Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Dzieńdobry:D Gigusiu to fajny dzionek Ci się zapowiada:)A z Miśkiem na pewno się ułoży, ważne , że rozmawiacie o tym nie zamknęliście się w sobie...Ja w to wierzę:) Dziewczynki a Wy kiedy coś napiszecie? Co u Was?:) ja się własnie zwlekłam z łóżka i idę dalej zakuwać...Jutro ten cholerny następny egzamin....ech... Miłego dnia 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastycznej wogole nie wdizlama...??ejjjjjjjj dziewuszki moge wam troszke strrescic : 2czerwca mielsimy speicie (i to ansz a6rocznica) o rany strasnzie glupio:( wazne ze juz dobrze tzn w ten sam dzien juz bylo dobrze poprsotu wkurzylam sie na niego ze umawiamy sie na przed 8 a on wychodzi z domu 20 po 8 a ja spieszylam sei do bezrobiocia (juz sie zarejestrowalam) no i potem milam leciec do ewy i takie tam..no i spicecie za spieciem ja zla on zly ....a obiceal sobie ze sie nei bedzie zloscic ale mu nie wyszlo..mi tez 😭 kas se tak zjebac taki dzien:( no ale potem juz oki i pochodzilismy sobie wybralam laptopa kupilam dostalam gratis torbe do noszenia i wczoraj go sprawdzamy i witek mowi \"posluchaj jak chodzi moj a jak twoj\" - mowi ze mi wiatraczek strasznie glosno chdzi i kazal mi go wymienic:( no i kur**tak to robic zakupy w media markecie mam nadzieje ze mi dadza nowy!!wrrrrrrrrrrrrr no i potem poszsmy sobie zjesc rybki a potem zaeizlismy moja siostre na pks a my zostalismy w bielsu (bo tam bylismy calyczas) no i rodzice wrocili do domu zabrali auto wiec my bylismy zdani na pks...sprawdzilismy ze jedzie o 21.40 a potem o 22.30 lało jak z cebra i zimno bylo no i pszyszlismy na przystanek o 21.30 i czekamy czekamy a busa ani widu ani slychu:( :o ciemno leje zimno ale mial jechac o 22.30 no i naszczescie jechal ale usalismy n tym przystanku ponad1h...a witek jest najslodszy jak chodzi za mna po kazdym wieszaku i nosi to co chce przymierzyc:) niemoge sie wtedy na niego napatrzec:) udaje ze nie wywraca oczami:D a ja sie go pytam kochanie masz juz dosc? a on ze nie:D ale zebym juz szla mierzyc:D a ja dosownie kady wieszaczek w kazdrym sklepie a on mi to wszytko nosi i stoi pod pryzmierzalnia i pyta \"juz\"?? i wchodzi mi i mi mowi ehe to łądne albo sciagaj:Dhehehe ale pochodzil po meskim dziale chyba z 3min:D a ja go stamtad wyciagnelam:) swinia ze mnie:) a wczoraj czekalam na nigo bo byl w szkole potem do niego pojechalam zeby milaptopa uporzadkowal no i mi pow ze mam natychmiast jechac go wymieniac....ehhh no i spie do 11 codzien bo nie moge wstawac... kiguś może zadzwon do mamy twojego kota i przepros za zachwoanie swoeje mamy tlumaczac ze ci gupio ze tak zrobila i nei wiez czemu tak zrobl?ja bym tak zrobila...moi rodzice tez czasem palna takie gluie haslo do witka....ze np \"jezcze nie nzlaey do tej rodziny\" i wcale nie jest powiedzialne ze bede jego zona i takie tam gupoty..zawsze mi sei robi pryzkro i widze jak witkowi sie robi pryzkro:( juz powili sie oduczaja tak mowiec owieczko ales zapracowana:( biedactwo ale bys tu nam cos popisala:) Nalus a kiedy egz nastepny?? gigusiu widzisz??rozmowa zdziala cuda, ale i jej brak tez:) bo u nas w nasza rocznice to bylo tak ze tak sie posprzeczalismy z eja poszlam do avonu zrobic zakupy a witek zostal przy kfc(jakies 5min drogi) no i ja mu mwoie de do avonu bo nie chce mi sie tu klocic bo to bezsesnu i w rezultacie chodzilsimy za soba ale zadne nie moglo sie przemuc zeby podjesc az w koncu witek przysedl i poprostu mie przytlulil i pow ze mnie kocha...i juz nie rozmawialismy otym..ale znowu kiedy indziej jak nie