Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

jade dziewczynki do tesco a potem biore sie za poszukiwanie jakiegos tematu bo musze jutro dac odpoiwedz BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) a co sobie kupilas owieczko?? ja wlasnie ugotowalam obiad i ide sie teraz polenic bo do pracy na 16:) milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkałem dziś Miłość... - I co ci powiedziała? - Przepraszała, że nie zawsze trwa do końca. - Płakała? - Płakała, bo często rani. - Krzyczała? - Krzyczała, że nie zawsze jest piękna. - Śmiała się? - Śmiała się, bo umie z siebie kpić. - Żałowała czegoś? - Żałowała, że ludzie nie zawsze traktują ją poważnie. - Była zła? - Złościła się, że czasem w nią wątpimy. - Cieszyła się? - Cieszyła się, że jej tak często szukamy. - Co ci jeszcze powiedziała? - Powiedziała ... że nie jest dla mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrcilam z basenu :) bo wiecie chodze:) Rumanku fajny wiersz ale troche smutny:( i niezgidze sie ze niejest dla ciebie:P Nalus hmmm olej i tego i tego i bedziesz szczesliwa mowie ci ...bo za duzo w tej calej sytuacji jakis niedomowien..a zobzcysz ze milosc przyjdzie sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D:D Noramalnie jestem w szoku po wczorajszym meczu ja nie wiem czym ich faszeruja ze tak grają:P:D Ale są boscy:P:DI ten Matusiak też niczego sobie;) na imprezce też było fajnie miałyśmy zbiroowy doping naszych chłopaków i wyzywałyśmy na Belgów:P Ogólnie naprawdę było wesoło humorki nam sie załapały i o godz gdzieś po 1 słuchałyśmy i śpiewałysmy Spice Girls a potem Fun Factory:P:P Odbiło nam niezle;) A teraz wróciłam i próbuje dojśc do siebie:) ale warto było:) A u was co tam? Ja myślałam że bedę miała tyle do czytania ech a tu tak malutko...pisać mi co tam u Was:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO my darlingi:) moj kolega ze stancjii wyjechal na weekend i zostalam sama ale zostawil mi klucz od pokoju :):):) w sobote jade do miska do gdynii a w nastepnym tygodniu 4 kola z socjologii greki logiki i angola:) bosko w koncu u mnie sie zaczelo :D no a w czwartek BAL FILOZOFA :D 🌻nala moj tata nie zostal radnym bo zabraklo mu 11 glosow a wtedy pisalam ze wygral tylko w swoim okregu wyborczym 🌻owieczko fajna gra wciagnelam sie rumianku sliczny wiersz ale rzeczywiscie za smutny masz tu piosenke na rozweselnie http://www.youtube.com/watch?v=Te1TJQc0ztc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za gra? bo ja nie mam nawet czasu sprawdzic dzis mie; lismy wizytye z minietsrstwa w pracy poszlo inezle duzo punktow chyba dostaniemy jeju jak dobrze ze to sie wreszeie skonczylo ten zapieprz siedze sobie wlasni i mnie beatka na dol wola schodze gliny tzn w cywilu jacys sleczcy i ja z haslem ooo po ponad miesiacu pzrzychodzicie?po co? he he potem mnie artur opieprzyl zw ja mam chyba jakis problem bo ani dzien dobry ani ni i tu z takim haslem ale no jeju wymsnelo mi sie:P pani na to ze ona z TYM PANEM (artur) rozmawia jakby mnie kurna nie ylo jakby mnie nie okradli czyc os a teraz mam wyrzuty ja i moja duza morda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo dziewczyny:) jeszcze zyje..;) HMMMMmmmmmmmmm....................................... Od czego tu zacząć..... Od 7.30 nie śpie a po 8 już byłam w