Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

A teraz b=iorę się za czytanie :) Jeszcze raz przepraszam, że nie uprzedziłam - tak jakoś na spontana to wszystko wyszło :) P R Z E P R A S Z A M ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I tak Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj bomba czykaj :P hihi to za kare ze nas tak zaltwilas:P i niedals znac gdzie jestes i co robisz a tak pozatym TO WIATMY PANIA PONIWNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski wiecie co ja spadm ide do lozka bo jakos mi sie spac chce buzaki na dobronoac dla kazdej z was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOMBASTYCZNA KOCHAMY CIE BARDZO i dlatego tak sie marwtimy jak nam znikasz👄 mala musi byc przesliczna i dumna ze ma taka kochana chrzestna, GRATUALCJE DOSTANIA SIE NA STUDIA:) ja wrocilam z pracy ide wlosy myc bo rano nie zdaze, owieczko slodkich snow❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberk :) wlasnie jem snaidko i pije kawusie i mysle w co mam sie ubrac bo juz mi sie pomysly wyczerpalay:P bo ide za niedlugo do pracy:) Wkoncu sie dzis wyspalam no :) Bomba gratuluje dostania sie na studia widzicie jak sie wszystkim nam uklada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja wlasnie ulozylam sobie wloski i tez ide sie zastanawiac nad ubiorem bo jade na miasto spotkac sie z moja przyjaciolka:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK 🌻bombastyczna GRATULACJe co genialny topik 🌻owieczko dziekuje za piosenki i tesciowa :D mam nadzieje ze ty takich problemow nie bedziesz miala :) ja jade zaraz do babci robic salatke. Babcia wariuje wszelkimi sposobami stara nam sie dostarczyc jedzenie. i dzisiaj pewnie znowu powie ze schludlam i jak rodzicow nie ma to sie zle odzywiamy 😠 babcie sa kochane ale gdybym rzeczywiscie jadla to co ona nam przysyla (to wszystko) to bym wygladala jak gruba berta :P dobrze ze moj brat jest w wieku dojzewania i je za 5 osob wszystko pochlania to sie nie marnuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny🌼 Ciesze sie ze doszly do was zdjatka......hahaha smiesznie wygladam w tym stroju nie??? jak 16-latka, wiem....ale taka moja uroda...;) Rumianku kochany ja do Ciebie wyslalam pierwszego meila, i nie wiem co sie dzieje, postaram sie wyslac na druga(Twoja) poczte, moze wszystkie dojda:D A ja wczoraj robialam pierwszy raz w swoim zyciu ogorki konserwowe i kiszone na zime.....ciekawe jakie wyjda ....;p (mama dostala....i nie mogla robic bo tak by skisly...) a dzis robie salatke...;) owieczka- to nie jest tak jak myslisz...;P ja wcale sie nie rozbrykalam:D hehee tylko czasami mam bardzo dobry humorek...:D Nala- Twoj balkonik na drugim pietrze jest juz zarezerwowany dla Ciebie...;) gigusia- widze ze w mamusie sie zabawiasz,,,,,a co do babci , ja mam taka sama nadtroskliwa....ale bardzo sie ciesze:)powodzenia...🌼 👄 ❤️ no i troszku kolorkow trzeba nadac naszej stronce:D 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Wczoraj czytałam i.. padłam :P Ale dziś dokończę :classic_cool: JAKIE ZDJĄTKA?? Mam nadzieję, że nie zapomniałyście o mnie.. Ehh.. dziękuję za miłość Waszą wielką do mojej wstrętnej osoby ❤️ Ok sprawdzam pocztę i wszystko się wyda :D Ps. GIGA wiem co czujesz z tą Babcią :P Ja jak siedzę u swojej to też wiecznie mi wmawia, że jestem za chuda i że w ogóle nie jem :P Qrdę a ja ostatnio wpierniczam jak kombajn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Owieczko ale sie uśmiałam :D A to Bajo Bongo to normalnie powala :P Pamiętam jak miałam z 6 lat i leciało to w Disco Relax :classic_cool: :P A wiecie co?? Suczka mojego byłego sąsiada wabiła się shaza :P ANIELICO JA TEŻ KCĘ TWOJE ZDJĘCIA!