pogadamy na spokojnie to nic nie da przytulenie:( eh takie to głupoty, ale zawsze wiecie czego wam potrzeba zeby bylo dobrze a najwazniejsze to to ze sie kochacie!! rumianku no to masz niespodzanke z ta paczka:) takie prezenty sa najbardziej wartosciowe:) ide robic odiadek tzn makaron gotowac a potem na grila jaedziemy :) na tarasie bo juz jest:) ale esc bedziemy w domu bo leje u nas juz 4dzien a bloto jest takie niemilosierne kolo domku ze hej:( benzjadzieja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten tydz mam zabiegany usze leciec dofryz jakaiegos bo msuze zrobic zdjecia bo musze zlozyc paipierszyka na slaskiej akademii medycznej w tym tyg:D no i musze tam jechac... i msuze jeszcze wymienic lapoptp kurde jak sie wyrobie to nie wiem:( eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussko walxz o lap topa musza ci wymienic takie jest prawo nawet jakby c sie odechcialo wogole to usza a co dopiero wymienic na inny... Gigusiu tak jak powiedzialam kryzysy sa i mijaja nie ma sie co chozowac... nie jestem w nastroju wyjazd do polski okazal sie wielkim bledem poszlismy na imieniny wczoraj z bratem i matka schlali sie zrobili awanture brat ryczal ze jest nikim bo mu to matlka wmowila matka sie darla ryczala wyklinla ja zabralam brata do domu o 23 ledwo doszlismy bo on sie odgrazal ze zabije matke chcial sie ze mna bic po czym ryczal ze jestem dla niego najwazniejsza a nie potrafie stanac po jego stronie ze matka to suka ze on jedzie do usa i ze matka juz nigdy tam nie wroci on sie o to postara zeby zgnila omal na mnie lapy nie podniosl na co ja mu dalam w pysk znow sie poryczal doszlismy do domu matka wrocila (kumplej ja cale szczescie odprowadzil) zaczela robic sceny ze mnie zajebie na co ja jej powiedzialam ze jest pojebana i ze prosze na co czekasz?zaczela ryczec ze to przez brata ze ona go zaraz udusi bp to ona mu dala zycie i ona moze zabraz na co ja jjej mowie zeby sie zamknela i poszla spac a ta na mnie atak czemu nie jestem po jej stronie na co ja jej ze mi sie rzygac chce tym ze ciagle chcecie zebym byla po czyjes stronie ze wy sobie stwarzacie problemy to rozwiazujcie je sami matka ze brat to gnoj itd ze ja jestem be ze brat jst chory i trzeba go zamknac w zakladzie (no ma chlopkak problemy ale bez jaj)powiedzialam zeby sie nawet nie wazyla tego robic ona ze zalatwi psychologow a ja na to ze zalatw on sie ucieszy ale bedziesz musiala ty i ja tez ppojsc zeby to rozwiazac bo jego problemy jakims dziwym trafe kraza wokol cibie i ojca....ehhhh tyle w skrocie ...chce juz wracac do tej anglii tam cholera przynajmniej jest teraz 27 stopni i slonce!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh rodzina PATOLOGICZNA...nie trzeba alkoholu...wystarczy wyzsze wykszatalcenie i znajomosc 5 jezykow zeby z domu zrobic pieklo hehe:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig o kuzwa ale miałaś niemiłe przejścia:( Przykro mi jest, że tak się dzieje tam u Ciebie...nie wiem co Ci doradzić, może rzeczywiście jakaś rozmowa a kimś, może z kimś z rodziny, z ciocią , wujkiem... Anussska a Ty z tym laptopem to koniecznie walcz oni muszą coś z tym zrobić. hehe ale niezła ta sytuacja w sklepie...ja pamiętam jak chodziłam z moim byłym na zakupy, tez dostawał białej gorączki gdy przymierzałam kolejną rzecz:P No a ja nauczyłam się wreszcie. Znaczy się umiem podstawy i zobaczymy jak to bedzie. Anussska jutro pisze go rano wczas dlatego idę za niedługo lulać.. Miłego wieczorku i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻nalu powodzenia na egzaminie dzieki za wiare👄ja