Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Kell ja jestem Magda 21 lat studiuje socjologię:) heh i tęsknie za moim blondynem który miesiąc temu wyjechał mi do pracy i wróci w sierpniu... Miśku wiesz co ja skończyłam takiz wiazek rok temu i to jest normalne że masz wspomnienia ja nawet teraz czasami się łapię na tym że pomyśle jak to było ale powiem Wam że mało już pamiętam naprawdę i nie wyobrażam sobie bycia z tamtym oj nie...dobrze będzie Kell😍Fajnie że z nami jesteś:)a i stwierdzam po swoim doświadczeniu że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki i jakoś te odgrzewane związki to już nie to samo... Anielko opowiadaj nam tu zaraz jak było w Moskwie!!:):)Na pewno miałaś dużo wrażen pisz nam tutaj zaraz wszystko:) Mam nadzieję że z P już lepiej nie smutaj sie Miśku😍 Gigusia ja mam nadzieję że wzmocni:) Słońce a u Ciebie jak tam mam nadzieję, ze miałas spokojne Święta....:) Mufra żebyś wiedziała że klerycy sa naprawde ladni:P U nas był taki jeden całkiem przystojny:)Miśku ja Cie w zupełności rozumiem z tą rodziną mam tak samo...heh nie cierpię tak siedzieć przy stole i udawac że jest ładnie i słońce świeci kiedy wiekszośc ma do siebie o coś zal niestety... Rumianku to miałaś wesoło:P hehe nie ma to jak procenty:P Bombusiu opowiadaj nam tu zaraz jak tam było u Ciebie:) Anusiu kochana to jak będziesz miała chwile to sie odezwij😍 Dla wszystkich nieobecnych wielkie 😍😍😍 a mnie nikt nie oblał tylko śmierdzącymi perfumami dostałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko to życzę udanego oblewania :) tylko trzeźwiej szybko i opowiadaj jak wyjazd! no i jak prawko. Nalcia to kochana tylko się ciesz, że będziesz miała, a włąściwie już masz, tak wspaniałą nową rodzinę :) i właściwie to dobrze, że się przyzwyczaiłaś, że Go nie ma, przynajmniej będzie Ci lżej wytrzymać do Jego powrotu. a potem.... :):):) a do wróżki też bym poszla to bym się dowiedziała czy jakiegoś chłopa w końcu znajdę :P a właśnie :) bo jutro mam zajęcia z Pięknym :D i mam mocne postanowienie, że jak go zobaczę to zapytam się czy propozycja nadal jest aktualna. więc trzymajcie za mnie kciuki żeby był i żeby mnie strach nie obleciał :) na dziś koniec nadawania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam w koncu @, spoznila mi sie 3 tygodnie, umieram brzuch mi rozsazdi jajniki zaraz wysadzi i chyba umre:( w dodtaku mnie przewialo i mnie ucho boli:( anpisze wieczorem buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DZIEWCZETA, Wczoraj wlasnie do domku wrocilam z WArmi i jakos SWIETA nie byly udane, wzielam tam letnie ciuszki a w niedziele snieg spadl.......grrr.... juz bardziej wkurzona byc nie moglam. A mam duze problemy z K. ja i on, ale w sumie On tylko, ze ja bardzo przez to cierpie i nie wiem jak dalej bedzie........ Widze tu nowa osobe i witam, skad jestes jesli mozna wiedziec?? Bo nie wiem czy pisales a tak tylko luknelam na to wszystko. Tearaz aktualnie mysle co mam z soba zrobic, tak ogolnie to z tym wszystkim, w sumei ja juz wszystko zrobilam teraz czekam co dalej...... moze to tak glupio brzmi bo nie wiecie o co chodzi, ale mam juz dosc tego wszytskiego. Tylko zdrowie to psuje i nerwy!! Dzis ide pogadac z kumpela bo barkowalo mi tego jak bylam poza domkiem, neciku i wszystkiego... Buziam WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom jeszcze wczoraj bym p[zypadkiem pojechla pociagiem do Wawy a nie do siebie bo akurat potrzebowalm wody i weszlam do pociagu ktory odjerzdzal... ale sie udalo:) ja to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tearaz nad morze jade z kolega odprezyc sie :] dawno juz nie bylam a tak blisko mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitness zycie bywa