Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

nie no nie moge ale ja bledy wale najlepsze z tego na gorze teksu :\"moj tata stwierdzila...\" pompa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:D przepraszam ze juz nic nie napisalam wczoraj ale bylam tak zmeczona ze ledwo dyszalam:( pojechalam po 12 do zebatki, wrocilam po 14 do domu, tak mnie zab bolal ze myslalam ze pojade tam jeszcze raz (a mial bolec tylko 30 minut bo reagowal na lekarstwo), no ale pojechalam na prawko(nie mam jeszcze jazd tylko teorie) i bylam w domu o 20, musilam leciec na godzine do pracy jeszcze, a jak juz bylam w domu to jednym okiem patrzalam na magde m (wcale mi sie nie podoba co oni tam wyrabiaja:( )potem poszlam sie wykapac i nareszcie spac:) jupi...wczoraj dzwonila moja ciocia ze moja kuzynka z niemiec poslala mi przez jej brata paczke jakas:D ciekawe co.....???? jutro albo w piatek jade to odebrac:D dziewczynki musze was poczytac troche zeby wiedziec o co tu bylo halo wczoraj, buuuziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki\\ dalej pada:-( siedze wlasnie i wpieprzam duzy kawal pasztetu z chrzanem mmmmmm to jest zycie... wczoraj kurde wydalam 119zl na...stanik boze co ja zrobilam...i juz mi sie az tak nie podoba...tyle dobrego ze wreszcie dobrze trzyma....mamuska nalegala sklepowa damulka jeszcze bardziej (wlazla mi nawet kilka razy do przymiezalni zeby \'POPRAWIC\'costam) ale mam i koniec stalo sie zostalam juz praktycznie bez kasy a miala byc na caly pobyt yyyhhhhhh poza tym zapisalam sie do ginekologa na czwartek jutro mam badania krwi (znowu sie naslucham o anemii wiec dlategoo zeby sie wesprzec zrem pasztet moze pomoze...) i jutro mam dentyste dzis siedze (znowu )na dupie\\ wczoraj jeszcze musialam jechac do urzedu po zaswiadczenie do stypendium ggggrrrr musze wypelnic tyyyle papierow znowu i bylam wcoraj na wiosce faceta mojej mamuski heh fajnie mieszka (niedawno wrocil z francji domy staly mu puste 13 lat) i juz tam cos buduje odnawia planuje indyki kozy (????????AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!) chce stary połemkowski dom rodzicow odnowic i w nim zamieszkac i mam 16 hejtarow lasu heh milo....no i potem wrcilysmy z nim do nas najadlam sie pierogami siedzialam z bratem potem zakochani przyszli i ogladalismy madagaskar\\ jednym slowem zajebiste te wakacje nie ma co...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kig nie ma jak w Polsce, zawsze sie cos dzieje, ja dentyste odwiedzialam wczoraj, jeszcze w przyszlym tygodniue musze isc jeszcze raz i zegnaj dentysto na pol roku (mam ndzieje:D) leniwa dzisiaj jestem, nic mi sie nie chce, najchetniej poszlabym spac, ta pogoda znowu dziala na mnie negatywnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Nalus kciukasy w góre napewno wszyko ładnie napiszes:)jak wrocisz zaraz nam zdaj relacjie czy dałas rade:) kigus do kiedy zostajesz??jejudo ciebie to mowic po100razy to malo:) nawet w polsce robisz 1000rzeczy na raz:) oki zaraz wam dopisze tzn za jakies 2h bo lece na zakupiki bo mamuska wola a tak jescze chialam wam cos apisac tzn do rumianka i giguski;P bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻rumianku dentysci sa straszni nienaiwdze zwlaszcza tego jak zapychaja mi buzie wacikami a ja mam atak slinotoku uh :( rumianku lyknij sobie kawy mi zawsze pomaga ale ja jestem kawofilem i czczem kawe od 3 lat:D 🌻kig oktutniku narobilas mi ochoty na pasztet:D no wspolczuje z ta papierkowa robota boze jakby odjac z choc polowe tych papierzysk byloby o niebo lepiej:) 🌻anusssko udanych zakupow z mamcia:) 🌻nalcia jeszcze raz powodzenia wysylam ci telepatycznie i trzymam kciuki:D 🌻owieczko bombastyczna bomba kurko❤️ a do mnie za godzine misiek przyjezdza tak sie ciesze jestem cala w skowronkach :):) mama robi pyszny obiad :D w takich chwilach naprawde mysle ze wszystko sie uda mimo pojawiajacych sie co chwila coraz powazniejszych problemow...eh ale coz glowa do gory i