tez wierze ze zdasz jestes inteligentana dziewczyna widze to po twoich oczach 🌻anussska to crazy dzien mialas dobrze ze sie pogodziliscie ja juz wiem ze faceci jak mowia ze beda o tej godzinie zazwyczaj sa 30 min pozniej moze sa jakies wyjatki ale jeszcze nie spotkalam:D ale masz cierpliwego chlopaka z tymi ubraniami ja jesli chodzi o zakupy jestem tak samo niecierpliwa jak misiek:D a ztym wiatraczkiem w laptopie ma racje mojemu kuzynowi tez za glosno chodzil i potem do dupy bylo... trzymam kciuki za znalezienie czasu w tym crazy tygodniu:) 🌻kig boze wspolczucia biedactwo jestem z toba to jest naprawde chora sytuacja trzymaj sie mala pomysl sobie ze niedlugo wyjezdzasz i bedziesz miala ich z glowy (wiem ze to okrutne co pisze) ale tak jest to bardzo trudna sytuacja ja nie moge ci nic doradzic tyle ci tylko napisze ze jestem z toba i trzymaj sie dziewczyno i pomysl ze niedlugo anglia i Kot👄 ja 3 godziny temu wrocilam z komunii obzarta niemilosiernie az boli bylo mnostwo pysznosci teraz choruje i prawie sie pozygalam z przezarcia:P teraz ide pobiegac a jutro glodowka. zrobila sie u mnie piekna pogoda i bardzo dobrze przynajmniej misiek na morzu nie bedzie mial tak ciezko❤️ tesknie ale jakos tak mi lepiej bo przynajmniej teraz on jest na morzu ja tu i naprawde nie mozemy sie spotkac a nie jakies co chwila durne wytlumaczneia a zreszta w tym tygodniu nie bede sie nudzic:D i wiem ze on mnie kocha to dodaje mi sil❤️ dziki dziewczynki za potrzymanie na duchu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻kurko dzieki za lancuszek:) napisz co u ciebie tak samo ty owieczko bombastyczna bombo rumianku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie biegalam 30 minut i ostry trening chyba spalilam polowe tego zarla:) mam taka nadzieje:P ale nadal mam w zaladku masakre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, a wiec po kolei, wczoraj wstalam rano i pojechalam z mama na zakupy itd, potem na 14 do pracy i jeszcze w tej mojej wiosce byl znowu festyn, 60-lecie przedszkola:) pogoda do dupy, wiec frkewencja nie dopisala, ale sie dosyc nabiegalamm, poszlam po 23 na ten festyn, przyjaciolka byla u mnie, pochodzilam tam do 00.30 bo bylam juz wykonczona i poszlam w koncu spac:D a dzisiaj mialam WOLNE, wyspalam sie w koncu, potem gotowalam z mama i siostra obiadek, a potem pojechalam z mama do kosciolka i prosto pojechalysmy sobie na zakupki, kupilam sobie biala bluzke taka prosta w new yorker:) (tania jak barszcz byla:D) zjadlysmy sobie z mama po gofrze przed zakupami, a po zakupach poszlysmy do conieco:P wrocilysmy po 18 i pojechalysmy do dziadkow no i wrocilysmy kolo 20, teraz robilysmy z mama male parzadki z bizuteria nasza rodzice poszli spac, siostra pojechala do Opola, brat na imprezie a ja jak stara panna siedze przy kompie:P kig nie wiem co ci napisac, nie dosc ze przyjechalas na tak krotko to jeszcze musisz takie przykre sytuacje przezywac, mam nadzieje ze wszystko sie ulozy, ochloniecie i spokojnie porozmawiacie, bo w złości nie ma miłości jak mówi moja mama, buziaki dla Ciebie👄 nalus trzymam kciuki za ciebie na tych egzaminach, gigusiu anusssko owieczko bombastyczna kurko❤️ dla was myszki👄 🌻kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry....Matko co za chora godzina... No jadę za niedługo na ten pieprzony egzamin...wpadłam sie przywitac. Jejku jak się boję to Wam mówie! To jest jakiś koszmar....Buuuu... Gigusiu dziękuję Ci a pewnego rodzaju komplement:) Słodkie o było 🌻 W ogóle dziękuję Wam za trzymanie kciukow 🌻 Gigusiu to miałas fajnie z tą komunią:) Jej i