Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

nawet nie zauwazylam ze zaczelam nowa stronke:) zastanawiam sie gdzie sie podziewa bombastyczna?? anussska?? giga pojawia sie na gg a na kafe nic:( łobuzy co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajka gratuluje:D A ja dzis mam spotkanie w mojej szkole..;P kurde no nie wiem jak to bedzie:) a w nastepnym tyg juz pierwszy zjazd:) Mam urlop, pracuje w barze...;)smierdze jak frytka..;) a dzis ide na shoping:D:D:D musze kupic jakies ciuszki , torebke, buty i mam ta to tylko 3 godziny:(watpie czy beda udane..;( Dalej spotykam sie z szefem:P zawsze sie na mnie wkurza ze tak do niego mowie:P wczoraj byl na konferencji w Szczyrku, mialam jechacz nim...ale sie nie odwazylam:) i w sumie bardzo dobrez bo dzis rano dostalam @ ehh...jak ja bym sie tam ratowala:) a dzis po rozpoczeciu porywa mnie znow:) ostatnio bylismy we Wrocławiu....zabral mnie po pracy..pojechalismy do Korony na takie gokardy:::::D mowie Wam jak bylo super, a wczesniej bylismy na swietnej komedii....wybawilam sie jak male dziecko:P a nastepnego dnia mialam siniaki:) i w sumie mam ich 6 hehe zawsze to jakas pamiatka..;) Wzcoraj sie P do mnie odezwal na gg.....napisal do mnie Rybcia(zawsez tak do mnie mowil) ale to na mnie nie dziala... a wiecie jaka ja jestem wredna... napisalam ze: Myślalam dzis o Tobie.... a on: Ja tez ja: chcialabym odebrac swoje rzeczy i niew iedzialam czy jestes w domu:) tak wiem, wredna jestem..;P a sobota i niedziela w pracy:D Fitness- zadna praca nie chanbi, a zawsze jakis grosz wpadnie:) Rumianku!!!!!!!!!!!!!!!!!gratuluje:) ja juz jestem ciocia bratanicy od 7 lat, i bratanka od 3:D:D:D jestto wspaniale uczucie:) wczoraj byl moj kochany bratanek...tak sie stesknilam, ze wysciskalismy sie:) to ja juz zmykam..;)o 10 sklepy otwieraja, a ja jeszcze zabiegi pielegnacyjne musze przejsc:) buziaczki:*:*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aniela mowiam ze z tym szefem hihi...romans w pracy fajna rzecz ja przez taki romans niedlugo bede miec rocznice:D rumianek gratuluje i Tobie isiostrze:D Anno Julio ty zyjesz!buuuuuziak no co Fitness no nie moja wina ze moje cycki zajmuja pol zdjecia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello myszki moje najukochansze, ja sie wlasnie szykuje bo jade do pubu z moimi kolzenkami;) trzeba sie w koncu troche odstresowac i zrelaksowac przy piwku:) milego wieczoru slonca👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kig- nie wiedzialam,ze swojego w pracy poznalas:P wiecie co naprawde fajnie sie zdieje....myslalam ze nie dam sobie rady po P....ale on....wszystko robi bym o nim nie myslala...tylko wiem, ze zawsze jest tylko kolorowo na poczatku:(i tego sie obawiam, ze znow sie zacznie...ale to sie okaze z czasem... a wiecie co.....moj Szef tez wozi ludzi na wesela limuzyna....i wczoraj nie przemienil auta(bo dzis tez ma wesele) i wczoraj sie wozilam limuzyna:D a do tego jeszcez zabral mnie w takie bajeczne miejsce, bym poczula sie jak ksiezniczka:P ehh....wszystko co dobre na pewno szybko sie skonczy:( szkoda, ze czlowiek chwilowo zyje tym milym czasem...a w myslach i tak wie...ze dlugo to niepotrwa...jakos stracilam nadzieje... na razie dobrez sie bawie...a co bedzie to sie okzae..;) no to zmykam..;)dzis na 17 do parcy i tak do 1 nad ranem:P buziaczki:P👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig a ja niemam zadnych zdjec nic mi niewyslalas!!!!!!!!!!!!!BEBOKU jeden noooo czekam na meilaaaaaaaaaa Fitness juz ci sie biore za wysylanie zdjec i przeprszam ze tak to dlugo trwaaaaaa reszte pocztytam potem jak bede miec czas buziammmm wassssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pakuje sie.....:)strasznie mi to idzie:otyle do zabrania...ehh:o anielko🌼mysl pozytywnie i sie baw,a reszta sama jakos sie ulozy,zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech koniec wakacji....:( ja zaczynam w piatek, ale w sumie sie ciesze:P wczoraj mialysmy maly rajd po knajpach ale bylo milo:) upilysmy sie troszke:P a dzisiaj do poracy na nocke:/ no ale coz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kobietki:)👄 dzisiaj wyjezdzam i nie wiem kiedy zajrze:(ale jak tylko znajde mozliwosc,to wpadne...:)bede tesknic:D👄 czekam na mojego Skarba,ktory mnie odwozi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitness halo koniec czego? Bajbajka na studia jedziesz bo ja niew temacie...Owieczko tak jest wysylam!nudne zdjecia bo ja na niche jestem ale co tam:P Aniela no no bnaw sie dobrze:D a co nalezy ci sie martwic bedziesz sie potem:P a gdzie Bomba Anusska Giga Nala he?Mufra to wie m siedzi w pokoju inasmiewa sie z inwalidy:P pewnie zemsta za to ze dlugo musiala czekac na lazienke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko czyzby romans z szefem? w ogole