Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

wszytskiego najlepszego z okazji naszej pierwszej rocznicy 👄👄👄 nalus sklada nam wszytskim zyczenia ale ma problem z netem wiec sie nie odzywa wlasnie wroiclam ze szkoly napisze potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, wysłałam jeszcze raz. mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze :) mam takie bardzo egzystencjalne pytanie: czemu rozmiarówka butów w polskich sklepach kończy się na 39? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mi ktos sciagnac piosenke Gwen stefani sweet escape?? mufra dostalam 4 puste maile:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra ja odpowiem pytaniem czy wszystkie rozmiarowki zaczynaja sie od 37?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku wysłałam jeszcze raz. i będę wysyłała do skutku :P Aniu J groźnie wyglądasz z tą wiatrówką :P idę na \"Taniec z gwiazdami\" oglądąć Ivana :D a tak naprawdę to Mareczka Fiksę :D (znam go jakieś 2 lata i po raz pierwszy mam okazję widzieć go w jakimś normalnym stroju :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig dokładnie. zaczynają się od 37, czasem 36 a kończą się na 39. a ja jestem mutantem ze stopą numer 40 i będę tej wiosny chodziła boso :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Mufra ty masz naturalny ten kolor wlosow?sliczny!!! i jakie masz ladne brwi regulujesz sobie czy naturalne????? ja bym takie chciala a nie cala burza klakow nad oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem malostopa i mi potrzeba 36 i nigdy nie ma:( bbbuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh ten Mareczek i Ivan :D dobrze, że dziś byli na początku bo poza nimi dwoma nie trawię tego programu :O kig kolor naturalny, niefrabowany od prawie 3 lat. jak 3 lata temu sobie zrobiłam czekoladowo-fioletowo-wiśniowe pasemka to się zmyło i po 3 tygodniach pobytu nad morzem zrobiły się....BLOND!!! od tego czasu farbowaniu mówię stanowczo nie. wystarczy, że przez prawie pół roku patrzyłam na swoje blond kłaki i za każdym razem myślałam o zgoleniu się na łyso :O nienawidzę siebie w blond kolorze :O a brwi mam takie naturalne, czasem tylko jakiś włosek mi urośnie w niekontrolowanym miejscu typu pare milimetrów pod brwią. to zakładamy sklep z butami. rozmiarówka 35-36 i 40-41 :D oglądałam dziś Dreamgirls. boski film :) naprawdę polecam! szczególnie jak ktos lubi miusicale i miusicalowe filmy (ja uwielbiam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewuchy no co z wami ja juz pol drinka z butelki wypislam a wy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DREAMGIRLS??? Mufra ja bym chciala ogladac jak nie wiem mialam isc do kina z kolezanka ale bylo o 22 a pozno jak dla nas ojjejejejej sliczny film pewnie ja uwielbiam musicale zawsze chcialam w jednym chociaz zagrac eeehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wypiłam z mamą na kolację kieliszek wina :) wiec mogę zaliczyć sie do pijących :) ja mam Dreamgirls na komputerze :) ale muszę zobaczyć go jeszcze raz bo teraz czytałam napisy i mi trochę obrazu uciekło :P a miusicale UWIELBIAM! i oglądam nałogowo. teraz chciałam iść 28 marca na \"Metro\" (bo z wystawianych w W-wie tylko tego nie widziałam) ale mam następnego dnia kolokwium :O i musze czekać do końca kwietnia :( też zawsze chciałam zagrać w jakimś miusicalu. ale wiem, że to by była kompletna klapa bo ja i mój głos... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto terqaz gra w metre? jak nie lubie gorniaczki to jej litanie z metra uwielbiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urbańska na zmianę z Nowakowską. żałuję, że nie zobaczę Górniaczki w tej roli, ale mówi się trudno. ale Kukulską w Miss Saigon widziałam :P słuchaj, a ile czasu tańczyłaś w balecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem internet mi zadziałał łaskawie:D KOCHANE MOJE ZOKAZJI NASZEGOR OCZKU żYCZę WAM WSZYSTKIM SAMYCH RADOśCI I żEBYśMY WYTRWAłY TUTAJ ZE STO LAT ALBO I DłUZEJ I żEBYśMY SIę SPOTKAłY W REALU:D:P😍😍 Jutro Was poczytam teraz zmykam spać bo wstaję o 5:) Rumianku dziękuję Ci za przekazanie wiadomości😍 Mam nadzieję, że nie zapomniałyście o mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie wstałam godzinę temu, zjadłam śniadanko i zaraz śmigam samochodem :D słońce świeci, piękny dzień się zapowiada. 🌼 dla Was na dobry początek tego pieknego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chyba nei zapomnialyscie o mnie:) JA wlasnie wrocilam z solaris, jeszcze toszke to bede mogla juz jezdzic na plaze... jak bedzie taka pogoda.....ech.... marzy mi sie polezec na piasku i posluchac szumu falll a tearaz bede zajadac niezdrowe jedzonko czyli pizze na sniadanko hihi a potem na uczelnie biegne neistety. Tez ostatnio jakso mialam problemosy z necikiem i nawet do was pisalm i mi zerwalo polaczenie....grrrrr Mufra ja tez chce focie!!! Owczus dziekuje za zdjatko:) sliczne jest:D Wlasnei z orange mi przyslali, ze jakas uslyge wylaczyli....grrrrr..musze zajrzec na konto Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! chcialam wam oznajmic z enie bedzie mnie przez najblizsze 2 tygodnie na necie, bo nie bede miala do niego dostepu. :( jestem zla, mam dosc mieszkania z tymi ludzmi!!! pozdrawiam was i caluje pa :P trzymajcie sie cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness już Ci wysłałam :) Anuś wracaj szybku 🌼 właśnie zrobiłam z Mamą jakieś 300 klusków śląskich. pychota :D wyników jak nie było tak nie ma :O a poza tym to szukam pracy :) jakiejś mniej lub bardziej rozwojowej. na razie wpadła mi do glowy tylko opieka nad dziećmi. juz nawet umówiłam się na jedną rozmowę na piątek. heh, zobaczymy co z tego wyjdzie :P jak na razie to w niedziele przyjeżdzą moja 5-cio miesięczna siostrunia zaprosić mnie na chrzest. uwielbiam to dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra to powodzodziena na rozmowie :) ale poweim ci ze opieka nad dziecmi jest trudna bo oni niemozesz krzykac ani nic bo tu codze dzieko i muisz miec oczy wokol glowy a dzis moj byly szef mnie spotkal na poczie i sie pytal czy bede chceta tez w tym roku prcowac:) hihi fajniebybylo bo mi sie teskni juz za tym barem :P Julio bedzmy tesknic ale czemy ty wiernie na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×