Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

uparta upatra to sie zoabczy mnie lubi :P:P )chodzi mi o strone:) Nalus ty to bedziesz mila fajna tesiwoa no :) az ci chyba zadrosze takiego spotkania:) a ja tez niewerze zbytnoi ludzia ale niena dlugo bo lapie sie na tym ze moga mnie tak omamic ze hej i juz wtedy im ufam :P jak to sie mwoi :P Bombus ty na silownie takak kruszyna:P pewnie dzis wszystkie mieskne cie bola :)a ja wstalam dzis o 7 :P wiec troche dluzej soebie poslama niz ty:P Anussko ja cie przepraszam i przyznam sie bez bicia ze czasmi czytam was po lepkach i sie teraz wydalo ale obiecuje sie poprawie niegniewaj sie na mnie Giga ty pewnie masz kacora teraz co:P hihi i dobrze :) Mufra to bedziesz caly dzien pilnowala Amelki :) wiesz co swoja droga to ma bardzo ladnie imie:) a i pozdrow od nas Zosika:P hihi sorki za odmiane mam nadzieje ze sie niepogniewa a ja dzis od 8 rano pisze prace licencjacka i idz mi jak krew z nosa na 2 rozdzialy mam 19 stron kurde malo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 ale nieumiem juz nic wymyslec no mozna poiwedziec ze nibardzo mi sie chce:P ale jua na dzis koniec mam to gdzies:P teraz musilambym sie ubrac i wyjsc do ludzi bo musze isc na zakupy jeszcze a potem ide do poradni malzenskiej :P jesli baba bedzie oczywisce bo ostanoi jej niebylo;/ . Bylam wczoraj na solarium i wiecie co pieka mnie cycki:P i pleci i ani na brzuchu niemoglam spac ani na plecach wrrr no i tym sposbem Rumianku moze ja zaczne strone bo zamiast sie rozpisywac w mojej pracy to sie rozpisuje tu hihi buziam was sssssssssss ps.. jak niema slonca to nic mi sie niechce chyba sie zdrzemne na chwilke a potem pojde na sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoja droga to kiedy wraca Anielka bo jestem ciekwa jak jej tam bylo i mam nadzieje ze jakies fotki nam wysle :P a gdzie nasz Kig ???!!!!! Aniu Julio o tobie tez pamietamy :) i tesknimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziweczyni wpadalm wam zyczyc milusiegi popoludnia i wieczorku a ja lece do poradni małżeńskiej :P cmok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak ja pisze jak moja praca bedzie tak napisana to dzieki:P ale wy i tak wiecie ze was no nono no no noooooooooooooooooooooooooooo U W I E L B I A M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziołszki! Owca widzę, że humorek dopisuje :D Dziewczyny umieram :( Już rano było mi słabo ale jeszcze łaziłam a później tak mnie rozwaliło że nie miałam siły ręki podnieść i cały czas zbierało mnie na wymioty :( Przepałam pół popołudnia i teraz trochę lepiej ale.. nienawidzę chorować 😭 i z silowni nici :P Nio ale myślę, że tak prędko się mnie nie pozbędziecie.. obstawiam, że jednak będę żyła :P:P I qrna żeby jeszcze tego było mało to jak wyskoczyłam na miasto, bo niestety musiałam to tak mnie przewiało z każdej strony, że uszów nie czuję 😭 Ale dość użalania.. Owca a jaki masz temat pracy????? Pociesz się, że jeszcze trochę i będziesz miała to za sobą :) Hehe jak dobrze pójdzie to będziemy razem pisać pracę za 2 latka - tylko Ty magisterską a ja licencjacką :P Nio i nie tylko my.. Giga, Rumianuś.. założymy koło wsparcia :P A póki co my będziemy wspierać Ciebie 👄 Wiesz co.. ja po solarce (może dlatego, że byłam tylko kilka razy) też zawsze miałam taaaaakie czerwone cycki i piekło jak cholera :P Naluśka będzie dobrze Kociaku.. ja doskonale Was rozumiem co do tej nieufności - już ze sto razy opisywałam Wam moje historie.. ale czsami nie ma wyjścia.. nie ma wyjścia jak się KOCHA :) Bo nie można kochać, być szczęśliwym w związku jeśli sie nie ufa.. a jeszcze Tobie miśku wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że to jest TO (i Darek też ;) ) więc kurdę nie masz wyjścia :D Proszę nie nakręcaj się sama bo dostaniesz jakiejś paranoi i nic dobrego z tego nie wyjdzie. Zobacz, ile masz szczęścia..... Hmmmmmm zastanawia mnie jak nasza szalona Giga spędzała urodzinki :D Ale pewnie dość ciekawie skoro do tej pory się nie odzywa :P :) Rumianuś ja chcę