Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

myslalam ze mi nie wyszly kwiatki bo komp mi sie zawiesil a tu prosze nawet sie powtorzylo pare razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moge ja juz do slupska dojechalam a tu nadal nikogo widocznie ten dzien spedze sama na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj fajnusia pogoda:) az sie zyc chce, a tu tylko giga, ale przystroilas ta stronke:) czuc juz latem:D a ja wypompowana juz dzisiaj dokladnie, choc mialam na pozniej jednak te siedzenie w tej budzie daje w kosc, wczoraj mialam jeden kolos i posedl mi tak srednio ale mysle ze zalicze:P z niemieckiego poiwedzial nam e zrobi nam z zaskoczenia:P hihi uwielbiam tego patafiana z niemca:D a wy co?? kompletne obijanie sie dzisiaj na kafe?? wybaczam taka sliczna pogoda ze szkoda w domu siedziec, buuuuzka sloneczka moje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giguś już nie jesteś sama :) ja dzień spędziłam romansując z prawem rzymskim i ciesząc się w duchu, że ojciec wraca dopiero za tydzień :D i mam dla Was opis \"krajobrazu\" za moim oknem kuchennym :) otóż sąsiedzi cały swój niepotrzebny syf domowy zrzucili na koniec swojej działki gdzie ja mam akurat okno od kuchni. i dziś tak kontemplowałam co tam jest. z ciekawszych rzeczy to najpierw rzucił mi się w oczy wypłowiały, żółty ciągnik (tak, ciągnik na osiedlu domków jednorodzinnych). potem są dwa samochody - ciemnoróżowe czinkłaczento i bladożółty wartburg. i tym sposobem mój wzrok trfia na drugi koniec działki gdzie stoi odwrócony do góry nogami piękny, ciemnoceglaty sedes :D obok sedesu jest buda dla psa, bojler, chyba łopata i jakieś inne śmietki typu gruz. idąc dalej na końcu ich działki są drzewka i wybieg dla psa z pięknym, blaszanym dachem, kolejne drzewko, sznurki na beliznę. i w tym miejscu zaczyna się moje kuchenne okno pod którym jest: kupa gruzu, jakaś biala szmata, zlew kuchenny aluminiowy jednokomorowy, znowu kupa gruzu, grabki. uwieńczeniem całego dzieła są duże, drewniane SANKI bez oparcia :D czyż życie nie jest piękne? - zapytała się Kasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mufra rozwaliłaś mnie tym opisem :D:D Giguś widzę, że już lepiej znosisz rozłąkę.... a bynajmniej sprawiasz takie pozory.. A tu już prawie koniec kwietnia :) Szybko zleci 👄 A ja się nie odzywałam bo od piątku do wczoraj w nocy byłam w Wawce z T :D Czyli 3 dni buszowanka :) Wczoraj nawet byliśmy w zoo ze znajomymi :P :D Mam nawet zdjęcie ze słoniami :P I tak milusio minął mi ten weekend. 2 noce i prawie 2 dni miałam Misiaka tylko dla siebie. Tylko niestety powód wyjazdu nie był miły :( Najnormalniej zwiałam z domku bo już nie mogłam :( I wiecie co.. wcale nie było fajnie mi wrócić :( Ehhhhhhh.. Muszę brać się za naukę bo czasu coraz mniej a zaległośći że hej :( A do tego dziś znów korki i siłownia. Nie wiem kiedy ja mam to wszystko zrobić. Ale to wszystko to nic... najgorsze jest to przygnębienie. W ogóle nie mogę się skupić i nic zrobić. Chce mi się wyć :( :(:( A Anielica pisała coś o wyjeździe?? Bo tylko króciótki post widziałam i nic więcej :( Idę bo czas mnie goni i zaczyna się desperacja :( Ps. Przepraszam za przynudzanie 🌼 U mnie tak już jest. Albo się cieszę pod niebiosy, że jest ok a za chwilkę wyję bo wszystko ZNÓW zaczyna się walić :( P R Z E P R A S Z A M 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam 14 dniowa diete wypiekszajaca:) a teraz czekam na telefon od miska jest w hiszpani i ma zadzwonic o 24 wiec bede miala niespokojna noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombuś nie przepraszaj, każdy ma chwile słabości... giguś ja od dziś jestem na 13 dniowej diecie odchudzającej :P i zamówiłam sobie krem upiększający :P i mam dla Was kolejną fascynującą historię, któą moja Kasia po wysluchaniu początku skomentowała \"naćpałaś się? czy znowu barek rozpracowywałaś?