jeszcze miałaś siłe biegać. Ja padłam jak mucha , ale nadrobię to w wakacje:D Już się nie mogę doczekać Mam dość egzmainow!Ech... Rumianku cieszę sie że znalazłaś fajną bluzeczkę:) I miły dzionek spędziłaś z mamusia:) Super🌻 Kurko ja tez dziekuję za łańcuszek🌻 Wiecie co ale ja jestem powalona...Ledwo widzę na oczka ale musiałam tu wejść...ech jak nic psychiatra mnie czeka:P Idę się zbierać, trudno niech się dzieje co chce...najwyżej wrzesień będzie, też ładny miesiąc:P Miłego dnia😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek!!!! 🌻 przede mną znów pracowity dzionek. Jutro jade do promotorki na ostatnie spotkanie, moze bede juz miala termin? obaczymy co bedzie. Troxh zaczynam miec stracha ;) boje sie, ze mam beznadziejna prace, ze jest mnostwo bledow, recenzent sie zalamie jak to przeczyta, promotorka sie mnie wyprze, rektor zapyta co ja tu robie... 😭 kurka, chyba lapiie mnie stres :) pierwszy, no moze drugi lub trzeci raz w zyciu, wiec uczucie dla mnie dziwne :) zjem sobie czekolade, to mi przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK:D 🌻rumianku 60 lecie pszedszkola cool impreza:) fajma masz mame z tego co opisujesz:D 🌻nalcia jaki komplement?? to czysta prawda jeszcze raz powodzenia i trzymam kciuki:D 🌻kurko powodzenia bedzie dobrze po prostu zlapal cie giga stres ale dasz rade 👄 jestes silna dziewczyna widze to po tym co piszesz ze tylko 3 razy chyba mialas stres wiec NAPEWNO dasz sobie rade 🌻owieczko anussska bombastyczna kig bombo ja wlasnie wstalam bo jade do babci posprzatac pokoje musze zarobic pieniadze na imprezy w tym tygodniu powiedzialam sobie ze nie bede plakac juz tylko sie wezne w garsc i zaczne w koncu przezywac wakacje kurde no co nie jak tak:D dziewczynki milego dnia ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest jakis giga stres, nic w tym rodzaju ;) tylko takie chwilowe zwatpienie ;) ja sie nie stresuje prawie niczym i nigdy. Z tym to mm dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam i jestem załamana....ten facet to jakiś kompletny debil...dowalił nam takie pytania, że ja nie wiem skąd on je wziął...najgorsze jest to, że wszyscy wkuliśmy jego dwie ksiązki , wykłady i ćwiczenia a on co on zamiast kuzwa powiedziec po ludzku, że mu chodzi o technikę ankiety i wywiadu to dowalił sobie badanie jakieś kuzwa inwazyjne co nikto o czyms takim nie słyszał! Pięknie na sześć mam dwie dobrze reszta lanie wody pewnie nie na temat...czyli czeka mnie wrzesień, będzie cudnie ptaszki będą śpiewać, listki będa miały cudny kolor i my bedziemy zdawać to cholerstwo....idę spać a potem na piwo tylko tyle mi pozostało.... Miłego dnia Wam życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge dziewczynki szto z wami ?? zero odzewu od niektorych a po za tym po 2 3 posty dziennie co to ma znaczyc?? ja dzisiaj harowalam u babci ale uzbieralam pieniazki na jutro jade do moich kumpeli bo same sobie wymyslilysmy swieto jutro obchodzimy NORBERTYNKI:) w czasie walentynek wymyslilysmy ze co my tez mozemy sobie wymyslec swieto norbertynki to swieto w czasie ktorego pamieta sie o swoich przyjaciolach wysyla im sie mile smsy lub spotyka sie i swietuje przyjazn:) 🌻kurko dobrze ze to chwilowe zwatpienie jestes silna i dasz rade:) 🌻nalu facet to debil ty jestes madra i wspaniala i dasz rade wierze w to❤️ jezu dziewczynki odezwijcie sie bo zaraz bede czytac sama siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i z tego wszystkiego zaczelam nowa strone:) a zapomnialam napisac no jutro jade na te NORBERTYNKI wszystkiego najlepszego z tej okazji dziewuchy