Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Owca to musisz wyglądać super sexi ponętnie :D:D:D 👄 Wysłałam Wam cosik :D Ps. Jak macie czas to sobie poczytajcie: List mamy blondynki do syna.. Pisze do Ciebie tych kilka linijek zebys wiedzial ze do ciebie pisze. Wiec jezeli otrzymasz ten list to znaczy ze dobrze do Ciebie dotarl. Jezeli go nie otrzymasz to poinformuj mnie o tym, wysle go jeszcze raz. Pisze do ciebie wolno bo wiem ze nie potrafisz szybko czytac. Ostatnio ojciec przeczytal w pewnej ankiecie ze najwiecej wypadków zdarza sie kilometr od domu, dlatego zdecydowalismy sie przeprowadzic dalej. Dom jest wspanialy; jest tu pralka, chociaz nie jestem pewna czy jest sprawna. Wczoraj, wlozylam do niej pranie, pociagnelam za sznurek i pranie gdzies wsiaklo, no ale cóz. Pogoda nie jest tu najgorsza. W tamtym tygodniu padalo tylko dwa razy. Pierwszy raz padalo 3 dni, drugim razem cztery. Jezli chodzi o te kurtke która chciales, wujek Piotr powiedzial ze jesli ci ja wysle z guzikami, które sa ciezkie, to bedzie drogo kosztowalo, wiec oderwalam guziki i wlozylam je do kieszeni. Ojciec dostal prace, jest bardzo dumny, ma pod soba jakies 500 osób. Kosi trawe na cmentarzu. Twoja siostra Julia, ta która wyszla za swojego meza, wreszcie urodzila, nie znamy jeszcze plci, dlatego ci nie powiem jeszcze czy jestes wujkiem czy ciocia. Jezli to dziewczynka twoja siostra chce nazwac ja po mnie, ale to bedzie dziwne nazwac swoja córke \"mama\". Nie widzielismy za to wujka Izydora, tego który umarl w tamtym roku... Gorzej jest z twoim bratem Jasiem. Zamknal samochód i zostawil w srodku kluczyki, musial isc do domu po drugi komplet zeby nas wyciagnac z auta. Jezli bedziesz sie widzial z Malgosia pozdrów ja ode mnie, jezli jej nie bedziesz widzial nic jej nie mów. Twoja mamusia Krysia P.S. Chcialam ci wlozyc pare groszy do listu, ale zakleilam juz koperte.. :D:D:D Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus ja tez slyszlam ze TESTOSTERON jest fajny i jak juz pisalm wczesnij mila na nim byc tydzien temu;/ ale moj byl zmeczony ;/;/;/ bylam taka wscikla wtedy ze nawet soebie niewyobrazacie :) ale moze pojde jutro:) Kasiu ciesze sie ze wam sie ukalda hihi lubie czytac twoje posty o tych calych sielnakach poiwem ci ze ja juz niepmaitm kiedy z moim tak bylo bo teraz ciagle jestemy w biegu :( niemam nawet kiedy sie poseksic bo kurde tu zaproszenia tu nauki tu cos tam i tak jest teraz caly czas ale ... mysle ze jak juz wszystko sie uspokoji to bedzie dobrze:) dzis mam spoatknie z moja psiapsolka bo damy jej zaproszenia bo bedzie moim swiadkiem , ale poweim wam ze tak mieszane uczcuia ze hej ale jak juz jej kiedys powiedzialm jak bylo miedzy nami suepr to teraz sie przeciez niewycofam :( a powiem wam ze bym chcila no ale jakos moze to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca ma się te swoje :P:P Cieszę się, że Ci się podobało :D I dzięjuę za przepiękne zdjęcie :D 👄 I nie martw sie Kotku - jak bieganina minie napewno będzie wspaniale.. ciszę i spokój :) I będziecie tylko Wy ;) Caaaałe życie macie do nadrobienia zaległości ;) :) A ja właśnie się dowiedziałam że dziś w nocy ja z Miśkiem i nasi naj znajomi jedziemy do Poznania :D :P Aaale będzie ubaw :) Nio i znów zobaczę się z Miśkiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D poszłam dziś na to kolokwium i...nie poszłam :P bo się dowiedzieliśmy, że możemy pisac jak inni będą poprawiać więc zamiast pocić się nad kartką relaksowaliśmy się nad piwem :P życie potrafi być piękne :D miałam Wam wysłac piosenkę ale jest w formacie audio a nie mp3 a ja ciemna kobieta w dziedzinie informatyki nie wiem jak na kompjuter przegrać piosenkę z takiej płyty. niech mnie ktoś oświeci! :) ten list mamy blondynki - świetny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonce świeci nad nami ogrzewa nasze ciała promieniami :):):) ahhh zapowada sie ladny dzien a u mnie zagoniony bo ide po 10 na aerobik , potem na nauki, a potem byc moze do kina na testosteron ale wole niemowic nic bo zapesze bo w kinie mialam byc juz tydzien