zupy!!!! Zazdroszczę Ci, bo ja zrobię wszystko do jeści tylko zup nie umiem gotować :P Anuuuuuuuuusia jak testy?? Bo coś mi się umejało, że piszesz (pisałaś) dziś coś ważnego 👄 Mufra chyba polubiłaś tą dziewczynkę co?? :) Hehe jeśli tak to dość miła ta twoja praca :) 👄 Brzuch mnie boli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zyczenia ❤️ jutro wracam do domu to opisze moje urodziny byly bardzo orginalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) bombus a czemu ci slabo?? nie choruj nam tu, nala a ty jak tam, bylas u lekarza?? marwimy sie tu twoim zdrowkiem👄 a mnie dzisiaj w knajpce odwiedzili koledzy z gimnazjum i sie usmialam strasznie, poiwedzieli mi ze w gim bylam niedostepna i mialam pysk arystokratki:D poplakalam sie ze smiechu:classic_cool: a teraz lece sie kapac bo rano pedze na miasto spotkac sie z moja przyjaciolka milej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od prawie godziny mam otwarte to okienko bo chciałam Wam coś napisać ale napisac nie mogę bo moja Siostra vel Przyjaciółka rozstała się przedwczoraj z chłopakiem więc same rozumiecie ;) od godziny gadam z Nią. a teraz idę spać bo jestem zmęczona. ale za to jutro mam jednak wolne i czas dla Zośka :D BUZIAKI dla WAS 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Ale przeżyłam dziś horror w nocy :( Cały dzionek wczoraj zwijałam się z bólu a wieczorem jak mnie rozwaliło to myślałam, że umrę :( Całą noc wymiotowałam. Myślałam że wypluję żołądek. Teraz jest lepiej choć jestem jeszcze strasznie osłabiona i ciągle boli :( :( Nie mam na nic siły. Wracam do łożka. Miłego dnia Kobietki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze zeby dac znac ze zyje matka jest u mnie wiec musze sie ia zajomowac buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze WAM radosny, wesołych SWIAT w gronie najblizszych osob. JA bede miala swieta zjebane niestety, i nie wiem jak bedzie po... teraz czas tu gra najwazniejsza role. Mam nadzieje, ze problemy w koncu znikną i w koncu wszystko sie wyjasni. A pisze juz zyczonka bo dzis wyjezdzam i raczej nie bede mila dostepu do sieci. Wracam we wtorek chyba. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a co to za frekwencja świta juz czy co??? Bombus co ci jest jak sie dzis czujesz???może sie czymś zatrułas albo masz grype żołądkową oj kotek napisz co s Fitniess a tobie co !!! co to za marudzenie no ?? myszko co sie dzieje ..martwisz mnie jak wrocisz to napiswz co i jak Jestesmy przy tobie duchem cmok a ja wczoraj dostalam piekna bizuterie do slubu od przyszlego męza z Aparta zaprowadzil mnie do skelpu i kazal obie wybrac co chce a on placi :P usiadl soebie jak hrabia na krzesle a ja przymierzalam i on tylko mowil tak albo nie :P hihi a dzis ide na solarium wiec ide sie szykowac buzkakakakakakaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 otorz urodziny mialam bardzo przyjemne nie spodziewalam sie az tak myslalam ze w koncu wyladuje z butelka wina i ze lzami w swoim lozku...ale od czego ma sie przyjaciol poszlam do zakonu tam pomieszkuja moje dwie kolezanki bo zakonnice wynajmuja pokoje warunki piekne no i tanio tylko nie mozna chlopcow na noc sprowadzac:P ale ja mialam ochote na babska impreze :) zamowilysmy sobie gigantyczna pizze do tego winko , piwo no i dziewczyny zrobily mi prezent nagle weszly do pokoju z tortem czekoladowym w srodku byl piuropusz fajerwerkow wzruszylam sie naprawde:) zreszta wyslalam wam zdjecia owieczko ten twoj ukochany to jest po prostu cud jak w jakims filmie doslownie:):) bomba napisz jak sie czujesz bo sie marwie mam nadzieje ze wszystko w porzadku slonko buziaki dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Bombusiu musisz mieć grypę zołądkową...oj wiem Miśku co to znaczy trzymaj się nam tam i kuruj😍 Rumianku fajni Ci Twoi koledzy:) Owieczko ale fajny ten Twój przyszły mąż:D Taki powinien byc facet:P:P Super:) Gigusia zdjecia sa boskie:) Fajne miałaś urodzinki:) Kiguś pozdrów mame od nas odezwij się jak będziesz miała chwilę:) Fitness trzymaj sie tam na pewno