Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Kasiu😍 Kochanie przykro mi ale trzymaj się jakoś przytulamy Cię tu wszystkie wirtualnie póki co😍 Musi byc lepiej 🌻 Gdzie jesteście????????????????Czemu tu taka pustka:( Buuuu jeszcze nam upadnie nasz topik.... Ech ja siedzę w domu i się nudzę ..idę obejrzeć mecz zaraz....kurcze oglądałyście Magdę M ? Ech ja bym wolała aby Wojtek był z Mariolką... a tak poza tym to nic się u mnie nie dzieje...Darek sie odzywa wiec chyba jest dobrze:) a w piątek na moim wydziale jest Tusk:) Miłych snów😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem dziewczynki niby jestem wolna od pracy ale caly czas jestem zajeta bo mi dowlili kupe roboty na uczlni i w domnu:P ale co tam nienudzi mi sie przynajmniej a i z miskiem spedzam wiecej czasu:) Kasiu co sie dzieje , dziewczyno niemozna tak zyc jeszcze w depresje wpadniesz , kotek nieprzejmuj sie tak roznymi sprawami bo niewarto zycie jest za krotkie Nalus fajnie sie macie ze bedzie tusk tez bym chila bo go lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyn6y o co chodzi z tym piatem bo niebardzo wiem??o co chodzi a nasza Gigusia to co chwali sie na gg ze ma neta i do nas niepisze czyzby zapomnila:( Anielko ja tez niemam twojego gg mam tylko gigisi nali bo do mnie napisla i ruminaka a reszty niemam wiec ANUSSKA odezwij sie do mnie na gg blgama oki laski ja spadm słodkich snow MISIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki net mi nawala i nie moge pisac a jak juz chce to sie wgrywa pol godziny:) nie zapomnialam o was tylko latam ciagle, tu jazdy tu dziadek tu w domu cos porobic szkola w weekend wiec wybaczcie jak sie nie odzywam KOCHAM WAS:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze mamy tu jakieos nowego osobnika: burger zapraszamy przyda sie jakas meska rada:) bombus serduszko nasze kochane ty sie tak ciagle nie zamartwiaj i nie przejmuj wszytskim, glowka do gory:) kochamy cie❤️ baaaardzo mocno❤️ i dla wszytskich zalatanych lobuzów z tego topiku ogormny buuuuuziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze ze tu naprawde cos sie puuuusto zrobilo na tym topiku:( zrobilam sobie dzisiaj paznokcie żelowe na palce:) i sie nie moge nacieszyc e moje paznokcie tak ladnie w koncu wygladaja:) śpijcie słodko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK I COME BACK:D:D:D mam internet no to teraz bede was czytac wstecz:) kurde jestem szczesliwa studia zarabiste wlasnie wrocilam z logiki i dowiedzialam sie ze jesli a to a ale niekoniecznie a :) grupe mam fantastyczna kazdy jest chodzacy indywidualista jeden chlopak pol turek pol rosjanin ma przekute wszystko :) i cala mase tatuazy dwie dziewczyny interesuja sie wyczynowa jazda na motorach i to wlasnie robia jak raz mi jedna pokazala zdjecia ze zlotow to az mi szczeka opadla co ona wyrabia :) uczelnie mamy w srodku lasu wiec w przerwach albo po wykladach idziemy na male piweczko:) slupsk ogolnir jest pubowym miastem wiec zeby sie wyszalec musze z powrotem jechac do koszalina:) z miskiem cudownie to malo [powiedziane ostatnio bylam u niego na noc :) jego ojciec kupil sobie strzelbe i z nim i z miska dziadkiem uzadzilismy sobie konkurs strzlania do tarczy na piec strzalow trafilam dwa:) teraz przyjedzie do mnie do slupska na noc i juz sie nie moge doczekac;) no a mi sie dzisiaj weekendzik zaczyna mam wolne w poniedzialki i co dwa tygodnie w piatki zyc nie umierac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie zapomnialam o was tylko w srodku tygodnia mam taki hardcore ze padam na twarz ze zmeczenie:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedaleko śląska
