Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

wiecie co moj kolega ktory mial ze mna jechac na sylwka zostawil mnie na lodzie:( czemu ja mam takiego pecha:( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianeczku a z kim jeszcze mieliscie jechac??moze tylko o n okaze sie takim bezsercowym samcem??jak cie pociesze to ci powiem ze wizja mojego sylwesrta to tv i POLSAT:D no tez widzialam gigusie na gg a czemu owieczka smutna?? hej fitness pisz koniecznie co u ciebie a ja zdjecie wysle jak bede na swoim bo teraz jestm na witka laptopie a on tu ma zdjecia ktore nie nadaja sie do wgladu publicznego:P a ja znow spalam do 10 zawsze jak witek ma na pozniej albo ja to spimy do 10-11 budzik dzwonily kazdy po 3 razy )telefony) i nic... dwa dni juz nic nie robie to zle??a mam takie tyly... dziewczynki co robicie na sylwestra?? anielko rumianku nalus gigus owieczko fitness no i bombastyczna:( gdzie ona jest?\\ nikogo nie pominelam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jestm smutna bo moje kochnie jest cos chore i chyba pojdzie do szpitala :( a najlepsze jest to ze lekarze niewiedza co mu jest:( Ruminaku ,Anussko hihi moj sylwek bedzie wygldal doklanke tak jak wasz tzn jak Anusski bo tobie Rumianku jeszcze pewnie wypali:P a mi wyali tylko telewizor i sztuczne ognie za oknem:P ale co tam byle z mim miskiem i byleby byl zdrowy:) Giga nalez ci sie naprwde BATYYYYYYYYYYYY bo ja tez coie widze na gg caly czas i co napisz chociaz ze zyjesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko mam nadzieie ze twoj kotek szybko wyzdrowieje, dziekuje za sygnalak, mam nadzieje ze dostalas mojego bo cos mi szwankuje glosnik chyba;) a ja ogladalam wlasnie plyte z wesela kolezanki mojej siostry, ale miala swietnego kamerzyste:) spijcie slodko myszki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko napewno sie dowiedza co mu jest i bedzie wszystko oki wiesz?? zycze Wam tego na swieta i nowy roczek!! a ja sobie dzis skrecilam kostke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zobaczylam autobusik no wiec w te pedy (zawsze biegam nawet jak mam obcasy) no i duuup myslalam ze zemdleje z bolu ale do autobusu dobieglam przeciez to tyko 2cm obcas!!!wrrrrrrrrrrr jak mnie bolala jejuuuu mialam jechac z wiekiem do ikei i do empika prezenty pokupowac to dojechalam do dworca poczkealam na W i wrocilismy do domu musial mnie biedak niesc bo ja nihuhuhu na tej nodze a jak spuchla jaka sztywna szczegolnie ze mialam ja przez ponad 1h w dol:( teraz siedze na przemian oklady z zimna i altacetu (witek mi robi;P ) no i na rekach do kibelka mnie nosi:D i wszystko mi przynosi i fajnie se mam :D tzn noga cholernie boli:(jtro jak wroce do siebie to do szpitala na przeswietlenie i gips zapewne wiec moj sylwester..hehehehe Owieczko niech zyje POLSAT!!:D przynajmniej w tym roku transmituja z rynku w krk a tak chcialam tam byc!!!!!!! jejuuuuuuuuuuuuu nie wiem co z gigusia... rumianku a co z reszta?tylko z kolega mialas isc??co to za sylwester? wiecie ze jak teraz pociag zmienili to ja nie mam bezposredniego do siebie wieczorem...nie mam slow do tego pkp i ciekawe jak ja zdaze z bagazami i bez jednej nogi sie przesiasc jak to trzeba biec zeby zdazyc:( ide uczyc.... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusssko jedziemy do czech cala paczka, tylko ta pazcak sie skalda z samych par:P hihi ale co tam jakos to bedzie;) biedaczko z twoja nozka moze nie bedzie tak zle, moze tylko skrecilas sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam pary...fajnie sie razem wybawicie i juz!!!1 skrecilam ale to juz 3 raz i za kazdym razem do gipsu... mam strasznie slaba torebke stawowa i musze miec unieruchomiony staw:p kurcze nie moge stawac na nodze ani ruszac (w kostce)... mialm sie isc uczyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) alez ja dzisiaj musialam wczesnie wstac:P hihi:P umowilam sie z moja przyjaciolka na miescie i zaraz wychodze na przystanek, tzn jak sie skoncze ubierac bo mam na razie na sobie i spodnie i pizame jeszcze;) milego dnia lobuzy i nie martwcie sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D No ładnie Anussia widzę z ta nogą 😍 ale dobrze że masz W przy sobie i że Ci pomaga😍 