Zusie. Ogólnie cały tydzień latania.... były poważne problemy finansowe.....ale Ania mądra głowa wyszła z dumą...;P taki żarcik.... a tak naprwdę znalazły się bardzo zyczliwi ludzie(Piotruś i moja przyjaciółka Beatka) i pożyczyli mi sporą sumkę na otwarcie... A dziś załatwiałyśmy już od 9 rano kredyt na 5 tyś. na założenie działalności. Lokal już prawie pomalowany:) zamóweinie wczoraj złożone...;) a dziś już odpisała jedna hurtownia że dziś wyśle...:) Wyposażenie bedziemy miały dopiero w środę a ladę za prawie 1000zł....;/ w czwartek i jak sie uda to góra w następny piątek otwarcie:D wyobraźcie sobie że od 6 listopada zaczęłam załatwiać sprawy.....3 tygodnie załatwiania i......otawrcie:D Nie wiem jak ja to zrobiłam..... A co najlepsze ...... żeby dostać ten kredyt na 5 tysiaków to trzeba było załatwić zaświadczenia ze Skarbowego i z Zusu o niezaleganiu w tych instytucjach.... Normalnie paranoja....działalność formalnie jest otwarta od 15 czyli dwa tygodnie temu, a my mamy załatwiać zaświadczenie o niezaleganiu.....ciekawe kiedy miałabym mieć jakieś zaległości(oczywiście chodzi o firme) tym bardziej że ZUS płacimy dopioero 10 grudnia, a jeszcze nie jesteśmy Vatowcami, wiec zadnych zaległści w Skarbówce nie ma...ale oczywiście ta jebni.....biurokracja tego wymaga!!!!!!!!!!!!!!ale już dziś będziemy miały kase:) powoli wszystko się układa...../ ale mówie wam BIUROKRACJA BIUROKRACJA I JESZCZE RAZ BIUROKRACJA DOMINUJE!!!!!!!!!!!!!!!111 Przerażające....;) Wczoraj wyszlam o 10 rano z domu, wróciłam o 16.40 zjadłam szybko dwie małe kiełbaski na gorąco z bułką i pobiegłam (dosłownie) na tańce, bo jeszcze próba była.....wróciłam przed 19 i do 20.30 sporządzałam ze wspólniczka zamóweinie.... PO 23 zasnęlam i dziś pobudka o 7.30.... Ledwo żyję.....ale i też chudnę...;) A dziś........................ już od rana załatwiam kredyt.... oczywiście musze być pośrednikiem miedzy bankiem a moją wspólniczką, bo dziś pracuje.....i będę latała z podpisami.....;/wszysko praktycznie ja załatwiam.....i tak babka w banku idzie nam na rękę bo tak nie powinno się robić....ale nieważne.... naprawdę są zyczliwi ludzie którzy pomagają.... nawet w Urzędach, gdzie zawsze wszyscy narzekają , ja nie narzekam...;) na te zaświadczenia które miałyśmy załatwić do kredytu czeka sie tydzien i w Zusie i w Skarbowym....a my załatwłysmy w skarbówce jeszcze wczoraj o 15 odebrałyśmy, a z Zusu dzisiaj....mówei wam chociaż tu nam się udało..;)a babka w banku zdziwiona pyta się jak to zrobiłyśmy...:)innni ludzie czekaja tydzien...;)sprytne jestesm...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nowa stronka:) no a poza tym musze dzis czekac w lokalu, bo przed 12 przywiozą nam akcesoria niezbedne do sklepu.....chemia itp.... owieczko- słucham Kubusia Puchatka:) nawet nie mam czasu by was poczytac...;( ale dziekuje za te miłe słowka.... jeszcze nastepny tydzien bedzie taki burzliwy i mam nadzieje ze w koncu sie unormuje....:) a w poniedzialek mam wystep:D Gabi- bardzo sie ciesze ze w koncu Ci sie ukllada...;) jak nastepnym razem bedziesz miala wolne pokoje to przyjade do Ciebie.....to zrobimy babska całonocna imprezke przy Winie i chipsach.....i oczywiscie zaprosmimy nasze kolezabneczki...;) bardzo bardzo bardzo sie ciesze ze UKLADA CI SIE Z MISKIEM.....:) oby tak