naprzod:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusiu to zycze milego obiadku z twoim ksieciem, nalus jak ci poszlo?? na pewno ok:) anussko udanych zakupow, ja czekam na moja mami:) hehe wlasnie dzwonilam do przychodni i do mojej pani ginekolog trzeba czekac poltora miesiaca na wizyte..powalilo ich, bede musiala isc prywatnie bo mi sie tabletki koncza...uhh...polska sluzba zdrowia jest the best:) milego dzionka i buziaki dla wszystkich pominietych👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie co napisałam do Was wcześniej i gdzieś wcięło moją wypowiedz:( ktoś ja chyba wykasował... No więc pisze raz jeszcze, że zdałam na 4:) Gigusiu jak bedziesz miała jakąś fotkę w okularkach to wyślij:) Pogratuluj miśkowi ode mnie zdania:) Anussska i jak tam zakupy? Kig ale staniczek masz zapewne fajny:) A te formalności ech... Rumianku a Ty pracujesz dzisiaj? Buziaki słońca:) Ja byłam u fryzjera poprawiłam kolorek i podcięłam końcówki:) a zaraz ide się odstresować na karaoke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są moje wypowiedzi!! Ktoś mnie wykasował....to nie jest śmieszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka weszlam sie tylko przywitac i spadam dalej do nauki bo mam egzamin za egzamniem a i jeszcze te przygotowywania do slubu sorki ze tylko tyle :( lae naprwde niemam kiedy teraz weszlam bo juz na oczy nic nieiwdzie:( trzyamjcie za mnie kciuki jutro Ruminaku wlasnie odebralam poczte ulalalal ŚLICZNA JESTES Nalus a co z tymi twoimi wypoiedziami ??? jak cie mogl ktoś usunąc bo ja niebardzo rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko nie wiem może ja mam jakieś przewidzenia ale nie ma moich wypowiedzi tu na tym topiku. Po prostu zniknęły. Dziewczynki cofnijcie się o stronkę i zobaczcie czy są moje wypowiedzi ale chyba nie... Napisałam do moderatorki może przez przypadek usunęła... Owieczko ucz sie Skarbie abyś pozdawała , a jak już będziesz miała spokojniejszą głowke to wtedy pogadamy na luzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale zwala Nala ma racje zniknela nam cala strona rano bylo 90 stron a teraz 89 ???!!!!!! ZOSTAJE DO 8CZERWCA:-) zakrecona jestem hehehe rumianku a nie mozesz poprosic lekarze rodzinnego zeby ci wypuisal rece[pte np na miesiac tylko a w ty, czasie jakos cie moze upchana do ginekolozki? ojojoj brat sie wscieka bo cos mu nie wychodzi juz znikam bo zaraz bede miala bbuuuu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to z tą strona to naprwde dziwnie ceikwe co sie stalo??? ja sie ucze caly dzien i jeszcze wiele przedmna tak to jest ja sie ucze zawsze na dzien przed egzaminem juz nieweim co czytam glaowa mnie boli i tyle mam juz na dzisiaj dosyc i sie zaloze ze ja niezdam a kolzenaka ktora sie nigdy nieuczy zlewa na wszystko zda!!!!!! oki ja wracam do psychicznej pracy:P:P hihi ❤️ tesknie za wami:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie i do tego zniknęła nam strona:( Ech... Kig o to fajnie pobędziesz trochę w Polsce:):) Owieczko spokojnie. Trzymam kciuki za Ciebie:) A ja idę spać bo miałam męczący mimo wszystko dzionek. Buziaki😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie sie dziewuszki kochane!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki!!! KTO NAM KRADNIE STRONKI??? I GDZIE ONE SĄ??? Bo wczoraj czy przedwczoraj zaczęłam 90 a tu znów 89.. co za ****??? NIEŁADNIE :o Aaaa tak to zdjęcie z Lichenia :) Od 2 kl podstawówki jeżdżę tam co roku :D to mój drugi domek :D Aaaale zabiegana jestem.. uf.. nareszcie spanko :D a jutro znów bieganina.. Naluś GRATULUJĘ 4 :D:D:D i oby tak dalej :) Buziam Was WSZYSTKIE Kochane moje 👄 i mykam spać bo nie wyrabiam.. Jutro zadbam o dręczenie każdej z osobna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa co tam.. będę pierwsza :P Już dziś życzę Wam kochane wszystkiego NAJ NAJ NAJ z okazji Dnia Dziecka :D bo przecież w każdej z nas jest coś z brzdąca :D i oby zostało nam to na zawsze :D:D:D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos mi moze wytlumaczyc jak mogla zniknac stronka 91 ktora mialam zaszcyt zaczac?? mam i tak speiprzony humor a ta stronka mnie juz dobila:P ide spac bo mi nerwy puszczaja dzisiaj, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK ej weszlam dzisiaj i zglupialam jak to mozliwe albo ja mam zaniki pamieci albo jest dzien swistaka:D (fajnie by bylo) z ta strona:Dno ale dobra to niestety kolejny dzien a aj dostalam okres😭wiedzialam ze tak bedzie wczoraj zamiast sie cieszyc chwilami z miskiem co chwila mialam jakies fochy a jak pojechal to sie rozrylam jak bobr i ryczalam do 24 od 20 boze zawsze mam tak dzien przed okresem fuck..... 🌻Nalcia GRATULACJE👄❤️jestes genialna mam nadzieje ze dobrze sie bawilas na karaoke 🌻Owieczko trzymam kciuki biedactwo ech kiedy ty odpoczniesz❤️ dasz rade wierze w ciebie 🌻Kig no prosze jeszcze caly tydzien :D wczoraj zjadlam pasztet przez ciebie:D 🌻bombastyczna to niesamowite ja mam identyczne zdjecie jak bylam w Licheniu z tym sexi gosciem:D ale ja tam bylam w 5 klasie podstawowki ale nawet identyczna poza:D 🌻rumianku sliczna jestes 🌻anussska bomba kurko❤️ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade zaraz do koszalina mamy final w siatke miedzyklasowy a wieczorem ide z moja kumpela na kabaret naszych kolegow ze szkoly. zalozyli kabaret w 2 klasie a teraz po ukonczeniu szkoly kontynuuja w roznych lokalach sa zarabisciy a ja musze sobie psychicznie wypoczac bo cos ostatnio mam dodatni przyrost problemow ale mam na dzieje ze to sie zmieni. no i spie u olki..wiec pewnie bedzie noc zalenia:D milego dnia dziecka dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI DNIA DZIECKA ABYSCIE ZAWSZE MIALY COS W SOBIE Z TYCH UROCZYCH SZKRABOW :D:D Gigusiu na karaoke byłam wczoraj bardzo krótko bo wiesz sesja i trzeba zmykać kuć ale odbiję to sobie:P Hm..wiesz co ja okresu tez dostałam tyle ze nie płakałam na szczeście ale byłam strasznie nerwowa już tak mam. Wesołej zabawy na spotkaniu z kolegami i z kabaretem:) Może kiedyś będą sławni jak Ani Mru Mru:) Bombastyczna ja w Licheniu nie byłam. Ale kiedyś pojadę zobaczyć tego przystojniaka:) A wczoraj siedziałam u fryzjera i w radiu mowili o pogodzie i mówią, że w Ostrołęce najcieplej a ja się uśmiechnęłam bo sobie myślę Nasza Kasia tam mieszka:D Ale mam rozumiek:P Rumianku dziękuję za fotkę. Tak jesteś śliczna popieram Gigusię:) Kurczę a z tą stroną, tylko wiecie co nie zniknęły Wasze wypowiedzi ale moje...i to chyba wszystkie na całym topiku...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziękuję Wam za trzymanie kciuków;):) Dobra ja zmykam czytać książkę. Trzymajcie sie wszystkie:)😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka no to super:) To znaczy że masz już więcej wolnego czasu choc troszeczkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy, że troszeczkęwięcej ;) teraz tylko czekac na termin obrony. Ufff... :) Ale do pełni szczęścia brakuje mi już tylko tej \"obeonionej\" obrony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdałaammmmm JUPI ale3 sie ciesze:):) dziekuje za kciuki napewno pomogly ❤️ wiecie co martwia mnie te strony hmmm co jest?? czyzby ktos nam zazdroscil i nas kasował???? dziwne ale mam nadzieje ze juz tak nibedzie ... dziekuje za zyczenia i ja rozwniez zycze wam moje koachne wszystkich cudwonym dzieciecych marzen 🌻 ide zraz do pracy wiec sie zabrdzo nierozpisuje wiec pamietajcie o tym ze o was mysle i sttaram sie czytac was na bierzaco kocham wam i TESKNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko cieszę sie bardzo!!! Super😍 Kurko to napisz nam koniecznie kiedy masz obronę abyśmy mogły trzymać mocno kciuki:) owieczko dziękuję za życzenia i Wam też moje drogie🌻 A ta stronka to dziwna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) bylam u gina przezylam!!!!!i badanie krwi tez i dentyste a wy jestescie genialne zecie dlay rade ide molestowac kota:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×