Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Gigusia ja ci juz mwoilam ze kochclam i kocham KELLY FAMILY bylam gluipa na ich punkcie mama przezmenie to prawie zbankrutowlal jak mila mi kupywac wszystkie kasety i gazety gdzie oni byli ahhhhhhhhhhhhhhh ten PADDY no .... oki laski ja ide nynac cmoaski dla was i do jutra Gigusia jeszcze raz gratuluje kochnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tez szalalam z siostra za kelly family i tez owieczko mialysmy pelno tych bajerow w domu, jak bylam w niemczech to kuyznki nakupywaly mi kaset z kelly family, koszulki i chyba kubek, nie pamieram juz dokladnie bo to bylo 11 lat temu, ale fiola mialysmy niezlego:) ale fajnie sie to wspomina tym bardziej ze piosenki mieli fajne:) a ja sie męczę z testami na prawko dlatego sie nie odzywam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIGA ZAPOMNIALAM CI POGRATULOWAC:) szykuje nam sie drugie wirtulane wesele:) jupi...jupi...jupi...jupi:D:D:D:D:D a gdzie reszta dziewczynek?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze widze to kig zmienila opis na gg, wiec czekmay na twoj post!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam juz dosyc, ide spac, slodkich snow👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam powiedziec dzieńdobry:D AAAAAA GIGUSIA nawet nie wiesz jak się cieszę!:DSuper!!!! Ty i Owieczka będziecie ślicznymi pannami młodymi:D Ja tez chcę wyjśc za mąż:P Nie no po prostu bosko:D Rumianku głupie gadanie instruktora , uwierz w siebie i nie słuchaj ich moje koleżanki pozdawały jakoś za pierwszym razem więc i Tobie tez sie uda:D Owieczko 😍 Ja nie lubiałam Kelly:P Przyznaje siebez bicia:P Ja miałam szał na BSB i Spice Girl:D Dla reszty nieobecnych Słońc😍😍 Więcej napiszę jak wrócę:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wpadlam sie przywitac:) Rumianku Nala ma racje nieprzeujuj sie tyym gadaniem jak umiesz jezdzic to zdasz wiec niemaudz:) Naluś bsb tez lubialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słońca:) dziewczynki ja sie nie przejmuje ale fakty mowia same za siebie, mam duzo znajomych co zdawalo w bytomiu egzamin i tylko pare zdalo za pierwszym razem, reszta nawet za 6 :P ale nic musze nastawic optymistycznie, zaraz ide na przystanek bo mam 2 pstatnie godziny jazd dzisiaj, buuuzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto dzisiaj?? ja mam stres przedegzaminacyjny wiec nie wiem czy rano sie odezwe TRZYMAJCIE JUTRO KCIUKI ZA MNIE I POMYSLCIE CZASAMI JAK TEN WASZ RUMIANEK SOBIE RADZI:) egzamin zaczynam o 11.30:P spijcie slodko i spokojnie bo ja dzisiaj bede miala koszmary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUMIANKU nasaz kochniamy trzymamy za ciebie mocno ksciuki zdasz napewno i bedzie mycha dobrze :):):) trzymamay ksciuki ja spadam na uczlnie cmokaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku DASZ RADE trzymam kciuki 🌻 ja spadam na uczelnie tez (boze nie wierzylam ze ja tez kiedys bede tu takie zdanie pisac) wtorek mam makabryczny od 7 do 19 z polgogdzinna przerwa ale przeciez nie trzeba chodzic na wszystkie wyklady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane moje słoneczka...;) Dawno mnie tu nie było na topiku....tak naprawdę często wpadałam, ale tylko czytałam i wychodziłam bo za bardzo nie miałam czasu....:( ale teraz siedze sobie.......... Uwaga................ u mojej mamy w biurze:D jeny jak tu juz fajno jest...;) oki dziewczyny pozniej do w3as napisze...mama wrocila i juz musze jej pomoc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jestem...:d wiec na czym skonczylamm...;>? ostatnio bardzo duza czasu spedam z Piotrusiem....i wiecie co...o dziwo bardzo zadko sie kłócimy...:D i układa sie całkiem nieźle a co najważniejsze moja mamusia toleruje nasz związek..:D z czego się bardzo cieszę.. ostatnio (wczoraj)kupiła nam nawet po kubku które mamy u niego....jeny jak fajnie... a co najwazniejsze bardzo sie o mnie troszczy...i jest kochaniutki...:D ostatnio wpadłam na pomysł żeby założyc swój interesik malutki...mama założyła, więc ja też mogę....wraz z koleżanką mojej mamy i moja miałyśysmy założyć sklep z ciuchami dla kobiet w ciąży i różne akcesoria.... ale dzis kiedy mialysmy szukac dotacji i rozpocząc w tym kierunku dzialania, zadzwonila rano do mojej mamy i powiedziala ze sie boi...;/ wiecie co.... jaka nieodpowiedzialna... od dwoch tygodni szukala osoby do spolki... jak ja sie zdeklarowalam, nawet z misiem wczoraj wieczorem myslelismy gdzie zaciagnac kredyt by miec pieniadze, ona dzis sie wycofala...;/normalnie tak sie wkurzylam...bo pomysl byl niezly, u nas w okolicy takiego sklepu nie ma....a duzo osob sie pyta o ciuchy.....tym bradziej ze trudno znalezc ciuchy okolicznosciowe jak np sylwester, wesela nawet i swieta.... ale niewazne.... normalnie mnie w ciula zrobila, a ja sie tak napalilam..;/ ale wkurzona jestem...a nie mam takiej osoby z ktora moglabym zalozyc.... a tak bym zalozyla maly sklepik z kims na spolke....czy na tance, czy zalatwiac sluzbowe sprawwy zawsze to druga osoba by zostala w sklepie....w ciagu roku bym rozkrecila interes i za rok bym poszla na studia za swoje pieniadze, nie muszac wyjezdzac za granice i by bylo supeer.... a teraz dupa....;/ i nie weim co mam robic... nawet do konca roku bym zatrudnila na swoje miejsce kogos, byma placila pensje a reszta na konto....i by bylo dobrze...ale zawsze musi byc ale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kurwa...;/ sorki za przeklenstwa nawet misiek juz kombinowal zalatwiac kase.....bo dotcji niestety nie dostane w tym roku bo juz wszystko wydane.... a moze ktoras z was chce...:D hehe ehhhhhhhhhhhh.......... dziewczyny a nie wiecie czasem w jaki sposob mozna dostac dotacje z Unii Europejskiej na zalozenie malej dzialalnosci gospodarczej, podobno cos takiego jest....ale nie wiem gdzie sie zglosic i gdzie sie dowiedziec.... wiem ze trzeba chyba bisness plan zrobic.....ale co jeszcze i gdzie sie zgloscic.....musze wejsc na neta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie rozpisalam..... ale to nie wszystko, dawno mnie nie bylo i duzo sie wydarzylo:D moj misiek tak w ogole wymyslil ze w sobote pojedziemy do Ustki, on chyba zwariowal...;) Rumianku- kochany trzymam kciuki.....na pewno zdalas tylko daj nam znac.....a jak nie to i tak im jeszcze pokazesz...:d ale widzisz za glupoty usadzaja bo kase ciagna tylko od ludzi...;/ ale mnie to wkurza tez...;/ podobno 1 na 10 osob zdaje.... ale wlasnie Ty bedziesz ta jedyna:D ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ gabi-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! g r a t u l u j e ! ! ! ! ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kochaniutka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! i widzisz i wszysko dobrze sie skonczylo.... jak juz wspominalam po burzy zawsze musi wyjsc sloneczko:D powodzenia kochana.... a wiecie co dziewczyny.................ja coraz bardziej i czesciej zdaje sobie sprawe ze Piotrek to chyba tez ten jedyny juz bedzie...:D tak bardzo go kocham, wiem ze jest wspanialym czlowiekiem.....szanuje mnie, troszczy sie o mnie i chce dla mnie jak najlepiej, a ja oczywiscie jak tylo moge odwdzieczam sie mu tym samym.... ........................i zyli dlugo i szczesliwie......... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ owieczko- kochana bedziesz miala duzo do czytania:D juz coraz blizej do slubu......jeny jak fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nlunia, anussia- kochane zycze tam powodzenia w szkolce ........oczywisscie kazdej zycze najlepszych wyników:D anussia- jak CI sie uklada z Witkiem ostatnio nic chyba nie pisalas, albo cos przeoczylam....:)powodzenia i wytrwalosci zycze Ty nasza przyszla pani Doktor:D kig- widze ze spi chyba...;(nic nie pisze...;( bombastyczna tez juz o nas zapomniala..;.???biedna zapracowana........dwa kierunki ciagnie jest pochlonieta nauka...:) Nala- jak tam odliczanie do przyjazdu ukochanego????co tam u niego???jak sie rozmawia przez telefon.....:) jeny jak sobie przypomne te godzinne rozmowy przez telefon i smsmy to szok.... czerwona sluchawka po rozmowie i odciski na palcach po smsach...:D ale to juz niedlugo co nie??? jupi:P a ja wlasnie zeby ponownie uniknac rozlaki kombinuje zeby tutaj na miejscu cos wykombinowac.....napal jest, energia i pieniadze tez....pomysl calkiem calkiem, ale drugiej osoby nie ma..;/ i to najgorze...;/;/;/;/;/ ale coz.....moze cos sie popraw..... trzeba byc dobrej mysli...;) wiec trzeba wprowadzic troszku kolorkow na poprawienie humorku......widze ze mnie owieczka dzielnie zastepowala kolorkami.....ale ja juz wrocilam...;P ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 no to bedziecie mialy co czytac po powrocie z uczeln.... a ak poza tym to u mnie calkiem dobzre...;) mamusi interesik sie rozkreca, byly problemy ale juz jest calkiem dobrze....dzis przywoza juz drugie biurko i takie tam....ostatnie sprzatani, szkolenie przed nami i w sumie koniec.... wiec jest super..;) buziaki papa ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 👄 👄 👄 👄 👄 ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Rumianku wracaj tu zaraz po egzaminie i zdawaj relację ;) no i wypijemy szampana:D Anielko kochana nie denerwuj się spróbuj może pogadać z mamą tak na spokojnie wyliczcie wszystkie za i przeciw...moze zmieni zdanie🌻Cieszę się że Ty i P tak się dobrze dogadujecie i że c zarne chmury odpłynęły:D A ta odzież ciążowa to jest bardzo dobry pomysł;) Gigusia trzymaj się tam przez tyle godzin🌻 Dla reszty nieobecnych 😍 A do mnie dzwonił D i się wstępnie umówiliśmy na Zakopane w styczniu:D:D ech ale znowu nie wie kiedy wróci grrrrr A na wiosnę będę miała swój własny samochodzik:D Hehe juz się nie mogę doczekac normalnie:D:D a teraz idę umyć okno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku kochnie nieprzejuj sie ja tez oblalam za pierwszym razem i odrazu na łuku :P wiec chyba niejest zle glowa do gory kochnie zdasz za 2 mowie ci ❤️ Anielko cudownie ze sie odezwalas ale ja za to padam dzis i juz ide B U Z K A D L A W S Z Y S T K I C H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianeczku Kochany mimo wszystko główka do góry😍 ja też za pierwszym razem oblałam na łuku tak jak Ty Owieczko:P I tak zdałam za razem:P Rumianku będzie dobrze🌻 Ja też zmykam spać bo jestem tak potwornie śpiąca jeszcze wzięło mnie jakieś przeziębienie:( Kicham Kaszlę...ech... MIłych snów😍 Rumianku trzymaj się 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zla bo łuk zrobilam bezblednie a oblalam na wjezdzie pod gorke, 2 razy mi to pieprzone auto zgaslo i kapa, jak wysiadalam z tego auta to wylam cala droge do domu, ciesze sie ale ze nie poleglam na testach bo bym marla ze wstydu:P dzieki za dobre slowa, kocham was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusto od rana, ostatnia napisalam i pierwsza pisze:) martwie sie o kig bo sie baaardzo dlugo nie odzywa a bombastyczna tez gdzies znowu przepadala albo jest tak zalatana ze nie ma juz sily do nas napisac anielko z tego co wiem ze fundusze mozna dostac z bezrobotnego, ale o tym juz chyba pisalas ze sie skonczyly, po nowym roku na pewno dostana nowe fundusze, a o unii to poszukaj na necie, na pewno cos znajdziesz, a co dokladnie zalozyla twoja mama tzn co za firme?? bo albo nie napisalas albo ja nie doczytalam:P a pomysl z twoja firma mnie sie wydaje niezly, zwlaszcza jak piszesz nie ma takiego sklepu wokolicy:) a ciuszki ciążowe są fajne:) takie wielgachne:P potem bedziemy u ciebie zamowienia skladac i bedziesz nam poczta wysylac:) lece sie umyc i ubrac bo dopiero wstalam, milego dnia słoneczka👄 anusssko a tobie jak tam??