dalej..... Nala- dziękuje kochana za wsparcie.....bardzo mi jest potrzebne..;) kochana Tobie jak każdej z nas też się wszystko unormuje..... Widzisz, u mnie bła tragedia, burza churagany grat......ale powoli wychodzi słoneczko.....u Ciebie tez wyjdzie...własnie Ci je wyslalam...;) a to dla Ciebie Nalko, byś miała dużo do czytania...;) Owieczko- Ty nasza prezesko, Tobie oczywiscie też dziękuje za wsparcie.....kazdej bardzo dziekuje ❤️ 👄 jak tam przygotowania do slubu??? anussia- Ty nasza doktorko...;) jak tam Twoje zaliczenia, mam nadzieje ze juz do przodu...;) rumianku- wierwzyk tez mi sie podoba...;)a u Ciebie jakis wielbiciel sie pokazal...;>?? moze cos ominelam, ale przeprawszam tylko powierzchownie czytam..;) fitness- a co tam u Ciebie>?/?widze ze malo piszesz.....o Tobie jeszcze chyba małow eim....prawie nic...;( przeslij mi zdjątko..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akle sie rozpisalam...;) kig- szczerze mowiac , ja tez taka nie wyparzona i zapewnie tak samo bym powiedziala.....ostatnio za duzo klocilam sie co do naszej biurokracji i tez czasami za duzo powiedzialam...ale masz racje....przeciez ile to juz minelo, a oni dopiero teraz sie pokazuja.,....i zamiast z Toba porozmawiac o zaistnialej kradziezy to.....kurr.....własnie taka jest ta POlicja , nadaje sie do d...... ale co poradzimy..;/ trzymaj sie cieplutko....:) rumianku- zastanawia mnie Twoj opis na gg......hmmmmm..... oki dziewczynki odpoczelam i zmykam..;) buziaczki dla kazdej 👄 👄 👄 👄 i po 🌼 🌼 🌼 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ooo jaka lektura hehe Wiem, ze malo teraz pisze, ostatnio mi czasu barkuje na wszystko:/ dzis znow juz pol dnia minelo a ja nadal prawie nic nie zrobilam, ale jeszcze sie pocieszam, ze zostala druga polowka dnia i nocki:P A tak pozatym to dzis mam dziwne samopoczucie.... mieszane uczucia....no coments.... dzis bylam na mistku i kupilam sobie oliwke i balsamik na poprawe humorku:) Postaram sie pozniej cos wiecej napisac i focie tez wysle jak bede miala troszke wiecej czasu. APELL:P NIE ZLOSCIC SIE NA MNIE DZIEWCZYNKI!! BUZIAKOLE:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) anielko aj wiem ze biurokracja potrafi dobic czlowieka, le ciesze sie ze ci sie uklada:) ja dzisiaj na poprawienie humoru poszlam do fryzjera znowu:) mam jakas paranoje z tymi wlosami ostatnio:) scielam sie i mam teraz wlosy do ucha:P ale podoba mi sie, ogolnie u mnie wsyztsko ok, mialam jechac na wyklady dzisiaj ale jutro mam 2 kolosy wiec musze sie jeszcze pouczyc, bylam teraz chwile z wujkiem u naszej cioci( mam wujka 7 lat tylko starszego, nie mialam co robic wiec pojechalam z nim) a tak to leci anielko a moj opis hmmmm tak sie jakos czuje ze mnie chlopcy ostatnio omijaja cos:) musze gdzies chyba wyruszyc z domku na jakies imprezy ale z drugiej strony nie mam czasu, to praca, szkola...no nic jakos to bedzie:P milego dnia sloneczka moje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja juz wstałam....muszę wziąść się za sprzątanie i zmykam wraz z moją bratanicą do babuni:D Nawet nie wyspałam się bo późno poszłam spać a do tego spałam z moja bratanicą, która musnięciem mojej twarzy gąbka mnie obudzuiła..;) A potem moja mamuśka........ehhhh nie dadzą się wyspać..;( Gabi- dziękuję za pioseneczki juz wrzuciłam na