Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Gigusiu kochanie nie placz jezu nie wiem jak cie pocieszyc...jestesmy z toba kochanie wiem ze my nie Misiak ale jeju...bedzue wracal i za kadym razem p[owrot bedzie slodszy...warto czekac kochana jeju no nie placz lonce prosze!!!!! Bombko dziekuje za zyczenia:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi wiedzialas o tym..wiedzials z czym to sie wszytko wiarze....bylas twarda...moze to glupio zabrzmi ale nie dramatuzuj bo to czlowiek sobie rzewaznie sam stwarza problemy tam gdzie ich nie ma...tzn wyolbrzymia dacie rade przejdziecie przezto sloneczko sama wiesz zedaicie rade wrocilas z tego wyzjadu wspolnego pelna sil!!!i taka badz prsze cie milosc to wszytko przetrzyma przeciez wiesz a my tez tu bediemy!!! obiecuje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussska na poczatku piekny dom ze tak zaczne:) dzieki dziewczyny nie ja juz nie placze anussska masz racje nie ma co ryczec tylko znowu byc silna kig ty tez masz racje powroty sa coraz slodsze i soba sie na pewno nie znudzimy to jest dobre ze na tym statku praktycznie nie bedzie schodzil na lad czyli wizjia rzucajacych sie na nie go hawajek w trawiastych spodniczkach maleje ;) nie no dam rade do janej cholery dam :) po prostu tak sie wszystko zwalilo jego wyjazd moje jeszcze nie wiadomo co ze studiami nic nie wiem do 15 eodzice wyjezdzaja. i tak dzieki ze jestescie bo wiem ze jak przez te 5 lat bede miala ciezkie okresy i zawsze bede sie mogla tu wyplakac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia glupio to zabrzmialo zebys nie dramatyzowala...wiem poprostu my jestesmy panem naszych mysli uczuc i ierze ze da sie nad tym zapanowac wiesz?/wierze w to ze dacie rade jestem tego pewna bo musicie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia masz smistrza za te hawajki klaskiw spodniczakach:-P no i widzisz kobieto teraz juz wszystko dobrze nie ma co sie barwic w emiocjie bo cie to tylko zabije moja droga qiec glowa do gory i do przodu by the way rzeczywsicie piekny dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno ze bedziesz mogla....:) widziszjak da ise na to wsztko spojrzec z innej perspektywy?? a jak sie wytesknisz to jak sie na siebie rzucucie wiele osob oddalo by mnostwo by moc sie poznawac na nowo:)buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to domek jest:P malusi...dziekuje wam w koncu ja wybralam projekt:P ten wlasnie w ktorym mieszkam i kotek nam sie tam zadowowil ma swoje miejsce na tarasie jedzonko i picku dostaje wiedizlismy ze karmi bo ma cycy i przyprowadzil i wproadzil do domu mlodego taki slnczy a czoraj patrzymy przez balkon a tam drugi moldy doskakuje jeju cudneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a zaraz rodzice wroca z rzeszowa i jedziemy na gore..nadrobilam zaleglosci na naszym topiku i sie zmywam spowrotem.. rumianku jak na dozynkach?/ owieckzo co to sie podzialo?? anielko jak piwko;) Nalus pouczylas sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIUS masz kicuisa anussko? ale fajnie ja tez chce ale mi mow lzandlord niesitety nie pozwolil siedze terax u sasiada jedna reka gram w asmochody druga pisze do was io wogole jexyk mi sie mota bo jest tu klega z nigerii i dziewczyna z hioszpanii i wogole musze gaac po zangieklsku a piac do was po poslku i czlwoeik moze zwariowacnaprawde:-P NO GIGA JUZ DOBRZE?:-* Nala a po co Ty sie uczysz kobieto?>wakacje jeszxcze sa nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Nalus ma wrzesien;) kigus no fajno masz fajno:) wakacjie na calego:)heheh a kociak sie przyszwendal i krzyczal ze chce jesc no i dostaje wszytko a jak jest gril to mu sie zbieraja najlepze kaski:) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciaz to ja sie nie odzywam wiecie co robie? 