czesc dziewczyny mozna sie jeszcze do Was 20stki dołączyc? :P jestem tu od niedawna:) I przeczytałam jak narazie tylko pierwszą strone:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga ciesze sie ze podoba ci sie na studiach i ze zmiskiem sie wszytsko uklada:) ja ide zaraz na busa bo mam jazdy na 13:) milego dnia sloneczka👄 niedaleko slaska ZAPRASZAMY GORACO DO NASZEGO GRONA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻rumianku zazdroszcze ci tych paznokci zelowych:) ja musze sobie tez kiedys zrobic bo moje wygladaja tragicznie:) a mam nadzieje ze z dziadkiem juz wszystko w porzadku.romantyczka z ciebie kto wie moze ten kelner zadzwoni:) 🌻owieczko znowu zalatana zazdroszcze ci tych chwil z twoim mmmmmmm i w koncu nie wiem czy przyjedzie bo jakas kolesiowa ma u mnie w pokoju spac eh...no coz moze cos wykombinuje 🌻nala o wow tusk:) ja nie lubie polityki dla mnie kazdy z nich jest dziwny jeden mniej drugi bardziej:) ale dobrze ze sie darek odzywa ja tez czekam z utesknieniem na grudzien bo wraca moja mami mam nadzieje ze to szybko nastapi a ztym sms pompa ja tez juz tak pare razy zrobilam ale jak facetowi na tobie zalezy to sie jeszcze ucieszy:) 🌻bombastyczna nie przynudzasz moze to po prostu chandra jesienna nie martw sie wszystko i tak kiedys wyjdzie na prosta 🌻anielko gratulacje juz tak doroslego braciszka:) od kiedy moj 16 letni braciszek mnie przerosl czuje sie jakos staro:) bo dopiero co go pamietam w pieluchach 🌻anussska no mala widze ze sobie radzisz na tej medycynie(co z reszta bylo do przewidzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D Owieczko z piątkiem chodziło nam o to , że tak tajemniczo nam napisałaś w tym zdaniu, że no wiemy...;) hehe teraz to ja pokręciłam ale mam nadzieję, ze zrozumiesz;) Ech Tuska ja też go lubię wydaje mi się taki normalny jeszcze pośród calej tej bandy ekhm idiotów...a temat jest o emogracji zarobkowej wśród młodzieży czy jakoś tak:) Gigusia jak to dobrze, że znowu jesteś z nami😍 Jak napisałaś to od razu powiało optymizmem i szczęściem:D Oby tak dalej;) Bardzo się cieszę, że Ci się tak uklada:) U mnie w grupie też mam niezłych indywidualistów ale gdy przyjdzie cos do czego to stoimy za sobą murem:) Mam dziewczynę która ma bzika na punkcie koszykówki, inna na punkcie piłki nożnej, jeszcze inna na punkcie fotografii:) Tak więc nie jest nudno:) Rumianeczku mam juz zdjęcia ze stadionu wyślę Wam i Tobie zaraz się postaram:) Kochanie a kiedy Ty masz ten egzamin?Bo już Ci chyba nie za dużo jazd zostało nie? A ja wstałam bo spałam w ogole łapie mnie jakas chandra jest mi wszystko obojętne dostaję małej apatii...ech.... Anielko, Kiguś(gdzie Ty jesteś tyle czasu!) Bombuś, Anusssia wielkie buziaki dla Was😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NALUS nie wiesz jaka mi zrobilas przyjemnosc tymi zdjeciami👄 giga ciesze sie ze w koncu jestes na biezaco z nami:) TYLKOGDZIE JEST KIG??? egzamin mam w srode:( nie weim czy sie cieszyc czy plakac:P zobaczymy jak to bedzie...............buuuzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie, że Wam się podobają:) Są tak robione chaotycznie trochę że tak powiem bo robiłyśmy je pod kątek prezentacji na zajęcia o tłumie:P:P Rumianeczku będzie dobrze zobaczysz!!