Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hihih, znowu zaczelam nowa stronke :P:P:P:P:P:P:P:P wiecie co te minutowe przerwy mnie dobijaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam 2 maile z piosenkami znowu, nie wiem czy wam sie spodobaja bo kazda tu slucha czegos innego:D B U Z I A K I D L A W A S 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blabla niedlugo wakacjie od jtra od 16 zamierzam sie bAWIC calutki czerwiec RUMIANUŚ dzieki za piosenki👄 U2 wole w wersji orginalnej ale ta tez jest niezla❤️ disco polo jeeeeeeeee lalala uzywalam tej odzywki tez stwierdzam ze jest super ANUSSSKA powodzonka 👄❤️ KURECZKO ciesze sie ze sie dobrze czujesz OWCA nie ucz sie za duzo i tak jestes inteligentna:D KIG mysle o tobie mala❤️ BOMBA wiesz co pompa nam chyba tak samo biegnie zycie ja tez jade do mojej kumpeli teraz po maturach bo jej babcia ma wolna chate w mielnie (nomen omen miejsce zamieszklania miska:)) i robimy sobie babska glodowke na oczyszczenie naszych dusz i umyslow po maturze no i oczywiscie naszych sadel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Skarby:) Właśnie wróciłam z uczelni:) Jutro i w piatek mam wolne bo są Juwenalia:P:DAle fajnie, wyśpie sie:) Gigusiu takie imprezy są najlpesze:P Albo wesela gdzie króluje disco-polo:D Rumianku dziękuję skarbie za pioseneczki:) U2 fajnie ale tak jak Gigusia uwielbiam ich w wersji orginalnej:D🌻 Kochane moje pracujące, uczące się i bawiace się teraz słońca🌻Uwielbiam Was😍 Kurko dobrze, że juz się lepiej czujesz:) Gigusiu kto wie własnie może zostaniemy z Andim kumplami:) Kig jak tam przezentacje? Owieczko zrób sobie jakąś małą przerwę koniecznie w nauce:) Anussska jak tam dzisiaj poszło? Bombastyczna a Ty wracaj nam tu:) Rumianku miłej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu nie chce mi sie uczyc:P jestem leniem do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeść Kobietki moje KOCHANE!!! :D Przecież wiem, że tęskniłyście :P Aleście przyszalały.. już więcej nie mogłyście upisać co??????? :P Giguś cieszę się że historia to już.. historia :P Naluś i dla Ciebie congratulations 🌼 Rumianku do dzieła z tym prawkiem :D Ehh Kochane.. to była noc ;) Siedziałyśmy (jak zwykle) do 5 rano :P już czapa zaczyna mi dymieć bo spałam ze 2 godz :P i było SUUUUUUUUUPER :D Idę zaraz spać bo nie wyrabiam :P I przywiozłam sobie taaaaaaaaki pęk zabójczo pachnącego bzu :D:D:D Milusi wieczorka Kochaniutkie!!! Anussska jak się masz??? No napisz coś wreszcie........... CHAPAM WAS KOBITY ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giguś jak z Ciebie leniwiec do kwadratu.. to ze mnie leniwiec do sześcianu.. albo do entej :P E tam.. zacznę od jutra :P Mam jeszcze prawie 2 m-ce :P Ps. Raaaaany.. ale na wsi jest pięęęęęęęknie!!! W sobotę jadę na tydzień do dziadków :D:D:D i do mojego Kochania :D:D:D Ach.. ale mi dziś odwala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu jestem leniwcem do entej boze a jeszcze to ze ta ustna matura wogole sie nie liczy na studia tak mnie motywuje ze cholera jasna:P BOMBA great zazdroszcze pachnacego bzu moj w ogrodzie sie jeszcze nie rozwinal takie teraz piekielne zimno nad morzem :P dobrze ze jestes szczesliwa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane!!!! Miałam tak zapracowany dzień, że hej! Chyba udam się na relaksującą kąpiel. A moje kochanie dopiero w piątek będzie u mnie buuu, a ja tęsknię, ale mam Wasi mi aż lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeeeej Kureczko :D Kotku przepraszam Cię bo nie podziękoałam :) DZIĘKUJĘ :D Śliczne zdjęcie.. jej.. aaaaaale Ty masz wielkie oczka :D a mówią, że ja mam duże ;) I włoski takie fajniusie.. i cera.. masz to, czego ja nie mam.. tzn śliczna z Ciebie Dziewczynka :D Przyjemnej kąpieli 🌼 A ja już miałam chrapać.. ale jakoś tak.. ;) Gdzie jesteście??