1 czytam Herberta 2 Norwida i Biblie stary testament jakos mam potrzebe opetycka czysama nie wim co chyba musze isc dfo kosciola tk sobie pospiewac ile lat juz nie chodzilam nie wiem juz sama zreszta nie l;ubie kosciolow w Polsce nie wiem jak wy musze obczaic jak to tutaj wyglada...tzn wiekoszc to prostestanci wiec bedzie jako tak dziwnie eeeh sama nie wienm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane przeczytam wszystko dokładnie rano bo teraz nie za bardzo jestem w stanie:P Tylko przeczytałam tyle, że Gigusia Ty moje Słońce Kochane wiem że teraz będzie Ci ciężko ale pamiętaj że zawsze możesz nam sie wyzAlić my Cię będziemy podtrzymywać na duchu to musi szybko zlecieć Kochana moja będzie dobrze musi być 😍 I jeszcze Dla KIg KOchanie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SPEłNIENIA MARZEN, DUżO SZCZEśCIA, MIłOCSI, PIENIęDZY I WSZYSTKIEGO CO SOBIE ZAPRAGNIESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak co nieco przeczytałam jak sie pomylę błagam wybaczcie🌻 Bombuś , Anussska niezli są Wasi Ukochani płyn i chusteczko ech naprawdę super:) wybaczcie ale to takie słodkie , ze oni sie tak mylą:) Kig jeszcze raz wszystkiego najlepszego:) Giguś pamiętaj że masz nas:) A ja właśnie wróciłam z imprezki i było super:D nic się nie nauczyłam od jutra sie wezme:P mam jeszcze dwa tygodnie. Było fajnie gdyby nie to, że moj były oczywiście skrytykował moją fryzurę kuzwa wszystkim sie podoba tylko oczywisćie nie jemu:( Aż sie popłakałam a potem sie pokłociliśmy. Na szczęcie Ania zabrała mnie potem do takiej jednej knajpki gdzie był kumpel z ADHD i już było mi lepiej:) ale ja nie wiem czemu on jest dalej taki:( ech idę spać miłych snów MOje Skarby😍 Jak dobrze, że WAs mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście się rozpisały :D Jutro Was przeczytam ❤️ A ja właśnie już wykąpana wcinam śniadanie i się z Wami witam 🖐️ :D Kigduś jeszcze raz wszystkiego NAJ............. 🌼 BUUUUUUUZI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM NIEEEEEEECH ZYYYYYJE NAM👄❤️ wszystkiego najlepszego kigus 👄 👄 👄 ZEBYS BYLA SZCZESLIWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewczonka:) wyjatkowy dzien dzisia nasza kochana kigus obchodzi urodzinki wiec dzien musi byc wyjatkowy rozpoczynam picie szampana gul gul gul:) dziewczynki dziekuje dziekuje dziekuje jestescie KOCHANE❤️ wczoraj myslalam intensywnie do 3 w nocy i mi przeszlo dam mu 5 lat na poznaniew swiata i wszystkiego ale jesli po 5 latach sytuacja sie nie zmieni pewnego dnia do mnie przyjedzie i mnie nie bedzie juz nigdy mnie nie ujzy powiem mu to jutro BO JA ZAMIERZAM BYC SZCZESLIWA a nie cale zycie tesknic i wychowywac sama dziecie gdzie on sie bedzie pindzyl z tymi hawajkami NO:P humor mi sie poprawil chociaz jak w koncu zasnelam snily mi sie te przeklete HAWAJE i dziewczyny z ogromnym golym biustem w trawiastych spodniczkach otaczajace mojego miska a misiek mowil do mnie :\"NO WIESZ TY JUZ SIE STARZEJESZ A TU MAM CIAGLE SWIERZE MIESO\" o boze chyba za duzo wina wypilam :) co za bzdet ale najwazniejsze ze wstalam z usmiechem na twarzy NOWY DZIEN NOWA NADZIEJA dzieki👄dziewczynki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci... ...spokojnego snu i radosnego przebudzenia; ...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęłaś, a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć; ...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim mogła przetrwać złe chwile; ...wiosny - tego zachwytu, który ciągle przerasta Twoje oczekiwania; ...abyś zawsze była komuś potrzebna; ...tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Twój widok, albo gdy dostrzegasz ukochana osobę na końcu peronu; ...radości myślenia, ostrości spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia... ...abyś znalazła szczęście, którego szukasz. dla kigusi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BBBBBBBBBBUuuu dziewczinki GIGUSIU i wszystkie moje kochane dziekuje wam bardzo az sie poryczalam