Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

dzien dobry:) wreszcie sie juz pozbieral;am i mama chwile na pisanie:) zaraz msze isc troche dom ogarnac:P a wiec w sobote bylam w kinie z przyjaciolka w Kat na Kobieta w błękitnej wodzie, takie sobie:P potem jechalam na festyn i wrocilam do domu przed 3, wstalam w niedziele po 9 bo na 10.30 do pracy musialam bo moja zastepczyni wyjechala i na mnie padlo siedziec do 21, potem pojechalam znowu na festyn i wrocilam przed 1, bylo milo, pobawilam sie troszke:D anielcia powinna juz chyba wrocic z tego turnee?? kig ale sie zszokowalam, ale podziwiam was bo potrafiliscie sie rozstac jak kulturalni ludzie,bez wojny,obrzucania sie blotem itp. tylko zastanawiam sie co ta babcia z tymi zdjeciami zrobi:P anusssko jak njaszybciej montuj tam netka w tych kat bo jak bedziemy mialy z toba kontakt?? ciesze sie ze nie klocisz sie z W:) giga nie martw na poewno sie dostalas i NIE PANIKUJ KOBIETO, a tak na marginesie super ci w tych wlosach🌻 NALUS TRZYMAM MOCNO KCIUKI I NA PEWNO POSZLO CI OK!!!!!! pisz do nas od razu jak wrocisz z egzaminu👄 owieczko widzisz my takie dwie pracowite dziewczynki jestesmy, nawet w niedziele dbamy o budżet:P mLady jeszcze raz serdecznie cie witam w naszym gronie i ciesze sie ze zdecydowalas sie z nami zostac:) czytalam twoje posty i uwazam ze jak na 20 lat to jestes juz bardzo dojrzala kobieta i ja nie wiem czy ja teraz bylabym gotowa zalozyc juz rodzine, ale ciesze sie ze tobie sie udalo, a imie malenstwa naprawde mi sie podoba, buuuziak na dobry poczatek na naszym topiku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga panuj nad soba wdech i wydech wdech....boze [rawie jak przy rodzeniu...o wlasnie Lady jak to jest rodzic dziecko?bardzo boli??? Rumianku mialas fajn6 weekend co to za film jak on jest po angielsku?tylko rzeczywiscie ci ta praca w niedziele za bardzo po drodze nie byla:-p i zalozylam nowe buty do pracy w sklepie....takie ladne sobie co wtedy na ta ceremoni janaka kupilam i w efekcie nie zalozylam efekt...krew!!!!aaaauuuuu boli kurna nigdy wiecej az poszlam do skarpetki do poundlanda i kupilam wracalam w pieknych skorkowych lakierkach w szpic marynarce carnych spodniach i...rozowych skarpetkach he he wogole zaczynam nad soba pracowac,,,wczoraj gadalam z jeyem do 2 w nocy o moim zachowaniu (tzn ze ostatnio jestem holernie zamknieta w sobie i nie wiem jak rozmawiac z ludzmi z czym zazwyczaj nie mialam problemow) no i stwierdzilam ze dosc uzalania sie nad soba ubralam sie ladnie zeby sobie humor polepszyc a tu taki zonk he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki..... Przeczytalam pierwsza stronke ale juz odpisuje, zeby nie zapomniec...;) anussia- widzisz, wy juz jestescie dlugo, wiec teoretycznie doszliscie do siebie...podobno dwojga ludzi poznaje sie w zwiazku po 10 latach, wiec troszku Ci/wam brakuje....ale 6 lat, to sporo czasu i w sumie znasz go wlasnie od mlodych lat...:d aha i bylo fajnie , ale na wyjezdzie klocilismy sie....oczywiscie z mojego powodu, jak zwykle towarzyszyly mi zmienne humorki i ciagle sie go czepialam...praktycznie o wszystko, a bardzo czesto o higiene osobiasta i jak traktuje stroje...;/mam zdjatka wiec wam przesle ale dopieo jutro...:D Nala- z checia bym Ci pomogla z matmy, ale kochana ja ucze dziewczynke w gimnazjum...wiec to niski poziom nauczania....a tak to ja sie kompletnie nie znam....jeszcze z liceum moge pomoc, a satystyka to dla mnie czarna magia...:( rumianku- tak mialas racje, bylam tak zaganiana ze nie mialam czasu sie z wami nawet pozegnac....o jeny cos ei dzialo w ostatni dzien, nawet nie chce wspominac...ale bvylo to przyjemne....wkoncu czekalam na wyjazd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANIUTKIE WROCILAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeny jak mi was tam brakowalo, czasami bylam na skraju wytrzymalosci,....a wy zawsze mnie