kompa:) No więc zmykam.....a wam życzę udanego milusińskiego dzionka....:D ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ ❤️ 👄 🌼 👄 🌼 ❤️ Kolorków na weekend nie może zabraknąć.....:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D POzdrowionka dla każdej: owieczka🌼 anussia🌼 gabi🌼 Nala🌼 kig🌼 rumianek🌼 bombastyczna🌼 fitness🌼 chyba wszystkie..... ale nasza grupka się powiększa.... super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć:) Gigusia aha to przepraszam za pomyłkę..wybaczysz mi?😍A do Gdyni po co pojechałaś? no gierka fajna;):)Jak tam nauka do kolosów? Rumaineczku wiesz jechałam ostatnio obok Twojej szkoły:) Powodzenia na kolosach😍 Anielko niestety Polska taka...ech...ale na szczęście już przebrnełaś jakoś przez to i byle do przodu:) a jeszcze masz tyle ludzi życzliwych wokół siebie wiec musi byc dobrze:)a będziesz robic stronę internetowa jak juz staniecie tak porzadnie na nogach? Myślałaś o tym?:) dziekuję za kolorki😍 Kiguś rzeczywiście wcześnie sie obudzili z ta policją...ech... Jak cos pokręciłam to od razu pzrepraszam bo jestem chora troche i mam opoznioną rekację że tak to nazwe:P a wczoraj gadałam z Rafałem sam powiedział ze zauważył ze był nie miły i ze myślał o tym:) Ech Ci faceci...no ale chyba sie pogodziliśmy:) a moja kumpela się mnie wczoraj pytała czemu nie jestem z Rafałem właśnie...ta...bo jak to stwierdziła jego cos do mnie ciągnie...ehe juz to widzę to przyciąganie:P:P Heh:) a tak poza tym to okej jest:) Kupiłam dzisiaj dwa śliczne obrazki na ścianę:) Fitness nie gniewamy się tutaj wszystkie jesteśmy zalatane tak wiec jak znajdziesz chwilkę to nie zapomnij o nas:) Buziaczki aha dzisiaj znowu jedziemy do Spiżu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjj zapomnialy znowu o mnie ja nie zapomnialam Nalus ja znowu bylam w kwadratach do spizu nie pojde chyba nigdy bo slyszalam ze sie 8zl za wejscie palci a do kwadratow mam karte stalego wiec nie place do 22:pno a pozatym blisko mam i ludzie odemnie tam chodza:)musisz sie kiedys wybrac:) aha no ze ja tak powiem poszlam do kwadratow a jeszcze wczesniej do silesi na zakupy bo oblalam 2kolosy z anatomi i szpilki i test...kurde znow mi zabraklo 5pkt do 70zeby zdac....wrrrrrrrrpadam poprstu padam poprawka w srode a i jeszce 2poprawki ze wteroek z bioli takie wywalone w kosmos ..... anielko ciesze sie ze tak wam to idze do przodu ze sie nie poddajesz mimo tej biurokracji ciesze sie:) gigus widac ze z ciebie sczescie paruje:) rumianku ja chce zdjecie bo w takich wloskach to ja cie jeszce neiwidzialam fitness co ci zle?czemu?? nalus widzisz do gr strasznie blisko...co to b edzie??? owieczkoo co z twoja suknia slubna??szyje sie?? kigus zalatancu co u ciebie(wiem ze cos pisalam ale nie pamietam:P) bombastyczna sloneczko choc napisz tu ze zyjesz:) lece teraz robic do poprawki i na pon musze zrobic wpizdu juz z nogi...najgorsze sa te nerwy i naczynia ich galezi jak sie zaczna rozchodzic ...za malo czasu na to wysztko mamy naprade za malo:(a takie to cudowne....powiem wam ze zakochalam sie w anatomi ona jest taka piekna i bardzo podoba mi sie to ze wyszcy sobie radza z \"preparatami\" mamy takiego kochanego dziadziusa jak go wszycy nazwalismy takie nasze mlode biedactwo, a mlode bo rok temu umarl, juz go wsyzcy kochamy:) wydawalo mi si ze