Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Gość JaGoOda*20
a ja tez mam 20 latek i też pochodze ze Śląska;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek sie myje a ja zrobilam z siebie bostwo jak wyszlam to daje slowo kopara mu opadla :D:D i bardzo dobrze niech wie co zostawia na ladzie;) ok laseczki lece pedze pa opowiem jutro co bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOMBUS kochana nasza:) widze ze nadrabiasz zaleglosci, nie zapomniej porozsylac swojego gg:P giga zycze udanej imprezy i malego kaca rano:classic_cool: a ja wrocilam dzisiaj wczesciej z pracy bo nie bylo ruchu, non stop leje i nic sie nie chce, na jazdach bylo ok, pochwalil mnie dzisiaj instruktor:) 2 godziny cwiczylam na placu dzisiaj i bylo nawet ok:) spadam na dol bo moj tata robi grzybki:P ide zobaczyc czy jakiego muchomora nie przytargal:) buuuuziakip👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala kogo ja wiedze:):):\") nasza zaginiona BOMBASTYCZNA i Anielka I Jagodka :):) witamy witamy i zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co kupilam dzisiaj olivie sobie i ogladam i ogladam i patrze artykul pt. Bo ja jestem za gruba:) normalnie chyba to wydanie bylo specjalnie dla mnie zrobione:P akurat jestem na diecie wiec jak znalazl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie moja ukraina pozwolila mi zobaczyc zdjecia nali:) jestes sliczna slonce:) ide sie kapac, jak wroce to ma tu byc pelno postow od was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ruminaku chyba pojde za twoim przykladem i tez sie juz polze i sobie poczytam bo jakos mi cholernie zimnoooooooooo milego czytania id obranoc jak co 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOMBA JAK JA TESKNILAM!!!!! jestem i lece kot jest patrzy i sie smieje ze dalej z wami pisze faceci nigdy nbas nie zrozumieja poza tym kot zada komputara zeby grac ujejjejejejeje kocham was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:D dziękuję Skarby za te miło słowa😍 tak to mój były ktory znalazł się tam z nami bo to jest kolega takiego damiana ktory jest z moją koleżanką:) i tak wyszło jakoś:) ale było miło nie pozabijaliśmy się:)Owieczko Kochanie nie wiem może go skąd znasz on ma rodzinę na Śląsku w Rudzie wiec może gdzieś kiedyś wpadłaś na niego:) ale patrz to już druga osoba z moich znajomych ktora niby znasz:) a co do włoskow to już nie mam takich...otóz dzisiaj zaszalałam i tak zrobiłam sobie grzywkę i ufarbowałam na czekoladkę:) Wyglądam hm...nie wiem w sumie jak bo jeszcze się nie przyzwyczaiłam:) wyślę WAm zdjecie jak sobie zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku tez kupiłam Olivie z tym artykułem:P ale Ty Kochana nie mów mi że ejsteś jakaś gruba! Co za głupota totalna! Owieczko ja na szczęście skończyłam remont tzn rodzice i w domu jest chwila spokoju:)Jak pojdziesz oglądać sukienkę to potem koniecznie nam ją opisz:) Bombuś Ty detektywie mały:P a co tam u Ciebie?:) Jak było u Ciebie gdy Cię z nami tu nie było?:) Giguś Ty pewnie szalejesz teraz na 18 w oszałamiającej kreacji:) Anielko Kochana my tu jesteśmy po to aby sobie pomagać nawzajem:) Wieć jak tylko jest Ci smutno, zle albo na odwrot jesteś szczęśliwa to pisz nam o tym pamietam że nas masz😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiguś biedactwo z tym komputerem 😍 Jagoda witaj napisz nam coś wiecej o sobie:):) ja zmykam lulać:) jestem nocnym markiem ale spię do południa:P Miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem bardzo smutna i boli mnie glowa moze kiedy opowiem ale teraz niemam ochoty:( nalus to pewnie fajnie wygladasz ty nasza czekoladko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...;) Nala- kochana dziekuje za mile slowka❤️.... gigusia- oczywiscie zycze udanej zabawy i zbieraj zdjecia po niej(z Toba) bysmy mogly Ciebie, wyszczalowa zobaczyc:D ehhh....jak juz wspomnialam tez bym sie zabrala na jakas 18...a w sobote wybieramy sie na dzien piwa z moim P do Wroclawia, ciekawe czy sie uda przy takiej pogodzie...;(wyslalm Ci zdjecie nasze...;) bombastyczna- kochana z checia bym wyslala Ci zdjatka ale nie mam Twojego meila:(dla Ciebie podaje na gorze, a z reszta kazda juz prawie ma...;)wysylaj kochana zdjatka i gg....oczywiscie dziekuje za slowka..❤️ i w koncu opowiedz nam ze szczegolami jak bylo..;)czekamy z niecierpliwoscia:) owieczko- kochana, widze ze masz taki sam humorek jak ja...;(mianowicie okropnie jest mi dzis smutno, nie tylko spowodowany okropna pogoda...