uspajacie,,,,:d wrocilam wczoraj kolo godziny 2 nad ranem, spalam u Piotrka a niedawno mnie przywiozl.... Widze ze o mnie nie zapomnialyscie- kochane jestescie....nawet nie wiecie jak mi jest milo jak was czytam....:D witam nowa Lady......ja jestem Ania i jestem z Dolnego Slaska a dokladnia Świdnica kolo Wroclawia....niestety daleko od moich kolezaneczke, ale moze kiedys sie spotkamy:) a Ty skad jestes???? Dziewczyny wiele mam wam do opowiadania.....mam zdjecia wiec wam wysle.... mialam 2-3 wystepy dziennie....bardzo bardzo duzo jedzenia bylo, wiec moja dieta poszla w diabli.....ale nie ejst tak zle...mielismy wystepy bardzo czesto wiec zrzucalam na nich..:) z Piotrm bywalo(jak juz wspomnialam)raz zle raz dobrze...ale ogolnie myslalam ze bedzie lepiej.... i musze sie przyznac, byl jeden Niemiec.....taki ladniutki...ciemne wloski, piekny usmiech(byl Dj-em)jeny jaki on ladnu byl....ale nie zdradzilam nikomu ze mi sie podobal, a na wystepie sie na niego patrzylam:D hehe ale tylko patrzylam....:) Niemcy bardzo milutko nas ugoscili, mielismy piekne apartamenty...mieszlaismy w hotelu i takie wygody ze szok, [pierwszy raz sie tak nam zdarzylo:d mam zdjecia mojego pokoju:d przesle wam:d i co jeszcze.....hmmmmm....jak sobie przypomne to napisze....a teraz zmykam myc wloski i siebie wyprac, bo jade z miskiem do Wroclawia po buciki do tanca:D jupi...;) Milego dzionka zycze 🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez mam 20 lat i jestem z pulaw a studiuje w warszawie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jak przeczytajm was wszytskie to odpisze kazdej z osobna...... buziaczki ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 [serce❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ] 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 [serce❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ] 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 [serce❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ] 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 [serce❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ] 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 [serce❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ] 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloa kolorowe te srtonki, trza optymizmu troszku wprowadzic....:d ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 [serce❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ] 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 [serce❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ] 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 [serce❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ] 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 [serce❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ] 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 a ja oto zadbam....:D ledwo co przyjechala a juz szaleje....ahahahahahahahahahahahah ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 [serce❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ] 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 [serce❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ] 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 [serce❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ] 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 [serce❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ] 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi tu zjada literki........hmmmmm..... Ledwo co przyjechala a juz szlaeje....hahahahaha pozdrowionka Witam Cie oppcja........:D ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 [serce❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ] 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 [serce❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ] 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 [serce❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ] 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 [serce❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ] 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Anielko jak milo ze wrocilas!!!!dawaj zdjecia (piruetka@o2.pl) boze ja musze naprawde na jeya siasc zeby mi kurna nie walil jazd tylko dal wreszcvie te zdjecia (uslysze znowu a co dostane w zamian:-P) jeju ja chce wrocic do starych czasow baletu i sobie znowu tak pojezdzic...;-( tyle dobrego ze mieliscie dobre warunki mieszkaniowe bo my jeju szczegolnie jak jezdzilismy na slwacje bbbbbrrrrr w zimie do tego...trzeba bylo duzo piwa pic he he przypominala mi sie pewna sytuacja ze slowacji po jednej takiej \'zimnej\'nocy podgrzewanej piwem: nasz konferansjer pan K byl wstawion7 na ytepie z poczatku wsztystko ok w polowie wyszedl zapowiedziec taniec do muzyki chopina tris tes (czy jak to sie pisze) i gada: -tris tes oznacza smutek...i zal... (cichym glosem )...SMUTEK I ZAL!!!!!(tu juz wydarl sie mna maksa ) ciagnie dalej...: fryderik chopin nasz narodowy muzyczny wieszcz (?>??) umarl w okopach walczac za ojczyzne (?????!!!!) z tego powodu powstal wlasnie ten utwor.... my za scena umieralismy nasz nauczyciel o dziwo tez (heh a jkaby inaczej po takiej nocy) asystentka byla wsciekla ...umarl w okopach hi hi a potem napisal utwor... albo na zakonczenie gada: a teraz przedstawie solistki zespolu...albo nie przedstawie bo ich NIE PAMIETAM :-p niby to za granica ale slowacja wiec nie potrzeba bylo tlumacza...swoje zrozumieli:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dupy wszystko nie tak!!!!!!!!!!Ten głupi wieśniak dał takie pytania że rownie dobrze mogłam się nie uczyć nic i to samo bym napisała;(;( jestem załamana bo tego nie zdam 600 zł poszło się....wyniki za tydzień ale co mi z tego jak wiem co będzie;(;(;( BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha to ladnie mieliscie..... nio nam sie szykuja nastepne wystepy ale u nas w miescie a listopad na Ukraine.... dlatego jedziemy z P po buciki do salsy.....bo ja nie mam, z reszta on tez a juz chcemy wystepowc..;) nasz instruktor tez duzo pije, ale o dziwo nastepnego dnia jest zwarty i gotowy do wystepow, z reszta on puszcza tylko muzyke a my wszytsko wykonujemy za niego....aha zdjecia i kamreuje...;_ wlasnie w Bawarioi mielismy wystep dla szkoly podstawowej(wczesniej dla przedszkolakow) ja tancze przewaznie pierwsze 3 tance, a pozniej stoje obok(po 1 dlatego ze nie umiem jeszcze wszystkich tancow do konca, a po drugie Piotr w ogole nie umie...;() no i zawsze z boczku jak grupa tanczy nastepne uklady ja stoje z boku i sobie tancze, troszku wyglupiam i takie tam....a nasza pani MArysia nazywa mnie warjatka i zwraca mi uwage zebym nie tanczyla, bo ludzie zwracaja na mnie i na Piotrka uwage(bo akuratnie z nim sie wyglupialam)a nie na cala grupe......ale w formie zartu powiedziala...;p no a ja ostro baluje z boku bo jak slysze muzyke to same mi nogi tancza...;) No i tanczyli Mazura, ale po mazurze musza sie przebrac w inne stroje....a to troszku zajmune....i nasza pani Marysia stwierdzila ze ja z Piotrkiem wyjde na srodek sceny i bedziemy tanczyc....ja oczy i smiech....a ona : ja powaznie mowie i naet mnie nie denerwujecie!!!! macie wyjsc i tanczyc, my wam puscimy ukraine..... i tak sie satlo ja zabawialam z Piotrkiem widownie....ale smiechu bylo....zaprosilismy dzieciaki na srodek i zaczelismy tanczyc.... normalnie super.....a potem jako delegacja szlismy do burmistrzowej wreczac suveniry w stroju krakowskim.....jeny ile sie wyfdarzylo....mowie wam bylo super....;) kig- wiele rzeczy sie dzieje na wyjazdach, a u nas alkohol sie lal i lał.....a wiecie dlaczego?????????????