\" :) NIC Z TYCH RZECZY :p najpierw mały szkic terenu ;) mój pokój jest na górze, na którą to wchodzi się po 5ciu schodkach. przy schodkach są dwa łuczki - jeden na korytarz na górze, drugi do drugiego przedpokoju i salonu. jak wychodzi się z dolnego łuczku to zaraz stoi kanapa, która jest na przeciwko tych schodków. a teraz historia właściwa: otóż siedze dziś sobie na kanapie i uczę się prawa rzymskiego. nagle słyszę, że Mama na zewnątrz z jakimś dzieckiem rozmawia. pomyślałam, że mówi coś do krasnala sąsiada i dałam sobie spokój. ale po chwili, kiedy to już dalej zagłębiłam się w rzymskie prawo spadkowe, słyszę za łuczkiem jakiś ruch. i w tym momencie zza łuczku wyłonił się chłopiec lat 9 i cichaczem, nie zauważając mnie, ruszył po schodach w kierunku mojego pokoju. szczęka mi opadła, wybałuszyłam oczy, nie wiem co się dzieje. i kiedy tak byłam w tym szoku zza tego samego łuczku wyłoniła się dziewczynka lat 5 i także cichaczem podążyła za chłopcem. dech mi w piersiach zaparło, nagle miałam tysiąc myśli w głowie, łącznie z tym, że mam jakieś zwidy. chwilę trwało zanim się ogarnęłam i rzuciłam w stronę dzieci, z których chłopiec już był w moim pokoju a dziewczynka właśnie znikala za zakrętem, inteligentny tekst, który przekształcił się w następująca konwersację: ja: a co wy tu robicie? chłopiec: przyszliśmy cię poznać ja: aha (i zgon na twarzy) chłopiec: bo my jak jesteśmy w nowym miejscu to robimy takie rozpoznanie ja: aha chwila milczenia ja: poczekajcie chwilę i pobiegłam do mamy na schody wejściowe zapytać się co się dzieje, czy ja nie oszalałam. szczęśliwie okazało się, że nie oszalałam a dzieci byly dziećmi siostry mojego Wujka i okazały się być bardzo sympatyczne :) amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra swietna historia poczatek jak z horrorU:) ROZMAWIALAM Z MISKIEM:D zadzwonil wpol do 1 w nocy i rozmawialismy 19 minut nie moglam potem spac w nocy bo caly czas myslalam o nim o nas nie wiedzialam ze kiedys bedzie mnie tak cieszyl tylko jedo glos jest w hiszpanii potem znowu plyna do norwegii kocham go i wiem ze to juz niedlugo powiedzial mi ze bardzo realne jest to ze mu skroca o miesiac:) to byloby cos cudownego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mufra te Twoje opowieści są powalające :D a jak prawo rzymskie?? Wcale Ci Miśku nie zazdroszczę ;) Rumianuś 👄 Giga cieszę się :D A czas płynie.. i płynie.... jeszcze trochę 👄 Silna baba z Ciebie ❤️ A mi już lepiej :) Narzekam czasem na T ale wiem, że właśnie On i tylko On jest ze mną zawsze. ZAWSZE. I tylko na niego mogę liczyć bez względu na sytuację i porę dnia czy nocy. A jak potrzeba to mnie trzepnie i obudzi do życia z tej mojej melancholii - tego też częęęęęsto mi trzeba :P Idę pisować konspekt. Nie chce mi się ale muszę :P I jeszcze kolosa z praktycznej mam w sobotę 😭 A GDZIE RESZTA DZIEWUCH?????? OWCA NALA ANUSSSSKA FITNESS JULKA KIG ANIELICA 😭 WRACAJCIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BUZIAM cieplusio 👄 i idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Boże Mufra ale mi poprawiłaś humor powinnaś pisac ksiązki:P Hehe świetne masz przygody i ten opis wczesniejszy:P Gigusia jak ja bym chciała się tak umieć cieszyc