pokrecone, nigdy nie ma spokoju:( lece do lozka bo mnie brzuch dalej boli, kocham was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nadal kultywuję tradycję pisania do Was z Biblioteki Uniwersyteckiej :) rumianku witaj w klubie umierających od @... :O Fitness nie wiem co Ci napisac bo kompletnie nie wiem o co chodzi. trzymaj się Słonko, jesteś silna dziewczyna więc dacie sobie radę. teraz jest pod górkę więc kiedyś musi być i z górki :) idę streszczac książkę do rzymu :P i nastrajać się psychicznie na Pięknego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisałyście od ostatniego czasu jak tu byłam :P ja tylko na chwilę się pochwalić, że z Pięknym na spacerze byłam bo go spotkałam zaraz po tym jak napisałam wcześniejszego posta :P no i Piękny stwierdził, że chce do rodziny należeć :P to sobie troche poczeka zanim zacznie należeć :P BUUUUUUUUUUUZI dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra oj ty zlosnico:P juz na spacerku bylas?? jakies szczegoly?? :classic_cool: glowa mnie boli, kurde jutro do skzoly:/ w sobote 2 kolosy a ja jeszcze nic nie umiem:P gdzie dzisiaj reszta sie podziala?? ja dzisiaj bylam rano z mama na zakupach, musielismy listwy dokupic:P kurde dopiero dol konczymy a zostal jeszcze parter i pietro...buuuuuuuuuu ja juz chce miec KONIEC REMONTU!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń Dybry! Ja też już 3 dzień umieram na @ 😭 i znów zaczęły mi się cholerne zawirowania w życiu :( Ale nawet nie chce mi się o tym pisać.... Qrna Dziewuchy jak można nie lubić Świąt?? Ja je KOCHAM normalnie. I moją rodzinkę. Nie mogę bez nich żyć. Hehe i też w Święta obżarłam się jak prosiaczek :P Pierwszy dzień miałam do bani (też nie będę Wam przynudzać) a w drugi dzień z deka sobie przydynksowałam :P Najpierw z mężczyznami z mojej rodzinki a później ze znajomymi :) A później poszliśmy na wiejską i przytupówkę :D I wiecie co... było suuuuuuper. Dawno tak się nie wystakałam :P I nawet T zadedykował mi piosenkę :D Aaa i źle się czułam jeszcze do niedawna przez to choróbsko co złapało mnie przed Świętami :( Ale żyję. Także te Święta jednego dnia były totalnie do dupy a drugiego super fajowe. Także równowaga zachowana :P Ale się rozpisałam :P KELL chcę Cię gorrrrrąco przywitać 👄 Słodko że z do nas dołączyłaś :) I mam nadzieję, że zostaniesz już z nami :) Podziwiam Cię, że zdobyłaś się na zakończenie tego związku... naprawdę.... 🌼 Nalka..... to Ty już 2 rodziny masz :D i Ty jeszcze narzekasz :P :) Znowu brzuch mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że chwilowo Was zaniedbałam :( Ale mam cichutką nadzieję, że jeszcze troszkę mnie kochacie :) Jestem strasznie słaba psychicznie i jak coś się wali to muszę się izolować... inaczej bym nie przeżyła :( A frekwencja Wasza mnie powala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianuś współczuję remontów. Ale za to jak później będziesz miała PIENKNIE :D Później popiszę do Was dokładniej tzn bo do każdej chciałabym napisać co najmniej esej :) Teraz muszę sę na chwilkę chlapnąć na wyrko bo znów brzuch... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie? hmmmmmmmmm moje pokrecone życie nadal pokręcone jak zawsze.Mój przyjaciel współlokator wykazuje ostatnio chęci do zmiany przyajźni w coś poważniejszego i nie wiem co z tym robić,bo nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki,a trzy razy to jux by było samobójstwo :) poza tym wiosna,motylki w głowie i brzuchu i stan zakochiwania sie w każdym mijanym mężczyźnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam okres :( dzisiaj dostalam oprocz tego lapie mnie przeziebienie..........................eh a po za tym wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻anielko co tam w moskwie sie dzialo i czy ty bedziesz miala jakies zdjecia?? 