/ Bo bylismy w malym miastexczku Pfeffenhausen ktory slynie z chmielu....i tam maja browar, wlasna wytwornie piwa.....i do kazdego posilku moglismy miec piwko, nawet dostalismy od nich na droge, ale ja przywiozlam nawet dwa.... Bylismy nawet zwiedzac browar, opowiadali nam jak sie robi piwo.....i w kazdym pomieszczeniu bylismy, a potem degustacja, oczywiscie chlopaki(pijaki) od razu po 3 wypili (butelki) bo degustacja byla butelkowa..;p buziaczki dobra zmykam, bo sie nie wymyje a zaraz Piorek bedzie.... uupppsss a ja sobie tu gadu gadu z wami..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala uda sie zobaczysz.....trzymam kciuki za Ciebie.....nie badz zlej mysli.....albo badz a pozniej mile sie zaskoczysz.....tak samo ja bylam pewna ze nie zdam egzaminow bylam nawet pewna tego....a tu prosze wyniki i calkiem niezle noty.....L:) buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko ciesze sie ze wyjazd byl udany, nie ma to jak dobra zabawa oppcja zostan z nami, widze ze nasze grono sie poszerza:) a wiecie co dzisiaj sa imieniny(patrz opis na gg) to moj pseudonim z liceum, wszyscy znajomi tak do mnie mowia i dzisiaj wysylaja mi zyczenia na gg:P nawet moj brat mi rano wyslal smsa:D hihhi znowu okazja do toastu:classic_cool: G D Z I E J E S T B O M B A S T Y C Z N A ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam do pracy buuuziaki👄 nalus nie przejmuj sie slonce, na pewno zdalas🌻 ciesz sie ze masz to jzu za soba, bedzie dobrze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku dzieki za mile powittanie, wogole jeszcze raz wszystkim wam dziekuje (tobie anielko tez) kig co do twojego pytania, to porod nie nalezy do najprzyjemniejszych uczuc; kiedy zaczynaja sie skurcze to prawie nie boli, najpierw czujesz sie jakbys miala dostac okres, z czasem bol stopniowo sie nasila, az wzrasta do 10000000...razy silniejszego bolu przedmiesiaczkowego chyba tak mozna to najbardziej obrazowo opisac, poza tym jest jeszcze lewatywa (nieobowiazkowa), ale kiedy masz skurcze to tez nie jest najprzyjemniejsze, sam moment rodzenia byl dla mnie ulga, bo kiedy przesz nie czujesz tak bardzo bolu skurczow, czujesz sie za to tak, jakbys robila najwieksza kupe w swoim zyciu moj porod i tak nie nalezal do ciezkich rodzilam 5 h 55 min, dostalam srodki rozkurczowe i srodki przyspieszajace skurcze, a co najpiekniejsze urodzilam bez naciecia, dzieki czemu nastepnego dnia moglam swobodnie chodzic na porodowce bylam w tym samym momencie, co moja kolezanka ze szkoly (ona spedzila tam ok. 20 h) dlatego przez parawan dodawalysmy sobie otuchy, ja niestety nacieli i nastepnego dnia kiedy wpadlam pod prysznic slyszalam jak biedaczysko jeczy z bolu podczas porodu spisal sie moj maz, ktory byl ze mna caly czas i osobiscie przecinal pepowine a tak wogole to zakrzyczalam cala porodowke i nastepnego dnia tak strasznie bolalo mnie gardlo, ze nie moglam powiedziec slowa ale coz nie ma tego zlego... moj synek jest tak kochany, ze jeden jego usmiech wynagradza mi wszystko, co przezylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff jest moj tekst :) w momencie wysylania go na serwer moj kochany maz wylaczyl prad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze kobietttooo jak ja to kiedys przezyjeee chyba poprosze o cesarke jak cos yyyy biedaku ale przynajmniej maly zdrowy i caly wylazla bbbrrrrr no dziewuszki gdziescie sa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hihi kig to milas zabawny wstep w swoim wystepie hihi ale fajnie tak bo masz przynajamiej co wspoamniac:P Nalus kochnie bedzie dobrze mwoie ci oni zawsze specjalnie tak robia dajaj bardzo trudne pytania ale na poprawakach przepuszaja tylko chca udowodnic ze oni wiedza wiecej a studenci jak byli tak są tepi wiec glowa do gory i bedzie dobrze RUMIANKU A WIEC WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ Z OKAZJI IMIENIEN:) Anielko bardzo sie cieszce ze wzystko poszlo dobrze na wyjezdzie ale BARDZIEJ SIE CIESZCZE ZE JUZ JESTES❤️ bo znwou wracaja kolory:) Gigusia kurde ale wiesz niesa mi potrtrzebne wyniki bo wiem ze SIE DOSTALAS