👄 nalus👄 owieczko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..;) rumianku kochany- bardzo mi przykro ze nie zdalas, ale glowa do góry ....moja bratowa zdala za 7 razem.....ale u nas liczy sie korupcja do h.....a Ty zdasz na pewno za drugim....i sie nie przejmuj, bo oni tylko szukaja pretekstu zeby zdajacy nie zdal.... A co do funduszy, tak beda od nastepnego roku....juz znalazlam z Unii na necie, a teraz musze sie wglebic w to.... oczywiscie kochaniutkie macie u mnie jak w banku, jak tylko bede miala e ciuszki, o ile sie uda....to bede wysylac i dla was po promocyjnych cenach:D A mamusia zalozyla kredyty.....znaczyu posrednictwo miedzy klientem a bankiiem... jesli chcesz kredyt to nie musisz chodzic po wszystkich bankach i patrzyc gdzie jest najmniejesze oprocentowanie itp idziesz do posrednika(doradcy) i on od reki Ci wszystko ukazuje.....wszystkie papiery wypelnia za Ciebie....bierzesz tylko je , skladasz podpis i masz kase:D mniej wiecej oto chodzi:D A ja caly zcas mysle jak tu zalozyc moja firme:D jak narazie ide sprzatac, wlacze muze od rumianka i do roboty:D buziaczki i milego dnia..... owieczko- bede sie odzywala tak czesto jak bede mogla, juz sie mnie nie pozbedziecie..:):P pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko i bardzo dobrze siedz tu my sie wcale nie chcemy Ciebie pozbywać:D Fajny ten pomysł z tymi ciuszkami naprawdę:) No ja mam nadzieje, że jak zajdę kiedys tam baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo w odległej przyszłości w ciązę to się obkupię u Ciebie:D Rumianeczku zdasz za drugim główka do góry😍 Dobra gdzie jest ta KIg??? Widziałam ja na gadu a tu nie zagląda do nas:( Kochanie odezwij się !!!! Bombuś Ty też nam coś znowu zaginęłaś... Anusssia pewnie zakuwa ostro trzymaj się Skarbie😍 Owieczka nasza zalatana na pewno🌻 A Gigusia jest pilną studentką:)😍 Wiecie co wkurzyłam się ! Kurde D napisał mi że wraca na Święta i w styczniu wraca tam znowu!!! I wróci z powrotem w okolicach września:(:( Ja mam tego dość jestem zmeczona tym czekaniem na niego i jest mi przykro chociaż rozumiem go że tam ma lepsze zarobki itp:( Zastanawiam sie coraz częściej czy nie byłoby lepiej jakby się w ogole nie odezwał...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was podczytuje czasem ale nie mam czasu nic napiac bo zalaana a raczej zawkuwana....jutro mam wyklady a dopiero w pon mam pierwszego KOLOSA Z ANATOMI....... z biolo jedno zaliczenie do tylu znow wiec juz mi sie 3 uziebraly na pon referat z organogenezy..jezuuuuuuuuu ja nie nadarzam:( anielko bardzo dobry pomysl🌻 gdyby nie studia z ang zawsze myslalalam o otworzeniu jakies swojj uroczej kawiarenki/pubu restauracyjki itd w niepowtarzalnym klimacie:)no ale mam cos dla mnie warzniejszego wiec dbam o to ale zawsze mi sie marzylo posadaie czegos takiego co sama odp oczatku do konca sama bym sobie zaprojektowala i dobrala szczegoly:) nalus sloneczko moze jak przyjedzie na siwte bedziecie sie spotykac to zobaczysz moze sie WAM pozmienia??kto wie??nie przewidzisz...trzymaj sie dzielnie a do spizu nie mialam jeszcze okazji podejsc bo jak szlismy to dzie indziej ale moze sie tam keids spotkamy??jak fanie :0 jeszcze rumianek i wieczka:) szkoda ze reszta nie moze:( rumianeczku nie przejmuj sie nie ma co plakac wiesz??ja zdalam za 3 razem dopiero jak za 2oblalam to plakalam ale to i tak nie ma sensu nauczyc sie jezdzc i tak dopiero naucysz sie jak juz zdasz:) wiec teraz oprostu musisz zdac:) owieczko co tam u ciebie bo nie pameitam cos ty pisala?? kigus??bombus?? gigusiu ciesze sie strasznie🌻 ale opwedz cos wiecej jak to z tym slubem wyszlo i wszystko!!!!!!!11i jak spotkanie rodzicow?? a ja wam powiem