Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

no dobrze kig i anusska maja odpuszczone grzechy:) a gdzie reszta? szkole wlasnie moj niemiecki, pisze z kuzynka na gg:D myszki piszcie bo nam zlikwiduja ten topik za mala aktywnosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj macie u mnie nagane:P ide spac slonka spijcie slodko gdziekolwiek sie podziewacie👄 tesknie za wami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry bardzo przepraszam za zaniedbywanie ale niemam kiedy słonca a wczoraj milam jeszcze taki koszmarny dzien jakas deprecha mnie dopladla i nic mi sie niechcialo .Nieprzeczytalm jescze waszych postwo bo ledow co weszlam i pisze do was :) muismy sie bardziej postarac bo nasz topik cos zwolnil a mysle ze 81 stron to troche malo co:) chyba sie zraz postram o przejscie na 82 co wy na to???:P:P:P zraz sobie poczytam co zescie tam popisaly i bede pisac dalej ps, mam kolsa dzisiaj i nic nieumim a to juz na zliczenie ta moja wczorajsza deprecha niepozwala mi na nic tylko na lezenie i gapienie sie w sufit:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sobie poczytalm i poppieram Kig hihi chcoc sama niebylam lepsza bo tez sie nieodzwyalam ale postram sie to zmniec ide dzisiaj na 17 do pracy wiec jak co to odezwe sie pozniej oki Anussssskkkkaaa ty moja kłócąca sie kobietko niewolno tak :( ja wiem ze jałtwo mi sie mowi i wogole ale popatrz kochacie i malo sie widujecie znaczy sie malo :P mogłobys wieciej:P wiec ciesz sie chwila ktora z nim jestes :) a mowie ci ze bedzie dobrze a Witkowi to tez przekaz ze jak bedzie dalej sie z toba kłócił to my sobie z nim porozmawiamy pozwilisz mi wejsc na nasz topik i my juz sobie z nim poradzimy tak ci go ustwaimy ze bedzie chodzil jak w zegraku :P:P:P:P ❤️ a z tym cisnieniem to ty naprwde powinnas isc do lekarza bo to tak niepowinno byc wiec jak najszybcej mi MARSZZZZZZZZZZZ DO LEKARZAAAAAAAAAAAAAAAAA ZROZUMIANO Nala to ty masz juz wszystko prwie z glowy cala sesje wiedzie ja dopiero zalczam :( dzisiaj jak wszytsko dobrze pojdzie chcoc watpie:P :( to dostanie 1 wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wypadalo by isc pod prysznic co nie bo sie w koncu niewyrobie a moje kochnie mnie juz niezawieze bo juz pojechal do pracy:P Rumianku a tak nawiazujac do twojego postu to nalze nam sie nagana bo naprwde sie zaniedbalysmy wszystkie:P tak malo pisac no :P:P a moim dzisiejszym porannym celem jest przejscie na strone 82 moze to zapocztakuje wiecej pisania:P chcoc sie teraz tego boje bo tak was nagaduje to pisania a potem niebede mila kiedy nagrabiac i bede marudzic :P:P ahhhhhhhh widac ze jestem przed okresem jestem takak marudna ze hejjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie słucham KALWI & REMI -EXPLOISION :):):) nieweim co mnie nalecialo chyba potrzebuje ruchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz sie wyciszam i słucham JOSE GONZALEZ-HEARTBEATS czy aj sie to tam pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nieuwazacie ze ta strona jest bardzo uparta 😭 ale co tam jak sie zawzielam to to zrobie a dopiero potem pojde sie prysznicowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawialby sie ktora i mi pomogal a nie bedzie sie lenic w łóżkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wstawacccccccccccccccccccccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia. i dzieki wam jestem szczesliwa bo moge sobie pouzwac , popisac co tylko chce czy jestem pelana radosci eufori czy smutku i zalu ❤️DZiĘKUJE ZE JESTESCIE❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no niewytrzyamam zaraz ide sie prysznicowac a jak wrcoe bede wlaczyc dalej oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestey chyba moje drogie niespelnie obietnicy i nieprzejde na strona 82 😭 bo juz niemam czasu i moge na busa niezdrzyc:P to trzyamcie sie jakos w ciagu dnia cmokasy dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to jest dziewczyny niemozliwe naprwde niemozliwe zeby tak