ze szczescia kochane jestescie! ojejjeej ale fajnie miec takie osoby jak wy nawet moj brat i mama nie zlozyli mi zyczen a wy tak:-) ale wczoraj wieczorenm mialam niespodzianke bo bo bylam u Jeya i siedzielismy sobie grupa zjedlismy kolacje (hinduskie nie wiem co to) i jakos po 12 on poszdedl do kuchni i wrocil z ciastem i jeju zrobili mi niespodzianke kochane to bylo jak nie wiem praktycznie obcy ludzie ktorych zbnamod niedawna a moi \'przyjaciele\'ktorych znam od roku ani du du i zrobilismy kilka zdjec do wam wysle jak tylko \'piekny\' wsadzi je na kompa ojejeje jak wam dziekuje:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIg pijemy szampana ja się tez dołaczam otwieramy następnego i do dna za Ciebie Kochanie😍 Ale ten Twój sąsiad słodki facet;) Gigusiu jejku puknij sie w ta sliczną łepetynke:) Jakie Hawaje co Ci sie ubzdurało Kochanie matko świeta jak to przeczytałam to najpierw sie uśmiechnęłam jakie Ty masz pomysły mała:) Twój Skarb Cię bardzo Kocha i jestem pewna, że nigdy by tak nie powiedział:) Bombuś ranny ptaszku ech wiem co znaczy takie wstawanie:) Dla reszty póki co nieobecnych Słoneczek 😍 Ja się idę szykowac bo dzisiaj idę z rodzinką do znajomej ktora ma 50:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat nmiech zyje zyje nam..... Kochana kigusiu wszystkiego naj naj najlepszego.... duzo zdrowka radosci i wielkiej nieskonczonej sie milosci!!!!!!!!!!!!!!!!1 W tym szczegolnym Dniu rodza sie najspanialsze osoby..... Jedna z nich jest moja kochana babunia:) I zapewnie Ty nia tez jestes!!!!:D Wlasnie wybieram sie do babci na urodzinki.... papa kochane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat sto lat sto lat sto lat sto lat ni8ech zyje zyje NAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM Kig kochnie wszytsko naj naj nja lepszego niemilam kopma caly czas bo niewiadmo co sie z nim dzialo napislam naszej Kasi zeby wam przekazala ale nieweim czy przekazala jutro sobie was poczytam a teraz JUZ JESTEM:):) a na kompie niemam nic tylko tlena czyli ggt:) i pusto zadnych zdjec zreo muzyki ahhhhhh wszystko s5tracilam 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewoje zarobilam troche u babci jutro jade powaznie pogadac z miskiem eh.. jade do niego na 2 noce jakos to bedzie. kig ja dalej pije szampana gul gul gul sie dzisiaj wirtualnie normalnie schleje sie :D widzisz dobrze ze masz tego sasiada i ze ci taka niespodzianke znajomi zrobili:) milego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narzie nie w temacie ale to chyba dobrze ze jedziesz do sowjego prawda?? moj kopm jednak nienaprawiony:( bo caly czas sie wylacza :(:( chyba mam cos z katra graficzna😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narzie nie w temacie ale to chyba dobrze ze jedziesz do sowjego prawda?? moj kopm jednak nienaprawiony:( bo caly czas sie wylacza :(:( chyba mam cos z katra graficzna😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig slonce wybacz ze sie spoznilam ale to wszytsko przez te dozynki WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO, ZDROWKA SZCZESCIA POMYSLNOSCI, SAMYCH USMIECHOW W ZYCIU, LEZ ALE TYLKO TYCH ZE SZCZESCIA, SPELNIENIA MARZEN TYCH O KTORYCH MOWISZ I TYCH KTORE MASZ W SWOIM SERCU, POWODZENIA W MILOSCI I PRAWDZIWYCH PRZYJACIOL W ZYCIU:d BUUUUUUUZIAK DLA CIEBIE👄 dzieweczki ja poczytam was rano albo dopiero jutro wieczorem, zabawa byla swietna, dzisiaj caly dzien soedzilam w parku, wybwailam sie:D moja przyjaciolka przyjechla i popilysmy, przepraszam za bledy:P ja rano bede miala niezle zryte gardlo ale dozynki sa raz w roku:) ide spac, jutro mam jazdy na 13 a ja nog nie czuje:classic_cool: spicie slodko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze ja mam sasiadow policjantow tzn komisariat boze ale dupy teraz zatrudnili:classic_cool: to tak na koniec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×