Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

odbieram 🌻 zmykam i nei zasmiecam topiczku:D moj juz chyba do mnie idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus dociera??kurcze...nie wiem jak Ci pomuc...hm...moze czestsze spotkania z Byym na stopie przyjacielskeiej?hm...a takimi osobami jak kuzynka sie nie przejmuj...nie ma co...chyba jest zawistna...ma Ci czego zazdrosic:) Ani Ci zazdrosci, zreszta jak my, ale my nie jestesmy zawistne. Gigusiu no to dobrze slonce ze pijesz. Apowiedz mi jeszcze czy to robisz wedlug jakiegos przepisu:D??jak tak to ja tez chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za bomba na naszym topiku?? :classic_cool: wyprostowalam wlasnie moje wlsoki i slucham sobie teraz bombastycznej piosenki, uwielbiam jamesa blunta🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Naleczko fjanej imprezki ci zycze a kuzynka sie nie martw po prostu ci zazdrosci najgorsze jest to ze rodziny nie mozna wybrac no ale trudno zdazaja sie dobre i zle strony tej sytuacji:D rumianku ja tez kocham jamesa blunta:D 🌻anussska ta dieta jest bardzo prosta 1 dzien soki warzywne 2 dzien woda 3 dzien woda 4-6 dzien warzywa i owoce 7 dzien wprowadzanie bialek czyli jajka i tak dalej po prostu im dalej tym wzbogacasz swoja diete:) czesc bomba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w sumie to jest moja dieta nie ma jej w zadnej gazecie na poczatku trzeba sie pilnowac ale potem jest lepiej nie czujesz takiego glodu najgorszy jest 3 dzien:Dale da sie przezyc trzeba pic duzo wody i spacerowac:D i zajac sie soba ja tego bardzo potrzebowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad jestes i jak masz na imie?? ja tez bylam na tym topiku wpisz swoje imie milo ze do nas wpadlas sa tu naprawde niesamowite dziewczyny ja tu siedze od kwietnia i nie moge sie oderwac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam tam raz i tylko zerknelam:D ja jestem gabi milo mi no prosze kolejna magda:D mowisz ze ktos cie przesladuje no prosze...to strasznie tajemnicze ja jestem znad morza i wlasnie zdalam mature no dobra nie wiem czy zdalam bo wyniki sa 12 lipca (nowa matura)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwiedz nas jeszcze:) matura wiem to nic tyle strachu a potem okazuje sie ze jest to pryszcz w porownaniu z egzaminem zycia wpadaj jak najczesciej to typowo babski topik inteligentynych i pieknych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak fajnie ze pojawila sie znowu nowa osobka:) witamy cie serdecznie👄 ja jestem Ania, chwilowo nie studiuje ale od pazdziernika zaczynam pedagogike wczesnoszkolno-przedzkolna:) mature zdawalam w zeszlym roku🌻 buzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egzamin z kamera i takie bajery, 4o minut na miescie a na placu tylko ruszanie pod gorke i cos tam jeszcze, nie chce mi sie zainstalowac ten durny program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba fajnie ze sie pojawilas na anszym topiku, ja sobie ide chyba na TV popatrzec, spijcie dobrze wszystkie❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK DZIEWCZONKA kolejny dzien warzywno owocowy czuje sie lekka i szczesliwa:D bardzo milego dnia zycze :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki!!! 🌼 Witaj BOMBA :D Fajnego masz nicka :D:D:D Mi.ło, że do nas dołączyłaś 🌼 a nio i dziękuję za pzdr :D Anusssko Kochanie dziwne, że piosenki Ci nie doszły :( Qrcze próbowałam jeszcze parę razy ale ździś mi się zacina 😭 ale będę próbować do skutku 👄 Ehh Kochane.. ale miałam wczoraj zamulony wieczorek.. tak się zmęczyłam gapieniem w sufit, że spałam dziś 13 godzin :P A dziś mam w O-ce 2 koncerty (chyba wcześniej pisałam) Myslovitz i... Mandaryna :P Tylko pogoda taka, że z domku nie chce się wychodzić Ale najważniejsze, że dorwę dziś swoje Szczęście i nie wypuszczę go do rana :classic_cool: Ehh Giguś.. jak Ty przetrwałaś te pierwsze dni?? Strasznie Cię podziwiam.. I też baaaardzo potrzebna byłaby mi taka regeneracja dla zdrowia i samopoczucia ale raczej do tych z silną wolą to ja nie należę :P Ale nic.. spróbuję od wtorku :D Bładam daj mi jakieś wskazówki.. o rany.. jesteś wielka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślałam sobie, że od razu pożyczę (? :P ) Wam udanej niedzieli ❤️ bo dziś u mnie z czasem będzie kiepskawo.. Jesteście kochane.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślałam sobie, że od razu pożyczę (? :P ) Wam udanej niedzieli ❤️ bo dziś u mnie z czasem będzie kiepskawo.. Jesteście kochane.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssko Kotku wysłałam Ci pojedyńczo każdą.. mam nadzieję, że doszły :) Jeszcze raz milusiego dzionka 👄 a ja uciekam się prysznicować i pięknić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna to zycze udanej niedzieli, u mnie lalo ale teraz znowu swieci slonce i nie widamomo jak sie ubrac:( buuuziaki na cala niedziele dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻bombastyczna pierwszego dnia pij samoe soki warzywne jak nie bedziesz mogla wytrzymac jedz miod (nam strasznie zasmakowal miod z cynamonem) drugiego dnia woda herbatki i miod miod zabija glod:) trzeciego dnia sprobuj zyc na samej wodzie jezeli nie wytrzymasz (ja nie wytrzymalam) zrob sobie zupe cebulowa: rozpuszczasz kostke rosolowa wkrajasz cala cebule i mozna do smaku jeszcze pol serka topionego. wychodzi ci z litr zupy jak to wypijesz odzyszkasz zycie :) no a potem kolejne dni na samych warzywach i owocach terz 3 dni warzywa moga byc gotowane dodajesz sobie kefirek od 5 dnia.:) od 7 dnia wprowadzasz jajka i tak po kolei pozniej miesko ale gotowane najlepiej piers kurczaka i to wsio pozniej jesz juz wszystko ale z umiarem i ja zrezygnowalam z bialego chleba, masla, slodyczy( jak jem cos slodkiego to tylko miod) no i to wsio jak zaczniesz pierwsze 4 dni beda najgorsze ale potem tylko lepiej jestem z toba:) a i sie nie waz wyrzuc wage bo ona tylko dobija czlowieka a ty zaczynasz jesc zdrowo nie po to zeby schudnac tylko zeby lepiej sie czuc i wygladac:) u mnie tez leje od rana gdzie to SLONECZKO:) wieczorkiem jade do babci i dziadka uwielbiam ich ale boje sie ze babcia bedzie chciala mnie nakarmic jak zwykle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×