a potem ognisko na moim bylym osiedlu na ktorym mieszkalam w tym roku 7 miesiecy az sie lza kreci w oku no iwroce pojutrze wieczorkiem i MAM ZOBACZYC DUZO POSTOW I POCZYTAC co u was slychac KOCHAM WAS👄 tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gigusiu dzięki za wsparcie😍 Jestem załamana jak nic...Ech mam spieprzone wakacje przez to... Byłam na piwku i zalałam smutki:P:P Gigusiu ale fajne święto:) Może ja też coś takiego zrobię:) Wyślę jutro Ani coś miłego:) Idę dokonczyć oglądanie Szymka:) Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalu swieto jest super i przynajmniej mozesz sie pobawic a nie jak w walentynki ktore wszystkie samotne osoby doluja to jest swieto przyjaciol i radosci:)i nie martw sie wszystko sie ulozy (boze i tak wiem ze bedziesz sie martwic ale wmow to sobie ze wszystko wie ulozy) moze nadzieja na lepsza przyszlosc i zycie jest zludna ale ja w nia wierze :) trzeba wierzyc ze po prostu tak musi byc porazki tez sa potrzebne bo nas ucza sily przetrwania...dobra koniec madrosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide spac wtulona w miska ktorego dostalam od michala i bede snic o nim narazie tylko to mi zostalo.....ale juz niedlugo wraca i bedzie lepiej uhhhhhhhh:) dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Skarbie 😍 Tak wmawiam sobie że przecież w końcu go zdam:P w końcu student bez poprawki to nie student:P Miłych snów słonce:) Ja też zmykam:) A gdzie Wy wszystkie jesteście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK👄 wszystkiego najlepszego z okazji norbertynek dziolchy:) 🌻nalu wlasnie zdasz go a z reszta zycie bezwzglednie toczy sie dalej i trzeba zyc z problemami lub w wyjatkowych okazjach ze szczesciem 🌻bomba powodzenia na egzaminach trzymam kciuki❤️ dobra ja sie szykuje do wyjazdu jutro jak wroce moim marzeniem jest zobaczyc tu tone postow bo czuje sie osamotniona ... do jutra i milego dnia wszystkim zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde noooo ten moj zajebisty wynazlek za gierka mnie wykonczy tyle napisalm i co i huj zawiesil sie 😭 😭 ide z mama na zakupy co za dzien przperaszm ze tak malo ale jak same wiedziec studenci w sesji niemaja lekko😭 kocham was ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 a ja ulozylam dla was takie piekne serce i co sie zrobilo nie dzis naprwde jest wszystko przeciwko mnie😭 ide na zakpu kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!! owieczko przynjamniej wiemy ze zyjesz:) nalus nie przejmuj sie egzaminem, buziak dla ciebie👄 malo osttanio pisze bo mialam maly problem z antena z neta, dzialalo mi tylko gg a reszta stronek na necie nie chciala wchodzic,ale juz jest chyba ok:) dzisiaj mam kurs,teraz gotuje obiadek z mama:) gigusiu zycze udanych norbertynek❤️ i dla calej reszty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norbertynki swietne:) moja kolezanka uchlana wlasnie siedzi na podlodze a ja mam fazunie :) kocham was musimy sie kiedys spotkac pozniej wam wysle z norberytenk zdjecia pisze z koszalina:) trzymajcie sie dziolchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze jakie tu pustki na tym topiku dzisiaj:( gdzie sie podziewacie wszystkie, jak ja sie pojawiam to nie ma zadnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) O mamo pustki niezłe masz rację Rumianku. Gigusiu ale macie jazdę:P Ale Wam zazdroszczę....:):) Baw się dobrze:) Bomba powodzenia, trzymam kciuki:) Owieczko oj ja coś o tym wiem....niestety sesja mnie przygniotła, że tak powiem:( Rumianku mnie też łapią migreny...ech i najgorsze jest to, że tabletki mi już