bo kto jak nie rty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam z pracy ide cos zjesc:) ja moge ten brzuch nosic przez 9 miesiecy ale umowilam sie z mama ze porod przerzuca na nią bo urodzila 3 dzieci wiec ma wprawe:P hihihi:) potem nam nie bedzie do smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ale porod to naprawde nie tragedia i przyznam, ze sama do 6 miesiaca ciazy upieralam sie, ze chce cesarke (bylam pod wplyem ksiazek i kolorowych pism), a pozniej poprosttu przestalam mylec o samym porodzie i skupilam sie na tym co we mnie rosnie; wiecie jakie to piekne uczucie, gdy czujesz jak dziecko kopie, albo przejezdza Ci konczynami po calym brzuchu, tak, ze inni widza to przez ubranie hihi przypomnialam sobie mojego brata - zboczenca, ktory stwierdzil, ze z brzuszkiem wygladam sexi ;) kig - dzieki Bogu maly jest zdrowy, niebawem skonczy 6 miesiecy i jeszcze nigdy nie chorowal, ale mysle tez, ze to w duzej mierze zasluga tego, iz w dalszym ciagu armie go piersia mnie mama karmila krowim mlekiem i non stop chorowalam hmm skoro wspomnialam o swoim bracie to jak to jest z wami? macie rodzenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego rumianku a wiecie co dzisiaj bylam rakiem czlwoiek milam tak niskie cisnienie ze zaden aparta do cisnienia niemogl mi zbac ile mam milam niewyczuwalne tetno cala prace bolala mnie tak glowa ze myslam ze sie zerzygam na klientow wybaczie za wyrazenie:( ale juz mi lepij chco zarz pojde sie jeszcze polzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m lady fajnie ci tez bym chcila takiego malego bobasa a ja mam strasz sisitre i 3 siostrzenic najmlodasz ma 1,5 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko w takim razie masz juz namiastke macierzynstwa, ja niestety nie mialam pojecia jak przebrac pieluszke, gdy maly sie urodzil... moj brat pomimo, ze starszy jest ode mnie o 2 lata to nie spieszy sie do ojcostwa, baaa nawet nie znalazl jeszcze potencjalnej matki swoich dzieci, chyba ma zbyt wyideakizowany obraz kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie lece kąpac, owieczko to chyba z przemczenia, musisz sie wyspac porzadnie słońće a co do rodzenstwa to ja mam 2 lata strasza siostre i 2 lata mlodszego brata,jestem w srodku:P w przyszlym roku moja sister wychodzi za maz NARESZCIE:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide spac lofam was i dobranoc ......a jutro pobutka o 7 rano bo robie remament:( wrr jak mi sie niechce papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) dzisiaj sie pierwsza witam i uciekam bo myje okna w domku:( giga masz juz jakies wiadomosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziękuję za słowa otuchy ale ech ja i tak wiem, że nie zdam...:( Jestem załamana po prostu bo nastawiałam sie na noramlne pytania a ten palant dał takei że masakra:( Anielko ciesze sie, ze było tak miło. Tec hcę umiec tańczyć może razem z Kig nauczyłybyście nas trochę, co?:P I widzę, że trzezwo te nie było:D Ale naprawdę super:) i już Ci zazdroszczę tego wyjazdu na Ukrainę :) A jak tam z P? Mam nadzieje, że czysta sielanka:) Kig o matko niezly ten konferansjer:D Hehe wyobrażam siebie jaka polewka z niego była:D;) Rumianku gratuluję w takim razie udanego weekendu i zabawy:):) Gigusia będzie dobrze ja trzymam kciuki teraz za Ciebie daj znać Kochanie:) Owieczko biedactwo🌻 Mam nadzieję, ze się lepiej już czujesz:) M_Lady o mamo poród też sie tego boje kiedys w przyszłości. Ale wiesz co to musi być naprawdę cudowne uczucie nosić w sobie małą istotkę i te momenty gdy się porusza...:)fajnie, że mały Ci się tak dobrze chowa:) a powiedz na początku dużo płakał? no wiesz musiałaś wstawać w nocy? Anussia😍 :) A gdzie jest Kasia???????????? Ech a ja wstałam i nie wiem za co sie brać chyba zacznę sprzątać musze przestać myślec o egzaminie....oki juz Wam nie marudzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×