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.. już pora na mnie.. a skoro nie ma żadnej to nie bedzie mi aż tak ciężko opuścić ździsia :P BUZIAM 👄 Do JuTrA ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki cos zaniedbujecie ten nasz topik anussska szczigo gdzie jestes?? kig ty tez masz zaleglosci:P gigusiu ja z mojego ustengo polaka to pamietam ze jak rano mnie mama wiozla na egzamin to w aucie sie jeszcze uczylam prezentacji, a gdzy po mnie przyjechala to pierwsze co zrobilam to wyrzucialm ja do kosza:P ja tak pozno dzisiaj bo brat okupowal mi Filipka (postanowilam ze moj komputer bedzie sie Filip nazywal:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna ciesze sie ze wieczorek byl udany, ja juz z niecierpliwoscia czekam na sobote bo jade do mojej myszki na festyn....hihihi.....ale bedzie super a w niedziele ona spi u mnie bo wieczorem jedziemy na urodziny do kolezanki:) takze weekend imprezowy:D a Filipek nazwalam bo mam monitor z philipsa i tak mi sie fajnie skojarzylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje ale nie bede tu wylewala zlosci nienawisci i wszytkich niestety negatywnych uczuc... spadam zanim sie komp zawiesi moze jutro witek z nim zrobi porzadek to poczytam was bo juz mam 10stron zaleglosci.. trzymajcie sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszki ja tez spadam spac bo rano musze wstac o 8 a to dla mnie poganska godzina:( slodziutkich snow❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobłammmmmmmm uffffffffffffffffffffffffffffffffffff kurko--->gazel myslalam o tym powiem ci ale cena mnie odstraszyla niestety skutecznie ale mzoe na alegro sie uda kupic?pytalas o specjalizacje:jak sie dostane to ebde miala 6lat na decyzje + po stazu UKLADY zweryfikuja moje plany ale :dermatologia/derm. estetyczna, ginekologia - poloznictwo, pediatria, neonatologia (od wczesniakow) yyyyyyy mejbi endokrynologia...narazie tyle mozliwosc...kurko a ty z jakiego seriwu te raporty obisz?jakie sprzedaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede wysylac posta co chwilke bo jak si burak moj zawiesi to mniejsza strata w pisaniu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko i jak sala pasi??jak wyglda duza jest??co jeszcze zaltwaicie?? albo co macie zlatiwione juz??fajowo se masz:D rumianeczko ciesze sie ze nie palisz ize robisz prawko:) ja uwielbiam prowadzic a ostatnio wyczaiam ze kocham jak mam otwarte okno i slysze jak auto jedzie po drodze asfaltowej takiej gladkiej dosc szyko:P kigus szwy scigac to jest cudowneeeeee a prezenatacja sie nie przejmuj bylo minelo i zycie leci dalej:)sa tego jakei skonsekwencjie czy ty jestes poprostu nie zadowolona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giguiu On twoj napewno chce byc maryznazem?biedactwo jak ty sobie poradzisz???moze jednak co innego??ciesze sie ze hist masz za soba:) slyszalalm zepodstawa trudniejsza od rozszerzenia...ehhh a ustny kiedy masz?? bombeczko kochana ty nie gadaj o odchudzaniu bo jak ja zobaczylam twoja GRUBASNą figure to mnei z krzesla mojego obdartege juz zrzucilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NALUS zostalas mi na koniec:) ciesze sie z tego kolosa:) supcio ze sie tak ulozylo:)jeszcz troszke i wakacji:D eh dziewczynki 1 nie wysylajcie mi narazie mejlow bo przypuszczam ze poemnosc mojej skrzynki sie juz dawno wyczerpala a odbiore jutro pewno i potem bede zglaszala braki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianeczku zasniesz zasniesz❤️ tak przegladajac te strony zauwazylam ze to ja bylam najbradziej ulgarna ordynarna i wszyctko co beee no ale co ja zrobie ze ze mnie taki maly prymitywek:p zle mi bardzo zle.....po tej fiz...nie chce nic przesadzac ale znow jak zobaczylam w domu co ja popisalam to mi sie odechcialo zyc lzy mi naplynely z zlosci do oczu bo wlozylam w to tyle wiary...nauki zreszta tez no i ten rok....a jak zobaczylam opinie