Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Doda?yyyyy gorzej ci? ok sobota zatwierdzoona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane za dobre slowa otuche:) Fitness🌼 rumianek🌼na pewno to menopauza:pwariatko:postatnio jakos wszyscy lapi smutaski:(glowa do gory:) kig🌼 mufra🌼wow Dodzi?nono prosimy zrelacjonowac:p dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co Wam sie w Dodzi nie podoba :P:P:P pewnie po prostu zazdroscicie i o :P a ja przynajmniej bede mogla sie posmiac caly wieczor z tej wymalowanej lalki (choc obiektywnie rzecz biorac glos to ma ladny, ale cala reszta to same wiecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no yyyy Doda?????? bez jaj:P mufra przywoluje cie do porzadku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to wlasnie o jaja chodzi :P Fitness jedziemy z kolejna porcja zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe czasami jestem wredna;) Aaaa juz prawie odbieram zdjatka ;) Jutro jade na zakupy do Szczecina;P jupi :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Bajbajka ja nie wiem czy mozesz je dostac bo to sa takie specjalne erotyczne fotki dla Moniki ;) a tak powaznie to zdjecia z zawodow z Galin. konie, przeszkody i te sprawy :) tylko blagam, usmiechnij sie najpeirw ladnie do Fitness to jak nie skasowala z poczty to moze Ci przesle metoda \"przeslij dalej\" bo tych zdjec jest 113 a moja poczta wysyla je od dwoch dni i zostalo jeszcze 30 a chyba jak sie przeslij dalej bierze to sie wysyla szybciutko. a ja zaraz ide ogladac nieprzyzwoite filmy do sasiada i pic nielegalnie pedzone wino. a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobietki:) mufra🌼oj nieladnie,nieprzyzwoite filmy,hmmm z sasiadem:P Fitness🌼usmiecham sie ladnie do Ciebie:D:)moge prosic,chociaz o kilka zdjec?please:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:P EEEE......Wróciłam:D:D:D stęskniłyscie sie??:P No wiec bylo tak sobie...;] nie ma to jednak jak ze znajomymi:) Jedyne co bylo super.....to codzienne spacerki....nawet szliśmy plaża z Dziwnowa do Pobierowa:D 17km:D fajnei się szło...;P A co najlepsze niczego sobie nie żałowałam....(znaczy później po zjedzeniu..;P) ale jadłam gofry, codziennie lody, obiady z dwoch dań:D ale z kolacji rezygnacja:D:D.....i wiecie co?? nawet schudłam 1,5 kg:P hehe nie wiem jak to wyszło...tyle że cały dzień chodziliśmy:)do domu wracalismy tylko spać..;) a juz myslalam ze moje męki poszły na marne:P Aha.....zdjęć mam........dokładnie______531:P ale zanim je przegram i powybieram na wysłanie, pewnie troche minie..:)ale oczywiscie kazda dostanie...od razu mowie, ze tamgdzie ja jestem sa beznadzieje, bo moja rodzinka(brat i mama)nie potrafia robic zdjec:P zmykam i jeszcze sie odezwe:P buuuuuuuuuzzzzzzzzziiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaccccczzzzzzzkkkkkkkkiii:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój P wraca dopiero za dwa tyg....znów cos sie przedluzylo..;)ale coz trudno....jakos wytrzymam,,,,,teraz nie jest tak zle....tylko caly dzien musze miec zajety:D codziennie ładnie dzwoni,,,,juz obliczylismy ze razem z polskim numerem(gdzie zaplacil za rachunek 640zl) to jakiegos tysiaka przegadalismy:P no coz....ja nie kazalam mu wyjechac:)ale nie załjue...i jest fajnie:) gadalam z tym gosciem gdzie bylismy teraz w kwaterze, bardzo milutkie pokoje...to powiedzial ze teraz to nawet po 20zl nam policzy:) wiec jak tylko nie bedzie padac jedziemy:D:D:D:D wiecza dwa tyg nastepny urlopik..;) ok juz zmykam..;P A Doda rzeczywiscie mam niezly głos....