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna oczywiście że Cię kochamy nawet nie wiesz jak martwiłyśmy sie o Ciebie🌻 Czytaj Kochanie ipisz co tam u Ciebie ale chcemy obszerna realcję po takiej nieobecności:P Anielko własnie że wyglądasz słodko ja bym Ci nie dała 16-tki może tak z 18-cie:P Nie no żartuję ale ładnie Ci w tym stroju:)Dziekuję za rezerwację:) Gigusia babcie są kochane niestety ja juz nie mam babci:( ale pamiętam moja była taka sama tylko jedz i jedz:) ech :)miłego pobytu:) Rumianku, Owieczko ja też mam ten problem i własnie tez się zastanawiam w co mam się ubrać:)Rumianku miłego spotkania pozdrów przyjaciółkę, a Ty Owieczko miłej pracy:) Owieczko dziekuję za piosenki Shazza wymiata:D :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co wczoraj poszłyśmy na to karaoke i oczywiście przyszła nasza gwiazda....ech pierwsze co zrobiła to autentyczie rzuciła sie na Rafała aż biedny chłopak nie mógł oddychać:P Nasza kumpele co jej tak nie zna jak my normalnie miała tak wielkie oczy ze zdziwienia:D heh potem siedziała i śpiewała udawając wielką obrazoną i jaka to ona jest najlepszą....na szczęscie poszła wczesniej i potem juz było fajnie;) a w sobote jedziemy na dyskotekę bez niej:D Dobra ja zmykam sie wyszykowac bo za niedługo ma przyjśc moja kuzynka a po południu jadę z mamą do naszej znajomej krawcowej i jeszcze musze iść z psem do weterynarza idę bo się nie wyrobię ;) MIłego dnia moje Kochane😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna oczywiscie ze Cie kochamy, brakowalo nam tu Ciebie....nawet nie wiesz jakie katusze my tu przechodzilysmy bez Ciebie...;p :) mam juz Twojego meila to Ci oczywiscie przesle...;) Nala- bardzo prosze...;) anussia a gdzie ty sie podziewasz..;>???????????????? jA TEZ MAM PROBLEM Z UBIERANIEM:( ehhh my to mamy problemy nie???? a ja robie dalej ogoreczki, i zaraz ide na miasto z mama i Kubusiem..... Milego dzionka wam zycze buziaczki papa 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuu za 20 min mam busa w pksu ranyyyyyy jade do mojej kolezanki na noc ostatni raz bo nastepny bedzie za rok:) jutro napsiz ewiecej sprztalismy wczoraj caallleee miesanie umorsani i spoceni uffffffffffff leceeeeeeeeeeeee bombastycznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa łaaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłłlll nareszczie wiesz jak cie kochamy ty jedna ty a masz po dupie lanie 😠 ciesze sie zes jest juz poczytam was jutro lece papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem na chwile przyjechli kolesie z cypru tzn wprowadzaja sie tu tzn ja tu mieszkam do poniedzialku wiec mam 3 dni z nimi hhhmmm fajni sa tylko za cholere nie pamietam ich imion jakis takie dziwne ale sa no fajnie he he:-D bomba kochanie jesce cie kofam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jakos niechce mi sie czytac jestem troszke podchemilona i ide sie legnac bede ogldac na polsacie zamiencie sie zonami:P hohihi do jutroa jutro mam wolne wiec cos napisze:) ps.BOMBA niemoge sie napatrzec na tego bobasa a jakie ma wloski hihi cudooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus to malenstwo jest przeslodkie, Boze jakie cudo👄 uwielbiam dzieci....az mi sie tak slodko na serduszku zrobilo....a jakie ma włoski❤️ kochana jest ta dzidzia:) padam dzisiaj dziewczynki, teraz ise dorwalam do kompa, jutro mamy gosci, 15 ludzi bedzie i mnie trafi chyba z tymi salatkami jutro itp buuuuuuuuuuuuu ja chce miec spokojny weekend:P anielciu wyslalas mi na tego drugiego maila?? zaraz sparwdze czy cos mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×