Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Anussska jestem z Ciebie też dumna:) Tak ma być nie kłócić się:)Ale mieliście fajnie :)Kochanie a jak będziesz w Katowicach to będziesz miała neta tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierseeee ruminie moj:p wyslalam Ci maila ale na tego kafeterianego bo ja zem se na laptopie nie zmienila na tego tajemnego:P no i sprawdz na tej drugiej poczcie a jak chciesz to ci wysle na ta tajemnicza poczte:D Nalus sloneczko no musimy miec neta bo ja mam wsztkie rzeczy ktrych sie mam naczucyc na stronie slaskiej anatomii;D::D:D::D:D no i musze miec netea bo stamtad podobno sie drkuje materialy bleee:D ale fajnie a wlasnie dzis jedziemy po klucze do katowicc kigus to zes wczas powiedziala jak ja sie wlasnie z witekiem pakuje do naszego wspolnego mieszkanka:)hehehe a do tego on mnie tak denerwuje ja go podobno tez ale co tam:P rumianeczku nie badz niesmiala...ale wiesz co??powiem CI ze ja po tym roku kiedy nic nie robilam tzn siedzialam w domu itd tez mam poczucie ze juz nie jestem taka jaka bylam....jestem bardziej skryta:( moze to przez to???kto wie...ale chyba trzeba nad tym popracowac.. gigus filozofka z ciebie a tak bardzo bym chciala Cie zrozumiec teraz...czyli raczej dobrze jest w tym ze jest zle ??tak to troszke rozumiem.... ehhhhh🌻 pisz nam tu razar co w twej duszy siedzi bedzie ci lzej ale jesli masz tylko ochote!! bombastyczna wcielo zasssssssss KAsiu mialas sie odezwac rany warszawa juz minela pewno u babci sidziszzzzzzzz😍 pisz koniecznie co u ciebie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko kazda z nas 10000 razy cie pytala o suknie i przygotowania a ty dalej jestes tajemnicza i oczywscie jak juz nabedziesz ja to zdjecia proszeeee:) anielka co u ciebie??bo jakies opis na gg masz zastanawiajacy?? a gigusia ma optymistyczny opis a Nalus ma swietny hehehe zycie jest proste jak rogalik:D:D:D 😘 caluje was sloneczka aha bede tu wieczorem booooooooooooo jest MAGDA M M A G D A M WIEM ze niezabardzo lubicie ale ja uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussskoa bo tak jest:D Proste jak rogalik:P To sie bardzo cieszę , że będziesz miała neta:) Już za niedługo zamieszkacie razem:) ale macie fajnie:) Właśnie gdzie jest Bombastyczna? I reszta naszych słoneczek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za błąd tam miało być Anussska oczywiście;) Miśku ja uwielbiam Magdę M:D I juz sie nie mogę doczekać godz 21.30:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was słoneczka..;;) hehe ale original wstep..;p owieczko- dobzre jestes usprawiedliwiona, ale pamietaj jak tylko bedziesz miała zdjęcia na komputerze, pierwsze co zrobisz to pomyslisz o mnie i wyślesz mi piękne foteczki:D A odchudzic to niestety trzeba, troszku z brzuszka i z ud...;)ale dam rade, już zaczynam mniej jeść....:) Kochane szkoda że nie macie stacji, no cóż trudno może kiedyś odwiedze wasze miasta i zobaczycie mnie na żywo:d anussia- kochana ciesze się również że i wy się nie kłócicie i do tego tak fajowo spędzacie czas.........jeny jak romantycznie:D.....ehhhh..... Ale ja tez nie mam co narzekać, bo wczoraj się dowiedziałam przed próba że zdałam egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe...wspominałam wam że robiłam studium zawodowe(roczne)wydział opiekunka środowiskowa:)nie jest za wiele , ale zawsze to coś....:)i nawet dobry wynik uzyskałam..;)no i z moim kochanym kupiliśmy po piwie(Reds):)czy jakoś tak się pisze..;p i po próbie oblealiśmy...:D kupilismy krokiety i spalilismy je....hahahah ale był ubaw cała kuchnia zadymiona....;p ale było super!!! kig- kochana nie kłócimy się, ale tylko dlatego że panuje nad swoimi emocjami, jak juz wspomniałam to ja zaczynałam.....ale wredota ze mnie...;/a co do mnieszkanaia, to oczywiście P chciałby żebym z nim zamieszkała, ale ja jeszcze nie jestem gotowa, a poza tym nie pracuje... Kig- też musze schudnąć bo źle się czuje...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) anussko zarz sparwdze tego drugiego maila, z gory dziekuje:) ja gotuje obiad, rano bylam na miescie z mama a teraz mama w parcy a ja sama w domku, kig ja nie wiem z czego ty sie chcesz odchudzac chyba z osci na proch:P giga pisz nam co sie stalo bo jakis tajemniczy post nam tu wyslalas, bombus znowu sie ukrywa, nalus owieczko anielciu👄 lece bo mi sie zupka spali:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqaaaaaqwqwqwqw
skopiowalam z innego topiku Taki fajny!!!szukam tworcy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc niunie:-p hA TO TERAZ JA WYMASCILAM WSTEP:-p Wrocilam wlasnie z pracy znowu wydalanm 20 funtyow ie wiem na co zeby sobie humor polepszyc burdel mam w domu jak cholera bo chlopaki nocowali jeju ide do wanny bede za....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alllllaaaauuuu dziewczyny nigdy ale to nigduy nie kladzcie sobie maseczki antycellulitowaj na uda i pupe auuuu boli jezu jak piecze jakby mnie co sparzylo czy jak maytko bosko siedziec nie omoge od 30 minut aaaaa nigdy wiecej glupia baba ze mna kobietki ja tez wlasnie skonczylam ostatnia paczke tabletek zobaczymy co dalej.... Anielko czy ty cos wczoraj wpspominalazs ze jedzicie do anglii? owieczko no wlansie co z ta kiecka? GIGA KUR** znow przywoluje cie do porzadku gadaj co jest wyrzuc to z siebie aaauuuu ja wyrzucam swoj chwilowo czysto fizyczny bol ide sprzatac bajzel jak nic juz mi sie papierosy w popielniczce przewalaja aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig na co zes wydala 20f ja nie bede nakladala maski na uda i tylek ale czytalam ze maseczka z pokrojonych ziemniakow owinieta folia sporzywcza tak samo dziala:p rumianeczku dziekuje:) Nalus no nie wiem jak my tennet zalatwimy msimy kogos posukac kto ma jakis net kablowy czy cos a trudno tak jak sie nikogo nie zna:o aielko nie odchudzaj sie prosze!! bombeczko trzymam kciuki za ciebie cokolwiek robisz!! gigus chodz tu do nas prosze!! owieczkoo buzka a ja przyjechalam z mamana magfde m milego odlagania nalus bo chyba tylko ty ogladasz:)hhi bo rumianek juz nie mogla:p aha mamy klucze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam walnelam wam filozoficznego posta bez wyjasnienia a nalezy sie wam wyjasnienie jest to dla mnie trudne od wczoraj mam gule w gardle i tylko chwila wystarczy bym zaczela ryczec wlasnie nadchodzi ta chwila... wiec krotko rostalismy sie(chociaz rzadne o tym nie powiedzialo oboje to czujemy) oboje poniewaz przez 5 lat naprawde nie bedziemy sie widziec a raz na rok jest widzeniem bezsensu moze kiedys znowu wrocimy zwlaszcza ze sie kochamy boze znowu placze nie ja juz nie moge musze sie zajac wlasnym zyciem...przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie obejrzalam magde m i tak sie rozmarzylam ze musilam tu wessc i wam napisac ahhhhhhhhhh tez bym chcila dzidziusia ide was czytac❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mac GABIIIIIIIIIIIIIIIII nie bede wiecej klnela bo i tak nic nie wyrazi mojej zlosci i bezsilnosci kobieto walnij sie w glowke jestescie dl siebie stworzeni i taka decyzja to czyste glopstwo szalensto i proba wykazania waszego buntu zwiazanego z tym faktem!!!!!!!ile jest par marynarzy ile no ile??poszukaj tu takiego topiku bo byl da sie tak zyc niektore czekaja na te 4msc na rok przez cale zycie u was narazie 5lat jezuuuuu prosze cie skazujesz go i siebie na ceirpienie naprwde warto jest czekac ale RAZEM co ty kobieto bedziesz robila no co??rany jak ja byc cie teraz na oczy zobaczyla to bys miala niezly wyciks jeju nie robtego ja cie narazie grzecznie prosze to naprawde tylko wasza slabosc wobec tego co by was czekalo jeju gabi kochanie kotku pogadajcie ale inaczej prosze!!!!!! tryzmaj sie slonce 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusssko ja pisalam ze ja OGLADAM MAGDE M:) giga to mnie zmnartwilas, na pewno ci ciezko, gdybys byla blizej to na pewno kazda z nas by cie przytulila bardzo mocno, nie wiem co ci mam napisac zeby cie rozweselic, wiem ze cierpisz i pamietaj ze jestesmy z toba, twoje internetowe przyjaciolki, slonce glowa do gory,jakos to zycie musi sie poukladac,MUSI BYC DOBRZE👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia sloneczko nieweim co powedziec zatkalo mnie jak to przeczytalam słonko tak niemozna wy sie kochacie taka milosc i co??? chco z drugeij strony niema co sie oszukiwac wiem ze wolalabys zebym napsiala ze dacie rade i wogole ale nigdy niewiadmo co sie wydzarzy przez te 5 lat i moze to lepiej ze sie teraz rozstaliscie a nie jakos pozniej a co ma byc to bedzie kochnie i jak znam zycie to niewytrzymacie bez siebie i sie zejdziecie zalozycie rodzine i bedzie cudownie ciezko mi ze jest ci smutno ale do koszalina mam troche wiec nieststey niepwadne do ciebie zeby cie przytulic ale pamietaj ze wirtualnie o tobie mysle i jestem z toba w tym pokuju co teraz siedzisz i jestes smutna pamietaj ze masz nas tu i wszystko tu mozesz pisac a my w maire naszych mozliwsci ci pomozemy chcialam wam wyslac zdjecie sukienki ktora mi sie nawet spodoabala ale w tym wypadku mi jest glupio sie ceszyc jak jeedna z nas jest zalamana GIGUSIA❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis tez bylam na zakupach i zamista butow ktorych szukam i szukam to kupilam sobie z przeceny bluzeczke w reporterze takak seledynowa w pasi to takak polowka znaczy sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusska co to za hata kurrde zazdroszcze ci hmmm tez bym tak chcila bo wlasnie ogldam twoje zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mam cos z poczta i niechce sie wyslac to sprubuje jutro rano przed ysjciem na polowanie za butami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko ta sukienka jest sliczna, BAAARDZO MI SIE PODOBA moja mama zawsze mowi ze panna mloda powinna byc skromna a nie isc na rewie mody, owieczko bedziesz super wygladac a sukienka jak dla mnie jest REWELACJA ja lece wloski wysuszyc i ide spac bo rano mam jazdy na 9, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi fajnie ze ci sie podba :) mi tez sie podba:) to tym bardziej dziekuje za opinie:) oki ja tez myskam zaraz to bezpieczneij jazdy jutro buzka kochnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×