzeba nad tym pomysleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus a moglabym Ciebie prosic zebys wyslal Kurce moje zdjatka??Bo ja nigdy tego nei zrobie bo ten komp.....dasz rade słońce?? Kureczko wysłalas mi mejlika?bo bede sprawdzac jak juz bede na wychodnym bo nie chce zeby znow sie ta durnota pozawieszala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska skarbie postaram sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh wiem co wam chcial opowiedziec...cos co mnie strasznie wzruszylo d zis....przeplakam cala noc i caly ranek plakalam...a moje slocne tak mnie rpsilo zeby wyszla z nim choc na spacer bo ze mna ciezko bylo....ryczalam i przestan nie chciala powiedzialam ze siedze z pizamie i nie umyta i nie wychodze bo wlaosow nei umylam i wgole....takze mini deprecha ...a ryk taki zena oczy nie widzilam..no i moje slonce co zrobila:D przylazlo do mnie bez uprzedzenia zanioslo do lazienki umylo mi wlosy wysuszylo...a wyprostowac tez chcial ale nie za bardzo mu t oszlo wiec kazal mi sie wziasc za siebie wyprostowac wlosy bo mam wyjsc a pow ze bez wyprostowania nie wyjde bo mam jeszcze loki na koncach:o...a przyło do mnie slonce z bukietem 3pieknych roz na poprawe humoru...powiedzial ze zycie jest piekne i ze trzeba sie cieszyc i stawaic mu czola NIE DAC MU SIE a przez caly czas jak mi myl wlsoy ryczalam jak bobr a on byl twardy postanowil zemnie wyciagnie na pole i udalo mu sie:) nawet mi odrzywke nalozyl i rozczesal jak dobra fryzjerka:Dhehehe i jak tu bombastyczna nie doceniac tego co sie ma??czlowiek tojest glupi czasami nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co rozpisalyscie sie strasznie dzisiaj:P co do antykoncepcji to ja pile biore w celach antytradzikowych na razie, dostalam diane 35, mialam problemy z miesiaczka, raz na 3 miesiace mialam okres, zaburzenia hormonalne itp, badania hormonow musialam robic, dostalam luteine leczylam sie rok, a teraz dostalam na tradzik ale najpierw musialam zrobic badanie hormonow oczywiscie...troche chaotycznie napisalam ale mam nadzieje ze kapujecie ide na final odezwe sie jeszcze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej skarbie wysłałam Kurce Twoje fotki:) Jej ale to było słodkie...masz kochanego skarba naprawdę ze świeca takiego szukać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh rumianeczku a nadrobiłas t oc ostracilas??bo aj musialam;) tez latam od pokoju i tutaj :D nie wiem jak oni t ooceniaja kto rpzechodzi a kto nie.... kureczko sprawdze slicznotko czy dziewczynki moiwa prawde zes taka slodka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku witaj skarbie:) Też oglądam Eurowizję mam nadzieję że o to Ci chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mi sei tylko wydaje czy jak ja przyszlam t owszytkie poszly😭 jeju smutnooooooooo😭 czemu ucieklyscie odemnie:( Polski nie ma w finale:D i po co wydawali 250tys na ciuchyyyy??buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wk***, pojebalo ich, sorry za slownik, gdzie jest kate ryan?? miala BYC W FINALE!!!!!!!!!!!!!!!! co za durnie wysylali te smsy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×