jak TY z jego głosu nawet...niestety moja psychika jest tak popieprzona że wymaga nie wiadomo czego i sie miotam:( ale ciesze sie razem z Tobą że moze będziesz miała Skarba wcześniej:) Bombusiu Gigusia ma rację każdy ma chwile słabości...ale w koncu będzie dobrze( heh i kto to mowi ja najwieksza pesymistka...) no ale u Ciebie będzie okej😍 Rumianeczku na pewno zdasz tego kolosa :) dla wszystkich nieobecnych wielkie😍😍 a ja sie miotam i tak już chyba będzie do sierpnia dopoki naocznie nie przekonam się że Darek jesti bedzie o ile mnie nie zostawi...bo cos zaczyna sie psuć ja tak czuje on twierdzi ze nie no ale... i do Holandii chyba nie pojade bo nie mam gdzie spać:( muszę sie zabrac za nauke w koncu bo mam zaległości takie że hej...nie wiem jak sie zbiorę za jakieś trzy tygodnie... Ogolnie nie mam humoru...jestem wyprana z emocji i z uczuć... na szczeście jest słoneczko i jest ciepło:) trzymajcie się moje kochane😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tu teraz jetsem jak gośc tak rzadziutko, fajnie sie czyta wasze historie, ale tak przelotnie...niestety. Ps. Mufra najlepsze na odchudzanie są nerwy!! A te dzieci to myslalm, ze nowi twoi znajomi hehe Natus troszke wiem co czujesz, ale mi jak jest swietna pogoda bardzo barkuje bliskiej osoby... a teraz byc przy nim nie moge i pomoc tez nie umiem:( i nie wiem co dalej..... Buziak tez dla Gigi ❤️ Bombus humorek sie ma lub nie ja go w osttanim czasie nie mam i to widac. Ostatnio nawte jak gdzies wyjde to mnie ludzie draznia a szczegolnie chlopacy ktorzy sie przyczepiaja jak sie ich nie chce znac!!Normalnie pogadac w pubie nei mozna normalnie!! Ale glupoty pisze. sorks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dla innych NIEGRZECZNYCH dziewczynek rowniez buziaki / grzeczne tez moga byc/ ❤️ cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zyje ale mam sesje odezwe sie za kilka dni buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś.. Misiaku nie możesz tak.. wiem, że jest Ci cholernie ciężko ale nie możesz tak marnować dni.... Miśku.... musisz zaufać... zaufać i dzielnie czekać. Wszystko się ułoży. Wiem, że to ciężka próba, ale jeśli ją przetrwacie nie będzie już mocnych. Madziuś.. ŻYJECIE.. i to jest ważne.. że już niedługo się w niego wtulisz i będzie wspaniale. I pomyślisz wtedy, że na taki cudek warto byłoby czekać latami :) Samo to, że On JEST powinno dawać Ci siłę. Mi przy dłuższych rozstaniach zawsze to pomaga. Główka do góry. Przecież On żyje. I niedługo wróci. I będziecie razem. Czemu płaczesz?????????? My chcemy starą Madzię.... kochaną optymistkę z pięęęęęęęknym uśmiechem. Nie pozwól Darkowi o nim zapomnieć.... On też napewno w dużej mierze i za to Cię kocha... :) Fitness - nie wiem nawet co Ci napisać....... trzymaj się mocno. Są czasem trudne chwile w życiu przez które po prostu trzeba przebrnąć.. Bądź silna. To minie. Nie rozumiem tylko co z Twoim K.... napisz coś więcej.... od tego tu jesteśmy. Przecież wiesz.......... KIGuś ❤️ Dobrze, że się odezwałaś :) Powodzenia na egzamach 🌼 Qrna ja też powinnam kuć a jakoś :o i ciągle COŚ. Albo rodzinka, a to koleżanka przyjdzie, a to siłownia itp itd :o Dziś to chyba w ogóle nie będę się kładła :) Jakaś taka spokojniejsza z deka jestem. Naprawdę źle ze mną było :( Dużo by pisać... ale to zbyt boli, żeby opisywać to na forum :( Ale mam nadzieję, że powolutku... powolutku..... z pomocą T i jego obecnością wyjdę z tego. Boję się. Ale postaram się już nie płakać. Szkoda każdej minuty. A płacz i tak niczego nie załatwi... niczego nie naprawi.... trzeba podnieść głowę i iść do przodu. Śpijcie słodko Misiaczki 👄 Cieszę się, że Was mam 👄 ❤️ Hmmmm Owca cały czas ostatnio siedzi mi w główce :) i Jej ślub... może dlatego się nie odzywa... może stresik już zaczyna łapać.... qrna jakie to piękne... małżeństwo... największa świętość... rodzina... i opieka Boża nad tym skarbem.... ehhhh... Anusssia odezwij się chociaż ❤️ Cokolwiek.. chociaż słówko 👄 Rumianuś kiedy prześlesz nam zdjęcia swojej knajpki??? CZEKAM :) Anielica 😠 PISAJ i wysyłaj zdjęcia!!! 