bedzie gorzej z przezyciem tego ale kazdy przychodzi tam zeby sie nauczyc, zawsze wydawalo mi sei ze obcowanie z ludzkimi zwlokami jest nienormalne, teraz wydaje mi sie najzupelniej w swiecie normalne ze sie da itd..eh to takei moje przemys;lenia no nic caluje was mocno i spadam pewnie odezwe sei za 2tyg po nastepnym kolosie z anatomii Nalus ty co s pisalas o walsnym aucie?????co kiedy jak i gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wrocilam z gdyni bylam odwiedzic misia mojego i zobaczyc jak mu sie mieszka na stancji...wynajmuje mieszkanie z 6 slowakami i jednym polakiem. w pokoju jest z jednym slowakiem i ogolnie zyje im sie swietnie.gdyby nie to ze jego studia mozna porownac z anussski naszej studiami. to co akademia marynarki przerabia w trzy lata on musi przerobic w rok bo juz od wrzesnia zaczyna plywac.wiec teraz zobaczymy sie dopiero za dwa tygodnie😭 i oboje strasznie nie mozemy sie doczekac swiat....to beda piekne swieta:D 🌻kig na tych policjantow zaregowalas normalnie ja tez bym tak powiedziala, bo co miech minal a oni z laska sie zjawiaja 🌻anielko no coz biurokracja jest straszna, ty jednak widze ze sobie doskonale radzisz, no i dobrze ze masz takie dobre wsparcie. wierze w ciebie przedsiebiorcza dziewczyno 🌻fitness ja tez w przyplywie dola kupuje balsamy:) wogole ostatnio przesadzam z wydatkami na kosmetyki no ale coz pieniadze i tak sie mnie nigdy nie trzymaly;) 🌻rumianku moja babcia zawsze mi mowi : \"dziecko baw sie wlosami poki je masz\" :D ta cudowna maksyma sprawila ze eksperymenty z moimi wlosami czasami osiagaja apogeum:) 🌻nalcia no kurde co to za pytanie oczywiscie ze ci wybaczam:) milej zabawy i dobrze ze sie pogodzilas z rafalem mimo wszystko napewno to jest dobry czlowiek:) 🌻anussska nikt o tobie nie zapomina. trzymam kciuki za ciebie dziewczyno dasz rade...kurde kto ma zostac lekarzem jak nie ty??? przeciez ty jestes do tego stworzona...(patrz na watek ze zwlokami:) ) 🌻owieczko bombastyczna buziam❤️ no ja dzisiaj daje sobie spokoj z nauka jeszcze rano dostalam ten durny okres i caly dzien spedzilam w lozku z miskiem spiac on potwornie zmeczony od zakuwania ja od tego pieprznietego okresu ale bylo bardzo milo i plakalam jak sie zegnalismy na peronie. no a od jutra socjologia znowu:( buuuu ja chce do mojego kochania i teraz 2 tygodnie czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) zaliczylam kolosa z historii wychowania na 4 a z opieki chyba bede poprawiac:P ale coz nie moze byc zawsze rozowo:) anusssko dasz rade, wierzymy tu w ciebie bradzo i dodajemy sił:) a umylam wloski i ide je wysuszyc i spadam do lozeczka bo pobudka o 5 patrzyla ktora na domino wczoraj?? musze sprawdzic na necie czy pobili rekord kocham was👄 jutro poczytam was dokladnije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak jestem w domku, bo sie troszke zle czuje, przeziebilam sie a w nocy spalam tak twardo ze budzika nie slyszalam, na szczescie dzisiaj mam w szkole luźny dzień:) milusiej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku gratulacje!!!!!!!! tego zaliczaenia a tym drugim sie nie przejmuj zaliczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala coz za tlumy dzisiaj:) widze dziewczynki ze niedziela jest wyjatkowo zajetym dniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×