ech;) Wiesz co mnie tez zmienili pociągi skasowali mi jeden taki idealny jak ja nie cierpię PKP:P a najlepsze że na dworcu non stop lecą reklamy wybierz najlepsze koleje regionalne bla bla jasne:P Kochana już za niedługo Święta więc odpoczniesz od nauki chociaż troszkę co?:) Owieczko ojejku biedny Twój Misiek..mam nadzieję, ze sie dowiedzą co mu jest i będzie zdrowiuteńki😍 a jak kolos z niemieckiego???? Rumianku pewnie co z tego, że pary i tak się wybawicie a tamten chłopka to...bałwan, że tak napisze że tak zrobił i tyle. Będzie fajnie na pewno:) No odliczamy do Twoich urodzinek;) Ja nie wiem gdzie są dziewczyny olały nas i już...:( Fitness ech ja nie wiem ale znowu nic nie doszło...kurde może coś z moja pocztą jest nie tak...a co tam własnie u Ciebie? a ja ide do SPiżu na sylwestra tak zadecydowała większośc wiec sie podporządkowałam:P ech w ogole R wyskoczył, że on by zrobił imprezę ta bardzo wcześnie nam mówi jak nic:P a dzisiaj jade z D do Czech na małe zakupy:)ech:D Ide się zbierac bo mnie w piżamie zastanie:P Miłego dnia😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) wrocilam z zakupow, moja przyjaciolka dala mi juz prezencik na urodziny, dostalam kocyk z KUBUSIEM PUCHATKIEM:D sweterke w brazowo zlote paseczki, i taka fajna filizanke od jej mamy:) jak ja uwielbiam urodzinki:) kupilysmy tez prezencik dla naszej kolzenanki ktora przyjedzza z irlandii i jedzie znami na sylwestra:) a sylwestrem juz sie nie przejmuje, w koncu jestesmy zgrana paczka wiec jade ze swoimi a noc sylwestrowa to nie wsyztsko, liczy sie prztjazn:) KOCHAM WAS SLONECZKA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus jkaby cie Darus w pizamie zastal to by sie na pewno nie pogniewal:P udanych zakupow owieczko jak tam twoj narzeczony?? mam nadzieje ze dobrze i nic mu nie bedzie:) glowka do gory🌻 a gdzie reszta?? wiecie co sa juz p[rawie swieta wiec jedno zdanie dziennie mozecie napisac😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apotkalysmy na miescie nasza wychowawczynie z liceum i nas zaprosila na wigilijke jutro do skzoly, ale chyba sie juz jutro nie wyrwe nigdzie, ale milo ja bylo nawet spotkac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:) Naluś ale ci fajnie z tymi chechami tez bym chcial moze po nowym roku namwoie mojego i pojedziemy tez po noweym roku:) Rumianku jupi ja uwielbiam kubusia az ci zazdroszcze tego kocyka:D Anusska jak tam nozka :( sa tego tez dobre strony:P tzn> noszenie na rekach , chodzenie kolo ciebie i wogole opieka:P moje kochnie czuje sie lepij ale dalej jest na przepustce ze szpitalka;( a ja milam dzis egzamin i co jest 5:P i milam tez wigile ale ze nienawidze sie dzielic oplatciek to sie niedzielila:P i pojechalam do domu:P a teraz sie zastanwiam co robic moze jakis film sopbie obejrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussko z tego co sadze z opisu to masz jednak gips?? biedaczko nasza👄 ale jak mowi owieczka sa tego dobre strony:P nie musisz sprzatac itp:P owieczko ciesze sie ze twoje kochanie czuje sie lepiej juz mnie cos glowa boli, wogole jakos dzisiaj niedobrze mi jest, chyba ta pogoda zle na mnie wplywa:( milego wieczoiru kochane moje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiemwiem przepraszam ze sie nie odzywam naprawde wybaczcie wlasnie ubralam z siostra choinke a jutro wraca mama i mam od miesiaca zawrot glowy ale napewno w swieta znajde czas...naprawde o was mysle i wybaczcie jeszcze raz👄 p.s.nalus ten dareczek naprawde fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam gipsu:) mam szyne tzn orteze ale jeszcze nie mam dopiero trzeba sprowadzic pow ze w gipsie za mala ruchoos lepiej w ortezie sie goi itd.... bede miala odszkodowanie jupoiiiii a ja nie widzialam bombastycznej opisu??jaki miala??ach jak tu przyjdzie dostanie po pupie!!!!! a agigusia sie odezwala bo ja jej napisalam na g wiad :P hhehehe czesc gigus odezwac sie wiecej bo brakje nam twoich postow:) owieczko jaki to egz byl??dzieki slonce za esa:) ale juz nikt kolo mnie nie skacze bo jestem w domu juz i nie ma witulka:(no trudno pozatym pow ze on juz nie bedzie kolo mnie skaal bo ja moge sama... rumianeczku kiedy dokladnie pijemy za twoje ur?? nalus jak zkupy z D?? fitness anielko😘 no i bombastyczna!