ze raz jak moi rodz nas z wit zawiezli na dworzevc to witka rodz zaprosili moich i oni poszli do nich do domu i siedziieli sami i jeszcze witka babcia i idziadziu byli bo chcili poznac moich rodzicow:) ehehehe no nic koniec relaksu spierda****do ksiazek aha ccialam wam jeszce z \"ciekawszych\" rzecz powiedziec ze zajecia z \"trupami\" juz mam za soba i wber moim obawom przezlam to calkiem spokojnie dzis oglaldalam kilku panow a ostatnio mialam polowe glowy w rece, wiem ze wam t mzoe sie teraz wydawac okrutne ze ja tak to spokojnie mowie ale ja niestety musze przez to przejs i musze do tego bez emocji podchodzic a naprawde sie tego balam ze nie dam rady,ale jak widze tych juz niezywych ludzi to oni wygladaja jak z plastiku ,doslownie, zalani formalina sa jak kukly i staram sie nie myslec o tym ze ten jezyk ...ze te oczy....ze ten przelyk...ze ta reka....cos robily..... nie wiem czemu wam to tak psize chyba zeby wyzbyc sie poczucia winy ze podchodze do tego bez emocji:( ale jak inaczej?? buziak dziewczynki tesknei za wami ale co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anieko nie mam pojecia czemu napisalam ze gdyby nie studia z ang..nie mam pojecia juz sie sama siebie boje ja juz jestem porostu gdzies obok gdzies nad soba...nie mam mysli bo chyba mi miejsca w czaszcze brakuje:o mialo chyba byc gdyby nie studia medyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussia Kochanie jejku jak Cię czytam jak się tak męczysz to normalnie mam ochotę Cię przytulić😍 Co mogę Ci napisać, że będzie lepiej, że kiedys musi być lżej nie moga Was tak cąły czas cisnąć😍 Zaciśnij zęsby pomimo tego poczucia bezradności i do przodu Kochanie 😍 Mieszkałam kiedyś z taką dziewczyną co była na biologii ale tez miała taki zapieprz ze masakra codziennie kuła do 2-ej w nocy co tydzien giga kolosy, parę w plecy jeden egzamin oblała, miała wszystkiego dosyć. Chciała rzucac te cholerne studia i zacząć cos innego łatwiejszego, ale pwoiedziała sobie jeszcze ta poprawka napisała ją, zdała pamiętam na trzy matko jaka była szczęsliwa, nabrała siły nowych nie wiem skąd ona je wzieła i skończyła ten pierwszy rok, potem juz było z górki. Dlatego wiem co przechodzisz mimo wszystko, że to nie ja przeżyłam ale byłam obok takiej osoby co się tak męczyła,,,,duże oparcie miała w chłopaku Ty masz w Witku na pewno a to dużo daje. Trzymaj się Słońce DASZ RADĘ! Bedziesz świetną panią doktor a to wszystko odejdzie w zapomnienie😍 A z tymi \"trupami\" ja Cię rozumiem, Lekarz musi mieć takie podejście do tego inaczej nie wytrzymałby psychicznie😍 Własnie miałam Ci sie pytać czy już to przeszliście. A za tydzień będe chyba w Wyższym Wymiarze jakby się któraś z Was wybierała tam to proszę o danie znać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus wyzszy wymiar tez znam, ale wole spiz:) patrzalam na Szkołę uczuc i sie strasznie pomazałam, caly tusz do rzes mi wymyl sie razem ze lzami, nie lubie smutnych zakonczen:( anusssko dasz rade, my tu o tobie myslimy caly czas i jestesmy z toba:) spijcie slodko ja lece do wanny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo elo mam internet w nowym domku!wracam do zycia przepraszam za dluga nieobecnosc al po tym wlamaniu posypaly sie tylko problemy napisze wiecej wieczorem pomykam na uniwerek buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIg!!!!!!!!!!!!! Boże jak to dobrze że sie odezwałaś😍 Odezwij się nam koniecznie słyszysz?🌻 Rumianku ja tez odglądałam ten film i połowę przeryczałam:( Matko jakie to było piękne...ech...tylko czemu musiało się tak skonczyć?:( Gigusiu a Ty dzisiaj masz to spotkanie rodziców Miśka i Twoich? Dzisiaj chyba nie?:) ja właśnie wstałam:P Musiałam się wreszcie wyspać:) Idę teraz sprzątać napisze cos wieczorkiem bo dzisiaj też mam zalatany dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×