się wszystko ułozy😍 Buuuu nie lubię świąt....nie cieszy mnie w ogoile pojscie święcić jajka pieczenie ciast....moja mama ostatnio zrobiła mi numer. Oczywiście mnie nic nie powiedziała. Ja poszłam od apteki a ona zadzwoniła do D wypytać się o maj i wogole pogadac sobie z nim. Powiedziała mu żeby mi nic nie mowił a ta pierdola moja kochana do mnie zadzwoniła i mi oznajmia że moja mama do niego dzwoniła ale mam się nic nie odzywac że wiem a on chciał być ze mną szczery:) wiecie jak się uśmiałam jest kochany naprawdę że zadzwonił i mi powiedział:) a mama dalej milczy...;) No i mam czekać dwa tygodnie jeszcze wtedy mi powie co z majem. Chyba tu jajko zniosę... No a poza tym przyjechała moja kuzynka wkurza mnie nieziemsko. i idę do teściow w Święta jakiś pozytyw jedynie. A i już prawie miesiąc minął od jego wyjazdu...heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazurków dwie tony, jajek jak balony, kiełbasy wędzonej, dużo chrzanu do niej, słońca wiosennego, uśmiechu promiennego. życzy Wam Nala:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, zyje ale jestem zalatana, musielismy jakos prowizorycznie p[rzystosowac dom do zycia w sweita bo dalej mamy remont:/ i tak ciagle latam, tu ze szmata tu do pracy a rano jeszcze na spowiedz musze leciec gabi dzieki za fotki i wsyztskim dziekuje za zyczonka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie skończyłam oglądać \"Infiltrację\" - kolejny świetny film. giguś dziękuję za zdjęcia :) bombuś idź Ty dziewczyno do lekarza! owieczko no tylko pozazdrościć. tez bym tak chciała. w ogóle meżczyźni powinni robić tak bez okazji. wszystko dla pięknych kobiet :) Fitness co się dzieje???? Nala ta Twoja mama to powinna być jakimś tajnym agentam albo coś :P tylko lepszych współpracowników potrzebuje a nie takich co zaraz wygadają wszystko osobie zainteresowanej :P kiguś jakoś mam wrażenie, że nie cieszysz się z przyjazdu mamy... rumianuś ja też jutro jeszcze do spowiedzi i z koszykiem. w ogóle na te święta wesołego jajka i smacznego zajączka życzy Mikołaj ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki! Żyję jeszcze :) Tylko strasznie osłabiona jestem :( Dziękuję Wam, że jesteście ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Z okazji Świąt chcę Wam życzyć dużo miłości i ciepła rodzinnego.. żeby Pan Bóg prowadził Was za rękę i żebyście zawsze miały świadomość tego, że nie jesteście same.. ..prosto z mojego malutkiego ale gorącego serduszka.. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Wyjeżdżam za chwilkę. Wrócę pewnie we wtorek. Będę tęsknić 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zycze wszytskim spokojnych, radosnych, rodzinnych swiat Wielkiej Nocy:)👄🌻❤️ kazda pewnie zalatana wiec ruch na topiku mniejszy:P widzac po opisie to anielka wroicla juz z moskwy, relacjonuj nam tu jak bylo, buuuziaki ja lece do babci bo pieczemy sernik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz o mnie zapomnialyście:( ja juz wrociLAM, BYLO SUPER:d OPOWIEM WAM KIEDY INDZIEJ BO PRZYJECHALAM POWAZNIECHORA:(LEZE W LOZKU I SIE KURUJE....jeszcze nie wiem co mi dolega...moim zdaniem to grypa, ale dosc nie dobra:( jak bede miala zdjecia, oczywiscie przesle:D a teraz zmykam do lozka:( gabi- chyba urodzinki Twoje....wszystkiego naj naj naj.....oczywiscie nieco spoznione, ale szczere:D a wam dziewczynki barzo dziekuje za zyczenia na gg....po czesci przeczytalam....i wam zycze wsyztkiego naj nja nja lepszeg.....ja spedzam swieta w lozku:(:(:(:(:(:((:(:(:(:((:(:(: buziaczki opapa aha mamy 3 miejsce za naszego Krakowiaka....wystapilo 5000 zespolow.... Miedzynarodowy Festiwla za mna....a i dostalismy zaproszenie do Odessy....:D wiec nastepna wycieczka przede mna:D na 26 maj wraz z ukraina.... wracalismy przez Liwe i Łotwe.....bo Ukraina nas zrazila....ale to kiedy indziej..... mielismy 8 godzin postoju przymusowego dla kierowcow, wiec zwiedzilam Wilno, pieknie tam:)bylam pod ostra brama:D zdjecia tez beda:D oki zmykam juz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×