temu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka, nic sie nie stalo louzy, mialam dola wczoraj, glowa mnie bolala okropnie i w dodtaku poklocilam sie z mama bo mnie wkurzyla wczoraj nieziemsko, nie pojechalam rano na wyklad jade dopiero na 11 milego dzionka sloneczka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie mamm czasu by was poczytać....:( weszłam teraz tylko na chwilke...mam nadzieję,ze w tygodniu go wiecej znajde(czyt. czas):) w skrócie co u mnie.... w sklepie ok- powoli się rozwijamy już mamy bieliznę dla kazdej Pani.....pieniazki sie mnoza..;) z P tez jest dobrze, ta powazna rozmowa byla nam potrzebna:) wczoraj bylam z moja przyjaciolka i kolezankami najpierw w barze, a pozniej z przyjaciolka na dysce, bylo super....juz dawno sie tak nie bawilam:P oki zmykam bo mamusia mnie zrzuca juz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u kogo swieci słońce u tego świeci. u mnie całe niebo w chmurach. na dodatek w nocy zmarła moja sąsiadka :( z jednej strony to jej ulżyło bo ostatni miesiąc się starsznie męczyła i nie bło z nią kontaktu. z drugiej strony - zostawiła dwójkę małych dzieci i męża... :( wysłałam Wam (tzn. tym, których maile znalazlam w profilach) moje zdjęcia. trochę nie za pięknie wyszły ale da się przeżyć. nadal nie wiem jak przegrac na komputer piosenkę w formacie audio więc wysłałam Wam inną, spokojną ale też ładną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLACZEGO NIKT NIE PIJE PRZECIEZ DZISIAJ MIJA ROCZNICA ZALOEZENIA TEGO TEMATU PRZEZ OWIECZKE:D:D:D:D:D:D PIJEMY SZAMPANIKA JUZ GO OTWORZYLAM ❤️❤️ mufra zdjecia nie doszly do mnie doszedl tylko pusty mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zdrowie dziewczynki :D gigusia wysłałam Ci jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie wczoraj myseslalam ze bedzoe opr za nieobecnosc i impreza halllooooo MAMY DZIS SWOJ DZIEN nirch zyje OWCA I KAFETERIA!!!!!!!hhhhhhuuuuuuuuuurrrrrrrrrrraaaaaaaa mamy roczek cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra mnie rozwalilas z tym kolokwium haha trz tak cem!!!a z baletem skoczczylam bo jestem za stara bo mialam 2 kontuzje bo za to nie da sie wyzyc teraz tancze sobir e dla przyjemnosci... Owca no za niego dyplomu nie da sie odebac on myi sam byc w anglii po to zalozyc toge i td i wlasnie oni chca zeby on wrocil do siebie do kraju i rzyjecheal po to tylko we wrezsniu bez sesnu,,,buuuu:( bombka co to za bzdurny list?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj lepszy humorek bo wczoraj bylam na dyskotece i sie w koncu pobawilam i wypilam sporo ze czuje rezultat w brzuchu do tej pory. hehe wrocialm dzisiaj o 11 bo spalam u kumpla :P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam za was kciuki zeby wszystko dobrze poszlo :P dziekuje za piosenke ale zdjecia nie mam MUfra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga pijemy ale anonimowo w domcha same :P hihi niemilam kiedy wam napisac ze sie bardzo ciesze ze ten topik zalozylam , poznalam was i to jest najpiekniejsze w zyciu bym niepomysla ze temat przetrfa rok ale mam nadzieje ze niespoczniemy na lazurach i bedzmy tak ze soba do konca świata i o jeden dzien dluzej :) DZIEKUJE dziewczyny za to ze jestescie ze nie olalysmie mnie i piszecie ze mna , DZIEKUJE za zainteresowanie i za to ze POPROSTU JESTESCIE ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPER ZE TAK DLUGO!!!!!!!!!!!!!!!!! WYPILBYM Z WAMI ALE PO WCZORAJSZYM MAM DOSC :P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalm pustego meila ze zdiecmi tzn niemam zadnych zdjec :( Mufra wyslij jeszcze raz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra ja tez dostaam puste:( co jest???? ja sie postaram zarz wyslac swoje:) Owca to my dziekujemy:) jestecie cudowne co to za slynny film testosteron? giga masz racje cheljemy po domach ja zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra ja dostalam juz masz sliczne usta ja tez ci zaraz wysle swoje:) ja nadal pije wogole mam dzien na picie boze zaczynam dola rozstaniowego lapac dobrze ze jestescie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×