mało pomagają:( Musze iść znowu do neurologa... A ja dzisiaj zasiadłam do następnej ksiązki ...i zrobiłam jej już trochę...mam tydzien do następnego egzaminu..ech.. I dzisiaj słucham cały dzien U2 mam jakiegoś fioła... Idę spać Słońca. Miłych snów😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt kochane malo piszsemy:( i ja sie do ego przyczynilam: co u bombastycznej??jeju znow mamy wywieszac twoje zdjecia na slupach??:Podezwij sie slonce!! kigus tak sobie mysle o tym co pisalas i ja to odieram jako wolanie twojej mamy o pomoc..pisalas ze ojciec was zostawil ty wyjechalas brat jak to facet czsami nie umie byc odany matcce i nie ma tyle zrzumienia cocorka...mysle ze musisz mamie jakos pomuc, jezeli spotaknia zle sie koncza to chociaz smsy pisz jej cieple?napisz ze przyjechalas dla niej pisz jej co robisz w anglii itdalej!!poprostu nie oddzielaj jej od swojego zycia wiem ze kiedys bedziecie sie duzo lepiejdogadywac ale moze juz zas sbie zdac sprawe o co chodzi i zaczac to naprawiac?teras ty powinnas byc dla niej \"mama\" bo chyba w tym momecie jestes madrzejsz wiec bierz ster w lapy i dzialaj slonce!!zebys pozniej nie zalowala a jak nic nie zrobisz to napewob poleca lzy...czy twoje czy twojejmamy tak samo wazne!! nie wiemczy juz wyjechalas ale odezwij sie jak najszybcij!! giguskiu supcio swieto:) ja jak teras zauwazylam to nie mam takich przyjaciol z ktorymi mozna by sie tak bawic bo wiecej mam znajomych niz pryzjaciol:( mam witka i jedna dobra kumpele, bo o przyjaciolce (to ma byc w cudzyslowieu) juz zapomnialam.... ehh zycie ale czemu takie okrutne?/ nalus nie wiesz jak cifacet uzna to lanie wody, czasai sie trafi a czasami nie ale tak jak sama wesz student bez poprawki to jak zolnierz bez karabinu:P wiem oklepane ale coz, nie zalewaj smutko bo ich nie powinnas miec jak nie zdasz to ciesz sie bo musiz prez to przejsc:) ale zyccze ci zebys zdala:) bombo no to powodzenia:) kurko jak ci promotorka przepuscila prace to znaczy ze cos tam jest:P bedzie dobrze !!pisz kiedy obrona i poadj choc temat swojej prcy:)moja siosta tez sie teras broni 12czerwca ale ona z psychologii:) owieczko bidactwo a tak bym sobie poczytala co uc ieie jejuze tez masz tak durnowata ukraine😭 ...nadrob to slnce!!wysylaj po 2zdaniach zebys miej stracila ja tez tak robilam:) rumianeczku a probowalas APIRIN na migrene?te dwie musujace tablety?ja pisje jak mi glowa peka i pomaga rewea]lacja!!a kiedy jazdy zaczynasz?? no a ja sie chyba jeden dzien nie odzyalam ale juz wampisze: pojechalam z witekim do bielska (tam jest najblizej media market) no i bylismy juz o 9.02 przy reklamacji:) no i pani mowi ze ona jest sma i sei na tymnie zna i musimy przyjechac o13 bo bedzie jakis facet tco to sprawdzi witek sie tak wykazal ze zaraz ktos pryszedl:P powiedzial tej pani ze on jest tu teraz a nie o 13 i ze to ma byc sprawdzane pzy nim a pozatym ona moze posluchac jak idze wentylator i stwierdzic ze idze zle:D no i ani zaczela wdzwaniac i nasluchaiwala tego wiatraka a muzyka leciala tak glosno...hehehe i potem przyszedl kierownik kazal po kogoszadzwoni rzyszedl pan i stwierdzil ze rzeczywiscie i dal mi nowego latpa i moj skarb byl z siebie cyba dmny bo go chwialilam jak zadko:P no ale wczoraj weieczorem wydaralamsie na niego zeten laop tez idze zle i ze ma go sobie zabrac do domu i mi dac swojego bo ja go nie chce i takie tam..posprzeczalsmysie ale juz oki i siata poza sobadalej ie widzimy: no ale tak musi byc obydwoje sie na sobie wyrzywamy jak nam zle i pote jest oki:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×