Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

heja:) Anusska ja milo cie czytac wsrod nas:) to ze teskniysmy to juz pewnie wiesz bo ci pewnie dziewczyny pisaly:) wiec pisaj nam tu pisaj jestem taka dzis mzeczona ze nawet soebie niewyobrazacie caly dzien latam ;/ juz trace poczucie dnia i daty :P tzn nieweim co jest ani ktory bo praktychach przyszlam do domu zjdalam przebralam sie umylam naczynia i lecilam na nauki przedslubne ludzie te nauki to chyba jakies nieporozumienie tlumaczy nam baba jak wyglada plemink albo ze niewolno sie zabezpieczkac tabletki przed 1 dzieckiem ;/ wrrr juz myslam ze tam ocipieje a po naukach pojechlam ze swoim do m1 na zakupy ale nic niekupilam , jutro tez mam nauki i niedzile tez bo one trwaja 3 dni;/ wrr ide spac laski poczytam was niegniewajcie sie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jul no co ty kobireto smutno ci to wal o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harleqin na dluzsza mete jest meczacy mi sie marzy spokojne zycie z praca dzienikarki prasowej w rubryce rady i porady abym mogla pracowac nie wychodzac z domu i wychowywac trojke mych dzieci z mezem majacym normalna prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu nie bedzie mogl przyjechac bo chyba pracuje w poniedzialek,ale jeszcze jutro moze sie zmieni. ja chce w koncu sie spotkac :P moje zycie bez niego nie ma sensu, zalezy mi i wiem ze on tego tez chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie martw sie jak macie sie spotkac to sie spotkacie wiem ze to strasznie denerwujace ale zobaczysz ze sie wszystko ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga wyslalam ci muzyke, doszla? mam jeszcze ale dlugo idzie.. :P oj to jest polatane ze az szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka dzieki doszlo:) znowu bede miala przy czym plakac:) nie przejmuj sie naprawde zycie tak sie uklada ze w koncu sie uklada:) typowa mysl filozoficzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie dowiedzialam ze bede miala tylko 1 kolo do nadrobienia bo z logiki nie bylo bo profesor nadzwyczajna od logiki zachorowala:) mufra dla mnie logika to tez meka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak super nuta do wspomnien a teraz slucham \"pozwol zyc\" g, andrzejewicz takze tylko dola zlapac. Kto sie ze mna uzala nad soba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie boli gardlo baba w international office dis jak soe pytalam o ma sam zrobic z wiza jak juz zaliczyl i czeka tylko na dyplom odpowiedziala no jak to ?pojechac do indii i wrocic po dyplom we wrzesniu jak mu wia wygasa.... AAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!KUUUUUUUUURRRRRRRRRRWWWW********:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa przeciez ja nie jestem jakas paskuda i mam prawo do szczescia a tym bardziej ze mam w sobie tyle milosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja az tak pelna desperacji nie jestem...zapytajcie mnie za 24 godziny musze juro napisac esej i arykul i plan do drugiego eseju...wtedy bede miec dosc a teraz przymajmniej Sam spi obok biedactwo zasnal w garniturze zmeczony hjejejjuuuuu zabije sie jak on do swojego kraju wroci bo cos mi owi ze jakby pjechal to pewni bym o juz nie zobaczyla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig dlaczego ja nie mam twojego zdjecia? czekam buuuuuuuuuuuuuuuzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Julka widze ze masz kryzys...nie jestes paskuda kocie jestes sliczna to faceci sa pojebani slonce cala sprawa zeby sie przyplatal ten wlasciwy a potem zeby nie pozwolic mu odejsc no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kigus nie martw sie on cie kocha napewno i macie siebie nawzajem :) tak ci zazdroszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale ja wiem ze z rafalem mogloby nam wyjsc a on nawet nie moze przyjechac, jakbym wiedzial wczesniej to sama bym pojechala. nawet sobie nie wyobrazasz jak tesknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja brzydka jestem:( ale masz tutaj liink do galerii ojgo brata na 1 stronie to z rozowym szalem i marynarce to ja http://jerry486.deviantart.com/gallery/ i tutaj wersja anorektyczna jak ylam normalna 2 lata temu i tanczylam w balecie piruetka.sympatia.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to pomysl jak bedzie slodko jak sie wreszcie spotkacie:) czasami warto sie przemeczyc zeby docenic to co sie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te zdjatka... :P moze sie kiedys spotkamy w koncu jestesmy obie w uk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o niego to juz tak dlugo czekalam, serio i to byla ta wymarzona chwila.... i znowu nie wyszlo.... ale jakos to wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty why not?na wyspie w koncu siedzisz plaze masz no no nie kus...a u mnie w wolver no hhhmmm przestapczosc duza 4 najniebezspieczniejsze miasto wg the independent:) i wogole no nie wiem jak cie zachecic...o w 1967 wolves wygrali mistrzostwa anglii w football:) i mamy asde i eee uniwerek z 30tys sudentow i eeeeee 10 minut do birmingham:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade kobieto...przynajmniej ebdziesz uprawiedliwiona jak sie na niego rzucisz z calusami aagggrrr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ida do ciebie nutki ktore teraz slucham damy rade z tym spotkaniem cos s ie wymysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×