👄 Julka.......... A Giga pewnie kima i odtwarza w myślach ostatnią rozmowę z M :) Giga cenię Cię za Twoją siłę... nawet nie wiesz jakie to fajne, że tak lubisz siebie.... zazdroszczę Ci tego. Nawet nie wiesz jak bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobryyyyyyy Misiaczki pewnie myślicie siedzi na gg a sie nie odzywa oj nieeeeee Miski ,ale przepraszam ze nie dawałam znać. A więc... w sobotę pojechałam na wesele do kuzynki o 4 rano i tak mi zeszło aż do niedzieli wieczorem , tam niema komputerów bo to jest wieś ale jak tam jest cicho mowie wammmmmmm CUDOWNIE :):) na weslsu się wybawiłam, wytanilam (bo uczyłam się juz tańczyć na swoje bo wiecie ja nie umiem ) a w poniedziałek musilam pisać prace bo wczoraj bylam wczoraj u promotorki w Katowicach ...i wiecie co się okazało ze cały pierwszy rozdział mam źle ale to dobrze bo mi poprawila i juz wiem co mam robić żeby było dobrze :) i teraz musze pisać dalej bo czas mnie goni , tu moj ślub tu obrona i od przyszłego tygodnia zaczynam prace w soim ogródku tym co w tamtym roku:) tak ze teraz będę fest zajęta wiec jak co to się nie gniewać oki Nalus kochanie nasz Bomba jest mądra kobieta i wie co pisze więc sie jej posłuchaj bo nie możesz tylko wegetować trzeba żyć bo wegetowanie tylko cię zniczy a i ty i D pewnie tego niechce , chyba nie chcesz wyglądać jak wrak człowieka jak D wróci musisz być uśmiechnięta i pełna życia wystarczy ze D się męczy bo i praca bez rodziny bez CIEBIE zobacz jak jemu jest ciężko ty masz tu przynajiej nas rodzinę , znajomych i jesteś u siebie a on biedny w obcym kraju to nie jest normalna sytuacja więc główka do góry weź się w garść kochanie Bombuś stres jeszcze nie łapie ale co będzie później to nieweim :P dobrze że choć ty się jakoś pozbierałaś i sie usmiechsz ..ale chwile słabości tez masz prawo mieć bo inaczej nie byłabyś człowiekiem tylko jakimś robotem Gigusia dziękuję za zdjecie dopiero wczoraj odebrałam meila bo niemilam kiedy wchodzić na pocztę ( fajny tort ) a dobrze że chcc ty sie trzymasz jakoś bez swojego Miśka choć to trudne jest napewno jak cholera wieć pomóż może naszej Madzi doradź jej cos bo sie boje ze nam popadnie w jakoś depresje :( Mufra hihi faktycznie piszesz super opowieści wiec jestem ciekawa twojej książki jak ma być taka to ja ją chce napewnio PRZECZYTAC.A CO DO PIĘKNEGO TO NO NO NO...nie marnujesz czasu i bardzzzzzzzzzoooooooooo dobrze bo kto sie niestara ten niema :) wiec czekam na dalszy rozwój sytuacji Anielko a gdzie twoje zdjeica co ?? oj nieładnie wyslaj nam fotki z Moskwy Kig to czekamy jak sie odezwiesz:) i trzymamy kciuki za sesje:) Anusska a jak u ciebie z W ?? może i pisałaś ale ja może przeoczyłam jak tak to przepraszam Nie pamiętam już co reszta pisala wiec sie niegniewqjce postaram sie juz być na bieżąco ❤️ ps. tak swoją droga to sie niewysiliłyście co do pisania kieys jak niebylo mnie dzień to niemogłam nadrobić bo czytalam i czytalam a teraz jedna strona NO NO NO WSTYDZYC MI SIE aaaaaaaaa i bym zapomniała WITAM SERDECZNIE naszą