😍 Idę spać jutro na Tuska jejku ale sie doczekać nie mogę:D:D Miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianeczku wysłałam:):) Tyle mi się ściagała cos mam z netem... a teraz juz ide lulac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze w Ciebie wierze w moje sacrum dziewczynki wszytskie jestescie kochane:) nie wiem co ja bym zrobila bez was, tak was KOCHAM:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesie tam, gdzie tak...Nienajwyższe widzę gwiazdy, a szczęście dają, bo jesteś tam...Niesie tam, gdzie ja...Do ostatniej przystani dobiłam, wysiadam, zostaję...Niesie mnie, gdzie Ciebie, odnalazłam Cię, odnalazłeś mnie... Tylko miejski szum, natłok wrażeń, szukam znaku, który się okaże drogowskazem,tym razem nie sięgam do książek, gazet, mam przeczucie: muszę uciec z uczuciem.Uciec w światło, w którym wszystko jest jasne, a ludzie cierpią przez swoje aspiracje, jedyne takie święte miejsce, gdzie rozum przegrywa z duszą i sercem, a cały ten tercet wypowiada Twoje imię, poddałem się temu, jestem sam sobie winien, to minie minie tak szybko, tak łatwo, bo jesteś mą wiarą, nadzieją, zagadką, której nie umiem objąć rozumem, dlatego mam do niej taki szacunek, może zwyczajnie brak mi taktu, ale...Wierzę w Ciebie, moje sacrum... Chcę do jednego miejsca na ziemi, gdzie problemy przestają mieć znaczenie, do objęć, które akceptują me słabości, do nich pragnę, tylko do mej miłości.Jest na ziemi jedno moje małe miejsce, gdzie poza biciem serca nie liczy się nic więcej, uciekam tam z moją całą miłością, wierzę w Ciebie, wierzę w moje sacrum... Sacrum bez konaktu z otoczeniem, oka mgnienie i mogę się przenieść w inny wymiar pozbawiony pancerza, w który codzienność bezwzględnie uderza.To blogostan, Panie, pobłogosław chwile, gdy każdy problem to błahostka, uciekam w moje świętości, objęcia tych, którzy akceptują moje słabości.Rodzina, o której zawsze marzyłem, dom który był zawsze azylem, miłość, to najpiękniejsze sacrum, więc nie traktuj jej jak kontraktu, który zrywasz, gdy dzień masz gorszy, kiedy gdy zyski znakowo są mniejsze niż koszty, sacrum je zmieni, lekki podmuch wiartu, to źródło, którego nikt nie może zatruć. Chcę do jednego miejsca na ziemi, gdzie problemy przestają mieć znaczenie, do objęć, które akceptują me słabości, do nich pragnę, tylko do mej miłości.Jest na ziemi jedno moje małe miejsce, gdzie poza biciem serca nie liczy się nic więcej, uciekam tam z moją całą miłością, wierzę w Ciebie, wierzę w moje sacrum... Niesie tam, gdzie tak...Nienajwyższe widzę gwiazdy, a szczęście dają, bo jesteś tam...Niesie tam, gdzie ja...Do ostatniej przystani dobiłam, wysiadam, zostaję...Niesie mnie, gdzie Ciebie, odnalazłam Cię, odnalazłeś mnie... Chcę do jednego miejsca na ziemi, gdzie problemy przestają mieć znaczenie, do objęć, które akceptują me słabości, do nich pragnę, tylko do mej miłości.Jest na ziemi jedno moje małe miejsce, gdzie poza biciem serca nie liczy się nic więcej, uciekam tam z moją całą miłością, wierzę w Ciebie, wierzę w moje sacrum... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc spacccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc mi sie chce pozniej sobie poczytam weszlam sie przywitac cmok i spadm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Skarby! Prędko się nie odezwę, bo mam zjazd a w niedzielę chrzciny :) Dziękuję Wam za wszystko..... Spełniły się moje najgorsze przeczucia :( Brak słów.. serce pęka.. jak kiedyś będę gotowa to wszystko Wam opiszę. Teraz nie mam siły.. i odwagi.. Dziękuję Bogu, że On jest.. że zawsze JEST.. Do niebawem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wpadłam przywitać się i zmykam na pociąg:) Owieczko ja też chcę spać... Rumianku jesteś zakrecona pozytywnie😍ale piosenka ładna przyznaję:) Bombuś trzymaj się Kochanie pamiętaj, że musi byc lepiej😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×