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) wlasnie wstalam:P anusssko urodzinki mam dokladnie w srode:) czyli od razu po swietach 27 grudnia:D 2 z przodu mi sie zaczyna:( stara juz sie robie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!! Nie myślcie sobie, że o Was zapomniałam - bardzo często tu zaglądam :) Odezwę się na dłużej wieczorkiem tzn jeśli jeszcze mnie tu chcecie :) Anusssia trzymaj się mocno 👄 Oooooo Rumianuś ja też Cię widziałam na gg ale wstydziłam się odezwać :) Do wieczorka 👄 Cholerne życie :o i wiecie co?? za cholerę nie czuję tych Świąt :( zawsze cieszyłam się jak dziecko a teraz.. :o Aaaaaale mam do opowiadania.. a chcecie mnie jeszcze?? Takiego zwyrodnialca?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombusia !!!!Gigusia!!! No nareszcie sie odezwałyście 😍 Strasznie tęskniłyśmy za Wami piszcie bardzo dużo co tam u Was:):) Bombus no co Ty piszesz oczywisćie że Cię chcemy😍 Gigusia ale odezwij się oki?😍 No to jeszcze nam Kig brakuje aby dała znać co u niej:) Ja własnie sprzątam już mam dosyć:P Rumianku czego zazdrościsz jedynakom?:P Anussia dobrze że nie szyna i odszkodowanie ;) Wracaj nam do zdrowia😍 Owieczko gratuluję 5:DAle dobrze że Twój skarb już sie lepiej czuję😍 Pozdrów go od nas:) Rumianku czujesz sie juz lepiej? Fajny prezencik dostałaś:D Ten kocyk:DMiśku co ja mam powiedziec ja mam 2 z przodu i jedynkę do tego:PNie jest tak zle;) Anielko Nasza zapracowana odezwij sie jak będziesz miała chwilę😍 Fitness odezwij się również😍 A kupiliśmy z Darkiem pyszne winko:D ech i w ogole jest tak cukierkowo i różowo ze szok:P aż sie boje zapeszać co będzie dalej...:) Uwielbiam Was😍 Spadam sprzątać dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie juz lepiej ale jestem zmierzal, a jedynkaom zazdroszcze braku rodzenstwa.wrrrrrrrrrrrrrrrrr jak mnie dzisiaj siostra wkurza, a o bracie juz nie wpsomne wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WIECIE CO, moi rodzice jada tez na skoki do zakopca razem z moja siostra i jej narzeczonym, a ja kurde musze byc w domu bo mam durna sesje😭 i mam akurat w ten weekend egzaminy😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaa Rumianku ja tez jade na skoki:D:D Na szczęscie sesję mam tydzień później:PBiedactwo😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja was kocham:P bombastyczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 marsz do klawiaruty maja ci sie palce spocic od opisywania nam Twojego zycia!!!!!!!!!!!!!! :)no a kig by sie mogla odezwac!!!!!!!!!!!11 Nalus jak sie ciesze ze sie wam uklada:)) owieczko ciesze sie ze twoj skarbek ma sie lepiej:) rumianeczku rodzsenstwo to skarb ktorego sie nie wybiera:P a moja siostra sie dzis zareczy:) tzn jej facet ja o reke dzis poprosi:) jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłusznie się melduję :D Ja też chcę na skoki!!! 😭 ale ode mnie to trochę daleko 😠 No więc.. żyję.. :P a reszta to fantazja :P Kurcze nie wiem od czego zacząć - nienawidzę wstępów - zawsze miałam z nimi problemy :P Cieszę się dziewczynki, że Wam się układa.. że jesteście szczęśliwe :) Naluś do Twojego dareczkowego szczęścia mam szczególny sentyment ;) Często (nawet bardzo) myśle o Was.. co która robi, gdzie jest itp. A szczególnie jak oglądam prognozę pogody :D Owieczuś wszystko będzie dobrze - w sylwka się wygrzejecie i Twój Skarb już napewno będzie miał spokój od chorób na całą zimę :) Rumianuś DZIĘKUJĘ za miłe słowa :D A i Dziubek nie pisz, że zazdrościsz jedynakom :( Ja zawsze tak chciałam mieć siostrę, niestety los tak nie chciał :( i smutno mi samej :( Anusssia Dziubek mój kochany korzystaj z usług W póki masz okazję :D jak to słodko wiedzieć, że ktoś kocha i czeka.. i dba.. i martwi się.. eh :D A ja.. jak zwykle zamotana. Czasem nie mogę się w tym wszystkim odnależć :( Dobrze, że niedługo nowy rok bo ten był dla mnie wyjątkowo bolesny i czekam kiedy wreszcie się skończy z nadzieją że następny będzie lepsiejszy.. Przepraszam, że taka ze mnie chorągiewka.. :( Ale nie gniewajcie się na mnie.. Ps. Jak bym mogła to bym teraz każdą z osobna i wszystkie naraz tak mooooooocno wyściskała.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×