nową forumowiczke mam nadzieje ze zostaniesz a nadrabiać az tak bardzo nie muisz bo wszystko wyjdzie w praniu :) Siostrodamiana ciebie tez witam ZBŁĄKANA OWIECZKO :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowlam wysłać tego posta chyba z 10 razyyyyyyyyyyy wrrrrrrrrrrrrr ta moja ukraina jest poprostu cudownaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry!! Owca :D ❤️ Qrcze to naprawdę nieźle masz teraz :( Biedactwo.. wszystko naraz na tej biednej główce. Ale znając Ciebie to zrobisz wszystko przed czasem i jeszcze będziesz się nudziła :) Trzymam kciuki za pracę :) Za wesele też chociaż jestem pewna że wszystko wyjdzie na 6 :) Dobrze, że się odezwałaś 👄 No Naluś Owca GIGA mądrą rzecz napisała... że Darkowi napewno jest milion razy ciężej TAM daleko...................... nie dawaj się Mała 👄 Też sprawdziłam DOPIERO pocztę :) i chcę GORRRRRRRRRRĄCO podziękować GIGUNI i MUfrze 👄 Giga UWIELBIAM Twoje zdjęcia :D Mufra a ten Bobo jest miodek :D i nio i wreszcie Ciebie mogłam ujrzeć :D:D DZIĘKUJĘ 🌼 Idę pioswać konspekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dla poprawy humorku :) 🌼 NOWE OPROGRAMOWANIE 🌼 Do Serwisu Technicznego: Około roku temu zmieniłam oprogramowanie na rzekomo lepsze. Do tej pory używałam pakietu Przyjaciel 5.0, a zmieniłam go na intensywnie promowany pakiet Mąż v. 1.0. Niemal natychmiast po uruchomieniu nowego oprogramowania zauważyłam, że system pracuje dużo wolniej, szczególnie jeśli chodzi o aplikacje związane z kwiatami i biżuterią, które pod pakietem przyjaciel 5.0 działały błyskawicznie i bezbłędnie. Jakby tego było mało, instalacja pakietu Mąż 1.0 spowodowała automatyczne odinstalowanie tak wartościowych programów, jak Romantyczność 9.9, za to zainstalowanie istnego śmiecia informatycznego, jak Żużel 4,5 i Liga Polska 3.0. Nie chce przy tym działać program Rozmowy 8.0, a próba uruchomienia programu Sprzątanie & porządki 2,6 powoduje zawieszenie całego systemu. Próbowałam ratować system uruchamiając Pretensje 5.3, ale bez widocznych rezultatów. Co robić? Zdesperowana *************************************************************************** Szanowna Zdesperowana Przede wszystkim pamiętaj, iż Przyjaciel 5.0 to pakiet rozrywkowy, a Mąż 1.0 to profesjonalny system operacyjny. Radzę spróbować komendy: C:/JUŻ MNIE NIE KOCHASZ po czym zainstalować Łzy 6.2. System Mąż 1.0 powinien wtedy automatycznie uruchomić aplikacje Poczucie Winy 3.0 i Kwiaty 7.0. Pamiętaj jednak: nadużywanie aplikacji Łzy 6.2 może spowodować, że Mąż 1.0 zresetuje ustawienia na Milczenie 2.5, Hulaj Dusza 7.0 lub Gorzała 6.1. Ten ostatni jest szczególnie groźny, ponieważ powoduje wygenerowanie plików dźwiękowych Chrapanie.WAV. POD ŻADNYM POZOREM nie instaluj pakietu Teściowa 1.0. Nie próbuj też reinstalować nowej wersji pakietu Przyjaciel. Oprogramowanie to spowoduje definitywne zniszczenie systemu operacyjnego Mąż 1.0. Podsumowując, system Mąż 1.0 to mimo wszystko wspaniałe oprogramowanie. Jedyne jego niedoskonałości to mała pamięć operacyjna i wolne instalowanie nowych aplikacji. Nieoficjalnie radzę zastanowić się nad zakupem dodatkowego oprogramowania, poprawiającego działanie systemu Mąż 1.0. Osobiście polecam Wykwintna Kolacja 3.0 oraz Sex Bielizna 6.9. Powodzenia Serwis Techniczny I jak????????????????? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze dziewczyny wzruszylyscie mnie ja az do przesady nie jestem taka wspaniala po prostu chce jakos przezyc to zycie i na lozu smierci stwierdzic ze niczego nie zaluje i ze przezylam swoje zycie naprwde maksymalnie:) misiek wczoraj do mnie pisal z hiszpanii w zyciu nie myslalam ze taki romantyzm sie w nim odezwie mam dla was rade jezeli uwazacie ze wasz mezczyzna nie okazuje wam zbytnio uczuc to wyslijcie chlopa w morze od razu obudza sie wnim takie uczucia jak cholera:D to taki maly zarcik;) ja wczoraj znowu spalam w zakonie ogladalysmy uwierz w ducha no ja po prostu kocham ten film zwlaszcza ptricka bo on mi strasznie miska przypomina:) wogole mam 2 zl na zycie i jak tgo cholerne stypendium mi nie przyjdzie to oszaleje i bede musiala pieniadze pozyczac eh:( 🌻bomba fajnego masz tego swojego T i widac ze on cie naprawde kocha i nie martw sie jestescie razem a we dwojke wszystko latwiej przezwyciezyc 🌻nala pamietaj ze jestem z toba i ze on cie nie zostawi nawet jak mu marudzisz bo on jest wniebowziety ze chcesz mu marudzic bo czuje wtedy ze go kochasz wiem wiem bezsensu to tlumaczenie ale faceci pod tym wzgledem sa dziwni 🌻fitness w podejsciu do ludzi najwazniejszy jest optymizm i zawsze mozna splawic jakis nachalnych stwierdzeniem ze : niestety nie mozesz sie przysiasc poniewaz potrzebuje duzo wlasnej przezstrzeni do rozwijania wlsanego ja: :) 🌻kig powodzenia na sesji 🌻owieczka kurde super uwielbiam wesela moze sie kiedys doczekam swojego chyba ze go na morzu wezme:) a praca sie nie martw dobrze ci pojdzie w koncu na tym forum to sama inteligencja:) 🌻rumianek pewnie sie uczysz zaciekle jestem z toba w tej nauce moze ja tez sie spreze\":) 🌻anielko wracaj do nas i opowiadaj o moskwie o twoim sklepie bo strasznie jestem ciekawa co u ciebie 🌻julka siostroadina🌻👄 🌻mufra napisz jeszcze jakas historie bo masz bardzo ciekawe zycie pelne niespodzianek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna czadowe usmialam sie jak nie wiem co:D:D:D naprawde poprawia humor a co do diety to trwam w postanowienieu i widze cudowne skutki:D a jutro czeka mnie ta robnieta logika i robnieta baba z tej logiki:( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga ale ja po każdym Twoim poście utwierdzam się w swoim przekonaniu co do Ciebie :) Hehe a ja myślałam, że romantyzm w facetach wymarł wraz z dinozaurami :P A tak serio to jest racja.... czasem trzeba po prostu pozwolić za sobą zatęsknić i eureka :P Giga normalnie uwielbiam Cię :D i cieszę się, że tak myślisz :) Mam nadzieję, że Nalka w końcu się od Ciebie zarazi....... Ps. Giga co to będzie jak dorwiesz Miśka po takiej przerwie......... ehhhhhhhh :D:D:D Hehe niezły zboczek się ze mnie robi :P Aaaaaaaaaaa Giga co to za zajefajna dieta?????????????? PISZZZZZZZZ.. uratuj biedną zdesperowaną :P 👄 Aaaaaaaaaaaaaale mi się nie chce ślęczyć w domku :P Popiszę jeszcze trochę i spadam na siłownię :) Qrcze miałam nadzieję, że dzięki siłce troszkę schudnę a tu DUPA :P Nieźle daję sobie w kość i ciałko faktycznie mam fajniejsze ale jem za 2 albo i 3 :P:P No ale może chociaż nie przytyję :) Giga błagam napisz mi tą dietkę :) B U Z I A M MOOOOOOOOOOOOOCNO 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga dasz radę z logiką. Wiem, że to powalone ale co tam. Jestem z Tobą - mam w sob kolosa z gram praktycznej :o Ale myślę sobie, że przecież nie jestem taka najgłupsza (aha :P - wmawiam sobie) a poza tym to nawet jak coś nie wyjdzie to nie będzie koniec świata i nie umrę z tego powodu :P Będzie dobrze.. samo pozytywne myślenie to pół sukcesu - tak zauważyłam przez ostatnie miesiące i tego będę się trzymać :) :classic_cool: Ps. No ale nauczyć się też nie zaszkodzi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×