pisac i pisac i nicccccccccccccccc wrrrrrrrrrrrr co za uparta stronaaaa ! ! ! ! ! ! ! ps. ide juz bo naprwde niezdrze ale ja che 82 STRONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na domiar tego ze niema 82 strony to ta jeszcze rozciagnełam ale wybaczycie mi prawda❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz to juz napewno :):):):):):):):)):):):):):):):):):) :):):):):):))::) :):):):):) :):):)) :):):) :):):):):) :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur*************************** owieczko zas to samo??opanuj sie kochana!!!!!!!!!! teraz to mi sei nie chce czytac bo strona rozciagnieta:P W P U P E M I E P O C A Ł U J C I E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J A D E D Z I S N A R E L A K S I M A M Z A M I A R S E W Y P O C Z A C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale mi zle wczoraj bylo strasznie tzn nie klocilimsy sie ale oboje kurde nie moglismy ze soba wytryzmc ja z nim on ze mna duzo gadalismy choc jaw sercu wiedzialam ze i tak bedziemy razem bo zyc bez siebie nie umiemy no i kurde wrocilam po 22 bo siedizelimsmy i gadalismy Nalus supcio:) ze Ci sie udalo wszytko pozalatwiac a ja spalam ponad 9h chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz owieczko jak to sie robie:P ale gdybynie ty to ja tez bym nie przeszla na 82:P dzis mierzyłam cisnienie: 90/44.....wiem ide do lekarza ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj anussko nieciekawie z ty cisnieniem, mi mierzyla lekarka w poniedzialek i mialam 120/80, myszko napisz co tam u lekarza, martwimy sie:(❤️ ja zmiatam sie wyprysznicowac przebrac i na kurs prawa jazdy, a nie chce mi sie potwornie, za chwile bedzie lac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!!!! paiętacie mnie jeszcze???? taka jestem zalatana, że jużsił mi brakuje. Właśnie jem kanapkę :) aż i lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej Kochane!!! ❤️ J E S T E M !!! Cieszycie się??? :P Kureczko Skarbie oczywiście, że Cię pamiętamy :D:D:D Anusssko.. to Ty się uczysz na lekarza a olewasz takie sprawy??? Nie wolno!!! Pędem do lekarza.. Aaa Anusssko Skarbie wyślę Ci te pioseneczki jutro jeszcze raz 🌼 Naluś cieszę się, że Ty się cieszysz :D Giguś jak ja rozumiem Twoją radość.. ehh.. jak te dni szybko minęły 😭 Rumianeczku Złotko widzę, że z Ciebie jeszcze lepszy zamotaniec ode mnie :D Kig.. Biedactwo.. ale może.. może Twój A w te 3 dni doskonale wynagrodzi Ci te 4 stracone ;) Wiecie co??? Nastawiłam się, że jak wrócę to będę miała czytania na tydzień.. a tu co??? W pół godz się wyrobiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach.. to były dni.. codziennie przy boku Księciunia.. aż mi cieplej na serduszku :D i do tego wieś.. aż żal było odjeżdżać 😭 ale nacykałam zdjęć więc w razie napadu tęsknoty jest ratunek :P Anusssko.. tak myślę o Tobie.. ja z moim T też jakiś czas temu przechodziliśmy kryzys.. nawet w sobotę się pokłóciliśmy.. ale.. teraz jest jakoś inaczej. Lepiej. Kochanie musicie się docenić. Każdą chwilkę razem.. szkoda czasu na kłótnie.. wiem, że łatwo pisać.. sama jestem cholernie uparta.. ale.. niedawno zauważyłam, że nie warto.. Musicie obiecać sobie, że będziecie się dla siebie starać.. żeby było pięknie.. bo.. nawet jeśli cały świat się zawali.. macie siebie.. i nie zepsujcie tego.. Fakt.. czasem kłótnia jest nieunikniona.. ale.. czasem wystarczy jedno słowo.. albo uśmiech.. ja już czasami myślę.. a co tam.. szkoda mi czasu na te pieprzenia w kółko tego samego.. w naszym przypadku jedno przytulenie daje więcej niż godzina kazań.. Kochana ja wiem, że straszniście się kochacie.. i dlatego czasem warto.. hmm.. no.. postarać się :) Jesteś wspaniała Kobietka.. Twój Księciunio też.. i nie możecie zyć bez siebie.. więc o co chodzi?? Bo nie rozumiem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn nie to Anusssko żeby Twój Witek był wspaniałą kobietką.. ja to zawsze coś palnę w każdym razie mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×