na forum maturalnym ze rozszerzenie ok60% to mnie strzepalo bo ja z fizy mam 42%....jak prog mi podskoczy o 20pkt to ja szajby sie nabawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze jest to Bombeczko (bo ty o tym pisalas i ja sobie DOLKADNIE O TYM SAMYM DZIS POD PRYSZNCIEM POMYSLALAM) ze Bog ma dla mnie toco chce...a ja sei moge tylko uczyc..i co ?uczylam..i co??ucyzlam ile tylko moglam..i co??jak poprawilam wszytko to o ok5pkt razem..se okaze 11lipca...ale sprawdzaajc dzis ta fize wyszlo miok24% czyli polowa mniej niz mam....jestem podlamana bo zaczynam sie zastanawaic czy sie nadaje..a najgorsze ze tak sei rzryczalam bo pomyslalam sobie ze nie zasluguje na odpczynek..ze na nic nie zasluguje...ze jestem paskudnym zjadaczem:(tylko to potrafie...ciezko mi strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze teraz czekam na okres bo mam takie smeiszne bole podbrzusza...takie od polowy cyklu czyli juz ponad tydz je mam a okres za 3dni ma byc...dziwnie sei z tym czuje...ciaza nie bylaby teraz najlepszym wyjsciem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarudze tak sobie teraz oki?musze wysyalc posta czesto bo jak misi zawiesi tez zgrzyt t ogo wypierpze z 4pietra.... oj dziewczynki wiem ze mnie jutro opieprzycie za tego mojego wyjadacza ale tak sie dzis czulam😭 i chyba nadal czuje... nie wiem co aj zrobie jak sei nie dostane..wiem ze mam myslec pozytywnie ale boje sie sobie pow\"dostane sei an 100%\" bo jak sie nei dostane to bedzie wielki bol i rozczarowanie bo\"przeciez bylam pewna\' i chyba totalna porazka:( dobranoc sloneczka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a piszac ULKADY zweryfikuja moje plany to nie mam na mysli zeja bede miala jakies uklady bo nie naleze do (stety czy niestety) rodziny lekarskiej... pewnie juz bym byla wtedy na tych studjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyneczki sprawdzalam poczte i dobra wiadomosc zmeisci mi sie jescze raz tyle samo wiec wysylajcie:D kurko nie dostalam nic od ciebie moj mail jest pod niciem:D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUMIANKU ty to leczniczo umiesz podzejsc do sprawy dzieki za watek o prezentacji:D a zta nazwa kompa moj ukochany pies nazywal sie Flip dlatego to imie wspominam z rozzewnieniem ANUSSSIEK ty maly dolulcu placz placz lzy sa NAJLEPSZYM LEKARSTWEM nie chce ci powiedziec nie martw sie bo i tak bedziesz sie martwic bo widze jak ci natym zalezy jedno co moge napisac JESTEM Z TOBA 👄❤️ i jak ty jestes wulgarna to ja jestem wiesniak duchowy(moge tak napisac bo jestem ze wsi i nikogo nie obrazam:D) wstalam o tak poganskiej godzinie zeby sie jeszcze douczyc z tego pieprzonego polskiego a pisze tu hihirodzice sa przerazeni moja postawa mama wczoraj mi powiedziala jak ja moge byc tak pewna siebie?? biedni nie potrafia zrozumiec nowej matury i jej bezsensu:D powiedzialam jej ze postanowilam byc SZCZESLIWA Z TA MATURA CZY BEZ NIEJ nawet jak mam lizac znaczki na poczcie BEDE SZCZESLIWA trzeba sie cieszyc z prozaicznych zeczy. moj zwiazek wlasnie przezywa apogeum tesknoty moge go poruwnac do milosci romantycznej kiedy kochankowie bardzo chcieli ale zazwyczaj nie mogli sie spotkac i smecili zwlaszcza faceci KURWA ALE CZY JA JESTEM TYM PIEPRZONYM BOHATEREM ROMANTYCZNYM?? moge tylko zaspiewac: A JA MAM JUZ DOSC:D:D:D teraz wyszlo ze prawdopodobnie zobaczymy sie w poniedzialek szlak i to mnie teraz najbardziej doluje a nie fakt ze mam dzisiaj beznadziejny ustny polski:D:D:D:D:D:D kocham was dziewczonka 🌻 dzieki ze jestescie anussska❤️ rumianek❤️ owieczka❤️ nala❤️ kig❤️ bombastyczna❤️ kurka❤️ no mam nadzieje ze o nikim nie zapomnialam;) a i jeszcze jedno ANUSSSKA GLOWA DO GORY CO MA BYC TO BEDZIE NIEBO ZNAJDZIESZ WSZEDZIE:) a ty kurde bedziesz lekarzem i juz czlowiek z takim zapalem jak ty musi nim byc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×