co sie stalo, ze Ty juz nie z P? bo jakos nie w temacie jestem Fitenss czemu sie rozstaliscie? przeciez jeszcze niedawno pisalas, ze jest tak pieknie i slicznie... Anna Julia - Ty zyjesz jeszcze :) i nawet do polski wracasz rumianku grtuluje przyszlomajowej cioci. kurde, ja tez chce ale nikt sie nie kwapi zeby zrobic mnie ciocia :P to ktora chetna? :D bajbajko pakowanie sie nie jest takie zle. przynajmniej nie ebdziesz musiala wypakowywac czesci rzeczy tak jak ja na lonisku :P Nala widze, ze szczesliwa ze swoim R wiec wszystko jak byc powinno owieczka tez szczesliwa w stanie malzenskim tylko nic nie wyczytalam o staraniach o potomstwo ;) a gdzie reszta? bomba, giga, anusska? kig to wiem, inwalidka poszla do parku. aha, chcialam zaznaczyc, ze ja nie siedzialam w pokoju a ciezko pracowalam :P to tak dla ogolnej wiadomosci, ze ja niby pracowita jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo fitness kochana co z Toba?HHHAAAALLOOOOOO Mufra chociaz ty pozadna w tym domu uczysz sie...ehhhh ja tez pracuje-nad swoim zwiazkiem-co zapewne nie raz slyszysz z dolu hihhhihi ale dosyc od jutro znowu zapiernicz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny....:) U mnie nic nowego, od jutra w sklepie bede pracowac..znaczy wracam niby po urlopie...bo calyczas pracowalam:( ale nie narezkam, bo codziennie widzialam sie z szefem:P juz chyba wszyscy wiedza ze sie spotykamy....dzis czekal na mnie ponad 2 godziny zeby mnie odwiesc:P A tak poza tym...na studiach, znaczy na spotkaniu bylo fajnie....juz kogos tam poznalam...przez ten caly okres w barze , dzis dostalam wypalte:D cale 400zl...z czego potrzebuje do jutra 509.68 z dokladnoscia:(ehhh....ale jakos to bedzie:) Fitness- kochana co sie tam dzieje?????????martwe sie o Ciebie...jajku mam nadzieje, ze jutro pogadamy:) Mufra- tak juz nie jestem z P....poprostu wybral prace...albo ona go wybrala:)nie wiem, nie wnikam...ale teraz sie spotykam z szefem i jest milo\':) moze troche to za szybko sie dzieje...ale wicie co....dobrez mi jest:)przynajmniej o tym tak nie mysle czesto:( A w nastpnym tyg mam pierwszy zjazd:D dlatego musze wplacic 405 zl za 1 rate:( KIg- jka ja bym chciala tam z Wami....kurde wyjechac z tad i odpoczacod tego wszystkiego...;/ normlanie mam czasami dosc:( ,,,,,, kurde jakos tak mi smutno..... oki zmykam spac i prezde wszystkim wykapac sie i umyc wlosy, bo jutro do pracy:) a ja wciaz smierdze jak frytka:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurwa. dzis dostalam laskawy list z uniwersytetu ze mnie w poniedzialek nie bylo na kontraktach. jak dla mnie - paranoja (oczywiscie pomineli fakt tego, ze nie bylam bo nikt nie byl w stanie dac mi mojego planu). witamy w UK... Anielko moze to i dobrze, ze wszystko tak szybko sie dzieje? w koncu czas nadrobic czas posiwecony na wieczne czekanie na P :) a jak szef ma na imie? wiesz, taki wyjazd mimo wszystko nie jest prosty bo strasznie duzo zostawiasz, ale tez sporo zyskujesz. gdyby nie historia to ja bym teraz pewnie siedziala na pierwszych zajeciach w tym roku na UW wiec ehhh, zycie jest posrane ogolnie rzecz biorac i musimy to znosic czy nam sie to podoba czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurwa. dzis dostalam laskawy list z uniwersytetu ze mnie w poniedzialek nie bylo na kontraktach. jak dla mnie - paranoja (oczywiscie pomineli fakt tego, ze nie bylam bo nikt nie byl w stanie dac mi mojego planu). witamy w UK... Anielko moze to i dobrze, ze wszystko tak szybko sie dzieje? w koncu czas nadrobic czas posiwecony na wieczne czekanie na P :) a jak szef ma na imie? wiesz, taki wyjazd mimo wszystko nie jest prosty bo strasznie duzo zostawiasz, ale tez sporo zyskujesz. gdyby nie historia to ja bym teraz pewnie siedziala na pierwszych zajeciach w tym roku na UW wiec ehhh, zycie jest posrane ogolnie rzecz biorac i musimy to znosic czy nam sie to podoba czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się chce płakac i w sumie to nie wiem czemu jestem rozdrażniona i mam dość wszystkiego pewnie przez okres grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NALA nie martw sie ,jutro bedzie lepszy dzien:) moze poczatek szkoly CIe tak \"optymistycznie \" nastraja?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstalam sie z chlopakiem poniewaz jego rodzice nie akceptuja mnie!!Kazali mu wybierac albo oni albo ja!! wybral rodzin... Dzis ide z chlopakami sie bawic, a jutro na 7 h :) / w ogole moj tez idzie...juz nie moj:(/ ja nie wiem jak rodzice moge miec taki wplyw i niszczyc innym zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole :O jak mozna powiedziec wlasnemu dziecku zeby wybieralo miedzy rodzicami a dziewczyna :O z calym szacunkiem ale on chyba ma bardzo popirerdolonych starych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×