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko milo Cie znowu widziec :) ja z checia zobacze wszystkie zdjecia :P z kolejnego urlopu tez chcialam Wam opowiedziec o koledze z pracy mojej Mamy - Zbyszku. otoz Zbyszek ma duzego psa a jego sasiad mial jakiegos malego kundelka. pewnego dnia pies Zbyszka przynosi mu na prog zdechnietego i calego brudnego psa sasiada. to Zbyszek pomyslal, ze nie dosc, ze jego pies zagryzl tamtego to jeszcze wytargal go w ziemii i sasiad go ukatrupi. wiec ZByszek, zaradny chlopak, wykapal tego psa sasiada a potem caly czas wygladal czy sasiad jest, czy go nie ma. jak sasiada nie bylo to zabral tego zdechnietego psa, zaniosl do sasiada na podwroko i przyczepil go do lancucha zeby bylo, ze zdechl na lancuchu. po jakims czasie sasiad wrocil do domu i ponoc prawie zawalu facet dostal bo okazalo sie, ze pies zdechl kilka dni temu i on sam go zakopal :D a tu biedak przychodzi do domu, a pies nie dosc, ze czysty to jeszcze przywiazany do lancucha :D to trzeba meic zyciowa inwencje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjjjjjjj ślicznotki :P WRocilam ze Szczeka ledwo zywa... i w sumie niewile kupilam:( ach juz chyba dlugo sie tam nie pojawie.. mam dosc Romansik kwitnie:D moje kochanie juz mieszka kilka uliczek dalej i jestem very happy:))))) jestem niewyspanaaaaa!! juz 2 noc 3h spalam!! Moze po obiadku sie zdrzemne:P Mufruś dzieki sliczne za te maile, jejciu nie wiem jak Ci sie odwdziecze... jeszcze teraz otwieram:)))))))) Bajbajko przesle Ci, ale moze wieczorkiem lub jutro:D Anielkooo czyli nastepny wypadzik w moje stronki bedzie :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobietki:D ja tak tylko na momencik:) anielka🌼milo Cie znowu czytac:phehe mufra🌼faaaaaaaaajna historia,hahahaha:D Fitness🌼czekam na zdjecia:) buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam, umieram, bedzie pogrzeb w zyciu tyle sie nie nalazilam co dzis i w zyciu sie tyle nie nazalatwialam co dzis. od jutra ide do Amelki wiec mi sie konto zasili po moich torunskich eskapadach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depresja psy zbycha doda spacery 17km i tysiace zdjec nieeee to za duzo jak na jedna mala kasie...juz nie mala nistety -dziewczynki otwieram szampana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie podstawie z kieliszkiem to dostane troche szampana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, w moim domu grasuje tlusty, czarny pajak bo rodzice mnie nie kochaja i nie reaguja dostatecznie szybko na moje wrzaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz nawet caly kieliszek jeszcze ddduuuuzzzooo zostalo:p nie mow mi o czyms co ma ozki i skrzydelka przestan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam jeszcze dwa dni niepelne do powtorek na egzamin:onormalnie az strach sie bac:omacie trzymac kciuki:) ja tez bym poprosila szmpana troszke:p dobra spadam sie uczyc:) dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajka ucz sie ucz....kochana jak trza to trza...a ja sie boje isc w ogole do szkoly;/ kurde nie wiem czy dam sobie rade, a tu tyle kasy trza placic;/ A ja dzis wolne, czekam na tel od mojego P i od mojej kochanej przyjaciolki i chyba na rowerek oojde bo cos ladna pogoda dzis:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo i nowa strna:) Milo slyszec ze stesknilyscie sie.;;p Mufra- kochana dasz sobierade, wiem ze jestes silna Kasiunia:) Fitness- no licze na to ze tym razem sie spotkamy:) tak wymysle trasse zeby do Ciebie przyjechac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×