(deszcz pada), ale....wlasnie ale... Wczoraj chcialam porozmawiac powaznie z moim P na temat mojej realizacji, a moze i jej brak...gdy zaczelam mowic o moich odczuciach, przemysleniach...po niecalych 15 minutach on zasnal....extra...;/wscieklam sie na niego okropnie!!!! A dzis juz dzwonil z przeprosinami.... aha jeszcze nie napisalam ze wracalam sama w deszcz o godzinie 23....ale nawet nie mialam najmniejszego zamiaru go budzic....bo bym od razu wybuchl;a, i powstala by klotnia...;/dlatego okrylam go kocem zgasilam swiatlo i wyszlam po cichu. wylaczylam komorke, wiedzialam ze bedzie wysylal smsa...i tak bylo po wlaczeniu komorki dzisiaj jest sms z pretensjami dlaczego go nie obudzilam, ze sie zdenerwowal i takie tam.... A pozniej sms z przeprosinami i dzwonil...ehhhh...zlosc mnie jeszcze trzyma..;/i smutno mi ze nie moge z nim porozmawiac...:(:((:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Milego dnia kochane wam zycze pozdrawiam papa ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko oczywiscie dalej nie dostalam od Ciebie gg ani zdjec...;( Nie wiem co sie z Toba dzieje, troszku mnie zaniedbujuesz...;( A jesli Ci zle to wygadaj sie...znaczy wypisz...ja jestem tu i Cie wyslucham..;)(wyczytam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Skarby! Owieczko Kochanie co się dzieje???????? :( Misiaczku trzymaj się mocno ❤️ Anielko zaraz wyślę Ci maila :) Aaaaaaaa nio i wszystkim gg oczywiście :D Tylko od razu uprzedam, że ciężko mnie tam dorwać :P Anielko wiesz co.. czasami myślę, że faceci po prostu nie zdają sobie sprawy. Nam jest cholernie przykro a oni jak zwykle nie wiedzą o co chodzi :o Może założymy koalicję przeciw męskim zaniedbaniom???????? :classic_cool: Jeszcze nie dałam rady doczytać :( Wczoraj już koło 20 padłam (nowe wyrko tak na mnie działa :P )A dziś byłam porobić resztę wyników. Nalusia w wiesz, że ja też od pewnego czasu mam grzywę? :P Wyglądam jak 2latka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna, wydaje mi sie ze z ta koalicja, to niezly pomysl:D Dostalam meila i oczywiscie odeslalam swoje zdjatka:D Sliczna jestes, a jaka figurka:D fiu fiu...:) Pozdrawiam serdecznie❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyyyyy nie zauwazylyscie ze mnie nie ma tylko owieczka!:( jeszcze mi zostala 137strona ale msuze leciec na busa bo jade do mamy wrrrrrrrrrrrr sloneczka ja ise prenioslam z dolu na gore a tam nie ma netka bombeczko pupcia mowi gigusia a ja nie przeslalamzdjec w tym kostiumiki za cale moje oszczedosci bo nie mam w nim zadnego zdjecia!MYSLALAM ZE JESCZE CALY SIERPIEN PRZEDE MNA A TU NIC NIE MA LATA!!!!!!!!1 sorki za kapsa i odezwe se jak tylko bede mogla buzam was sloneckza papapa bo bus mi ucieknie!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za smutne opisy na gg?? prosze sie nie smucic, ja od rana sprztam, pozmienialam posciele i chcialm je wywiesic na podworko ale co chwile jakas mzawka leci wiec je musze kisic w domu:P u mnie wychodzi sloneczko ale co chwile chowa sie za chmurami, teraz gituje obiadek wiec lece z powrotem do kuchni anussko ja tez zauwazylam ze cie nie ma:( łobuzie:P milego dnia sloneczka i prosze sie usmiechnac, jutro bedzie lepiej👄 giga jak po imprezie?? mam nadzieje ze sie wybawilas i ze bylo ekstra, anielciu👄 nalus ja tez jstem nocnym markiem bo tez lubie spac do poludnia ale w tym tygodniu jakos mi sie to nie udaje, nie wiem czy wam pislama ale tydzien temu zlozylam papiery do mojej szkoly i teraz czekam na odp, ma przyjsc do 15 wrzesnia, skleroze mam wiec chyba sie nie chwalilam, no nic buuuuuziaki dla wszytskich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry:) Po pierwsze Anussska my tu cały czas o Tobie myślimy😍 Co tam Kotku u Ciebie? Jak tam przygotowania do przeprowadzki?:) Bombuś hehe ja też tak wyglądam:P Ale słodkie to nie , my takie duże już a jak 2 latki:P Nie napisałaś jeszcze misiu co tam u Ciebie? Zaraz sprawdze pocztę:) a i wyślę WAm zdjęcie w mojej nowej fryzurze:) Anielko ech Ci faceci...jeszcze pretensje mają....jak dzieci niestety...dobrze, że przeprosił. Nie martw się na pewno sie poprawi a jak nie to pogadaj z nim tak szczerze taka rozmowa zazwyczaj pomaga🌻 Owieczko Skarbie co się stało?Trzymaj się Słonce😍 Rumianku na pewno się dostaniesz:) a co gotujesz na obiadek?:) Dla Gigusi ktora pewnie odsypia i Kig co zapewne jest w pracy wielkie serce😍 A ja sie zwlekłam z łóżka i dzisiaj to już ambitnie postanawiam sie pouczyć choćby nie wiem co bo naprawdę sie zaniedbuję a tu dwa tygodnie zostały:( Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku to ja się do Ciebie dobijałam :D Anussko Biedactwo jeszcze nic straconego :D Zawsze możesz umówić się z W na wspólną kąpiel.. tylko fakt.. po co tam ten kostium? ;) Anielko nie przesadzaj :P OD cholery kompleksów ale nie będę się nad sobą użalać :( W każdym razie mogło być gorzej :P:P Dostałam Twoje zdjątka :D Jak ja Ci zazdroszczę takich ślicznych włosów. Ehhhhhhhhh.. i tych miejsc w których byłaś :) Śliczna z Ciebie Kobietka :D WIecie Kochane mam specjalny folder z Waszymi fotkami i czasem jak do Was piszę to sobie oglądam i się zachwycam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×