🌻mufra dzieki za zdjecia mala jest sliczna a u ciebie nie zauwazylam jakis 11 podbrudkow wiec nie wymyslaj kobieto:) a co do przystojnych klerykow to ja kiedys wpadlam na cala kolumne klerykow zwiedzali koszalin a ja zaczytana w jaks durna gazete nie patrzylam na nic i obudzilam sie na jednym z przystojniejszych w tej grupie klerykow jak wpadlam mu w ramiona:) wywolujac gromki smiech u jego kolegow u niego samego purpurowy oddcien skory na twarzyczce a u mnie glupi przepraszajacy usmiech:) 🌻kell moje studia sa bardzo wyjatkowe glownie dlatego ze studiuje w samym srodku lasu (prawdziwego lasu) ogolnie studia nie sa ciezkie i mozna sie fajnie pobawic ale trzeba to polubic bo mozna sie zanudzic na smierc na niektorych wykladach no i ta pieprznieta logika 🌻nala wizyta u wrozki widze ze poszla ci fantastycznie zwlaszcza zdanie \"zaspokoje sie blondynem\" mnie rozwalilo:D 🌻rumianku nie ma to jak procentowe szlenstwo na swieta:) tez dostalam ten durny okres z tygodniowym opoznieniem 🌻fitness mam nadzieje ze to nic powaznego z tym twoim 🌻bomba dobrze ze milo spedzilas swieta i naladowalas baterie 🌻siostroadmina w koncu niedlugo maj niedziwie ci sie tych motylkow w brzuchu:) 🌻owieczko no wlasnie co z twoja suknia?? 🌻kig, julka, anussska❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj komputer szaleje napisalam dlugi post i mi sie wylaczyl musze zaczynac jeszcze raz otoz wlasnie siedze nad cudowna praca z logiki o wdziecznym tytule: 🌻Przyczyny nieporozumień oraz nielojalne fortele erystyczne w dowodzeniu i argumentowaniu. Wnioskowanie zawodne.🌻 jest tak cudowny ze az musialam go okwiatowac w sumie nawet nie wiem co pisze ale dzieki metodzie wklej-kopiuj mam juz 12 stron:) swieta minelo bardzo milo spedzilam je w mniejszym gronie bo tylko z moja rodzinka plus babcia z dziadkiem ale wole takie kameralne spotkania niz te spedy rodzinne najwjeksza niespodzianke oczywiscie sprawili mi moi tesciowie od ktorych dostalam 4 kg ryby wedzonej glownie losos halibut karmazyn czyli zostalam oficjalna KROLOWA RYB:) jak bedziecie mialy problem z ryba zglaszajcie sie do mnie:)ale na powaznie zrobilo mi sie strasznie milo i sie wzruszylam smingus dyngus nie zostalam oblana ale wlano we mnie tony zarcia u mojej babci wogole wygladam jak spasiona slonica a jeszcze przez ten okres jestem tak swieza jak zesloroczna kupa smieci :) z miskiem ostatni kontakt mialam w piatek przed swietami i to jak zwykle tylko smsowy jutro lub pojutrze bedzie w hiszpanii. wsrode bylam na noc u mojej kumpeli kochanej najpierw poszlysmy do naszej kolezanki ktora pol roku temu zostala ciocia i trzymalam mala pole na kolanach i niech ten misiek wraca bo ja chce miec dzidziusia:) potem wypilyusmy 4 butelki wina przy bridget jones i bylo bardzo milo:) w niedziele wracam do slupska i nie chce mi sie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko świeci, edukuję się rzymu na tarasie, jutro ojciec wyjeżdża, humor dopisuje - żyć nie umierać :) rumianku szczegóły to tylko dla tych powyżej 18nastego roku życia :P nie no żartuję :) byliśmy na spacerku, dowiedziałam się, że ma Piotrek na imię, pogadaliśmy, odprowadził mnie na zajęcia, jakoś w między jedną a drugą alejką parkową stwierdziła, że by chciał żebym z nim była no i buzi dostałam (to chyba jedyny szczegół :P ). i mam nadzieję, że dziś zrobiłaś pogrom na kolosach :) bombuś heh, to chyba jakiś zbiorowy okres wszystkie miałyśmy ostatnio :P siostradamiana miło Cię znowu widzieć :) wiosna już więc motylki to jak najbardziej zjawisko na miejscu ;) giguś jak napisałaś o tej pracy z logiki to aż mi się żołądek odezwał. jak sobie pomyślę, że w przyszłym roku jeszcze raz będę ją zdawała... ehhh. ale za to rybcie - mniam :) dużo, dużo ciepłego słoneczka Wam wszystkim na dziś życzę i spadam na taras bo to słoneczko wyraźnie mnie woła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki-miki witam :) jasne, że możesz :) na dobry początek napisz coś o sobie. idem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Was jest tak dużo..... oj nie nadrobię tego- bym musiała siedzieć dniami i nocami :p o mnie.... siedze sobie w chatce, mam małego synka, wspaniałego faceta. Chcę się w końcu wybrać na studia od października- jeszcze nie wiem na co- Koniec z obijaniem się!!!! Siedzę w domku i dlatego po sieci buszuję, bo co robić jak mały śpi? A tak ogólnie jestem leniuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra romansik jak nic sie szykuje:) viki witaj zazdroszcze synka ja tez chce juz miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam wszystkim!!! niestety tak to jest jak sie ma ograniczony dostep do komputerka...ze rzadko sie bywa:/...ale nic to, nadrobilam wszystko:) od ostatniego wpisiku w sumie troszke sie dzialo...we wtorek przyjechalam do Lublina.Oczywiscie zalozylam ze grzecznie pojde spac ale jak zwykle cos mnie tknelo zeby zadzwonic do kumpeli \"co robi\"....i sie zaczelo:) najpierw poszlyszmy z jeszcze jedna przyjacioleczka do mieszkania, wypilysmy piFka i ponarzekalysmy na facetow:)...a pozniej przypuscilysmy szturm na miasto:)...Brakowalo mi tancow przez te kilka pstatnich tygodni. Impreza z kumpela udala sie fantastycznie...mysle ze panowie ktorych tam poznalysmy rowniez tak sama ja wspominaja,hehe...krotko mowiac it was craaazy & hot hight:D:D:D...i tego mi wlasnie bylo trzeba:) a poza tym mam nowa wspollokatorke w akademiku:)...ktora jest dziewczyna wspollokatora pewnego \"P\":)...ale o nim cos wiecej kiedy indziej...bo teraz niestety musze zmykac... Trzymajcie sie wszystkie cieplutko do nastepnego razu:*:*:* ps.a chorusiana jestem nadal...ale to w sumie nie dziwne jak nie potrafie w lozku wysiedziec tylko sie ciagle \"szlajam\":):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojej dzisiejszej edukacji wyszlo tyle, że rodzice zaprosili znajomych na grilla więc od 16 rozmowy pod moim oknem nie dawały mi się uczyć a ok 17 przyszła dwójka moich znajomych i tym sposobem 2 winiaczy nie ma i 0,5l też nie ma. za to jest dorby humor :D viki ile synek ma lat/miesięcy? i na jakie studia się wybierasz i gdzie? gigusia romansik... hmmm, wiosna jest więc czemu by nie? :P tylko, że Piotruś jakoś tak jak dla mnie za szybko wszystko by chciał (łącznie z tym, że po kilku godzinach znajomości zaproponował mi związek...). jak nie zwolni to pójdzie w odstawkę :P Fitness nie mam pojęcia. większe działania z komputerem=czarna magia kell to piękne życie w akademiku... ehhh, pomarzyć dobra rzecz :P a pomyśleć, że teraz bym mogła siedzieć w jakimś przytulnym akademiki/mieszkanku studiując prawo na UMCSie w Lublinie... i jak rozumiem \"pewien \"P\" \" jest obiektem zainteresowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jestem wykonczona, caly dzien w szkole:/ w dodtaku rano przed wyjsciem na przystanek spadlam ze schodow i mam obdarte nogi i potluczone kolanko:( ale przezylam:P jutro mam na 11.20 wiec sie wyspie troche przynajmniej, buuuuuzka👄 wiatm goraco kolejne osoby na topiku🌻 mam nadzieje ze zostaniecie odpisze kazdej jutro bo dzisiaj juz nie mam sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, coś mi się jeszcze przypomniało :P ja nie napisałam, że mam 10 podbrudków i 2 metrowe bary tylko, że wyszłam jak bym miała :P a dziś Gosia zrobiła mi wyjątkowo ładne zdjęcie (przynajmniej o tej porze mi się tak wydaje :P ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×